STS Zakłady Bukmacherskie – recenzja i opinie ekspertów

Wszystko o bukmacherze STS

Warto wiedzieć
Wskazówki dla nowych graczy i nie tylko

Co uważają graczeWszystko o bukmacherze STS

Ocena graczy9 / 10
Kciuki w górę
  • Szeroka oferta
  • Intuicyjny serwis internetowy
  • Świetna aplikacja mobilna
  • System wpłat
Kciuki w dół
  • Gry karciane STS BetGames
  • Ograniczony dostęp do STS VIP

Ostatnia recenzja

  • Zostaw opinie i pomóż innym graczom.

Informacja o bukmacherze

Oficjalna strona WWW
Legalny w Polsce?
Tak
Minimalny depozyt
1 PLN
Minimalna stawka
2 PLN

Informacje o bukmacherze

Rejestracja

Rejestracja

- słaba
1
Bonusy

Bonusy

- OK
Ocena Herobet    7/10
U bukmachera Star-typ Sport znajdziemy bardzo dużo różnego rodzaju bonusów i promocji, w szczególności dla nowych klientów. Nowe promocje pojawiają się często, a o każdej z nich można przeczytać na stronie bukmachera, w zakładce PROMOCJE. (https://www.sts.pl/pl/bonusy/#/)

Podczas rejestracji, można wykorzystać wybrany do STS kod promocyjny. Kodów jest wiele, a każdy z nich zapewnia inny bonus dla użytkownika. Kody zmieniają się wraz z upływem czasu, dlatego najlepiej przejrzeć dostępne kody i samemu zdecydować, który będzie najbardziej korzystny. Jeden z nich, wybrany przez bukmachera, jest zazwyczaj już automatycznie wpisany i nie musimy się fatygować, aby go znaleźć. Jeżeli jednak chcemy uzyskać STS bonus z innego kodu, można go wpisać w formularzu rejestracyjnym, w polu „Kod promocyjny”.

Bonusy bukmacher STS

STS jest legalnie działającym w Polsce bukmacherem. Spółka działa nieprzerwanie od 1997 roku, posiada ok. 50% udziałów w polskim rynku zakładów wzajemnych i jest przedsiębiorstwem z wyłącznie polskim kapitałem. Firma zatrudnia ok. 1 500 pracowników, a z jej usług skorzystało już kilkaset tysięcy osób na terenie całego kraju. Bukmacher posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych na mocy licencji wydanej przez Ministra Finansów w oparciu o polską ustawę o grach hazardowych.

W przypadku Star-typ Sport dotyczy ona zakładów wzajemnych zarówno w punktach stacjonarnych, jak i przez stronę internetową. W licencji wydanej firmie nie jest wspomniane o ilości dyscyplin sportowych, na które mogą oferować zakłady bukmacherskie. Zgodę wydaną zakładom bukmacherskim STS możemy zobaczyć na stronie internetowej bukmachera. (https://www.sts.pl/userdata/files/pdf/legalny-bukmacher-decyzja-mf.pdf)

Od lutego 2019 roku STS prowadzi również działalność na rynkach europejskich, a co za tym idzie z usług spółki można skorzystać nawet przebywając poza granicami Polski. Usługi są dostępne w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Słowacji, Gibraltarze, Malcie i Łotwie.

Jeżeli jesteś graczem, pamiętaj, że za grę u nielegalnych bukmacherów grożą bardzo wysokie kary grzywny, sięgające do 120 stawek dziennych, czyli w obecnej chwili nawet 11 tys. Złotych! Przed rozpoczęciem gry zawsze upewnij się, że bukmacher, z którego usług zamierzasz korzystać jest legalnym przedsiębiorstwem. Najpopularniejszymi bukmacherami online w Polsce są STS, Fortuna, LV Bet, PZBuk, czy Forbet, korzystanie z usług zaufanych bukmacherów jest podstawą bezpiecznej zabawy.

Pokaż więcej Zapaść
Specjalne oferty

Specjalne oferty

- słaba
1
Сashout

Сashout

- słaba
1
Oferta specjalna

Oferta specjalna

- słaba
1
Wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty

- doskonała
Ocena Herobet    10/10
Jeżeli zamierzasz na poważnie rozpocząć swoją przygodę z grą w zakładach bukmacherskich, ten temat powinien Cię szczególnie zainteresować. Warto zapoznać się z dostępnymi u bukmacherów metodami płatności i wypłat, aby nie narazić się na niemiłą niespodziankę. Star-typ Sport, jak przystało na jednego z największych i najpopularniejszych bukmacherów w Polsce, oferuje szeroki wachlarz akceptowanych metod płatności.

Aby dokonać wpłaty na STS, po uprzednim zalogowaniu się, należy wcisnąć pomarańczowy przycisk „Wpłata” w prawym górnym rogu strony internetowej. Po wciśnięciu ukazuje się lista akceptowanych metod płatności, wystarczy jedynie wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada i kliknąć „Wpłać”.

Metody wpłat i wypłat bukmachera STS

Podstawową metodą płatności jest oczywiście karta kredytowa. Tutaj bez rozczarowania, transakcja przebiega błyskawicznie o każdej porze dnia i nocy. Prowizja bukmachera wynosi okrągłe 0 zł, a kwota minimalna to 1 zł. Akceptowane karty to najczęściej spotykane w Europie: Visa oraz MasterCard.

Następnymi bardzo popularnymi i często używanymi metodami płatności są serwisy: DotPay i PayU. DotPay umożliwia wpłatę za pomocą szybkiego przelewu z konta bankowego oraz popularnej i bardzo lubianej karty prepaid Paysafecard. PayU natomiast, oprócz szybkiego przelewu udostępnia płatność za pomocą BLIK-a. Prowizja i kwota minimalna wynoszą przy użyciu tych serwisów tyle samo, co przy użyciu karty kredytowej.

Operatorami płatności internetowych wspieranymi przez STS są: Skrill, Neteller i tpay.com. Wpłata za ich pośrednictwem również jest błyskawiczna, jednak w porównaniu z wyżej wymienionymi metodami płatności, różnią się minimalną kwotą wpłaty. Wpłaty do Skrilla muszą wynosić co najmniej 20 zł, natomiast wpłaty do Netellera 10 zł. Minimalna kwota wpłaty za pomocą tpay.com pozostaje na poziomie 1 zł.

Ostatnia z dostępnych metod płatności jest ukłonem w stronę osób mniej zaznajomionych z płatnościami internetowymi. Bukmacher umożliwia bowiem wpłatę gotówki w stacjonarnym punkcie STS. Kwota minimalna wpłaty gotówkowej wynosi 1 zł, a prowizja, jak zawsze, 0 zł.

Przez wzgląd na prawo obowiązujące w Polsce, kwestia wypłat jest niestety dużo mniej różnorodna. Pieniądze z salda STS można wypłacić tylko i wyłącznie przy użyciu konta bankowego. Zakłady bukmacherskie STS, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziły usługę o nazwie „STSPay”, która umożliwia wypłatę pieniędzy nawet w 15 minut siedem dni w tygodniu. Usługa jest jednak dostępna tylko w niektórych bankach, jeżeli korzystasz z banku, który nie wspiera „STSPay”, Twoja wypłata powinna dotrzeć w ciągu 1-2 dni roboczych. Minimalna kwota wypłat i prowizja, podobnie jak w przypadku wpłat, wynoszą kolejno 1 zł i 0 zł.

Pokaż więcej Zapaść
Kursy

Kursy

- OK
Ocena Herobet    7/10
Kursy u bukmachera STS są w zdecydowanej większości dobre, a przynajmniej podobne do tych oferowanych przez innych bukmacherów. Plusem STSa jest dość szeroka oferta „Zakładów Specjalnych”, która jest odnawiana każdego dnia. U bukmachera codziennie pojawiają się trzy zakłady oznaczone jako „Hit Dnia” i kilkanaście zakładów w „Super ofercie”, czyli z podwyższonymi kursami.

Kursy legalnego bukmachera STS

Pokaż więcej Zapaść
Aplikacja Mobilna

Aplikacja Mobilna

- słaba
1
Wersja mobilna

Wersja mobilna

- słaba
1
Zakłady esportowe

Zakłady esportowe

- słaba
1
Zakłady i Oferta

Zakłady i Oferta

- OK
Ocena Herobet    7/10
Bukmacher STS zapewnia dostęp do szerokiej gamy usług. Można z nich korzystać w sposób tradycyjny, w stacjonarnych zakładach STS lub przez Internet, przy użyciu oficjalnej strony internetowej bądź aplikacji mobilnej. Korzystając ze strony internetowej, spis wydarzeń sportowych, które możemy obstawiać znajduje się po lewej stronie ekranu. Na samej górze znajdują się proponowane, najczęściej wyszukiwane przez innych użytkowników wydarzenia. Jest to bardzo pomocna funkcja i wyraźnie lepsza od sytuacji, w której oferta jest ułożona alfabetycznie, w STS nie doświadczymy sytuacji, w której najniższej klasy i najrzadziej wyszukiwane wydarzenia widnieją na górze listy. Poniżej widzimy spis ponad 30 wszystkich dyscyplin sportowych, na które możemy składać zakłady, a także listę dostępnych zakładów specjalnych.

Niewątpliwie najpopularniejszą dyscypliną sportową wśród graczy zakładów bukmacherskich jest piłka nożna. W tym aspekcie bukmacher może pochwalić się około 100 dostępnych zakładów, co jest naprawdę porządnym wynikiem. W ofercie bez problemu znajdziemy w zasadzie wszystkie najbardziej cenione i najczęściej obstawiane ligi: Liga Mistrzów, Liga Europy, Premier League, Bundesliga oraz rodzima Ekstraklasa i wiele innych. Mniejszą ilość zakładów, ale w dalszym ciągu umożliwiającą bezproblemową grę STS Zakłady bukmacherskie oferuje dla tenisa. U polskiego bukmachera bez problemu postawisz zakład na wszystkie najważniejsze rozgrywki, puchary, WTA, ATP, zarówno męskie, jak i kobiece. Równie dobrą ofertę STS proponuje fanom koszykówki. W ofercie znajdziesz rozgrywki większości najważniejszych rozgrywek z państw europejskich i Ameryki Północnej.

Zakłady i oferta legalnego bukmachera STS

Poza najbardziej rozpoznawalnymi sportami, STS zakłady bukmacherskie oferują również szeroki wybór innych zakładów, w tym pozasportowych. Będąc klientem bukmachera złożysz zakład także na rozgrywki takich sportów jak: Piłka ręczna, Siatkówka, Hokej, Baseball, czy Rugby. Co ciekawe i dość rzadko spotykane, polski bukmacher oferuje zakłady dotyczące m.in. wyborów lub programów telewizyjnych, także jeżeli masz ochotę wytypować nowego prezydenta, albo zwycięzcę Eurowizji, w STS masz taką możliwość. (https://www.sts.pl/pl/zaklady-live/)

Niezwykle użytecznymi i unikalnymi funkcjami znajdującymi się na stronie STS są: „STS Oferta na dziś” , „STS Oferta na jutro” i „STS Oferta na tydzień”. Są to funkcje, które umożliwiają filtrowanie dostępnych zakładów, w taki sposób, by pokazały, jak wygląda lista zakładów na dziś, jutro lub siedem nadchodzących dni.

Firma aktywnie wspiera rozwój polskiego sportu. Star-typ Sport jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz sponsorem głównym Jagiellonii Białystok. STS Polska jest również oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin i Górnika Zabrze. Poza piłką nożną firma wspiera też Asseco Resovię, Vive Kielce, Ekstraklasę i KSW. Angażuje się nawet we wsparcie e-sportu.

Jedną z form bonusu, jakie można otrzymać od bukmachera STS jest program lojalnościowy. Zakłady STS dbają o swoich stałych klientów, którzy mogą dzięki temu liczyć na regularne promocje i oferty specjalne. STS często przygotowuje niespodzianki dla swoich klientów w związku z nadchodzącymi specjalnymi wydarzeniami sportowymi np. start lub finał Ekstraklasy czy Ligi Mistrzów, albo Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy.

W STS Polska możemy również znaleźć taką formę programu lojalnościowego jak „Strefa VIP”. Jest to coś więcej niż zwykły program lojalnościowy, użytkownicy VIP mogą liczyć na masę różnych bonusów bukmacherskich, a nawet zaproszenia na wydarzenia sportowe związane z drużynami, których STS jest sponsorem.

Pokaż więcej Zapaść
Wygląd i funkcjonalność

Wygląd i funkcjonalność

- OK
Ocena Herobet    7/10
Strona internetowa bukmachera STS została zaprojektowana według najwyższych standardów. Spełnia zatem oczekiwania większości graczy, a do tego korzysta ze znanego i lubianego rozkładu poszczególnych elementów. Na szczycie znajduje się główny pasek nawigacyjny. Za jego pomocą można przechodzić między zakładami przedmeczowymi, ofertą live, sportami wirtualnymi czy karciankami BetGames.

Lewy pasek standardowo należy do dyscyplin sportowych, lig i turniejów. Tam znajduje się pełna oferta zakładów bukmacherskich STS. Przechodzenie pomiędzy poszczególnymi zakładkami jest w miarę łatwe i nie powinno powodować problemów. Czasami dodawanie zdarzeń do kuponu w przypadku zakładów na żywo może powodować pewne opóźnienia. Oprócz tego, obstawianie w STS działa bardzo sprawnie.

Wygląd i funkcjonalność bukmachera STS

Po prawej stronie bukmacher umiejscowił kupon, do którego aktualnie dodaje się zdarzenia. Automatycznie liczy on potencjalną wygraną i to już po opodatkowaniu. Logowanie i rejestracja nowego gracza w STS znalazło swoje miejsce w prawym górnym rogu ekranu.

Najważniejsze elementy są tak poukładane, by nie sprawiać żadnych trudności zarówno nowym, jak i stałym klientom STS. Oprawa graficzna jest bardzo schludna i zasługuje na nasze wyróżnienie. Pod względem funkcjonalnego designu ten bukmacher jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku.

Pokaż więcej Zapaść
Wsparcie

Wsparcie

- OK
Ocena Herobet    8/10
W przypadku obsługi klienta, STS niewątpliwie zasługuje na pochwałę. Jest ona czynna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także pomoc techniczną możesz uzyskać nawet w środku nocy. Kontakt z pomocą techniczną odbywa się poprzez formularz e-mail, bądź chat na żywo z konsultantem, do którego dostęp uzyskujemy pod przyciskiem w prawym dolnym rogu ekranu. Na stronie możemy także znaleźć obszerne i rozbudowane FAQ, dzięki któremu możliwe, że nawet bez kontaktu z konsultantem uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie.

Czas oczekiwania na odpowiedź ze strony STS również stoi na przyzwoitym poziomie. Zazwyczaj otrzymuje się ją natychmiastowo, rzadko zdarzają się sytuacje, w których na odpowiedź trzeba chwilę zaczekać, ale nie zdarzyło się nam czekać na nią dłużej niż 10 minut.

Bukmacher STS obsługa klienta

Ciekawym aspektem w temacie obsługi klienta w zakładach bukmacherskich STS jest fakt, iż jest ona dostępna w aż 5 językach. U bukmachera dogadamy się bowiem po polsku, angielsku, niemiecku, rosyjsku i ukraińsku, co czyni STS bardzo dobrym wyborem dla miłośników zakładów bukmacherskich spoza Polski.

Jedynym, nieco uciążliwym minusem, obsługi klienta STS jest brak kontaktu telefonicznego. Mimo iż pozostałe formy kontaktu są bardzo dobrze rozbudowane, rozmowa telefoniczna czasem może okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Pokaż więcej Zapaść
Transmisje

Transmisje

- słaba
1
Opinie

Opinie

- słaba
1
Podsumowanie

Podsumowanie

- słaba
1
FAQ

FAQ

- słaba
1

Oceń bukmachera Wszystko o bukmacherze STS

  1 ocena
Rejestracja
Bonusy
Specjalne oferty
Сashout
Oferta specjalna
Wpłaty i wypłaty
Kursy
Aplikacja Mobilna
Wersja mobilna
Zakłady esportowe
Zakłady i Oferta
Wygląd i funkcjonalność
Wsparcie
Transmisje

Wyślij opinię

  
Полезно знать