STS Zakłady Bukmacherskie – recenzja i opinie ekspertów

Wszystko o bukmacherze STS

Warto wiedzieć
Wskazówki dla nowych graczy i nie tylko

Co uważają graczeWszystko o bukmacherze STS

Ocena graczy9 / 10
Kciuki w górę
  • Szeroka oferta
  • Intuicyjny serwis internetowy
  • Świetna aplikacja mobilna
  • System wpłat
Kciuki w dół
  • Gry karciane STS BetGames
  • Ograniczony dostęp do STS VIP

Ostatnia recenzja

  • Zostaw opinie i pomóż innym graczom.

Informacja o bukmacherze

Oficjalna strona WWW
Legalny w Polsce?
Tak
Sporty Wirtualne
Tak
Minimalny depozyt
1 PLN
Minimalna stawka
2 PLN
Max bonus powitalny
1200 PLN
Handicapy
tak
Dostępność
tak
Metody wpłaty
Blik, PayU, DotPay, VISA, MasterCard, PayPal, Skrill, Neteller, STS Lokal
Ekspresowa wypłata (do 30min.)
tak
Aplikacja mobilna
tak
Kontakt
Czat 24/7

Informacje o bukmacherze

Rejestracja

Rejestracja

- OK
Ocena Herobet    8/10
Jeżeli chcemy skorzystać z usług STS online, musimy założyć konto na stronie internetowej lub używając aplikacji STS Mobile. (https://www.sts.pl/) Rejestracja jest bardzo szybka i intuicyjna, więc nie powinna nikomu sprawić problemu.

Legalny bukmacher STS rejestracja krok po kroku

W pierwszym etapie, należy kliknąć w pomarańczowy przycisk w prawym górnym rogu strony internetowej z napisem „Załóż konto”, następnie wypełniając formularz trzeba kolejno: podać swój adres e-mail, utworzyć hasło i wprowadzić swój numer telefonu, który będzie później służył do weryfikacji, warto pamiętać również o wcześniejszym przygotowaniu kodu promocyjnego, ponieważ jego użycie jest możliwe właśnie w tym etapie.

 STS legalny bukmacher rejestracja etap 1

Po wyrażeniu zgody na wymagane punkty przechodzimy do kolejnej sekcji, w której jesteśmy proszeni o podanie swojego imienia i nazwiska oraz numeru PESEL. W ostatnim etapie rejestracji jesteśmy zobowiązani do podania kodu aktywującego, który w międzyczasie powinien zostać do nas wysłany poprzez SMS.

STS legalny bukmacher rejestracja etap 2

Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności jesteś już posiadaczem konta tymczasowego! Jeżeli jednak zdecydujesz się na poważnie dołączyć do STS i uzyskać możliwość wypłaty środków, niezbędnym okaże się przejście na konto stałe. Aby uzyskać konto stałe, należy wejść w ustawienia swojego profilu, gdzie klikając przycisk „Dane osobowe” możesz uzupełnić swoje dane wymagane do weryfikacji. Przygotuj sobie także skan dowodu osobistego, ponieważ będzie on potrzebny do weryfikacji Twojej tożsamości i pełnoletności. Według różnych opinii internautów, weryfikacja tożsamości może trwać od kliku do maksymalnie 20 minut.

Pokaż więcej Zapaść
Bonusy

Bonusy

- OK
Ocena Herobet    7/10
U bukmachera Star-typ Sport znajdziemy bardzo dużo różnego rodzaju bonusów i promocji, w szczególności dla nowych klientów. Nowe promocje pojawiają się często, a o każdej z nich można przeczytać na stronie bukmachera, w zakładce PROMOCJE. (https://www.sts.pl/pl/bonusy/#/)

Podczas rejestracji, można wykorzystać wybrany do STS kod promocyjny. Kodów jest wiele, a każdy z nich zapewnia inny bonus dla użytkownika. Kody zmieniają się wraz z upływem czasu, dlatego najlepiej przejrzeć dostępne kody i samemu zdecydować, który będzie najbardziej korzystny. Jeden z nich, wybrany przez bukmachera, jest zazwyczaj już automatycznie wpisany i nie musimy się fatygować, aby go znaleźć. Jeżeli jednak chcemy uzyskać STS bonus z innego kodu, można go wpisać w formularzu rejestracyjnym, w polu „Kod promocyjny”.

Bonusy bukmacher STS

STS jest legalnie działającym w Polsce bukmacherem. Spółka działa nieprzerwanie od 1997 roku, posiada ok. 50% udziałów w polskim rynku zakładów wzajemnych i jest przedsiębiorstwem z wyłącznie polskim kapitałem. Firma zatrudnia ok. 1 500 pracowników, a z jej usług skorzystało już kilkaset tysięcy osób na terenie całego kraju. Bukmacher posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych na mocy licencji wydanej przez Ministra Finansów w oparciu o polską ustawę o grach hazardowych.

W przypadku Star-typ Sport dotyczy ona zakładów wzajemnych zarówno w punktach stacjonarnych, jak i przez stronę internetową. W licencji wydanej firmie nie jest wspomniane o ilości dyscyplin sportowych, na które mogą oferować zakłady bukmacherskie. Zgodę wydaną zakładom bukmacherskim STS możemy zobaczyć na stronie internetowej bukmachera. (https://www.sts.pl/userdata/files/pdf/legalny-bukmacher-decyzja-mf.pdf)

Od lutego 2019 roku STS prowadzi również działalność na rynkach europejskich, a co za tym idzie z usług spółki można skorzystać nawet przebywając poza granicami Polski. Usługi są dostępne w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Słowacji, Gibraltarze, Malcie i Łotwie.

Jeżeli jesteś graczem, pamiętaj, że za grę u nielegalnych bukmacherów grożą bardzo wysokie kary grzywny, sięgające do 120 stawek dziennych, czyli w obecnej chwili nawet 11 tys. Złotych! Przed rozpoczęciem gry zawsze upewnij się, że bukmacher, z którego usług zamierzasz korzystać jest legalnym przedsiębiorstwem. Najpopularniejszymi bukmacherami online w Polsce są STS, Fortuna, LV Bet, PZBuk, czy Forbet, korzystanie z usług zaufanych bukmacherów jest podstawą bezpiecznej zabawy.

Pokaż więcej Zapaść
Specjalne oferty

Specjalne oferty

- OK
Ocena Herobet    7/10
Wpisując do STS kod promocyjny “pewne25” podczas zakładania konta u bukmachera STS bonus, który otrzymujemy daje nam opcję postawienia darmowego zakładu, czyli tzw. Freebet’u w wysokości 25 zł.

Freebet w STS oznacza bonus do wykorzystania na stronie, bez własnego wkładu finansowego. Dzięki temu bonusowi otrzymujesz możliwość wypróbowania serwisu, bez żadnego ryzyka, zanim jeszcze wpłacisz własne pieniądze. Jeżeli z jakiegoś względu nie będziesz chciał kontynuować swojej przygody z zakładami bukmacherskimi, nie będziesz zobowiązany do żadnej płatności.

Zakład bez ryzyka STS - freebet

Co ciekawe, STS daje możliwość wypłaty środków z freebet’u, nawet jeżeli nigdy nie wpłaciłeś własnych pieniędzy do STS. Aby móc to zrobić, trzeba jednak spełnić jeden warunek. Bonusem trzeba obrócić. Za obrót uznaje się trzykrotne obstawienie całej kwoty otrzymanego bonusu. Jeżeli udało Ci się uzyskać najwyższy dostępny freebet, czyli 25 zł, będziesz musiał obstawić zakłady o łącznej wartości 75 zł. Minimalny kurs obrotu to 1.91, co pokrywa się z większością innych promocji. Przyznanym freebet’em powinno się zatem zarządzać jak najostrożniej, co z pewnością pomoże wyrobić sobie dobry nawyk już na samym starcie.

Pokaż więcej Zapaść
Сashout

Сashout

- OK
Ocena Herobet    7/10
Jeżeli mowa o wypłatach, warto wspomnieć, iż firma oferuje swoim klientom usługę STS Cash-out. Jej działanie jest bardzo proste, aczkolwiek niezwykle funkcjonalne. STS Cash-out polega na wybraniu opcji wypłaty środków, nie czekając na rozstrzygnięcie danego zakładu. Oznacza to, że po wybraniu tej usługi, w przypadku wygranej, pieniądze zostaną automatycznie wypłacone na nasze konto. STS Cash-out jest, jednakże dostępny tylko przy wybranych zakładach.

Promocja Cashout bukmachera STS

Pokaż więcej Zapaść
Oferta specjalna

Oferta specjalna

- OK
Ocena Herobet    7/10
Produktem, który wyraźnie wyróżnia się na tle innych bukmacherów, jest oferta STS Betgames. Betgames daje możliwość oglądania i obstawiania wyników wirtualnych gier karcianych. Podczas transmisji możemy zobaczyć jak krupier, na żywo, prowadzi rozdanie. Do wyboru mamy grę w Wojnę, Bakaratu i Pokera. Bukmacher na żywo przyjmuje zakłady na wyniki z każdego rozdania, a kursy są cały czas aktualizowane, zarówno przed, jak i w trakcie gry.

Niewątpliwą zaletą Betgames jest niezależność oferty od ilości odbywających się wydarzeń. Oferta szczególnie dobrze sprawdza się w dni bez wydarzeń sportowych lub kiedy nie możemy być pewni, że wszystkie planowane rozgrywki się odbędą.

Promocja bukmachera STS Betgames

Wirtualna gra nie jest niestety prawdziwym sportem, dlatego dla części fanów prawdziwych, sportowych emocji może okazać się niewystarczająca. Nie można jednak odebrać bukmacherowi, że stara się zapewnić swoim klientom jak najszerszy wybór.

Decydując się na grę w Betgames przysługuje nam także odpowiedni bonus. Podobnie jak w innych ofertach opisywanych powyżej, jest to zakład bez ryzyka. Jeżeli postawimy swój pierwszy zakład na Betgames, bukmacher, w przypadku przegranej, umożliwia zwrot stawki do kwoty maksymalnie 20 zł. Wymaganym jest, aby pierwszy zakład cechował się kursem w wysokości co najmniej 1.90.

Pokaż więcej Zapaść
Wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty

- doskonała
Ocena Herobet    10/10
Jeżeli zamierzasz na poważnie rozpocząć swoją przygodę z grą w zakładach bukmacherskich, ten temat powinien Cię szczególnie zainteresować. Warto zapoznać się z dostępnymi u bukmacherów metodami płatności i wypłat, aby nie narazić się na niemiłą niespodziankę. Star-typ Sport, jak przystało na jednego z największych i najpopularniejszych bukmacherów w Polsce, oferuje szeroki wachlarz akceptowanych metod płatności.

Aby dokonać wpłaty na STS, po uprzednim zalogowaniu się, należy wcisnąć pomarańczowy przycisk „Wpłata” w prawym górnym rogu strony internetowej. Po wciśnięciu ukazuje się lista akceptowanych metod płatności, wystarczy jedynie wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada i kliknąć „Wpłać”.

Metody wpłat i wypłat bukmachera STS

Podstawową metodą płatności jest oczywiście karta kredytowa. Tutaj bez rozczarowania, transakcja przebiega błyskawicznie o każdej porze dnia i nocy. Prowizja bukmachera wynosi okrągłe 0 zł, a kwota minimalna to 1 zł. Akceptowane karty to najczęściej spotykane w Europie: Visa oraz MasterCard.

Następnymi bardzo popularnymi i często używanymi metodami płatności są serwisy: DotPay i PayU. DotPay umożliwia wpłatę za pomocą szybkiego przelewu z konta bankowego oraz popularnej i bardzo lubianej karty prepaid Paysafecard. PayU natomiast, oprócz szybkiego przelewu udostępnia płatność za pomocą BLIK-a. Prowizja i kwota minimalna wynoszą przy użyciu tych serwisów tyle samo, co przy użyciu karty kredytowej.

Operatorami płatności internetowych wspieranymi przez STS są: Skrill, Neteller i tpay.com. Wpłata za ich pośrednictwem również jest błyskawiczna, jednak w porównaniu z wyżej wymienionymi metodami płatności, różnią się minimalną kwotą wpłaty. Wpłaty do Skrilla muszą wynosić co najmniej 20 zł, natomiast wpłaty do Netellera 10 zł. Minimalna kwota wpłaty za pomocą tpay.com pozostaje na poziomie 1 zł.

Ostatnia z dostępnych metod płatności jest ukłonem w stronę osób mniej zaznajomionych z płatnościami internetowymi. Bukmacher umożliwia bowiem wpłatę gotówki w stacjonarnym punkcie STS. Kwota minimalna wpłaty gotówkowej wynosi 1 zł, a prowizja, jak zawsze, 0 zł.

Przez wzgląd na prawo obowiązujące w Polsce, kwestia wypłat jest niestety dużo mniej różnorodna. Pieniądze z salda STS można wypłacić tylko i wyłącznie przy użyciu konta bankowego. Zakłady bukmacherskie STS, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziły usługę o nazwie „STSPay”, która umożliwia wypłatę pieniędzy nawet w 15 minut siedem dni w tygodniu. Usługa jest jednak dostępna tylko w niektórych bankach, jeżeli korzystasz z banku, który nie wspiera „STSPay”, Twoja wypłata powinna dotrzeć w ciągu 1-2 dni roboczych. Minimalna kwota wypłat i prowizja, podobnie jak w przypadku wpłat, wynoszą kolejno 1 zł i 0 zł.

Pokaż więcej Zapaść
Kursy

Kursy

- OK
Ocena Herobet    7/10
Kursy u bukmachera STS są w zdecydowanej większości dobre, a przynajmniej podobne do tych oferowanych przez innych bukmacherów. Plusem STSa jest dość szeroka oferta „Zakładów Specjalnych”, która jest odnawiana każdego dnia. U bukmachera codziennie pojawiają się trzy zakłady oznaczone jako „Hit Dnia” i kilkanaście zakładów w „Super ofercie”, czyli z podwyższonymi kursami.

Kursy legalnego bukmachera STS

Pokaż więcej Zapaść
Aplikacja Mobilna

Aplikacja Mobilna

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
STS Polska wyszło naprzeciw oczekiwaniom graczy i tak jak u coraz większej liczby bukmacherów, tak również z usług STS można korzystać używając aplikacji mobilnej. Aplikacja jest dostępna za darmo na dwa dominujące rynek systemy operacyjne, w sklepie App Store oraz na dedykowanej stronie internetowej. (https://www.sts.pl/pl/mobile-app/)

Obstawianie w aplikacji mobilnej nie różni się praktycznie niczym od obstawiania przy użyciu strony internetowej. Układ aplikacji do złudzenia przypomina interfejs strony internetowej, tak jak na stronie znajdziesz tutaj listę sportów, rozgrywek, meczów, a także szczegółowy podgląd Twoich kuponów, w tym dostęp do operacji na nich. Wszystkie elementy zostały umieszczone bardzo intuicyjnie, co sprawia, że z aplikacji korzysta się łatwo i przyjemnie.

STS aolikacja mobilna dla Android i iOS

Logowanie i rejestracja w aplikacji zostały nieco ułatwione w porównaniu do strony internetowej. W aplikacji jest dostępny formularz rejestracyjny, gdzie łatwo i bardzo szybko można otworzyć nowe konto, bez konieczności weryfikacji dowodu osobistego, można to załatwić później, używając komputera. Oprócz ułatwionej rejestracji, dostępna jest również możliwość łatwiejszego logowania się do aplikacji, jeżeli ciągłe wpisywanie loginu i hasła wydaje się Ci męczące, możesz skorzystać z logowania za pomocą rozpoznawania twarzy, odcisku palca lub PIN-u.

Pokaż więcej Zapaść
Wersja mobilna

Wersja mobilna

- OK
Ocena Herobet    7/10
Zakłady bukmacherskie STS udostępniły również mobilną wersję swojej strony internetowej. Różni się ona od aplikacji tym, że nie trzeba nic pobierać na swoje urządzenie przenośne. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć przeglądarką internetową i wpisać adres witryny STS. Otworzy się nieco uproszczona wersja strony bukmachera, która jednak zawiera wszystko to, co najważniejsze. Dzięki takiemu rozwiązaniu można równie łatwo obstawiać zakłady, co za pomocą apki.

Mobilna wersja strony internetowej STS jest bardzo wygodna w obsłudze. Różni się nieco od jej wersji na komputery, ale skompresowany układ kafelków pozwala na łatwe poruszanie się. Naszym zdaniem jest to świetna opcja dla osób, które z jakichś względów nie chcą lub nie mogą instalować aplikacji. Mobilna strona STS pozwala na szybkie i bezpieczne zawieranie zakładów bukmacherskich.

Pokaż więcej Zapaść
Zakłady esportowe

Zakłady esportowe

- OK
Ocena Herobet    8/10
Oprócz zwykłych zakładów sportowych i pozasportowych, firma STS Bukmacher oferuje również zakłady na rozgrywki e-sportowe. Dla zakładów dotyczących rozgrywek e-sportowych utworzono na stronie internetowej osobną zakładkę „E-Sport”, która przenosi użytkownika do innego interfejsu. Mimo iż zabieg ten z pozoru nie wydaje się konieczny, to jest naprawdę bardzo pomocny. Tym samym, rozgrywki poszczególnych dyscyplin sportowych nie mieszają się z rozgrywkami poszczególnych gier komputerowych, dzięki czemu gracz nie musi przebierać gdzieś pomiędzy koszykówką a CS:GO. Sekcja e-sportowa posiada także swój własny chat, ograniczony do tematyki e-sportu.

Gry, które są dostępne do obstawiania w STS to: Counter-Strike, League of Legends, Dota 2, StarCraft 2, StarCraft Broodwar, King of Glory, Arena of Valor, Overwatch, Rocket League. Okazjonalnie, mogą się także pojawiać inne gry.

Oferta e-sportów w STS

Dla graczy obstawiających rozgrywki e-sportowe został również przygotowany specjalny bonus. Oferta pozwala na otrzymywanie zwrotu 10% postawionych kwot każdego tygodnia. Aby otrzymać bonus, należy w ciągu tygodnia obrócić na swoim koncie bukmacherskim kwotą co najmniej 50 zł, obstawiając kupony SOLO na e-sport z kursem co najmniej 1.85. Jeżeli wszystkie warunki zostaną spełnione, STS co tydzień zwraca 10% postawionych w danym tygodniu kwot, o ile kwoty te nie przekraczają łącznie 250 zł. Oznacza to, że każdego tygodnia można otrzymać maksymalnie 25 zł bonusu. Żeby móc wypłacić otrzymany bonus, trzeba spełnić warunki obrotu, a więc bonus musi zostać, podobnie jak w kwestii FreeBet’ów, obrócony trzykrotnie. Do obrotu zaliczają się tylko wygrane zakłady o kursie co najmniej 1.91. (https://www.sts.pl/pl/esport/)

Gry wirtualne w STS

Gry wirtualne u bukmachera STS polegają na komputerowym generowaniu rozgrywki sportowej, której wynik uprzednio wytypowaliśmy. Star-typ Sport umożliwia w tej ofercie zakłady na mecze piłki nożnej, tenisa i koszykówki.

Jakość generowanych przez STS rozgrywek jest dosyć dobra, lecz nie wyróżnia się na tle innych polskich bukmacherów. Na plus wychodzi jednak duża liczba generowanych zdarzeń i bardziej rozbudowane, w porównaniu do innych ofert, statystyki.

Pokaż więcej Zapaść
Zakłady i Oferta

Zakłady i Oferta

- OK
Ocena Herobet    7/10
Bukmacher STS zapewnia dostęp do szerokiej gamy usług. Można z nich korzystać w sposób tradycyjny, w stacjonarnych zakładach STS lub przez Internet, przy użyciu oficjalnej strony internetowej bądź aplikacji mobilnej. Korzystając ze strony internetowej, spis wydarzeń sportowych, które możemy obstawiać znajduje się po lewej stronie ekranu. Na samej górze znajdują się proponowane, najczęściej wyszukiwane przez innych użytkowników wydarzenia. Jest to bardzo pomocna funkcja i wyraźnie lepsza od sytuacji, w której oferta jest ułożona alfabetycznie, w STS nie doświadczymy sytuacji, w której najniższej klasy i najrzadziej wyszukiwane wydarzenia widnieją na górze listy. Poniżej widzimy spis ponad 30 wszystkich dyscyplin sportowych, na które możemy składać zakłady, a także listę dostępnych zakładów specjalnych.

Niewątpliwie najpopularniejszą dyscypliną sportową wśród graczy zakładów bukmacherskich jest piłka nożna. W tym aspekcie bukmacher może pochwalić się około 100 dostępnych zakładów, co jest naprawdę porządnym wynikiem. W ofercie bez problemu znajdziemy w zasadzie wszystkie najbardziej cenione i najczęściej obstawiane ligi: Liga Mistrzów, Liga Europy, Premier League, Bundesliga oraz rodzima Ekstraklasa i wiele innych. Mniejszą ilość zakładów, ale w dalszym ciągu umożliwiającą bezproblemową grę STS Zakłady bukmacherskie oferuje dla tenisa. U polskiego bukmachera bez problemu postawisz zakład na wszystkie najważniejsze rozgrywki, puchary, WTA, ATP, zarówno męskie, jak i kobiece. Równie dobrą ofertę STS proponuje fanom koszykówki. W ofercie znajdziesz rozgrywki większości najważniejszych rozgrywek z państw europejskich i Ameryki Północnej.

Zakłady i oferta legalnego bukmachera STS

Poza najbardziej rozpoznawalnymi sportami, STS zakłady bukmacherskie oferują również szeroki wybór innych zakładów, w tym pozasportowych. Będąc klientem bukmachera złożysz zakład także na rozgrywki takich sportów jak: Piłka ręczna, Siatkówka, Hokej, Baseball, czy Rugby. Co ciekawe i dość rzadko spotykane, polski bukmacher oferuje zakłady dotyczące m.in. wyborów lub programów telewizyjnych, także jeżeli masz ochotę wytypować nowego prezydenta, albo zwycięzcę Eurowizji, w STS masz taką możliwość. (https://www.sts.pl/pl/zaklady-live/)

Niezwykle użytecznymi i unikalnymi funkcjami znajdującymi się na stronie STS są: „STS Oferta na dziś” , „STS Oferta na jutro” i „STS Oferta na tydzień”. Są to funkcje, które umożliwiają filtrowanie dostępnych zakładów, w taki sposób, by pokazały, jak wygląda lista zakładów na dziś, jutro lub siedem nadchodzących dni.

Firma aktywnie wspiera rozwój polskiego sportu. Star-typ Sport jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz sponsorem głównym Jagiellonii Białystok. STS Polska jest również oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin i Górnika Zabrze. Poza piłką nożną firma wspiera też Asseco Resovię, Vive Kielce, Ekstraklasę i KSW. Angażuje się nawet we wsparcie e-sportu.

Jedną z form bonusu, jakie można otrzymać od bukmachera STS jest program lojalnościowy. Zakłady STS dbają o swoich stałych klientów, którzy mogą dzięki temu liczyć na regularne promocje i oferty specjalne. STS często przygotowuje niespodzianki dla swoich klientów w związku z nadchodzącymi specjalnymi wydarzeniami sportowymi np. start lub finał Ekstraklasy czy Ligi Mistrzów, albo Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy.

W STS Polska możemy również znaleźć taką formę programu lojalnościowego jak „Strefa VIP”. Jest to coś więcej niż zwykły program lojalnościowy, użytkownicy VIP mogą liczyć na masę różnych bonusów bukmacherskich, a nawet zaproszenia na wydarzenia sportowe związane z drużynami, których STS jest sponsorem.

Pokaż więcej Zapaść
Wygląd i funkcjonalność

Wygląd i funkcjonalność

- OK
Ocena Herobet    7/10
Strona internetowa bukmachera STS została zaprojektowana według najwyższych standardów. Spełnia zatem oczekiwania większości graczy, a do tego korzysta ze znanego i lubianego rozkładu poszczególnych elementów. Na szczycie znajduje się główny pasek nawigacyjny. Za jego pomocą można przechodzić między zakładami przedmeczowymi, ofertą live, sportami wirtualnymi czy karciankami BetGames.

Lewy pasek standardowo należy do dyscyplin sportowych, lig i turniejów. Tam znajduje się pełna oferta zakładów bukmacherskich STS. Przechodzenie pomiędzy poszczególnymi zakładkami jest w miarę łatwe i nie powinno powodować problemów. Czasami dodawanie zdarzeń do kuponu w przypadku zakładów na żywo może powodować pewne opóźnienia. Oprócz tego, obstawianie w STS działa bardzo sprawnie.

Wygląd i funkcjonalność bukmachera STS

Po prawej stronie bukmacher umiejscowił kupon, do którego aktualnie dodaje się zdarzenia. Automatycznie liczy on potencjalną wygraną i to już po opodatkowaniu. Logowanie i rejestracja nowego gracza w STS znalazło swoje miejsce w prawym górnym rogu ekranu.

Najważniejsze elementy są tak poukładane, by nie sprawiać żadnych trudności zarówno nowym, jak i stałym klientom STS. Oprawa graficzna jest bardzo schludna i zasługuje na nasze wyróżnienie. Pod względem funkcjonalnego designu ten bukmacher jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku.

Pokaż więcej Zapaść
Wsparcie

Wsparcie

- OK
Ocena Herobet    8/10
W przypadku obsługi klienta, STS niewątpliwie zasługuje na pochwałę. Jest ona czynna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także pomoc techniczną możesz uzyskać nawet w środku nocy. Kontakt z pomocą techniczną odbywa się poprzez formularz e-mail, bądź chat na żywo z konsultantem, do którego dostęp uzyskujemy pod przyciskiem w prawym dolnym rogu ekranu. Na stronie możemy także znaleźć obszerne i rozbudowane FAQ, dzięki któremu możliwe, że nawet bez kontaktu z konsultantem uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie.

Czas oczekiwania na odpowiedź ze strony STS również stoi na przyzwoitym poziomie. Zazwyczaj otrzymuje się ją natychmiastowo, rzadko zdarzają się sytuacje, w których na odpowiedź trzeba chwilę zaczekać, ale nie zdarzyło się nam czekać na nią dłużej niż 10 minut.

Bukmacher STS obsługa klienta

Ciekawym aspektem w temacie obsługi klienta w zakładach bukmacherskich STS jest fakt, iż jest ona dostępna w aż 5 językach. U bukmachera dogadamy się bowiem po polsku, angielsku, niemiecku, rosyjsku i ukraińsku, co czyni STS bardzo dobrym wyborem dla miłośników zakładów bukmacherskich spoza Polski.

Jedynym, nieco uciążliwym minusem, obsługi klienta STS jest brak kontaktu telefonicznego. Mimo iż pozostałe formy kontaktu są bardzo dobrze rozbudowane, rozmowa telefoniczna czasem może okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Pokaż więcej Zapaść
Transmisje

Transmisje

- OK
Ocena Herobet    8/10
Największy polski bukmacher bez transmisji na żywo - to by było coś! Na szczęście STS posiada w swojej ofercie streaming live, a usługa ta nazywa się STS TV. Wśród najpopularniejszych dyscyplin, które można oglądać na platformie STS, są piłka nożna, koszykówka czy tenis. Aby uzyskać dostęp do transmisji meczów, wystarczy założyć konto bukmacherskie i się do niego zalogować. Następnie konieczne jest obstawienie zakładu na spotkanie, które chcesz oglądać. I to wszystko!

Transmisje na żywo STS

Warto również w tym momencie dodać, że STS TV posiada również bardzo wygodny kalendarz wydarzeń. Za jego pomocą można sprawdzić dostępne transmisje live, a także zaplanować sobie kolejne dni pod kątem interesujących streamingów. Kalendarz pokazuje zawsze wydarzenia danego dnia, a do tego na pięć kolejnych dni. To naprawdę bardzo wygodna funkcja, dzięki której STS zasługuje sobie na status jednego z najlepszych legalnych polskich bukmacherów.

Pokaż więcej Zapaść
Opinie

Opinie

- OK
Jak wspominaliśmy już wyżej, STS posiada ogromną rzeszę klientów i jest jednym z najbardziej szanowanych polskich bukmacherów. Poniżej umieszczamy kilka opinii klientów:

Bukmacher STS opinie graczy

MARCIN

Zawsze mi się wydaje, że sts bukmacher jest o krok dalej od innych bukmacherów w Polsce. Jak nadchodzi jakieś wydarzenie to są przygotowani na każdym froncie. Bogata oferta, kursy troszkę bardziej średnie. Aplikacja mobilna najlepsza ze wszystkich. Szybka i nie sprawia problemów. Jak chodzi o sts opinie wśród wszystkich moich znajomych są pozytywne, dlatego jak też polecam

KUBA

Dzisiaj dostałem SMS od STSa z zaproszeniem i instrukcją co zrobić, żeby odebrać bilety na mecz Polska – Holandia. Dzieki!

RAFAŁ

Jeżeli chodzi o STS, to na pewno zdecydowanie na plus bonusy i dużo opcji płatności. Aplikacja na telefon działa bez zarzutu i wygodnie się z niej korzysta. Kursy też całkiem w porządku. Z czystym sumieniem można polecić.

MARIUSZ

Szeroka oferta, kursy też w miarę w porządku, w lokalach stacjonarnych miła obsługa. Fajne jest to, że można zacząć sobie grę bez dowodu i dosłać go później. Polecam.

PAWEŁ

Gram w STS ponad 4 lata, nie wiem czy to dużo, czy mało, ale zawsze byłem zadowolony z usług. Od depozytu, ani od wypłat nie pobierają żadnych prowizji, co moim zdaniem jest dużą zaletą. Może nie mają najlepszych kursów na rynku, ale dla mnie liczy się to, że bukmacher jest legalny, zaufany i wypłaca.

CZAREK

Ja mam bardzo pozytywne odczucia co do STS. Wpłaciłem na początek 50 zł i dostałem drugie 75 zł w bonusie, więc można było się konkretnie pobawić na początku. Poza tym aplikacja śmiga tak jak powinna, są zakłady na żywo wraz ze streamami, kursy spoko, a teraz jeszcze doszły betgamesy. Można się dobrze pobawić bez ciągłego irytowania się na nieczytelną aplikację i rzucania telefonem. Pozdrawiam

DAWID

Bukmachera STS oceniam bardzo pozytywnie. Szybka rejestracja, bonus na start, kursy na dobrym poziomie. Myślę, że nie potrzeba niczego więcej. Szkoda tylko, że żeby wypłacić z sts bonus trzeba spełnić warunki obrotu, ale bonus jest w końcu darmowy, więc nie ma co narzekać.

SZYMON

Jedne z najlepszych kursów z jakimi się spotkałem, spora oferta i wypłaty przychodzą szybciej niż u innych bukmacherów, na plus to, że jest możliwa rejestracja bez dowodu osobistego. Minusem jest tylko to, że zawsze obawiam się, że zablokują mi konto, jak się loguję z publicznego wi-fi w pracy.

Pokaż więcej Zapaść
Podsumowanie

Podsumowanie

- OK
STS jest jednym z największych i zdecydowanie jednym z najlepiej rozwiniętych polskich bukmacherów. Posiada bardzo szeroką ofertę zakładów bukmacherskich dotyczących przeróżnych dyscyplin sportowych, i nie tylko. Interesującym urozmaiceniem są pozasportowe zakłady specjalne, dotyczące na przykład wyników nadchodzących wyborów, a także zakłady na gry wirtualne i zakłady na żywo.

Na plus wychodzi również ilość akceptowanych metod płatności i w miarę możliwości, uatrakcyjnianie metod wypłat środków. Mocnymi stronami tego bukmachera są też: dobrze rozwinięta i intuicyjna aplikacja mobilna oraz wyróżniająca się na rynku swoją jakością, obsługa klienta.

Chcąc wskazywać rzeczy, które można byłoby poprawić, należy wspomnieć o programie lojalnościowym. Mimo iż oferta STS VIP wydaje się bardzo rozbudowana i zapewniająca jej uczestnikom masę ciekawych bonusów, jest ona tak naprawdę dostępna tylko dla kilku, może kilkunastu graczy, spośród wszystkich klientów. Natomiast bardziej pospolita wersja programu lojalnościowego ogranicza się jedynie do okazyjnych promocji.

Mimo to, bukmachera STS z czystym sumieniem można polecić zarówno osobie chcącej na spokojnie, sporadycznie obstawić mecz ulubionej drużyny, jak i zapalonym miłośnikom, którzy zamierzają często i długofalowo korzystać z jego usług.

Pokaż więcej Zapaść
FAQ

FAQ

- OK
Najczęściej zadawane pytania

CZYM RÓŻNI SIĘ KONTO TYMCZASOWE OD KONTA STAŁEGO?

Konto tymczasowe daje możliwość korzystania z usług bukmachera zaraz po przejściu krótkiego formularza rejestracyjnego. Ten typ konta udostępnia w zasadzie wszystkie funkcje serwisu, jednak używając konta stałego, na konto nałożony jest sumaryczny limit stawek wynoszący 5000 zł, a także blokada możliwości wypłaty środków. Po zweryfikowaniu swojej tożsamości, użytkownik przechodzi na konto stałe, które pozwala korzystać już z absolutnie wszystkich dostępnych funkcji, bez limitu stawek i z możliwością wypłaty.

CZY MOGĘ POSIADAĆ WIĘCEJ NIŻ JEDNO KONTO?

Niestety nie ma takiej możliwości. Każdy użytkownik rejestrując się w serwisie podaje swoje dane osobowe, a jedna osoba może posiadać wyłącznie jedno konto w serwisie STS.

JAKA JEST PROWIZJA OD ZLECONEJ WPŁATY?

STS nie pobiera od swoich klientów żadnych opłat i prowizji przy wypłacaniu środków.

JAKA JEST MINIMALNA STAWKA DLA JEDNEGO ZAKŁADU?

Najmniejsza kwota, za którą można zagrać w STS to 2 zł.

ILE MAM CZASU NA ODEBRANIE WYGRANEJ?

W przypadku zakładu zawartego online na platformie STS wygrana jest dopisywana do salda konta użytkownika i może zostać wypłacona w każdej chwili. Jeżeli zaś nasz zakład został zawarty w stacjonarnym lokalu STS wygraną można odebrać w ciągu 30 dni od momentu rozliczenia kuponu. W przypadku wyższych wygranych STS ma 14 dni na wypłatę kuponu od momentu przedstawienia go w lokalu.

Pokaż więcej Zapaść

Oceń bukmachera Wszystko o bukmacherze STS

  1 ocena
Rejestracja
Bonusy
Specjalne oferty
Сashout
Oferta specjalna
Wpłaty i wypłaty
Kursy
Aplikacja Mobilna
Wersja mobilna
Zakłady esportowe
Zakłady i Oferta
Wygląd i funkcjonalność
Wsparcie
Transmisje

Wyślij opinię

  
Полезно знать