Jedyny taki bonus od drugiego depozytu Betfan
24 maj 2021 39 0

Jedyny taki bonus od drugiego depozytu Betfan

Wszystkie bonusy 600
dla wszystkich

Podczas gdy inni dają bonus od pierwszej wpłaty, Betfan robi to z drugim depozytem

Co jest tak niezwykłego w bonusie bukmacherskim Betfan, że postanowiliśmy wyróżnić go na tej stronie? W Betfan bonus od depozytu wynieść może do 1000 PLN, ale przecież liczony jest od drugiej wpłaty. Konkurencja zwykle podwaja pierwszą wpłatę, dlaczego więc skupiać się na takim bonusie? Nie chodzi tylko o to, że bukmacher zamierza iść pod prąd. Naszym zdaniem, bonus od drugiej wpłaty ma sensowne wyjaśnienie. Nowi gracze nie muszą przelewać ogromnych kwot pieniężnych tuż po samej rejestracji. Na początek mogą przetestować działanie bukmachera, a dopiero po przekonaniu się o jego świetności, wpłacić po raz drugi. Wtedy nie powinno być już żadnych ograniczeń – wrzucasz 1000 PLN, zgarniasz drugie tyle za free.

Jak krok po kroku otrzymać bonus Betfan

Bukmacher Betfan cashback do 600 PLN z kodem promocyjnym

Dla kogo jest bonus od drugiej wpłaty w Betfan? Dodatkowe 1000 PLN mogą otrzymać gracze, którzy zarejestrowali konto bukmacherskie i deponują na nim środki po raz drugi. Nie ma tutaj ograniczeń czasowych odnośnie założenia konta. Warto wspomnieć, że podczas rejestracji z kodem można zgarnąć jeszcze cashback do 600 PLN. Jednakże, by otrzymać bonus od drugiej wpłaty, kod bonusowy nie jest wymagany. Oto jak odblokować promocję:

  1. Po wejściu na stronę główną bukmachera (kliknij tutaj), zaloguj się do swojego konta bukmacherskiego. Przycisk do logowania znajduje się w prawym górnym rogu, obok rejestracji.
  2. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest wpłacenie drugiego depozytu na konto. Warto jednak pamiętać, że nie potrzebny jest do tego kod promocyjny. Jedyne, co trzeba wykonać podczas rejestracji nowego konta, to „odhaczenie” odpowiedniego pola na temat bonusu. Aktywacja promocji Betfan odbywa się poprzez zgodę na otrzymywanie wiadomości SMS i e-mail, dlatego również te pola warto zaznaczyć podczas rejestracji.
  3. Oprócz poprawnego uzupełnienia formularza rejestracyjnego, nie musisz nic więcej robić. Wystarczy, że po raz drugi wpłacisz środki finansowe na swoje konto, które będą mieścić się w przedziale od 100 do 1000 PLN.

Po wpłaceniu depozytu po raz drugi, Betfan przyznaje równowartość tej kwoty w postaci środków bonusowych. Pozostaną one zablokowane na koncie bonusowym do czasu spełnienia warunków obrotu bonusem. Zobaczmy zresztą, jak można odblokować bonus od drugiej wpłaty w Betfan.

Na czym polegają warunki obrotu bonusem?

Podobnie, jak w przypadku większości promocji bukmacherskich na polskim rynku, tak i tutaj mamy do czynienia z warunkami obrotu. Podobnie jak reklamujący bukmachera Pudzian, Betfan również „tanio skóry nie sprzeda”. Co nie oznacza wcale, że regulamin tej promocji określa niemożliwe do spełnienia podstawy wypłaty bonusu.

Legalny polski bukmacher Betfan nazywa te działania „warunkami przeniesienia bonusu”. Aby odblokować środki przyznane przez bukmachera, musisz wykonać trzykrotny obrót bonusem. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie musi wynieść 3, a więc mamy do czynienia z kuponem AKO. Minimalny kurs ogólny na każdym z kuponów powinien osiągnąć 2.5. Warto podkreślić, że na spełnienie warunków masz tylko 14 dni, więc warto nie zwlekać na ostatni moment.

Podsumowanie: czy warto skorzystać z bonusu Betfan?

Bonus od drugiego depozytu to dość nietypowy rodzaj promocji, gdyż zwykle bukmacherzy wiążą go z pierwszą wpłatą na konto depozytowe. Tutaj jednak Betfan daje szansę na dowolnej wysokości pierwszy depozyt, byś mógł przetestować działanie bukmachera. Jeśli spodoba Ci się obstawianie w Betfan, wrzuć do 1000 PLN w ramach drugiej wpłaty, by otrzymać jej równowartość. Naszym zdaniem to bardzo ciekawa alternatywa dla bonusu od wpłaty. Zatem warto skorzystać, tym bardziej, że jest to promocja nie tylko dla nowych graczy.

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *