LVBet kod promocyjny
28 lip 2021 20 0

LVBet kod promocyjny

Wpisz online
Bonus LVBet

Zakłady bukmacherskie LVBet to jeden z legalnych polskich bukmacherów, którzy świadczą usługi w oparciu o licencję Ministra Finansów. Podobnie, jak inne firmy na polskim rynku, również ten bukmacher przygotowuje dla swoich graczy atrakcyjne bonusy. Część z nich czeka ekskluzywnie na nowych klientów, którzy wykorzystają specjalny kod promocyjny podczas rejestracji konta. Inne bonusy czekają na odblokowanie za aktywną i lojalną grę. Z kolei my przyglądamy się całej ofercie bonusowej tego bukmachera. Co ciekawego odblokuje w LVBet kod promocyjny, który znajdziesz w naszym artykule? Przekonaj się sam, bo naprawdę warto!

LV BET – 100% od depozytu do 3000 PLN + cashback 333 PLN – ODBIERZ KOD

Co aktywuje kod promocyjny LVBet?

Jakie dokładnie rodzaje bonusów czekają na graczy, którzy zdecydują się założyć konto u bukmachera LVBet? Poniższa tabelka mówi sama za siebie – jest w czym wybierać:

Rodzaj bonusu Bonus LVBet
Kod bonusowy LVBet VIPLB
Freebet za rejestrację 20 PLN
Bonus od depozytu 3000 PLN
Zakład bez ryzyka (cashback) 333 PLN
Specjalny darmowy zakład dla kibiców 50 PLN
Gra bez podatku W ciągu pierwszych 14 dni
Freebet na sporty wirtualne 20 PLN

Jak odebrać bonus LVBet?

Legalny polski bukmacher LVBet - jak odebrać bonus?Jeśli chcesz skorzystać z niebywale atrakcyjnej oferty powitalnej dla nowych graczy w LVBet, nie zapominaj o naszym kodzie bonusowym. Tylko wpisując go w odpowiednie miejsce w trakcie rejestracji będziesz mógł odblokować pełen zakres bonusów powitalnych:

  • Wejdź na stronę internetową bukmachera i kliknij przycisk “Rejestracja
  • Postępuj zgodnie z wytycznymi w formularzu rejestracyjnym
  • Kod promocyjny wpisz w drugim etapie szybkiej rejestracji
  • Potwierdź założenie konta, przelej depozyt i odbierz bonus LVBet!

LVBet bonus powitalny 2021 – co czeka na nowych klientów?

Założenie nowego konta u bukmachera LVBet to kwestia kilkudziesięciu sekund. Formularz rejestracyjny jest bardzo przejrzysty i łatwo się go uzupełnia. Ponieważ na start nie jest wymagana weryfikacja konta, nie trzeba przesyłać skanu dowodu. Co najważniejsze, nawet z kontem tymczasowym można już wpłacać depozyt i korzystać z bonusów powitalnych.

W LVBet bonus powitalny jest niezwykle korzystny, a może być jeszcze lepszy, jeśli podczas rejestracji wpiszesz nasz kod promocyjny. Zakłady bukmacherskie z dodatkowymi bonusami staną się o wiele przyjemniejsze. Wiemy już, jakie promocje czekają na nowych graczy u tego legalnego polskiego bukmachera. Teraz czas pochylić się nad szczegółami, dotyczącymi konkretnych promocji.

Bonus od depozytu 2000 + 1000 PLN

Legalny polski bukmacher LVBet bonus od depozytu

W LVBet bonus od depozytu został rozbity na dwie oddzielne promocje. Bonusy w wysokości do 2000 i 1000 PLN dotyczą kolejno pierwszej i drugiej wpłaty depozytu na konto gracza. Podczas gdy większość bukmacherów oferuje tylko bonus od pierwszej lub tylko bonus od drugiej wpłaty, LVBet daje dwie takie promocje.

Aby odebrać bonus od depozytu do 2000 PLN, należy przede wszystkim wpłacić pierwszy depozyt na konto główne. Przy okazji trzeba zaznaczyć chęć wzięcia udziału w tym segmencie bonusu powitalnego. Następnie, bukmacher wymaga przygotowania kuponu akumulacyjnego z minimum trzema zdarzeniami. Kurs pojedynczy powinien wynieść 1.25, zaś kurs ogólny kuponu przekroczyć 2.50. W trakcie tworzenia kuponu trzeba jeszcze aktywować mnożnik x100, by móc zagrać za środki bonusowe.

Jeżeli chodzi o drugą część tego bonusu powitalnego, zasady są praktycznie takie same. Z jedną małą różnica, że tutaj „mnożnik kursu” wynosi x50. Promocja ta dotyczy takich samych kuponów, jak w przypadku bonusu od pierwszego depozytu.

O co właściwie chodzi z tym mnożnikiem kursu? Bukmacher LVBet bonus od depozytu potraktował nieco inaczej, niż konkurencja na polskim rynku. Tutaj wartość bonusu to 1% wpłaty, a kurs mnożony jest przez 100 lub 50 (w zależności od etapu promocji). Koniec końców, wychodzi na to samo, bo po wpłacie 1000 PLN bonus wyniesie 10 PLN, a po przemnożeniu osiągnie wartość 1000 PLN. Jak dla nas – jest to zupełnie niepotrzebna kombinacja, którą można przecież uprościć.

Zakład bez ryzyka cashback do 333 PLN

Legalny polski bukmacher LVBet cashback do 333 PLN

Kolejnym rewelacyjnym bonusem powitalnym jest w LVBet zakład bez ryzyka. Klasyczny i dobrze znany fanom bukmacherki cashback może wynieść tu maksymalnie 333 PLN. Z tym, że nie otrzymuje się go już za samą rejestrację, gdyż trzeba nieco najpierw pograć.

W LVBet bonus na start daje Ci możliwość skorzystania z cashbacku, ale dopiero po dokonaniu trzeciego depozytu na konto. Podczas wpłacania depozytu trzeba zaznaczyć odpowiednią opcję, która pozwoli „ubezpieczyć” kolejny kupon. Dopiero dzięki temu można odblokować w pełni ten dodatkowy bonus powitalny.

W przypadku skorzystania z zakładu bez ryzyka, pierwszy kupon będzie objęty tym bonusem. Jeśli zostanie rozstrzygnięty jako przegrany, otrzymasz zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatku bukmacherskiego. Maksymalna kwota cashbacku w LVBet to 333 PLN.

LVBet bonus bez depozytu

Legalny polski bukmacher LVBet bonus bez depozytu

Czy u bukmachera LVBet bonus bez depozytu również stanowi element pakietu powitalnego? Jak najbardziej, gdyż do zgarnięcia jest promocja przypominająca swoimi zasadami znany i lubiany w LVBet freebet. Za samą rejestrację z naszym kodem promocyjnym możesz otrzymać okrągłe 20 PLN na start bez żadnego depozytu.

Pamiętaj, że bonus bez depozytu dla nowych graczy jest ofertą ograniczoną. Oznacza to, że tylko klienci posiadający kod bonusowy mają prawo otrzymać ten bonus. W standardowej ofercie bukmachera 20 PLN bez depozytu najzwyczajniej w świecie nie funkcjonuje.

Gra bez podatku przez 14 dni od dnia rejestracji

Legalny polski bukmacher LVBet gra bez podatku

O podatku bukmacherskim, który szturmem przeorganizował życie fanów typerki w Polsce, powiedziano już chyba wszystko. Na szczęście są dziś legalni polscy bukmacherzy, którzy oferują możliwość obejścia tej bolesnej dla portfela daniny. W LVbet gra bez podatku możliwa jest przez pierwsze 14 dni od momentu założenia konta.

Ten dodatkowy bonus stanowi rozszerzenie standardowej oferty bonusowej dla nowych graczy. Promocja ta dotyczy jednak tylko kuponów kombinacyjnych zawierających minimum 3 zakłady z kursem ogólnym 2.40 lub wyższym. Dla takich kuponów potencjalna wygrana automatycznie zostaje powiększona o dodatkowe 14%, a wygrane nie są ograniczone warunkami obrotu.

Aktualne promocje w LVBet

Trzeba przyznać, że bukmacher LVBet bonus powitalny dla swoich nowych klientów przygotował bardzo zgrabny. Skorzystać można nie tylko z bonusu od pierwszego i drugiego depozytu. Na nowych graczy czeka jeszcze atrakcyjny cashback, a z naszym kodem rejestracyjnym można zgarnąć jeszcze freebet. Dodatkowo nowi klienci LVBet przez pierwsze 14 dni mają prawo grać bez podatku bukmacherskiego.

To wszystko z pewnością robi wrażenie, ale czy na tym kończą się świetne oferty promocyjne u bukmachera? Otóż nie! Bukmacher przygotował szereg promocji dla stałych i lojalnych klientów, którzy obstawiają u niego mecze. Część bonusów to promocje ograniczone czasowo lub powracające, ale niektóre z nich stanowią niezmienną ofertę promocyjną. Warto przyjrzeć się bliżej aktualnym bonusom, bo przecież one też potrafią zainteresować potencjalnych nowych graczy.

Specjalna oferta z okazji EURO 2020: Łączy nas pasja

Legalny polski bukmacher LVBet oferta z okazji EURO 2020

Choć EURO 2020 już minęło, warto wspomnieć jak rewelacyjną ofertę promocyjną przygotował bukmacher z okazji Mistrzostw. W ciągu całego miesiąca trwania meczów w tych prestiżowych rozgrywkach klienci LVBet mogli korzystać z szeregu ciekawych bonusów. Przede wszystkim, bukmacher przygotował dla nich osobną zakładkę poświęconą EURO oraz trwającym promocjom. Była ona dostępna jeszcze przed startem Mistrzostw, co ułatwiło przygotowanie się do obstawiania spotkań.

Ciekawostką była opcja pod tytułem Fantasy Kadra, gdzie gracze mogli wytypować wyjściową jedenastkę na mecz Polska-Słowacja. Co więcej, dla wszystkich meczów tegorocznych Mistrzostw Europy LVBet przygotował zakłady specjalne. Te niepowtarzalne opcje do obstawiania wyróżniały ofertę bukmachera na tle konkurencji.

Dlaczego piszemy o akcji, która przecież już się zakończyła? Ponieważ, znając pasję do bukmacherki firmy LVBet, jesteśmy pewni, że z okazji kolejnych dużych turniejów podobna oferta powróci. Ten dynamicznie rozwijający się serwis bukmacherski bez wątpienia zorganizuje portal dedykowany Mundialowi w Katarze w 2022 roku. Wtedy też będzie znów można skorzystać z wyjątkowej oferty obejmującej promocje i bonusy tymczasowe.

LV Kombi Boost – podniesione kursy na kuponach AKO

Legalny pols promocja kombi boostki bukmacher LVBet

Dzięki stałej ofercie promocyjnej zatytułowanej LV Kombi Boost, gracze mogą liczyć na dodatkowo podwyższone kursy bukmacherskie. Wystarczy, że podczas obstawiania stworzy się kupon akumulacyjny. Już przy trzech zdarzeniach dodanych do kuponu kombinacyjnego, kurs zakładów wzrasta o +3%.

Z każdym kolejnym zakładem, jaki trafi na kombinacyjny kupon, wartość procentowa podniesionych kursów będzie rosła. Maksymalny „boost” wynieść może nawet +75%. Taki bonus z mnożnikiem LVBet to nie lada gratka dla każdego, kto chce walczyć o wyższe wygrane. Jednakże, aby uzyskać aż kursy powiększone aż o ¾, należy stworzyć prawdziwego „tasiemca” z minimum trzynastoma zdarzeniami.

Warto dodać, że LV Kombi Boost dolicza się automatycznie do kuponów akumulacyjnych. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w promocji jest to, aby kursy pojedyncze wyniosły 1.25. Wtedy też wbudowany kalkulator samodzielnie obliczy kurs końcowy i powiększoną potencjalną wygraną gracza.

Bezpieczny Kupon 5+

Legalny polski bukmacher LVBet bezpieczny kupon 5+

Aktywne promocje LVBet bardzo często dotyczą kuponów kombinacyjnych, gdyż w ten sposób bukmacher chce zachęcić do odważniejszej gry. Jeśli lubisz ryzyko, ale obawiasz się przegranej, powinieneś sprawdzić bonus o nazwie Bezpieczny Kupon 5+. Na czym polega ta akcja promocyjna dla stałych graczy?

Bezpieczny Kupon w LVBet to nic innego jak zakład bez ryzyka, czyli cashback. Bonus dotyczy tylko kuponów AKO, na których znajduje się minimum pięć zakładów. Jeżeli jedno (tylko jedno!) zdarzenie z kuponu okaże się źle wytypowane, bukmacher zwróci stawkę do 50 PLN. Środki te zostaną wypłacone w najbliższy poniedziałek, trafiając tym samym na konto bonusowe.

Co ważne, bukmacher w ten sposób rozliczy tylko pierwszy przegrany kupon, który kwalifikuje się do promocji. Nie ma możliwości wyboru kuponu w przypadku kilku kombików z pięcioma zdarzeniami. Bonus podlega warunkom obrotu: trzykrotnego obrotu należy dokonać na kuponach z kursem minimalnym 1.75.

Super Typer – do wygrania nawet 20 000 PLN

Legalny polski bukmacher LVBet promocja super typer

Najnowsze rozdanie piłkarskiej Ekstraklasy w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Pierwsza kolejka zmagań na krajowych boiskach rozpoczyna się już 23 lipca, a potrwa do 26 lipca. Z tej okazji LVBet przygotował specjalną ofertę promocyjną dla fanów rodzimej piłki nożnej.

W akcji Super Typer trzeba wytypować poprawnie wszystkie rezultaty meczów pierwszej kolejki Ekstraklasy. Spotkań będzie w sumie dziewięć, a trafienie wszystkich rozstrzygnięć poskutkuje wygraną 20 000 PLN. Trafienie ośmiu z dziewięciu zdarzeń poskutkuje wygraną 5000 PLN. Z kolei poprawne wskazanie siedmiu z dziewięciu rozstrzygnięć meczów przyniesie szczęśliwcowi symboliczne 10 PLN.

Do akcji konkursowej można zgłosić pierwsze cztery kupony AKO postawione w ramach pierwszej kolejki Ekstraklasy. Na szczęście nie trzeba typować dokładnego wyniku, gdyż wymogiem promocji jest wskazanie rozstrzygnięcia w zakładzie trzydrogowym 1X2. Otrzymany bonus podlega warunkom trzykrotnego obrotu na kuponach z kursem minimalnym 1.75.

Operacja: Esports – zwrot 100 PLN

Legalny polski bukmacher LVBet operacja e-sports

Ponieważ zakłady na sporty elektroniczne stale zyskują na popularności, znajdziemy na nie w LVBet bonus cotygodniowy. Gracz, który interesuje się e-sportem, może co tydzień otrzymywać dodatkowe 100 PLN na dalsze obstawianie. Promocja ta skierowana jest do aktywnych i odważnych klientów, którzy sporo grają.

Aby zakwalifikować się do wzięcia udziału w promocji, trzeba dokonać obrotu za minimalną kwotę 500 PLN. Do warunków bonusu wliczają się tylko kupony akumulacyjne, zawarte od czwartku do środy. Dotyczą tylko zdarzeń ze świata e-sportu, zatem obstawiać trzeba jedną z dostępnych w ofercie gier. Mowa tu o CS:GO, DOTA 2, StarCraft, StarCraft 2, FIFA, KOG, R6, CoD, Overwatch, a także LOL.

Co tydzień można zgarniać dodatkową stówkę na dalszą grę. Kurs minimalny musi wynieść 1.75, zaś przyznany bonus podlega warunkom aż pięciokrotnego obrotu po kursie minimalnym 1.75. Otrzymane w ten sposób środki można przeznaczyć na dalszą grę z wyłączeniem typowania sportów wirtualnych.

Dwie dychy na sporty wirtualne

Legalny polski bukmacher LVBet 20 PLN na sporty wirtualne

Oprócz zakładów na e-sport, również sporty wirtualne są coraz chętniej wybieraną alternatywą do obstawiania piłki nożnej. Te symulowane przez algorytm komputerowy rozgrywki dotyczyć mogą wirtualnej piłki, koszykówki, żużla, sportów motorowych, wyścigów koni czy psów. W LVBet można otrzymać dodatkowe środki na dalsze typowanie tylko w ramach wirtualnych sportów.

Aby wziąć udział w tej akcji, należy w danym tygodniu obstawiać zakłady na sport wirtualny na łączną kwotę 100 PLN. W kolejnym tygodniu bukmacher zasili konto gracza dodatkowymi 20 PLN. Promocja ta działa co tydzień, resetując się w poniedziałek, wraz z przyznaniem wygranych środków bonusowych.

Jeżeli uda Ci się otrzymać dwie dychy na sporty wirtualne, musisz jeszcze nimi obrócić zgodnie z regulaminem promocji. LVBet zastrzega sobie warunek pięciokrotnego obrotu bonusem tylko i wyłącznie w ramach zakładów na sporty wirtualne.

Bonus powitalny na wirtualki – nawet do 600 PLN

Jeśli chcesz obstawiać w LVBet tylko sporty wirtualne, ta promocja jest skierowana właśnie do Ciebie. Dotyczy ona bonusu od pierwszego depozytu, który może w tym przypadku wynieść aż do 600 PLN. Istotne jest, że akcja ta nie łączy się z innymi bonusami od depozytu. Zatem musisz sam zdecydować, czy wolisz dostać 600 PLN na sporty wirtualne, czy chcesz 2000 PLN bonusu na zakłady tradycyjne.

Dokonując wpłaty o minimalnej wartości 20, a maksymalnej 600 PLN, bukmacher LVBet podwoi kwotę depozytu. Posiadając dodatkowe środki bonusowe można przeznaczać je tylko i wyłącznie na dalsze obstawianie zakładów w ramach wirtualek. Otrzymana wirtualna kasa będzie widoczna w roli środków bonusowych.

Jeśli będziesz chciał „uwolnić” bonus na wirtualne sporty, przyjdzie Ci spełnić warunki obrotu bonusem. W tym przypadku wymagany jest aż sześciokrotny obrót. Kurs minimalny wynosi 1.50, zaś do obrotu wliczają się wyłącznie zakłady na sporty wirtualne. Wygląda na to, że to całkiem ciekawa alternatywa dla klasycznego zestawu bonusów od depozytów.

Gruby Kupon w LVBet

Legalny polski bukmacher LVBet promocja gruby kupon

Akcja promocyjna pod nazwą Gruby Kupon to ciekawa propozycja, którą codziennie układają eksperci z biura bukmachera LVBet. Promocja ta dotyczy jednego gotowego kuponu, który został przygotowany przez pracowników zakładów bukmacherskich. Co w nim takiego wyjątkowego? Otóż, jego kurs całkowity zawsze powiększony jest o dodatkowe +20%.

W praktyce oznacza to, że korzystanie z Grubego Kuponu daje możliwość powiększenia swoich potencjalnych wygranych. Każdego dnia bonus dotyczy zupełnie nowego zestawienia zakładów, które składają się na ciekawy kupon AKO. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnego Grubego Kuponu, który ukrywa się w zakładce z bieżącymi promocjami na stronie bukmachera. No i w aplikacji mobilnej również.

Program lojalnościowy w lokalach LVBet

Legalny polski bukmacher LVBet program lojalnościowy

Pisaliśmy już, że bukmacher LVBet posiada też punkty naziemne? Nie? W takim razie już piszemy. U tego legalnego bukmachera można obstawiać mecze i inne zakłady również w lokalu stacjonarnym. Gracz otrzyma wtedy specjalną kartę do gry, dzięki której będzie mógł otrzymywać dodatkowe środki na dalsze typowanie.

Korzystanie z karty w punktach stacjonarnych skutkuje wzięciem udziału w programie lojalnościowym bukmachera. Za obstawianie w ciągu tygodnia pięciu zakładów ze stawką minimalną o wartości 20 PLN można liczyć na bonusowe 30 PLN w kolejny poniedziałek. Kaska ta trafia właśnie na kartę LVBet.

Środki bonusowe, które pojawią się na karcie gracza, można przeznaczyć na dalszą grę. Warto podkreślić, że można z niej korzystać tylko i wyłącznie w terminalach bukmacherskich, jakie dostępne są w lokalach naziemnych LVBet.

LV Punkty

Legalny polski bukmacher LVBet LV punkty

Spokojnie, gracze internetowi nie zostaną pozostawieni z niczym, ponieważ dla nich bukmacher też przygotował ofertę lojalnościową. Program dla aktywnych i lojalnych graczy zakłada możliwość zbieranie specjalnych LV Punktów. Otrzymuje się je za obstawianie zakładów, przy czym 1 LV Punkt przyznawany jest za każde wydane 25 PLN.

Co można zrobić z zebranymi punktami? Oprócz tego, że ładnie się prezentują, mogą również być wymienione na środki finansowe. Każde 100 LV Punktów to 5 PLN. Niby niewiele, ale środki bonusowe otrzymane dzięki wymianie punktów nie podlegają warunkom obrotu.

Jeśli podasz podczas rejestracji w LVBet kod bonusowy, automatycznie aktywuje się Twój własny program lojalnościowy. Będziesz od teraz mógł zbierać LV Punkty, które później przeznaczysz na bonusowe środki finansowe. Od czasu do czasu bukmacher organizuje specjalne promocje, które pozwalają na zgarnięcie dodatkowych punktów lojalnościowych. Dlatego już teraz zachęcamy Cię do częstego śledzenia oferty bonusów na stronie i w aplikacji LVBet.

50 PLN za karnety

Legalny polski bukmacher LVBet promocja 50 PLN za karnety

LVBet jest sponsorem kilku drużyn piłkarskich, więc posiada też specjalną ofertę dla kibiców tych ekip. Mowa o Stali Mielec, Wiśle Płock, Wiśle Kraków, Śląsku Wrocław i Unii Leszno. Bukmacher wspiera kibiców finansowo, oferując 50 PLN za przesłanie skanu karnetu na sezon ligowy lub przynajmniej jedną rundę.

Bonusem należy obrócić czterokrotnie na kuponach z kursem minimalnym 1.75. Mogą to być zarówno kupony pojedyncze, jak i akumulacyjne. Promocja dotyczy tylko graczy po pełnej weryfikacji konta, zaś do obrotu nie wliczają się zakłady na sporty wirtualne.

LVBet oferta zakładów bukmacherskich

Legalny polski bukmacher LVBet oferta

LVBet posiada bardzo rozbudowaną listę dyscyplin, lig, turniejów i innych wydarzeń, które można obstawiać. Najbardziej popularnym sportem jest piłka nożna, gdzie liczba dostępnych zdarzeń potrafi osiągać nawet tysiąc. Pojedyncze zdarzenia zawierają często nawet ponad 300 różnego rodzaju zakładów.

Oprócz piłki nożnej, niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się zakłady na tenisa, koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, sztuki walki, a także żużel. Obstawiać można również tenis stołowy, lekkoatletykę, wyścigi, futsal, golf, szachy, żeglarstwo i wiele więcej. W sumie LVBet oferta to aż 68 kategorii dyscyplin do typowania.

Na plus zasługuje interfejs strony internetowej, który pozwala dodać do ekranu głównego poszczególne kategorie zakładów. Zaznaczając kilka różnych grup zdarzeń, można wygenerować podgląd w centralnej części ekranu.

Bukmacher oferuje również zakłady na żywo, które pozwalają śledzić aktualne wyniki i typować zakłady live. Zmieniające się kursy podświetlane są na zielono (kurs rośnie) i czerwono (kurs maleje). Na żywo można podglądać tylko podstawowe statystyki meczowe, gdyż LVBet nie pokrywa dokładniejszych relacji z wydarzeń.

Streaming dostępny jest tu głównie dla spotkań e-sportowych, które oglądać można nawet na stronie głównej bukmachera. Zarejestrowani użytkownicy mogą też oglądać transmisje niektórych meczów tenisa stołowego, hokeja i badmintona. Wizualizacje meczów nie zawsze działają, więc często posiłkować się trzeba innymi portalami typu LiveScore, by wiedzieć, co dzieje się na boisku.

Zakłady bukmacherskie LVBet dotyczą nie tylko tradycyjnych dyscyplin oraz e-sportu, gdyż obstawiać można również sporty wirtualne. Oprócz tych symulowanych gier, dostępne są też gry karciane z krupierem na żywo. Zwolennicy takiego hazardu mogą obstawiać rozstrzygnięcia w ramach pokera, wojny i blackjacka.

Metody płatności w LVBet

Legalny polski bukmacher LVBet metody płatności

W kontekście wpłat depozytu na konto główne, dostępnych jest kilka bardzo wygodnych i poręcznych sposobów. Bukmacher LVBet akceptuje płatności przy pomocy najbardziej popularnych pośredników, takich jak portal dotpay i Przelewy24.

Można również wykorzystać kod BLIK generowany w aplikacjach mobilnych banków. Klasyczna wpłata przy pomocy kart płatniczych oraz kredytowych także funkcjonuje tutaj z powodzeniem.

Bukmacher ten jest jednym z niewielu, którzy na polskim rynku akceptują przelewy z portfela elektronicznego PayPal, co jest dużym plusem. Co ciekawe, bukmacher współpracuje jeszcze z aplikacją PLIX, która podobnie jak PayPal jest portfelem elektronicznym.

Jeśli chodzi o limity wpłat, dla wszystkich metod płatności dolna granica to 10 PLN. Wyjątek stanowi usługa paysafecard, gdzie najmniejszy depozyt musi wynieść 20 PLN. W tym przypadku maksymalna wpłata to 3000 PLN. Górny limit dla płatności kartami wynosi 10000 PLN, zaś przy pozostałych metodach wpłat można przelać do gry aż 25000 PLN.

Wypłaty w LVBet oparte są o nowatorską technologię Rapid Pay. Jest to usługa, która zapewnia wypłatę środków w ciągu 10 minut. Bukmacher nie pobiera żadnych opłat, ani tym bardziej prowizji od przelewów. Z opcji tej korzystać można codziennie od 8:00 do 1:00, a więc prawie przez całą dobę.

Opcja Rapid Pay zapewnia szybkie księgowanie przelewów na kontach bankowych. Warunkiem jest oczywiście posiadanie rachunku osobistego w jednym z banków, z którymi współpracuje bukmacher. Na ten moment jest ich dziewięć: mBank, Inteligo, PKO, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Credit Agricole, GetIn Bank, ING.

Jeżeli zlecasz wypłatę wygranych środków do banku spoza tej listy, musisz liczyć się z dłuższym czasem księgowania. Zależy on od indywidualnej oferty banku, lecz może trwać nawet do dwóch dni roboczych.

Obsługa klienta

Legalny polski bukmacher LVBet obsługa klienta

Skorzystaj z wygodnego czatu na żywo, jeśli jesteś zalogowanym użytkownikiem bukmachera. Konsultanci biura obsługi klienta czekają na Ciebie codziennie, przyjmując zgłoszenia w trybe 24/7. Możesz też wysłać wiadomość mailową na adres e-mail [email protected]. Na stronie bukmachera funkcjonuje jeszcze formularz zgłoszeniowy, który działa podobnie, jak wiadomość e-mail.

FAQ

Jaki jest LVBET kod promocyjny 2021?

W LVBet kod bonusowy w 2021 roku to VIPLB. Daje on możliwość odblokowania niezwykle atrakcyjnego pakietu powitalnego dla nowych graczy. Cały zestaw bonusów to aż 3423 PLN w różnych akcjach promocyjnych.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

U bukmachera LVBet kod promocyjny wpisuje się podczas rejestracji nowego konta gracza. W formularzu rejestracyjnym jest specjalne okienko przeznaczone na podanie kodu bonusowego. To niezwykle istotne, gdyż później nie będzie możliwości powrotu do kodu, który odblokuje pakiet bonusów na start.

Jakie bonusy oferuje LV bet?

Z kodem bonusowym na start możesz otrzymać aż dwa bonusy od depozytu na łączną kwotę 3000 PLN. Jest też atrakcyjny cashback o wartości 333 PLN. Dodatkowo do zgarnięcia jest freebeet na kwotę 20 PLN, darmowy zakład za wirtualki za 20 PLN, a także freebet dla kibiców o wartości 50 PLN. Bukmacher posiada wiele promocji ograniczonych czasowo, które stale się zmieniają, więc trzeba koniecznie śledzić najnowsze bonusy na stronie.

Jak zarejestrować konto w LV bet?

Wystarczy kliknąć pole „Rejestracja” w prawym górnym rogu strony internetowej. Proces szybkiej rejestracji zajmuje dosłownie chwilę i nie wymaga jeszcze weryfikacji dowodu osobistego. Konto założyć można też za pomocą aplikacji mobilnej lub udać się do lokalu naziemnego bukmachera.

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *