Nie trać własnych środków, zagraj za freebet w STS
24 maj 2021 143 0

Nie trać własnych środków, zagraj za freebet w STS

Wszystkie bonusy 25
dla nowych graczy

Darmowy zakład freebet w STS to aż 25 PLN na start!

Pakiet powitalny dla nowych graczy w STS to jedna z najlepszych promocji bukmacherskich na polskim rynku. W ramach bonusu na start otrzymać możesz między innymi bardzo atrakcyjny freebet w wysokości aż 25 PLN. Co to za promocja? Krótko mówiąc, freebet to inaczej darmowy zakład. Nie musisz ryzykować własnych środków finansowych, jeżeli bukmacher daje Ci takie bonus na start. Brzmi nieźle, prawda?

Jak działa freebet Pewne 25 PLN w STS? Krok po kroku

Bukmacher STS pewne 25 PLN freebet z kodem promocyjnym

Darmowy zakład freebet w STS wynosi 25 PLN. Jest to promocja przewidziana dla nowych graczy w ramach pakietu powitalnego. Aby móc skorzystać z tego bonusu, wystarczy założyć nowe konto bukmacherskie, a następnie zalogować się i grać. Warto w tym miejscu dodać, że pakiet powitalny w STS to również bonus od pierwszego depozytu – 100% wynieść może do 1200 PLN. Wszystko to otrzymać możesz dzięki tym prostym krokom:

  1. Po pierwsze, leć na stronę STS (kliknij tutaj) i zarejestruj nowe konto gracza. W trakcie rejestracji podaj kod promocyjny „PEWNE25” (wielkość liter nie ma znaczenia). Zaznacz też okienko z napisem „Chcę otrzymać swój bonus startowy”, by uzyskać bonus od pierwszego depozytu. Obie promocje łączą się ze sobą.
  2. Po zalogowaniu się do swojego konta bukmacherskiego w STS, możesz zacząć obstawiać zakłady. Sam freebet to bonus bez depozytu, jednak pamiętaj, że możesz skorzystać również z bonusu od pierwszej wpłaty.
  3. Otrzymane w ramach akcji promocyjnej dla nowych graczy środki bonusowe trafiają na konto bonusowe. Możesz przełączać się pomiędzy kontem depozytowym i bonusowym przy pomocy poręcznego przycisku na stronie bukmachera.

Freebet Pewne 25 PLN w STS to bardzo popularny typ promocji bukmacherskiej. Gracze wyjątkowo upodobali sobie darmowe zakłady, ponieważ w tym przypadku ryzyko utraty własnych środków finansowych nie istnieje. W STS freebet na start jest dobrą opcją, by zapoznać się z działalnością bukmachera bez wpłacania własnego depozytu.

Warunki obrotu bonusem freebet Pewne 25 PLN w STS

Otrzymanie środków bonusowych to jedno, a zupełnie inną kwestią pozostaje możliwość ich odblokowania. Żeby móc „uwolnić” kwotę bonusową, należy spełnić warunki obrotu bonusem. W przypadku bonusu freebet w STS, bukmacher wymaga od graczy trzykrotnego obrotu bonusem. Do tego wliczają się tylko poprawnie rozstrzygnięte kupony, czyli wygrane. STS nie określa jednocześnie konkretnej liczby kuponów, zatem całość można rozbić na kilka lub nawet kilkanaście gier. Warto pamiętać, że kurs na kuponach nie może być niższy niż 1.91.

Podsumowanie: czy freebet Pewne 25 PLN w STS się opłaca?

Lata lecą, a freebet nadal pozostaje jedną z ulubionych promocji bukmacherskich wśród polskich graczy. Nic dziwnego, gdyż bonus ten pozwala na zgarnięcie dodatkowych środków na grę. Taki darmowy zakład nie jest obarczony zbyt dużym ryzykiem, ponieważ nie trzeba wpłacać własnego depozytu, by móc z niego skorzystać. Przynajmniej tak wygląda kwestia w przypadku bonusu Pewne 25 w STS. Warunki obrotu bonusem nie są zbytnio wygórowane, zatem można dość szybko odblokować freebet i przelać kasę na konto główne. Naszym zdaniem, jeżeli planujesz rejestrację w STS, koniecznie podaj kod bonusowy, który da Ci darmowy zakład. 25 PLN to całkiem łakomy kąsek na start.

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *