Zakład bez ryzyka
14 lip 2021 31 0

Zakład bez ryzyka

Promocja bukmacherska na zakład bez ryzyka, czyli inaczej cashback, to jeden z najpopularniejszych bonusów na rynku. Na czym dokładnie polega ta promocja u topowych legalnych polskich bukmacherów? Którą ofertę cashback bukmacher ma najlepszą i czy każdy może z niej skorzystać? Dziś odpowiadamy na te i wiele innych pytań związanych z zakładem bez ryzyka. Co najważniejsze, znajdziesz tutaj również nasze kody bonusowe, dzięki którym będziesz mógł skorzystać z cashbacku u czołowych bukmacherów.

Zakłady bez ryzyka u najlepszych bukmacherów

Legalni polscy bukmacherzy od lat prześcigają się w tworzeniu coraz to odważniejszych promocji dla swoich klientów. Standardem na polskim rynku stało się, że prawie każdy bukmacher zakład bez ryzyka ma w ofercie powitalnej. Bonus cashback daje przecież niezwykłą szansę na przetestowanie, w jaki sposób funkcjonuje dany bukmacher. I to bez ryzyka ponoszenia strat finansowych.

Zanim przejdziemy do analizy, w jaki sposób najlepszy bukmacher zwrot pierwszego zakładu rozlicza, podsumujmy krótko założenia promocji cashback. Bonus ten jest swoistym rodzajem ubezpieczenia dokonanego zakładu na koncie bukmacherskim. Zazwyczaj w roli elementu bonusu powitalnego, dotyczy on pierwszego zawartego kuponu bukmacherskiego.

W przypadku poprawnego wytypowania potencjalna wygrana trafia na konto gracza. Jeśli jednak kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci stawkę pomniejszoną o 12% podatku. Tak wygląda to w teorii, a jak jest w praktyce? Jacy bukmacherzy z cashbackiem przestrzegają założeń tego bonusu?

STS cashback

Legalny polski bukmacher STS cashback z kodem bonusowym

Bukmacher STS oferuje cashback w ramach swojego powitalnego pakietu bonusów dla nowych graczy. Aby móc z niego skorzystać, trzeba koniecznie wpisać podczas rejestracji nasz kod promocyjny STS: MAXBONUS. W ten sposób za założenie konta otrzymasz kilka świetnych bonusów, wśród których prym wiedzie właśnie wspomniany cashback.

Z naszym kodem zakład bez ryzyka może wynieść nawet do 230 PLN (przy standardowej ofercie bukmachera 200 PLN). STS ubezpiecza pierwszy obstawiony kupon, który w przypadku przegranej rozliczany jest jakby się nie wydarzył. Bukmacher zwraca wtedy stawkę, którą klient zagrał na kuponie (pomniejszoną o 12% podatku, oczywiście).

W STS zwrot za zakład bez ryzyka następuje w ciągu 24 godzin od rozstrzygnięcia kuponu na niekorzyść gracza. Zastosowanie ma w przypadku cashbacku regulamin, który często jest aktualizowany. Z tego względu zachęcamy do zapoznania się z przepisami dotyczącymi promocji jeszcze przed założeniem konta. Generalnie, obowiązują warunki trzykrotnego obrotu bonusem po kursie ogólnym 1.91. W STS funkcjonuje specjalna zakładka, gdzie można sprawdzić postępy obrotu, a także inne informacje związane z przyznanymi bonusami.

Betfan cashback

Legalny polski bukmacher Betfan cashback z kodem bonusowym

Czy Betfan ma najlepszy cashback bukmacher mógłby przygotować dla swoich klientów? Na pewno jest on jednym z najwyższych na polskim rynku. W ofercie powitalnej dla nowych graczy może wynieść maksymalnie 600 PLN. Bonus przysługuje graczowi po pierwszym depozycie na konto główne i dotyczy pierwszego przegranego kuponu.

Aby otrzymać dostęp do cashbacku w Betfan, należy nie tylko założyć konto, ale również wpłacić pierwszy depozyt. Skorzystaj z naszego kodu BFVIP, aby móc odblokować dostęp do pakietu powitalnego.

Cashback w Betfan na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Jednak, jak w przypadku większości promocji „na bogato” obarczony jest złożonymi warunkami. Po pierwsze, minimalna stawka kuponu musi wynieść 50 PLN, by kwalifikować się do promocji. Obrót bonusem działa tylko na kuponach AKO z co najmniej trzema zakładami, a kurs ogólny musi wynieść minimum 3.8. Co więcej, na obrót masz jedynie 7 dni. To dość surowe zasady, ale skoro w grę wchodzi zwrot nawet 600 PLN, warto spróbować.

Betclic cashback

Legalny polski bukmacher Betclic cashback z kodem bonusowym

Betclic to kolejny bukmacher zakład bez ryzyka oferujący na imponującą kwotę. Maksymalnie można tu otrzymać zwrot stawki do 550 PLN, a więc niewiele mniej, niż w Betfan. Bonus ten został przewidziany z myślą o nowych klientach, którzy podczas rejestracji podadzą kod promocyjny B550.

Legalny polski bukmacher Betclic stworzył stosunkowo opłacalne warunki promocji. Maksymalny zwrot dotyczy przegranego kuponu, na którym stawka wynosi 625 PLN. Po odcięciu kwoty podatku bukmacherskiego, gracz może liczyć na zwrot 550 PLN. Jest to niewątpliwie jedna z najciekawszych promocji tego typu na polskim rynku.

Warto podkreślić, że warunki obrotu bonusem przed jego wypłaceniem są również dość uczciwe. Co prawda trzeba dokonać obrotu aż ośmiokrotnie, ale kurs minimalny musi wynieść jedynie 2.00. Na spełnienie postanowień regulaminu bonusu gracz otrzymuje aż 30 dni, więc nie ma pośpiechu.

PZBuk cashback

Legalny polski bukmacher PZBuk freebet z kodem bonusowym

Równie dobrze prezentuje się oferta cashback dla nowych klientów bukmachera PZBuk. Ta dość młoda firma bukmacherska na polskim rynku daje możliwość zgarnięcia zwrotu do 500 PLN. Z naszym kodem PZVIP do atrakcyjnego cashbacku możesz dorzucić darmowy zakład freebet o wartości 20 PLN.

Jeżeli chodzi o zakład bez ryzyka w PZBuk, do udziału w promocji wliczają się wyłącznie kupony akumulacyjne. Co więcej, minimalny kurs pojedynczy na każde zdarzenie musi wynieść 1.4. Bukmacher w ten sposób ubezpiecza pierwszy kupon, który zostanie rozstrzygnięty jako przegrany.

Obrót bonusem należy wykonać podczas typowania kolejnych kuponów, zaznaczając odpowiedni bonus. Na kuponie pojawia się pole „Wybierz aktywną promocję”, gdzie należy właśnie wybrać środki bonusowe z zakładu bez ryzyka.

Fortuna cashback

Legalny polski bukmacher Fortuna cashback z kodem bonusowym

Fortuna bukmacher zwrot pierwszego zakładu oferuje w ramach bardzo atrakcyjnej promocji dla nowych klientów. Wystarczy przejść na stronę bukmachera i zarejestrować swoje konto, by móc cieszyć się świetnym pakietem powitalnym. Pamiętaj, by podczas rejestracji wpisać kod bonusowy FORTUNAVIP, który pozwoli Ci odblokować cashback w Fortunie.

Zwrot stawki u tego bukmachera również ma miejsce w przypadku pierwszego nietrafionego kuponu. Fortuna cashback zwraca do 600 PLN stawki za kupon rozstrzygnięty jako przegrany. Aktywacji bonusu dokonać trzeba w ciągu 3 dni od rejestracji, a na przestrzeni kolejnych 5 dni zagrać swój pierwszy kupon.

Warto podkreślić, że warunki obrotu bonusem u bukmachera Fortuna są niezwykle atrakcyjne. Wystarczy bowiem obrócić jednokrotnie zakładem bez ryzyka na kuponie bez wymagań minimalnych. Nie został określony minimalny kurs zdarzeń, ani ich liczba. Potencjalne szanse na wypłatę środków bonusowych rosną w porównaniu do konkurencji.

Superbet cashback

Legalny polski bukmacher SuperBet cashback z kodem bonusowym

Zakłady bukmacherskie Superbet to jeden z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku. Firma próbuje przekonać do siebie nowych graczy przyciągającymi uwagę promocjami. Wśród nich na uwagę zasługuje między innymi cashback za rejestrację. Oprócz zakładu bez ryzyka, bukmacher prowadzi także ranking najlepszych graczy, w ramach którego można liczyć na dodatkowe bonusy.

Z kodem rejestracyjnym SBVIP można uzyskać dostęp do zakładu bez ryzyka, który w Superbet wynosi maksymalnie 500 PLN. W ciągu 14 dni od rejestracji należy dokonać pierwszej wpłaty na konto depozytowe, a następnie postawić kupon. Cashback działa przez 7 dni i w ciągu tego tygodnia można liczyć na zwrot stawki za przegraną.

Obrót cashbackiem w Superbet nie należy do najbardziej skomplikowanych. Wystarczy czterokrotny obrót na kuponach AKO z dwoma zdarzeniami. Kurs pojedynczy musi wynieść 1.3, zaś kurs całkowity 1.8. Do obrotu zliczają się też zagrania z konta depozytowego i stawki również z kuponów przegranych.

eWinner cashback

Legalny polski bukmacher Ewinner cashback z kodem bonusowym

Zakład bez ryzyka dla nowych graczy u legalnego polskiego bukmachera eWinner nie należy do najwyższych. Ba, można powiedzieć, że cashback jest tutaj ledwie symboliczny. Zwrot za pierwszy zakład może bowiem wynieść jedynie 100 PLN. Nie zapomnij, by podczas rejestracji wpisać kod EWINVIP oraz zaznaczyć okienko „Chcę otrzymać bonus powitalny”.

Minimalna stawka pierwszego kuponu w eWinner powinna wynieść 20 PLN, by kwalifikować się do udziału w promocji. Maksymalny zwrot 100 PLN zadziała, jeśli przegrany kupon będzie miał stawkę 113,64 PLN.

Z jednej strony kwota cashbacku nie powala, z drugiej jednak ma ogromną przewagę nad konkurencją. Nie jest ona obarczona żadnymi warunkami obrotu bonusem. Zwrot w eWinner można od razu wypłacić na konto, albo grać dalej. Taki rodzaj ubezpieczenia pierwszego kuponu się nam podoba!

forBET cashback

Legalny polski bukmacher ForBet cashback z kodem bonusowym

W przypadku forBET cashback bukmacher wycofał kilka miesięcy temu i dotychczas nie przywrócił tej promocji w ramach pakietu powitalnego. Swego czasu zakład bez ryzyka funkcjonował jako element bonusu na start. Cashback jest jednak dostępny, pod warunkiem, że podczas rejestracji użyjesz kodu FORBETVIP.

Można w ten sposób otrzymać 200 PLN w ramach zakładu bez ryzyka. Środkami bonusowymi należy potem obrócić czterokrotnie na kuponach AKO z kursem ogólnym minimum 2.0. Nie jest to najlepszy cashback na rynku, ale na uwagę zasługują inne elementy pakietu powitalnego u tego bukmachera.

Tuż po rejestracji, przez pierwsze dwa tygodnie można grać bez podatku. Potencjalne wygrane powiększone są o 14%, ale tylko na kuponach AKO z minimum 3 zakładami i kursem pojedynczym minimum 1.3. Bukmacher podwaja też pierwszy depozyt do maksymalnej kwoty 2000 PLN. Należy dokonać dwukrotnego obrotu bonusem na kuponach AKO z kursem minimalnym 2.50. Po drugim depozycie można dostać dodatkowe 200 PLN. Środki te zwiększają potencjalne wygrane na kuponach AKO z minimum 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym 1.4.

Jaki jest najlepszy zakład bez ryzyka?

Już sam w sobie, zakład bez ryzyka może być traktowany w roli najlepszego bonusu bukmacherskiego. Dlaczego? Ponieważ stanowi wyjątkowy rodzaj „ubezpieczenia”, dzięki któremu przegrana wcale nie oznacza utraty środków. Bukmacherzy w ten sposób zachęcają graczy do gry za większe stawki. Taki format typowania kuponów daje oczywiście możliwość większych potencjalnych wygranych. Z drugiej strony, nie ma ryzyka utraty środków finansowych w przypadku pierwszego nietrafionego kuponu. Większość buków zwraca bowiem w takim przypadku stawkę w postaci środków bonusowych. Aby „uwolnić” je i móc je wypłacić, należy jeszcze spełnić warunki obrotu bonusem.

Na jakie kryteria warto zwrócić uwagę, decydując się na skorzystanie z oferty cashback u polskich legalnych bukmacherów? Oto kilka elementów, o których trzeba pamiętać:

  • Wysokość zwrotu za zakład bez ryzyka. Jak widać w powyższym podsumowaniu najlepszych polskich bukmacherów, wartość cashbacku może być różna. W przypadku bonusu powitalnego mieści się ona w przedziale od 100 do 600 PLN. Co więcej, niektórzy bukmacherzy oferują też niewielkie cashbacki w ramach promocji tymczasowych dla stałych graczy. Inni rozdają zakłady bez ryzyka w swoich programach lojalnościowych. Zwykle ich wysokość nie przekracza w takim przypadku 50 PLN.
  • Warunki obrotu bonusem. Należy koniecznie sprawdzić, jak wyglądają warunki obrotu bonusem cashback. Warto zwrócić uwagę na krotność obrotu, którą niektórzy bukmacherzy obliczają na bieżąco. W zakładce z bonusami na swoim koncie można wtedy sprawdzić, ile jeszcze obrotu trzeba wykonać. Nie można zapominać, że zwykle tylko wybrane kupony wliczają się do udziału w cashbackach. Dlatego koniecznie sprawdź, czy powinieneś obstawiać kupony SOLO czy AKO i z jakimi kursami minimalnymi.
  • Czas na spełnienie warunków obrotu. Nawet najlepszy cashback bukmacher zawsze ograniczy czasowo, by zmusić poniekąd klientów do aktywnej gry. Z tego powodu warto sprawdzić, ile dni bukmacher daje na obrócenie bonusem, by móc wyrobić się z obstawianiem przed wypłatą. Zwróć uwagę na ten czas szczególnie wtedy, gdy warunki obrotu bonusem są dość surowe.

Zakład bez ryzyka – jakiego bukmachera wybrać?

Jeżeli chcesz wiedzieć, który bukmacher zakład bez ryzyka ma najlepszy na rynku, musisz sam odpowiedzieć sobie na to pytanie. Nie jesteśmy w stanie wskazać jednego najlepszego bukmachera, którego cashback wypada korzystniej na tle konkurencji. Każdy z legalnych polskich buków proponuje inne promocje dla swoich graczy. Warunki obrotu również nigdy nie są takie same, dlatego warto wcześniej przyjrzeć się bliżej regulaminowi bonusu.

Zakład bez ryzyka u legalnych polskich bukmacherów

Niezależnie od tego, którego bukmachera wybierzesz, zawsze pamiętaj o wykorzystaniu naszych kodów promocyjnych. Tylko w ten sposób otrzymasz dostęp od pełnej oferty powitalnej dla nowych graczy. Kod bonusowy wpisz podczas zakładania konta przez stronę internetową lub aplikację mobilną bukmachera.

Dlaczego kod promocyjny ma takie znaczenie? Ponieważ w ten sposób otrzymasz o wiele więcej, niż tylko cashback. Sprawdź, jakie inne bonusy możesz otrzymać za rejestrację u legalnych polskich bukmacherów. W niektórych przypadkach do zgarnięcia jest nawet parę tysięcy złotych w formie bonusów. To świetna okazja, by zwiększyć swoje szanse na wygrane już na samym starcie przygody z bukmacherką.

Jeżeli grasz już u swojego ulubionego buczka i nie chcesz go zmieniać, mamy świetne wiadomości również dla Ciebie. Wielu bukmacherów w Polsce oferuje bonusy tymczasowe, wśród których często pojawiają się niewielkie cashbacki. Takie bonusy można otrzymać w przypadku ważnych wydarzeń sportowych, z okazji urodzin, albo w ramach programów lojalnościowych. U wybranych bukmacherów zbiera się punkty za poszczególne akcje na koncie, które potem można wymienić na zakład bez ryzyka.

Podsumowując, sugerujemy nie podejmować pochopnych decyzji, jeśli chodzi o rejestrację konta bukmacherskiego. Niech Cię nie zwiedzie wysoka wartość zakładu bez ryzyka. Sprawdź, jaki obrót musisz wykonać, by odblokować środki bonusowe. Często o wiele łatwiej wypłacić niższy cashback, niż ten, który może uchodzić za najlepszy na rynku.

FAQ

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka (cashback) to rodzaj promocji bukmacherskiej, która jest dostępna w ofercie powitalnej najlepszych bukmacherów w Polsce. Bonus polega na tym, że pierwszy przegrany kupon skutkuje zwrotem stawki obniżonej o 12% podatku bukmacherskiego. W ten sposób bukmacherzy „ubezpieczają” pierwszy kupon, by gracz nic nie tracił. Jeśli kupon okaże się zwycięski, gracz otrzymuje wypłatę wygranej.

Czy cashback i zakład bez ryzyka to to samo?

Tak, cashback oraz zakład bez ryzyka to dwie wymienne nazwy tego samego bonusu bukmacherskiego.

Czy bonus bez ryzyka łączy się z innymi promocjami?

Bonus bez ryzyka może być częścią większego pakietu powitalnego dla nowych graczy. U niektórych bukmacherów stanowi jednak wyłączną promocję na start. Jeśli cashback jest częścią pakietu bonusów, promocje te łączą się ze sobą.

Który bukmacher oferuje najwyższy cashback na zakłady?

Aktualnie najwyższy zakład bez ryzyka w ramach bonusu powitalnego ma bukmacher Betfan. Gracze mogą tam liczyć na zwrot stawki do maksymalnej kwoty 600 PLN. Podobną ofertę posiadają zakłady bukmacherskie Fortuna – tam także na klientów czeka zakład bez ryzyka do 600 PLN. Tuż za nimi plasuje się Betclic, gdzie najwyższy cashback wynosi 550 PLN. Równie ciekawie prezentują się zakłady bez ryzyka w Superbet oraz PZBuk – obie firmy proponują klientom zwrot w wysokości 500 PLN. Najwyższy cashback nie zawsze oznacza jednak najlepszą ofertę, gdyż należy zwykle obrócić bonusem. Regulamin promocji może być zatem bardziej skomplikowany, im większa stawka może wrócić na konto.

Który z zakładów bukmacherskich posiada najlepsze warunki obrotu cashbackiem?

W kwestii warunków obrotu zakładem bez ryzyka liderem na rynku pozostaje bukmacher Fortuna. Nie dość, że oferuje zwrot aż do 600 PLN, to jeszcze regulamin promocji jest bardzo przejrzysty. Wystarczy tam bowiem dokonać jednokrotnego obrotu na kuponie z dowolną liczbą zdarzeń i dowolnym kursem ogólnym. W ten sposób bukmacher idzie na rękę wszystkim swoim klientom. Innym bukmacherem godnym polecenia jest eWinner, gdzie cashback jest, co prawda, nieco niższy, ale łatwo go wypłacić. Można tam uzyskać zwrot stawki do 100 PLN, a zakład bez ryzyka nie jest obarczony żadnymi warunkami obrotu.

Похожие записи

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *