Fortuna kod promocyjny
13 paź 2021 22 0

Fortuna kod promocyjny

Wpisz online
Fortuna Bonus

Bonusy Fortuna na start: 600 PLN cashout + 2150 PLN bonus od depozytu + 20 PLN bonus bez depozytu – ODBIERZ KOD!

Co daje kod promocyjny Fortuna?

Legalny bukmacher Fortuna co daje kod promocyjny?

W zakładach bukmacherskich Fortuna kod promocyjny to nie lada gratka dla wszystkich fanów obstawianie meczów online. Jeżeli zdecydujesz się na rejestrację nowego konta bukmacherskiego, możesz liczyć na niezwykle atrakcyjny pakiet bonusów na start.

Podając podczas rejestracji na stronie eFortuna.pl kod promocyjny, zyskasz nie tylko bonus od pierwszego depozytu. Ten wynieść może nawet 2150 PLN, ale dodatkowo odblokujesz jeszcze świetny zakład bez ryzyka o maksymalnej wartości 600 PLN. Jakby tego było mało, bukmacher da Ci jeszcze 2800 punktów w ramach programu lojalnościowego, które wymienisz na bonus o równowartości 20 PLN.

Na tym promocje się nie kończą. Zresztą zobacz sam, co jeszcze bukmacher Fortuna przygotował dla swoich klientów. Zebraliśmy wszystkie bonusy dla nowych i stałych klientów w jednym miejscu.

Rodzaj bonusu Bonus Fortuna – wartość
Fortuna kod promocyjny: FORTUNAVIP
Zakład bez ryzyka cashback Do 600 PLN
Bonus od pierwszej wpłaty 100% do 2150 PLN
Dodatkowy bonus za rejestrację 20 PLN bez depozytu

Jak aktywować kod promocyjny do Fortuny?

Legalny bukmacher Fortuna - jak aktywować kod promocyjny?

Jeżeli chodzi o powitalny bonus regulamin jego aktywacji w Fortunie nie jest skomplikowany. Przede wszystkim należy jednak pamiętać, że dotyczy on tylko osób, które zdecydują się założyć nowe konto bukmacherskie. Pakiet bonusów powitalnych odebrać można już po rejestracji i wpłacie pierwszego depozytu. Oto, w jaki sposób aktywować kod promocyjny do Fortuny w kilku prostych krokach:

  • Przejdź na stronę internetową bukmachera Fortuna.
  • W prawym górnym rogu ekranu znajdziesz przycisk rejestracji. Konto założyć możesz również za pomocą aplikacji mobilnej, którą pobierzesz na urządzenia przenośne z systemem iOS lub Android.
  • Uzupełnij krótki formularz rejestracyjny, umożliwiający tak zwaną szybką rejestrację.
  • W odpowiednie pole opisane hasłem „Kod promocyjny” wpisz nasz kod bonusowy FORTUNAVIP.
  • Aktywuj swoje konto po zakończonej rejestracji.
  • Wpłać swój pierwszy depozyt na konto gracza, by sfinalizować aktywację bonusu powitalnego.

Bonusy Fortuna w pakiecie powitalnym

Legalny bukmacher Fortuna bonusy w pakiecie powitalnym

Jeżeli zdecydujesz się na założenie nowego konta gracza w serwisie Fortuna, możesz liczyć na atrakcyjny pakiet bonusów na start. Bukmacher przygotował ofertę dla nowych klientów, która sprawia, że wejście w świat obstawiania staje się o wiele przyjemniejsze. Co trzeba zrobić, aby odebrać wszystkie bonusy Fortuna na start?

  • Po pierwsze, pamiętaj, by skorzystać z naszego kodu bonusowego. U bukmachera Fortuna kod promocyjny jest wymagany podczas rejestracji, by móc odblokować pełen dostęp do pakietu powitalnego.
  • Po drugie, dokonaj pierwszej wpłaty depozytu na swoje nowe konto bukmacherskie. W ten sposób będziesz mógł podwoić swoją pierwszą wpłatę i zyskać dostęp do innych promocji.

Przypomnijmy, jaki bonus powitalny Fortuna przygotowała dla swoich nowych graczy:

Rodzaj bonusu Bonus Fortuna – wartość
Fortuna kod promocyjny: FORTUNAVIP
Zakład bez ryzyka cashback Do 600 PLN
Bonus od pierwszej wpłaty 100% do 2150 PLN
Dodatkowy bonus za rejestrację 20 PLN bez depozytu

Fortuna zakład bez ryzyka

Legalny bukmacher Fortuna zakład bez ryzyka cashback do 600 PLN

Zarejestruj się już dziś dzięki formularzowi na stronie internetowej, lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Już za samą rejestrację otrzymasz atrakcyjny bonus w postaci zakładu bez ryzyka. Popularny cashback w ofercie startowej Fortuny wynosić może maksymalnie nawet 600 PLN. W jaki sposób odblokować te środki i na czym polegają warunki obrotu bonusem?

Aktywacja bonusu cashback nie jest zbytnio złożona. Przede wszystkim, należy zagrać swój pierwszy kupon bukmacherski (już po dokonaniu wpłaty depozytu). Twój pierwszy kupon pojedynczy lub akumulacyjny zostanie w pewien sposób „ubezpieczony” przez bukmachera. W przypadku wygranej otrzymasz pełną stawkę, która widnieje na kuponie.

Jeśli jednak choć jedno wydarzenie zostanie rozliczone jako przegrane, to cały kupon będzie nieudany. W takim wypadku zadziała promocja na zakład bez ryzyka. Bukmacher zwróci Ci zagraną przez Ciebie stawkę, pomniejszoną jedynie o dwunastoprocentowy podatek.

Chcąc wykorzystać ten bonus przed postawieniem swojego pierwszego kuponu, należy go włączyć. U bukmachera Fortuna bonus na start w postaci cashbacku widoczny jest w zakładce „Moje Bonusy”. Aktywując promocję zabezpieczysz swój pierwszy kupon przed ewentualną przegraną.

Po wypłacie zakładu bez ryzyka w postaci środków bonusowych, będziesz musiał wykonać obrót bonusem, by odblokować te środki. Ten bonus powitalny Fortuna posiada atrakcyjne warunki obrotu, które nie sprawią żadnych kłopotów. Wszystko, co powinieneś zrobić, to zagrać kupon z dowolnym kursem ogólnym. Jak widać, bukmacher ten nie komplikuje kwestii wypłacenia środków bonusowych, co przekłada się na sporą popularność promocji cashback w Fortunie.

Fortuna bonus na start od pierwszej wpłaty

Legalny bukmacher Fortuna bonus na start od pierwszej wpłaty

W ofercie bukmachera Fortuna kod promocyjny otwiera nowe możliwości na start. Oprócz atrakcyjnego zakładu bez ryzyka, na nowych graczy czeka także podwojenie drugiego depozytu. Z naszym kodem bonusowym możesz otrzymać nawet 2150 PLN na start! To o całe 150 PLN więcej, niż w przypadku tradycyjnej oferty powitalnej. Dlatego nie zapomnij skorzystać z naszego kodu podczas zakładania konta na stronie Fortuny.

Bukmacher Fortuna oferuje równowartość 100% drugiej wpłaty w postaci środków bonusowych. Promocja ta działa jednak nieco inaczej, niż u konkurencyjnych zakładów bukmacherskich. Tutaj trzeba najpierw aktywować bonus w zakładce „Moje bonusy”, a następnie wpłacić depozyt na przestrzeni 5 dni od tego zdarzenia. Również warunki obrotu bonusem nie należą do najłatwiejszych. Postaramy się je wytłumaczyć w prostszy sposób:

  • W ciągu 14 dni musisz obrócić równowartością 80% drugiej wpłaty na konto depozytowe. Minimalny kurs na kuponie powinien wynieść 1.80. Bukmacher wypłaci 20% wartości bonusu do kwoty 430 PLN.
  • Wypłatę pozostałych 80% bonusu otrzymasz, jeżeli obrócisz w ciągu 14 dni kwotą wartą czterokrotność wpłaconego drugiego depozytu. Kurs ogólny powinien znów wynieść minimum 1.80.

Tak ujęte warunki obrotu bonusem mogą sprawiać pewne komplikacje niektórym graczom. Przede wszystkim regulamin oczekuje całkiem sporych wpłat i zagrania za wysokie wartości. Jeśli jednak planujesz obstawiać kupony z pokaźnymi stawkami, możesz dość szybko obrócić bonusem od depozytu. Bonus powitalny Fortuna może i jest złożony, ale nikt nie powiedział, że niemożliwy do odbioru.

Fortuna bonus bez depozytu

Legalny bukmacher Fortuna bonus bez depozytu 20 PLN

Choć na pierwszy rzut oka u bukmachera Fortuna freebet nie stanowi części pakietu powitalnego, gracze mogą go otrzymać.

W jaki sposób?

Otóż, bukmacher za rejestrację daje nowym klientom Fortuna bonus bez depozytu. Mowa o punktach lojalnościowych, które działają tu w ramach specjalnego programu dla aktywnych graczy. Wymieniając otrzymane punkty można wybrać chociażby opcję darmowego zakładu freebet.

Za samą rejestrację nowi klienci bukmachera otrzymują aż 2800 punktów lojalnościowych. W ramach Fortuna Klub Plus można wymienić je na darmowy zakład freebet, czyli jedyny u bukmachera Fortuna bonus bez depozytu. Bonus ten wynosi tutaj 20 PLN i jest ciekawym rozszerzeniem oferty powitalnej dla świeżo upieczonych klientów firmy. Jeżeli nie interesuje Cię darmowy zakład freebet, możesz wymieniać uzbierane punkty lojalnościowe na inne bonusy Fortuna. Do wyboru są jeszcze bonus od obrotu, bonusu od wpłaty czy cashbacki.

Pozostałe promocje bukmacherskie dla stałych graczy

Zakłady bukmacherskie Fortuna to nie tylko pakiet powitalny dla nowych graczy. Bonusy nie kończą się na starcie, gdyż stali klienci również mogą liczyć na szereg ciekawych udogodnień. Wystarczy zaglądać systematycznie do zakładki z promocjami na stronie bukmachera lub w aplikacji mobilnej. Oferta często się zmienia i dostosowuje do aktualnych oczekiwań graczy na polskim rynku bukmacherskim. Przyjrzyjmy się kilku najciekawszym pozostałym promocjom w Fortunie.

Rodzaj bonusu Bonus Fortuna
Happy Hours +14% do wygranych
AKO bonusy 50% do wygranych z kuponów AKO
Godziny mistrzów Wygrana lub bonus 50 PLN
Fortuna Klub Plus Wymień punkty na bonusy

Happy Hours

Legalny bukmacher Fortuna promocja happy hours

Jedna z najstarszych i najchętniej wykorzystywanych promocji u bukmachera Fortuna. Choć zasady i regulamin tej akcji promocyjnej zmieniają się co parę miesięcy, wciąż nie traci ona na popularności. Aktualnie Happy Hours w Fortunie działa całodobowo i siedem dni w tygodniu. Forma 24/7 dotyczy jednak tylko zakładów na żywo. Jeśli chodzi o zakłady przedmeczowe, promocja działa w tygodniu od 16:00 do 18:00, a w weekendy od 12:00 do 15:00.

O co chodzi w Happy Hours? Jeżeli na kuponie znajdą się przynajmniej trzy zdarzenia, wygrane z kuponów zostaną podwyższone o 14%. W praktyce oznacza to, że akcja pozwala w Fortunie na grę bez podatku. W ten sposób można wygodnie zamortyzować straty spowodowane wprowadzeniem w Polsce podatku bukmacherskiego, który wynosi 12%.

AKO Bonusy

Legalny bukmacher Fortuna AKO bonusy

Na portalu internetowym eFortuna bonus AKO dotyczy tylko i wyłącznie kuponów akumulacyjnych. Te jednak muszą zawierać co najmniej pięć zdarzeń. Promocja o nazwie AKO Bonusy pozwala otrzymać niezwykle atrakcyjne „dopłaty” do kuponów. Promocja ta nalicza się automatycznie po spełnieniu warunków na kuponie, więc nie trzeba nic aktywować samodzielnie.

Oferta promocyjna AKO Bonusy Fortuna działa tylko w ramach zakładów prematch. Jak już wspomnieliśmy, na kuponie musi pojawić się minimum 5 zakładów. Warto podkreślić, że kurs minimalny dla pojedynczych zdarzeń wynosi tutaj 1.15. Dodatek kursowy wyniesie od 7% do 50%, zaś system bukmachera samodzielnie dobierze największy dostępny bonus. Aby móc uzyskać maksymalny dodatek, należy utworzyć kupon z 14 selekcjami.

Godziny mistrzów

Legalny bukmacher Fortuna promocja godziny mistrzów

Oferta, która działa zwykle przez jeden wybrany miesiąc i dotyczy konkretnego dnia oraz konkretnych godzin. We wrześniu 2021 roku promocja dotyczy wszystkich piątków w przedziale godzinowym od 18:00 do 20:00.

W tym czasie należy dokonać wpłaty depozytu na swoje konto o wartości minimalnej 100 PLN. Następnie, trzeba zagrać kupon ze stawką co najmniej 100 PLN. W przypadku wygranej kasa trafia na Twoje konto, a jeżeli kupon będzie przegrany, otrzymasz 50 PLN na dalszą grę.

Jeśli chodzi o bonusy Fortuna dla stałych graczy, ta oferta prezentuje się całkiem nieźle. Dotyczy wszystkich zakładów prematch i live na kuponach SOLO, AKO i MAXIKOMBI. Warto dodać, że aktywacja bonusu nie jest wymagana, gdyż samodzielnie aktywuje się on po utworzeniu właściwego kuponu. Wpłacając depozyt, należy jednak wpisać kod promocyjny „FORTUNA”.

Early Cash Out

Legalny bukmacher Fortuna promocja early cashout

Warto jeszcze wspomnieć o opcji Early Cash Out, która daje możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu przed jego ostatecznym rozstrzygnięciem. Dzięki temu można zminimalizować ryzyko przegranej. Gracz ma prawo wycofać kupon, gdy jedno ze zdarzeń nie idzie po jego myśli. Wtedy też wypłaci część wygranej, a nie traci całości. Ryzykuje jednak utratę wyższej wygranej, jeśli wszystkie obstawione zdarzenia zostaną rozstrzygnięte poprawnie.

U bukmachera Fortuna cashout pojawia się przy kuponach, które nadają się do wcześniejszego zamknięcia. Przy okazji można też podejrzeć ewentualną kwotę wypłaty w przypadku decyzji o wycofaniu kuponu.

Oferta bukmachera Fortuna – dyscypliny, zakłady, kursy

Promocje promocjami, ale na co można wykorzystać te atrakcyjne bonusy Fortuna? Przyjrzyjmy się aktualnej ofercie bukmachera, by sprawdzić, jakie dyscypliny sportowe ma w ofercie. Porównamy też dostępne rynki zakładów oraz dodatkowe opcje typowania, które niekoniecznie związane są z tradycyjnym sportem.

Bukmacher Fortuna oferta sportowa

Legalny bukmacher Fortuna oferta sportowa

Piłka nożna, hokej, tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna – to tylko niektóre z najpopularniejszych dyscyplin, jakie znajdziemy w ofercie bukmachera. Oferta sportowa Fortuny to wszystkie najważniejsze ligi i turnieje, a do tego szereg zakładów specjalnych.

W ramach poszczególnych meczów piłkarskich można obstawiać nawet kilkaset różnego rodzaju zakładów. Oprócz typowania zwycięzców i dokładnych wyników, gracze mogą obstawiać zakłady over/under, ciekawe kombinacje czy handicapy. Znajdziesz tutaj również szereg selekcji dotyczących poszczególnych piłkarzy.

Oferta zakładów w pozostałych sportach również prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Dzięki wysokim kursom można liczyć na wyższe wygrane, co przekłada się na spore zainteresowanie Fortuną.

Zakłady e-sportowe

Legalny bukmacher Fortuna oferta e-sportowa

E-sport u bukmachera Fortuna cieszy się całkiem sporym zainteresowaniem graczy. Do ich dyspozycji firma przygotowała zakłady bukmacherskie w ramach najważniejszych rozgrywek kilku popularnych gier. Można zatem obstawiać wyniki CS:GO, LOL, DOTA 2, StarCraft 2, Overwatch czy Rainbow Six.

Zakłady e-sportowe dotyczyć mogą zarówno rozstrzygnięć całych meczów, jak i poszczególnych ich części. Co więcej, Fortuna oferuje również zakłady live, gdzie znaleźć można trwające aktualnie rozgrywki sportów elektronicznych.

Sporty Wirtualne

Legalny bukmacher Fortuna sporty wirtualne

W ramach tak zwanych wirtualek, na stronach Fortuny znajdziemy sterowane algorytmem rozgrywki kilku popularnych dyscyplin. Do wyboru mamy wirtualną piłkę nożną, wirtualne wyścigi konne, wirtualne wyścigi psów, wirtualne samochody i wirtualny żużel.

Zakłady przyjmowane są zarówno przed poszczególnymi rozgrywkami, jak i w trakcie ich trwania. Obstawianie sportów wirtualnych to atrakcyjna alternatywa dla wszystkich, którzy nie lubią czekać na rozstrzygnięcia meczów. Tutaj rozgrywki organizowane są 24/7.

Bet on Games – gry karciane

Legalny bukmacher Fortuna oferta karciana - BET ON GAMES

Ciekawym rozszerzeniem oferty bukmacherskiej są symulowane gry karciane. W przypadku bukmachera Fortuna znaleźć je można pod zakładką „Bet on Games”. Aktualnie dostępne są trzy stoły do gry: w pokera, dragon&tiger oraz baccarata. Wszystkie rozgrywki są wytłumaczone na stronie bukmachera, a obstawiać zakłady karciane można również przy pomocy aplikacji mobilnej.

Metody płatności

Legalny bukmacher Fortuna metody płatności

W kontekście sposobów płatności oferta bukmachera Fortuna prezentuje się całkiem dobrze, choć nie bez wad. Wszystkie wiemy, jak istotnym filarem działalności bukmacherskiej są wpłaty depozytu oraz wypłaty wygranych. Dlatego musimy przyznać, że brakuje nam kilku nowoczesnych metod płatności.

Jak dokonać wpłaty depozytu na konto bukmacherskie?

Możesz wykonać to za pomocą kart płatniczych lub kredytowych Visa, bądź MasterCard. Do dyspozycji graczy pozostają też tradycyjne przelewy bankowe oraz parę płatności elektronicznych. Ponieważ bukmacher posiada w Polsce punkty naziemne, wpłacić kasę można też w „ziemniaku”.

Wśród elektronicznych sposobów płatności znaleźć można technologie BLIK, PayU oraz tpay. Prawdę mówiąc, brakuje nam tutaj akceptacji transakcji z portfeli Skrill, Neteller czy PayPal. Na plus działa z kolei czas oczekiwania na zaksięgowanie wpłat, które zwykle odbywa się natychmiastowo. Minimalna kwota wpłaty to 1 PLN, a maksymalna 100 000 PLN dla wszystkich sposobów płatności.

Wypłatę w Fortunie wykonasz tylko na rachunek osobisty w banku dopiero po weryfikacji konta. Banki księgują przelewy zazwyczaj w ciągu 1 lub 2 dni roboczych. Minimalna kwota wypłaty u bukmachera Fortuna wynosi zaledwie 2 PLN.

Obsługa klienta

Legalny bukmacher Fortuna obsługa klienta

Jeżeli chodzi o temat obsługi klienta, bukmacherzy powinni udostępniać swoim klientom kilka wygodnych metod kontaktu. W przypadku pytań, zażaleń lub problemów z grą, każdy powinien mieć możliwość porozmawiania z biurem bukmachera. W przypadku zakładów bukmacherskich Fortuna możemy porozmawiać „twarzą w twarz” z pracownikami punktów stacjonarnych. Szybszą metodą będzie jednak skorzystanie z wygodnego formularza kontaktowego na stronie bukmachera.

Najlepiej będzie skorzystać również z czatu na żywo, który dostępny jest dla zalogowanych graczy. Po drugiej stronie światłowodów zawsze jest konsultant, który chętnie pomoże i doradzi. W razie nieskomplikowanych kłopotów można także posłużyć się wygodną sekcją FAQ. Fortuna przygotowała też sekcję ABC Gracza, gdzie da się znaleźć mnóstwo użytecznych informacji na temat działalności portalu.

FAQ

Jaki Fortuna kod promocyjny działa?

Wpisz podczas rejestracji kod FORTUNAVIP, a wraz z nim uzyskasz dostęp do atrakcyjnego pakietu powitalnego. Pamiętaj, by podać go w formularzu podczas zakładania konta.

Co daje kod promocyjny Fortuna?

Odblokowuje zakład bez ryzyka do kwoty 600 PLN. Do tego dochodzi bonus od drugiego depozytu do 2150 PLN. Otrzymasz też punkty lojalnościowe do wymiany na freebet 20 PLN.

Ile jest czasu na weryfikację konta?

Bukmacher daje Ci 28 dni na zweryfikowanie konta. W tym celu wyślij skan lub zdjęcie swojego dowodu osobistego za pośrednictwem własnego konta Fortuna.

Fortuna freebet – czy działa?

Bonus powitalny Fortuna to również punkty lojalnościowe, które wymienić można w e-sklepie na kolejne promocje. Wśród nich działa freebet na kwotę 20 PLN.

Fortuna bonus na start – czy warto?

Kod promocyjny do Fortuny daje szansę na atrakcyjny pakiet bonusowy. Wysoki cashback i atrakcyjny bonus od depozytu prezentują się całkiem dobrze. Naszym zdaniem, warto skorzystać z tej oferty!

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *