Betcris kod promocyjny
13 paź 2021 19 0

Betcris kod promocyjny

Wpisz online
Bonus Betcris

Bonusy Betcris na start: Freebet do 200 PLN + Bonus urodzinowy 20 PLN + Cotygodniowy bonus e-sport 25 PLN – ODBIERZ KOD!

Co daje kod promocyjny Betcris?

Sprawdź, jaki jest aktualnie działający u bukmachera Betcris kod promocyjny. Wykorzystaj dodatkowe środki na lepszy start u tego legalnego polskiego bukmachera, który niedawno wkroczył na rodzimy rynek. Z naszym kodem bonusowym uzyskasz o wiele więcej, niż znajdziesz w podstawowej ofercie bonusowej. Spójrzmy, co daje aktywacja bonusu przy pomocy kodu promocyjnego.

Na chwilę obecną w Betcris kod bonusowy jeszcze nie funkcjonuje, gdyż bukmacher nadal ustala współpracę afiliacyjne z portalami. Jak tylko otrzymamy od bukmachera najlepszy kod promocyjny, od razu się nim z Wami podzielimy!Legalny bukmacher Betcris 200 PLN na start

Póki co, skorzystać można z podstawowej oferty startowej bukmachera. W Betcris bonus na start to atrakcyjny freebet do 200 PLN, a także możliwość skorzystania z cotygodniowego bonusu na e-sport i bonusu urodzinowego. Być może kod promocyjny Betcris pozwoli odblokować również bonus od depozytu lub zakład bez ryzyka.

Rodzaj bonusu Bonus Betcris – wartość
Kod promocyjny Betcris: Wkrótce dostępny!
Betcris freebet Do 200 PLN na start
Bonus urodzinowy 20 PLN
Bonus na e-sport 25 PLN co tydzień
Betcris+ Nawet +100% do wygranych

Jak aktywować kod promocyjny do Betcris?

Czekamy wciąż, aż kod promocyjny Betcris dostępny będzie dla naszych Czytelników. Na chwilę obecną wiemy już, jak przebiegać będzie aktywacja bonusu przy pomocy kodu:

  • Otwórz stronę bukmachera w swojej przeglądarce.
  • Kliknij przycisk z napisem „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu.
  • Uzupełnij formularz rejestracyjny, który nie zajmie Ci więcej niż 2 minuty.
  • W trakcie rejestracji wpisz Betcris kod bonusowy w odpowiednie pole.
  • Dokonaj pierwszej wpłaty na konto depozytowe, by otrzymać w Betcris bonus powitalny.

Bonusy Betcris w pakiecie powitalnym

Legalny bukmacher Betcris bonusy w pakiecie powitalnym

Bukmacher Betcris bonus na start przygotował wyjątkowy pod każdym względem. Podczas gdy większość polskich buków oferuje na start cashback lub bonus od depozytu, tutaj znajdziemy atrakcyjny freebet. Darmowy zakład wynieść może w sumie nawet 200 PLN, co jest najciekawszą promocją tego typu na rodzimym rynku.

Pamiętaj, by podczas rejestracji podać kod bonusowy, który w przyszłości odblokuje jeszcze lepszy pakiet powitalny:

Rodzaj bonusu Bonus Betcris – wartość
Kod promocyjny Betcris: Wkrótce dostępny!
Betcris freebet Do 200 PLN na start
Bonus urodzinowy 20 PLN
Bonus na e-sport 25 PLN co tydzień
Cashback Zakład bez ryzyka 50 PLN

Betcris freebet – darmowy zakład do 200 PLN

Legalny bukmacher Betcris freebet czyli darmowy zakład do 200 PLN

W Betcris freebet to główna promocja na start, która pozwala zgarnąć atrakcyjny darmowy zakład. Nowi gracze mogą liczyć na freebet w wysokości 200 PLN za samo założenie nowego konta. Istnieje jednak regulamin bonusu, który zakłada specyficzne warunki odbioru, a także obrót bonusem.

Jak otrzymać freebet od Betcris na powitanie?

Ten ciekawy bonus na start polega na możliwości odebrania darmowego zakładu o wartości 50% stawki. Dotyczy pierwszego zakładu obstawionego po rejestracji nowego konta bukmacherskiego. Mogą to być zarówno kupony SOLO, jak i AKO. Minimalna kwota stawki na pierwszym kuponie powinna wynieść 20 PLN. Kurs minimalny ogólny, wymagany do aktywacji promocji, wynosi 1.80. Co ciekawe, dostępny w Betcris freebet zostaje rozliczony bez względu na ostateczny wynik Twojego kuponu.

Darmowy zakład gracz otrzyma w postaci środków bonusowych, który można następnie wykorzystać na kolejnym kuponie AKO. Obrót bonusem dotyczy kuponu z co najmniej trzema zdarzeniami o kursie całkowitym 2.50 oraz pojedynczym 1.25.

Co należy zrobić, aby otrzymać maksymalną kwotę darmowego zakładu?

Ponieważ w Betcris freebet wynosi 50% stawki, należy zagrać swój pierwszy kupon za stawkę wynoszącą 400 PLN. W takim przypadku bukmacher zasili Twoje konto dodatkowymi środkami o wartości 200 PLN.

Zakład bez ryzyka 50 PLN

Legalny bukmacher Betcris zakład bez ryzyka - 50 PLN zwrot na konto główne

W Betcris cashback zakład bez ryzyka dostępny jest dla wszystkich nowych klientów, którzy postawią swój pierwszy zakład. Jeśli kupon będzie rozliczony jako przegrany, bukmacher zwróci 50% stawki do maksymalnej kwoty 50 PLN. Symboliczny cashback stanowi atrakcyjne rozszerzenie oferty powitalnej dla nowych graczy.

Warto podkreślić, że przy tej promocji nie obowiązują warunki obrotu. Otrzymane środki trafiają bezpośrednio na konto depozytowe. Aby kupon mógł wziąć udział w bonusie, musi być postawiony za minimalną stawkę 20 PLN, a kurs ogólny powinien wynieść 1.80.

Bonus urodzinowy

Legalny bukmacher Betcris bonus urodzinowy

Choć nie jest to promocja, którą odblokować można od razu po wpłacie pierwszego depozytu, to jednak da się ją podciągnąć pod pakiet powitalny. Bonus urodzinowy należy się bowiem każdemu nowemu graczowi. Co należy zrobić, aby w dzień celebracji swojego przyjścia na świat odebrać dodatkowe 20 PLN na dalszą grę?

Przede wszystkim należy być aktywnym i lojalnym klientem bukmachera. W Betcris bonus na urodziny przyznaje się graczom, którzy zweryfikowali swoje konto i regularnie korzystają z oferty zakładów. Bukmacher wynagradza za aktywność i w dzień urodzin rozdaje graczom 20 PLN w postaci darmowego zakładu freebet.

Dodatkowe środki bonusowe przeznaczyć można na zawarcie kuponu AKO, którego minimalny kurs ogólny wyniesie 2.50. Wymagany kurs pojedynczy to 1.25, a liczba zdarzeń na kuponie wynosi trzy. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ środki promocyjne dostępne są wyłącznie przez trzy dni od dnia aktywacji bonusu.

25 PLN dla fanów e-sportu

Legalny bukmacher Betcris 25 PLN na e-sporty

W stałej ofercie bonusów bukmacherskich znajdziemy w Betcris bonus dla entuzjastów sportów elektronicznych. Promocja ta jest powtarzalna i może być aktywowana na koncie gracza co czwartek. Wartość bonusu wynosi 25 PLN, ale najpierw trzeba postawić minimum 5 kuponów. Każdy powinien mieć kurs minimalny 1.85, a łączna suma stawek musi wynieść 100 PLN.

Na obrót gracz ma cały tydzień, gdyż bonus aktywowany jest w każdy czwartek. Dodatkowe środki w wysokości 25 PLN to w Betcris freebet, który wykorzystać można na dalszą grę. Obrót bonusem powinien odbyć się na kuponach z kursem całkowitym 2.50 i pojedynczym 1.25. Kupon powinien zawierać minimum 3 zdarzenia z oferty e-sportowej.

Pozostałe promocje bukmacherskie dla stałych graczy

W Betcris bonus powitalny jest jedyny w swoim rodzaju – to trzeba przyznać. Na szczęście bukmacher przygotował również szereg ciekawych promocji dla stałych klientów. Powracający zarejestrowani gracze mogą liczyć na kilka całkiem atrakcyjnych bonusów:

Rodzaj bonusu Bonus Betcris
Betcris+ Nawet 100% więcej do wygranych
Tuesday Cashback Freebet za grę na minusie
American Dream Codzienny zwrot podatku

Betcris+

Promocja Betcris+ - odbieraj dodatkowe 100% do twojej wygranej

Bukmacher przygotował możliwość uzyskania większych zysków z wygranych kuponów. Popularna na polskim rynku promocja dotyczy kuponów AKO, do których Betcris dodaje ustalony procent od wygranych. Wysokość dodatku zależy od liczby selekcji na kuponie. Przy 5 zdarzeniach można liczyć na dodatkowe 5% od wygranych. Maksymalnie da się podwoić swoje wygrane, jednak dotyczy to wyłącznie prawdziwych „tasiemców” z minimum 24 zdarzeniami na kuponie.

Należy pamiętać, że promocja nalicza się automatycznie do poprawnie przygotowanych kuponów AKO. Minimalne kursy pojedyncze zdarzeń powinny wynieść 1.25.

Tuesday Cashback

Legalny bukmacher Betcris promocja tuesday cashback

Cashback można otrzymać u bukmachera każdego tygodnia. Promocja ta dotyczy sytuacji, gdy tydzień zakończy się na minusie. Bukmacher Betcris korzysta ze wzoru: suma stawek minus wygrane minus otrzymane bonusy. Na jego podstawie oblicza wartość przyznanego bonusu.

W zależności od bilansu, za stratę można otrzymać freebet, którego wartość wyniesie od 10 do 100 PLN. Należy pamiętać, że regulamin bonusu zakłada wliczanie się do promocji wyłącznie kuponów o kursie minimalnym 1.85.

American Dream

Legalny bukmacher Betcris promocja American Dream - codzienny zwrot podatku

Promocja pod nazwą „American Dream” dotyczy codziennego zwrotu podatku. Jak sama nazwa wskazuje, bonus ten działa tylko w przypadku typowania sportów amerykańskich. Chodzi o rozgrywki w ramach dywizji koszykarskich NBA i WNBA, hokejowej NHL, futbolowej NFL i baseballowej MLB. Należy typować kupony AKO z trzema selekcjami za stawkę minimalną 10 PLN. Kurs ogólny powinien wynieść co najmniej 2.50, zaś pojedynczy 1.25.

Za zakłady rozliczone jako wygrane gracz może otrzymać freebet w postaci 100% zwrotu zapłaconego podatku na wszystkich kuponach. Maksymalna dzienna kwota do obioru nie może przekroczyć sumy łącznej 100 PLN. Za freebet można obstawiać kupony AKO, które będą miały przynajmniej 3 zdarzenia z kursem pojedynczym 1.25 oraz ogólnym 2.50.

Oferta bukmachera Betcris – dyscypliny, zakłady, kursy

Skoro wiemy już, jaki przygotował bukmacher Betcris bonus na start oraz promocje dla stałych graczy, warto poznać jego ofertę zakładów. Sprawdźmy, na co dokładnie można wykorzystać otrzymane w ramach promek środki bonusowe. Mając na względzie fakt, że jest to nowy bukmacher, trzeba przyznać, że oferta zakładów prezentuje się całkiem nieźle.

Bukmacher Betcris oferta sportowa

Legalny bukmacher Betcris oferta sportowa

Oferta sportowa bukmachera Betrcis dzieli się na zakłady przedmeczowe oraz zakłady live. Aktualnie w ramach typowania można wybierać z ponad 30 dyscyplin sportowych. Największą popularnością cieszy się niezmiennie piłka nożna, choć znaleźć tu można również ciekawe oferty na inne sporty. Pojedyncze mecze piłkarskie zapewniają szeroki dostęp do rynków zakładów, a zwykle do wyboru jest ponad 150 zakładów. Najciekawsze mecze dają możliwość obstawiania nawet ponad 300 różnego rodzaju zakładów.

W ofercie bukmachera są zakłady na wynik, sumy, handicapy, over/under, liczbę kartek czy zdobytych punktów, a także zakłady kombinowane. Typować można nie tylko przedmeczowo, ale również w trybie na żywo. Bukmacher nie posiada opcji transmisji live w formie streamingu, lecz w zamian oferuje podstawowe wizualizacje i statystyki. Zakłady live odświeżają się czasami z delikatnym opóźnieniem, choć nie powoduje to zbyt poważnych problemów.

Zakłady e-sportowe

Legalny bukmacher Betcris oferta e-sportowa

Bardzo dobrze prezentuje się w Betcris oferta zakładów bukmacherskich na sporty elektroniczne. E-sport doczekał się tutaj swojej dedykowanej zakładki, gdzie znaleźć można wszystkie dostępne dyscypliny uszeregowane według wygodnych kryteriów. Entuzjaści rozgrywek e-sportowych mogą liczyć na komfortowe obstawianie swoich ulubionych turniejów i lig.

Jakie gry są dostępne w Betcris?

Aktualnie obstawiać można CS:GO, LOL, DOTA 2, KoG, Overwatch, Rainbow Six, Starcraft 1 i 2 oraz E-Football i E-Basketball. Warto pamiętać, że w Betcris bonus można otrzymać również w ramach typowania sportów elektronicznych. Na fanów e-sportu czeka aż 25 PLN w postaci freebetu.

Sporty wirtualne

Legalny bukmacher Betcris sporty wirtualne

Bukmacher Betcris przygotował też nie lada gratkę dla wszystkich zwolenników sportów wirtualnych. W ramach rozbudowanej oferty tych obsługiwanych przez algorytm rozgrywek komputerowych można obstawiać kilka dyscyplin w trybie 24/7. Nowatorski element tych gier to możliwość typowania rzutów karnych w piłce nożnej. Oczywiście do dyspozycji graczy pozostają również całe mecze wirtualnej ligi piłki nożnej.

Pozostałe dostępne dyscypliny to również wirtualne wyścigi koni oraz psów, a także wyścigi kolarstwa torowego. Innowacją są też wyścigi samochodowe typu drag racing. Zakłady można typować w ofercie przedmeczowej oraz na żywo w tracie trwania poszczególnych rozgrywek.

Metody płatności

Legalny bukmacher Betcris metody płatności

Na dzień dzisiejszy bukmacher Betcris bonus powitalny przygotował w taki sposób, by nie dawać dodatkowych środków za samą wpłatę depozytu. Co nie zmienia faktu, że warto poznać bliżej aktualnie dostępne metody płatności. W końcu to za sprawą przelanych na konto środków będzie można skorzystać z oferty pozostałych promocji bukmacherskich.

Legalny polski bukmacher Betcris wpłaty depozytu księguje natychmiastowo dzięki współpracy z wiodącymi usługodawcami na rynku płatności. Swoje konto gracza doładować można za pośrednictwem platformy Przelewy24, a także dzięki transakcjom bankowym BLIK. Firma bukmacherska współpracuje z kilkunastoma największymi bankami, dzięki czemu wpłaty są natychmiastowe i w pełni bezpieczne.

Uwaga – minimalna kwota wpłaty na konto depozytowe wynosi 10 PLN. Jednorazowo można wpłacić maksymalnie 10000 PLN. Bukmacher nie pobiera żadnych dodatkowych opłat i prowizji od przelewów na konto gracza.

Co się tyczy wypłat wygranych, biuro obsługi klienta zleca przelewy do banków codziennie od 9:00 do 17:00. W tych godzinach pieniądze powinny być księgowane błyskawicznie w bankach, które współpracują z bukmacherem. Warto pamiętać, że minimalna kwota wypłaty wynosi aż 20 PLN. Maksymalnie jednorazowo wypłacić można 100000 PLN.

Obsługa klienta

Legalny bukmacher Betcris obsługa klienta

W zakładce „Pomoc” znaleźć można wszystkie dostępne aktualnie metody kontaktu z biurem obsługi klienta. Zarejestrowani klienci mogą skorzystać z wygodnego czatu na żywo, który działa codziennie od 9:00 do 22:00. Można również użyć komfortowego formularza kontaktowego na stronie internetowej Betcris. Bukmacher udostępnia swoim klientom również adres mailowy do biura: [email protected].

FAQ

Jaki Betcris kod promocyjny działa?

Bukmacher nie podzielił się jeszcze z nami kodem. Kod promocyjny Betcris będzie dostępny już niedługo – jak tylko się pojawi, od razu Was o tym poinformujemy!

Co daje kod promocyjny Betcris?

W Betcris kod bonusowy jest obecnie niedostępny. Na nowych graczy czeka jednak w Betcris bonus powitalny – freebet do 200 PLN i cashback do 50 PLN.

Czy w Betcris można grać bez podatku?

Tak, gracze mogą skorzystać z oferty specjalnej promocji o nazwie „Betcris+”. Bukmacher podwyższa wygrane z kuponów AKO od 5 zdarzeń wzwyż. Maksymalnie można uzyskać +100% do wygranych.

Betcris bonus bez depozytu – czy istnieje?

W Betcris bonus bez depozytu funkcjonuje w ramach kilku akcji promocyjnych dla stałych klientów. Można skorzystać z freebetów urodzinowych lub na zakłady e-sportowe. Warto sprawdzić aktualną ofertę bonusów.

Betcris bonus na start – czy warto?

Bukmacher Betcris bonus powitalny przygotował nieco inny, niż konkurencja. Na rynku nie ma drugiego takiego freebetu na start, więc warto założyć konto i sprawdzić, jak działa.

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *