Betfan opinie ekspertów

Wszystko o bukmacherze Betfan

Co uważają graczeWszystko o bukmacherze Betfan

Kciuki w górę
  • Szeroka oferta
  • Przyjazny użytkownikowi interfejs serwisu internetowego
  • Bezproblemowa aplikacja mobilna
  • Rewelacyjne bonusy i oferty promocyjne
  • Sporty wirtualne i gry karciane na żywo
Kciuki w dół
  • Kursy mogłyby być wyższe
  • Wysokie wymogi obrotu bonusem powitalnym

Ostatnia recenzja

  • Zostaw opinie i pomóż innym graczom.

Informacja o bukmacherze

Oficjalna strona WWW
Legalny w Polsce?
tak
Sporty Wirtualne
tak
Minimalny depozyt
2 PLN
Minimalna stawka
1 PLN
Max bonus powitalny
600 PLN
Handicapy
tak
Dostępność
tak
Metody wpłaty
Blik, Przelewy24, VISA, MasterCard, Revolut
Ekspresowa wypłata (do 30min.)
tak
Aplikacja mobilna
tak
Kontakt
Czat na żywo E-mail: [email protected]

Informacje o bukmacherze

Rejestracja

Rejestracja

- OK
Ocena Herobet    8/10
Założenie nowego konta na stronie betfan.pl lub przez aplikację mobilną to nic trudnego. Wystarczy wcisnąć przycisk „OTWÓRZ KONTO”, by przejść do nieskomplikowanego formularza rejestracyjnego. Kilka kliknięć i rejestracja BetFan ukończona. Zobaczcie sami.

rejestracja na stronie bukmachera betfan krok pierwszy

W pierwszym kroku należy podać swój adres e-mail, wymyślić hasło do logowania, a także wpisać numer telefonu. Poniżej zlokalizowano zgody – jedna obowiązkowa, gdzie gracz oświadcza, że ukończył 18 lat i zgadza się na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dwie zgody dotyczą bezpośrednio działań marketingowych BetFan. Zaś ostatnia to wyrażenie chęci otrzymania bonusu powitalnego.

rejestracja na stronie bukmachera betfan krok drugi

Krok drugi rejestracji to uzupełnienie dalszych danych osobowych: imienia, nazwiska, numeru PESEL (w przypadku braku nr PESEL należy podać datę urodzenia i obywatelstwo). Wpisuje się także kod SMS, oraz ewentualny BetFan kod promocyjny. Po zaznaczeniu końcowego oświadczenia o poprawności wprowadzonych danych, można zakończyć rejestrację.

Legalny bukmacher Betfan rejestracja krok po kroku

Proces zakładania nowego konta bukmacherskiego w serwisie BetFan jest łatwy i szybki. Całość zajmuje mniej niż 5 minut. Logowanie do konta jest równie proste, a odnośnik do tej czynności znajduje się obok rejestracji.

Pokaż więcej Zapaść
Bonusy

Bonusy

- OK
Ocena Herobet    8/10
BetFan, podobnie jak inne zakłady bukmacherskie w Polsce, oferuje ciekawe bonusy i atrakcyjne promocje. Nie są tak zróżnicowane, jak bonusy STS, ale na pewno warto się z nimi zapoznać. Jedną z nich jest oferta „Bez podatku od gier”.

Tworząc kupon, dodajesz do niego konkretne wydarzenia. Musi się na nim znaleźć zakład „bez podatku”, który jest oznaczony w specjalny sposób, by był łatwo widoczny. W przypadku zwycięskiego kuponu, do wygranej dodaje się +14%. BetFan bonus nie przewiduje ograniczeń w liczbie wygranych kuponów w promocji „Bez podatku od gier”. Wystarczy, aby kurs ogólny na kuponie wyniósł przynajmniej 1.35.

Bukmacher Betfan bonusy powitalne

Ale to nie wszystko. Podczas rejestracji można podać kod promocyjny, dostępny tutaj. Dzięki grze u bukmachera z Warszawy można zyskać bardzo dobry pakiet na start. BetFan bonus na start zawiera następujące bonusy bukmacherskie:

600 zł bez ryzyka

premia 600 zł od bukmachera betfan

Bonus ten rozdzielony jest na trzy etapy wpłat – odpowiednio 100, 200 i 300 zł. Kwoty te podlegają zwrotowi w przypadku, jeśli kupon bukmacherski „nie wejdzie”. Jest to typowa promocja typu cashback na zakład bez ryzyka.

Przy pierwszej wpłacie minimalna stawka zakładu powinna wynieść 20 zł. Jeśli kupon „siądzie”, wygrywasz kwotę. W przypadku przegranej, 100 zł cashbacku trafia na Twoje konto bonusowe.

Drugi etap – grasz za minimum 40 zł. Jeśli kupon jest przegrany, otrzymujesz zwrot o wysokości 200 zł na konto bonusowe. Do tego musisz obrócić jeszcze 3 razy bonusem z minimum 3 zdarzeniami o kursie ogólnym nie mniejszym niż 2.0

Po trzeciej wpłacie musisz zagrać za nie mniej niż 100 zł. Zwrot 300 zł otrzymujesz w przypadku przegranej. Tak samo, jak poprzednio, obracasz 3 razy bonusem na tych samych zasadach.

Mnożnik Pudziana

premia 777 zł od bukmachera betfan

W telegraficznym skrócie, bonus ten polega na otrzymaniu dziesięciokrotności pierwszych trzech wygranych przy przenoszeniu z konta bonusowego na główne. Przy każdej z trzech wpłat na swoje konto gracza, możesz otrzymać maksymalnie równowartość 777 zł.

BetFan bukmacher zakłada, że aby odblokować każdorazowo bonus, musisz obrócić wpłatą z kursem ogólnym nie mniejszym niż 2.0. Obracasz 3 razy bonusem z przynajmniej 3 zdarzeniami i minimalnym kursem ogólnym 2.0.

Podsumowując, bonus od depozytu Betfan, zwany Mnożnikiem Pudziana, można otrzymać trzykrotnie i za każdym razem może on wynieść maksymalnie 777 zł.

15 darmowych zakładów

bonusowe darmowe zakłady od bukmachera betfan

Ten BetFan bonus działa również trzyetapowo. Podobnie jak promocja 600 zł bez ryzyka i Mnożnik Pudziana. Za każdym razem można otrzymać 5 darmowych zakładów na gry, co w przeliczeniu daje graczowi szansę na 15 darmowych zakładów. Łatwiej uzyskać bonus freebet w STS, choć BetFan również przyciąga klientów podobną promocją.

Przy każdej z wpłat trzeba jednak zagrać inny rodzaj kuponu. Przy pierwszej jest to kupon na GRY z minimalnym kursem 2.50. Druga wpłata wymusza postawienie kuponu z 3 zdarzeniami z kategorii ESPORT o kursie ogólnym nie mniejszym niż 3.50. Po wpłacie numer trzy należy zagrać kupon, złożony z 3 zdarzeń z kategorii SPORT o minimalnym kursie ogólnym 5,00.

Wartość pojedynczego zakładu wynosi 2 zł. W przypadku wygranej, wypłacana jest kwota pomniejszona o stawkę. Przykładowo, jeśli korzystając z darmowego zakładu wygrasz 200 zł, to po odjęciu 2 zł, Twoja wypłata na konto gracza wyniesie 198 zł.

Pokaż więcej Zapaść
Specjalne oferty

Specjalne oferty

- OK
Ocena Herobet    7/10
Bukmacher BetFan przygotował także dwie bardzo ciekawe promocje, które mają charakter programu lojalnościowego. Są to rankingi graczy - jeden o nazwie “Simply the Bet”, a drugi pod nazwą “Simply the Game”.

Simply the Bet

Ten ranking graczy jest tworzony w oparciu o promowanie wszystkich postawionych u bukmachera kuponów. BetFan nagradza nawet te kupony, które okażą się przegrane. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy zapisać się do niej przy użyciu dedykowanej zakładki na stronie bukmachera. Jakie są korzyści? Do wygrania jest w sumie pula 10000 PLN, którą zakłady bukmacherskie BetFan rozdzielają pomiędzy 50 najlepszych graczy. I tak co tydzień, więc warto być aktywnym typerem!

Simply the Game

Z kolei ten nowy ranking graczy dotyczy tylko i wyłącznie obstawiania w ramach gier karcianych, a także sportów wirtualnych. Tutaj również bukmacher premiuje wszystkie kupony, nagradzając je punktami. Nawet te przegrane. Wystarczy obstawiać i grać. Aktywność graczy wynagradzana jest cotygodniowo, a do zgarnięcia jest 2000 PLN na konto główne. Wygrywa 30 najlepszych i najbardziej aktywnych typerów.

Pokaż więcej Zapaść
Сashout

Сashout

- OK
Ocena Herobet    8/10
Zakłady bukmacherskie BetFan przygotowały dla swoich klientów także atrakcyjną ofertę cashout.

Promocja Betfan cashout

Promocja ta polega na wycofaniu swojego kuponu w momencie, gdy uważasz, że będzie on przegrany. Cashout daje możliwość anulowania takiego kuponu nawet, jeżeli nie wszystkie wydarzenia zostały rozstrzygnięte w przypadku obstawiania AKO. W BetFan cashout działa tak, że można dowolnie łączyć zakłady przedmeczowe z ofertą live. Jeżeli chcesz wycofać kupon z gry, wystarczy, że sprawdzisz oferowaną kwotę zwrotu, po czym zamkniesz całość i nie stracisz zupełnie swojej stawki.

Pokaż więcej Zapaść
Oferta specjalna

Oferta specjalna

- OK
Ocena Herobet    7/10
Co ciekawego przygotował dla nas bukmacher, jakie elementy oferty wyróżniają go na tle konkurencji? Z pewnością warto zwrócić uwagę na dostęp do gier karcianych z krupierem na żywo.

Bukmacher Betfan TV BET

Jest to nowatorska usługa, która stopniowo zdobywa coraz większą popularność. Choć nie ma tu jeszcze polskojęzycznego stołu, jak w przypadku STS, to można i tak obstawiać kilka gier w formie live. W tak zwanej ofercie TV Bet znajdują się zakłady na pokera, wojnę oraz blackjacka.

Równie ciekawa jest oferta zakładów na rozrywkę w BetFan. Bukmacher ten przygotował całkiem nieźle rozbudowaną propozycję dla zwolenników typowania wydarzeń pozasportowych. Firma bukmacherska pozwala także swoim klientom na wysyłanie propozycji dodania nowych zakładów.

Pokaż więcej Zapaść
Wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty

- OK
Ocena Herobet    8/10
Zakłady bukmacherskie BetFan oferują możliwość szybkiej wpłaty środków finansowych na wirtualne konto gracza. Obecnie dostępne metody płatności są dostępne całodobowo. Mowa o usłudze Blik, aplikacji Przelewy24, karcie Revolut. Jest też dostępna nieco bardziej tradycyjna metoda płatności, czyli przy użyciu kart płatniczych Visa lub MasterCard. Brakuje kilku innych sposobów wpłaty, takich jak PayU lub paysafecard, ale być może w przyszłości i te usługi zostaną włączone w ofertę bukmachera.

BetFan nie pobiera prowizji od dokonanych transakcji. Minimalna wpłata depozytu na konto gracza wynosi 2 zł. Obecnie bukmacher obsługuje płatności z 20 banków w Polsce.

Metody płatności bukmacher Betfan

Jeżeli zaś chodzi o wypłaty wygranych przez graczy środków pieniężnych, BetFan również oferuje szybkie przelewy. Jak tylko jesteś gotów złożyć na swoim koncie gracza dyspozycję wypłaty, bukmacher zrealizuje ją w ciągu około 15 minut.

Wypłaty są bezpieczne, realizowane 7 dni w tygodniu (w godzinach od 7:00 do 23:00). Na stronie BetFan znajdziesz dokładną rozpiskę banków, objętych szybkimi wypłatami, razem z godzinami dostępności.

Pokaż więcej Zapaść
Kursy

Kursy

- OK
Ocena Herobet    8/10
Kursy w zakładach bukmacherskich są równie istotne dla stałych, doświadczonych graczy, jak i początkujących klientów. W wielu przypadkach mogą być decydujące przy wyborze odpowiedniego bukmachera, u którego będzie można wygrać większe pieniądze.

Kursy bukmacherskie w BetFan są porównywalne do konkurencyjnych firm na polskim rynku. Szczególnie w przypadku obstawiania faworytów spotkań. W przypadku zdarzeń z mniejszym prawdopodobieństwem, kursy są nieco mniej atrakcyjne, niż u innych bukmacherów.

Legalny bukmacher Betfan kursy

BetFan oferuje dodatkowo promocję „Matchday Boost”. Dzięki niej bukmacher dźwiga kursy na konkretne wydarzenia, przyciągające szczególną uwagę graczy. Na przykład piłkarskie El Clásico, czyli pojedynek Realu Madryt z FC Barceloną.

Mocną stroną tego legalnego polskiego bukmachera jest też liczba różnorodnych zakładów na poszczególne wydarzenia sportowe.

Pokaż więcej Zapaść
Aplikacja Mobilna

Aplikacja Mobilna

- OK
Ocena Herobet    8/10
Apka mobilna polskiego legalnego bukmachera BetFan dostępna jest na urządzenia przenośne z systemem Android i iOS, jak również dla telefonów marki Huawei. Jeżeli chcesz mieć swoje zakłady bukmacherskie zawsze pod ręką, ten niewielkich rozmiarów program Ci to umożliwi. Aplikacja BetFan do pobrania jest ze sklepów mobilnych: Google Play dla Androida, App Store dla iOS, oraz App Gallery dla Huawei. Bezpośrednie odnośniki, umożliwiające ściągnięcie apki znajdują się też na stronie betfan.pl

Betfan aplikacja mobilna dla Android i iOS

Interfejs aplikacji jest wystarczająco intuicyjny i przypomina inne wersje mobilne znanych bukmacherów. Przejrzyste rozmieszczenie zakładów i kursów zapewnia wygodę poruszania się po apce. Dominuje oczywiście ciemnozielono-żółta stylistyka, kolory rozpoznawcze BetFan.

Dodatkowe funkcje w aplikacji mobilnej Betfan? Jest live streaming, match tracker i powiadomienia push. Te dodatki nie wpływają specjalnie na funkcjonalność aplikacji. Aczkolwiek czasami program mobilny może się trochę zacinać. Podczas korzystania nie trafiliśmy jednak na żadne poważne bugi, apka ani razu nie crashowała. Wraz z rozwojem firmy i oferty BetFan, aplikacja mobilna będzie się pewnie zmieniać i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Pokaż więcej Zapaść
Wersja mobilna

Wersja mobilna

- dostatecznie
Ocena Herobet    6/10
Zakłady bukmacherskie można zawierać w BetFan także za pomocą mobilnej wersji strony internetowej. Wystarczy przy użyciu swojej przeglądarki na telefonie lub tablecie przejść pod adres witryny bukmachera. Tam należy zalogować się do swojego konta i można bez trudu zacząć obstawianie.

Design mobilnej wersji strony jest utrzymany w tej samej stylistyce, co aplikacja webowa, dlatego łatwo jest znaleźć interesujące nas elementy. Za pomocą tej wersji witryny BetFan można również przejść szybką rejestrację, a także dokonywać wpłat i wypłat środków pieniężnych. Jest to bardzo wygodna opcja dla wszystkich osób, które z różnych powodów nie chcą instalować na urządzeniu przenośnym aplikacji.

Pokaż więcej Zapaść
Zakłady esportowe

Zakłady esportowe

- OK
Ocena Herobet    7/10
Oprócz wydarzeń, związanych ze sportami tradycyjnymi, BetFan wychodzi naprzeciw graczom, oferując zakłady e-sportowe. Wśród dostępnych gier video, znaleźć można między innymi CS, LOL, DOTA. Oferta zmienia się i rozszerza o dyscypliny e-sportowe, które aktualnie rozgrywane są na światowych wydarzeniach i w najpopularniejszych ligach.

E-sporty i sporty wirtualne w Betfan

Warto zaglądać na bieżąco na oficjalną stronę internetową BetFan lub do aplikacji mobilnej bukmachera. Dzięki temu można sprawdzić, jakie zakłady e-sportowe są dostępne w danym momencie. Jeśli akurat będą trwały rozgrywki w Call of Duty, Overwatch, StarCraft czy Rainbow Six Siege, to z pewnością najlepsze zakłady bukmacherskie będą możliwe do obstawiania. Nawet, jeśli typujesz tylko wydarzenia e-sportowe, pamiętaj: graj odpowiedzialnie!

Pokaż więcej Zapaść
Zakłady i Oferta

Zakłady i Oferta

- OK
Ocena Herobet    7/10
BetFan to legalny polski bukmacher, zarejestrowany w Warszawie. Prowadzi swoją działalność od 2019 roku. Twarzą marketingową firmy jest Mariusz Pudzianowski, co przyciąga zainteresowanych sportowcem do obstawiania zakładów w BetFan. Oferta tego legalnego bukmachera jest bardzo szeroka. Na stronie internetowej, a także w aplikacji mobilnej BetFan, znaleźć można większość najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Wśród nich króluje oczywiście piłka nożna. Jest również dostępna popularna wśród graczy opcja obstawiania na żywo, ukryta w zakładce „LIVE”.

Jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie na wydarzenia ze świata sportów elektronicznych, to i te mają się całkiem dobrze. BetFan oferta zawiera między innymi zakłady na następujące e-sporty: Counter Strike, DOTA, League of Legends czy Rainbow Six.Legalny bukmacher Betfan oferta stała

Dla wszystkich graczy, który chcą poczuć nieco ryzyka, przygotowano atrakcyjne zakłady sportów wirtualnych. Wśród dostępnych dyscyplin jest piłka nożna, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, koszykówka, żużel i kolarstwo torowe.

BetFan bukmacher oferuje również wirtualne gry karciane, w których można na bieżąco obstawiać zakłady online. Dostępne są trzy gry: poker, wojna i blackjack.

Co więcej, ten legalny polski bukmacher daje graczom możliwość obstawiania różnego rodzaju wydarzeń pozasportowych w zakładce „ROZRYWKA”. Jeśli masz przeczucie, że w 2021 do Polski przyjedzie prezydent USA Joe Biden, albo Jarosław Kaczyński przestanie być prezesem PiS – możesz pokusić się o obstawienie tego typu zdarzeń.

Piłka nożna króluje w BetFan

Ponieważ piłka nożna jest niekwestionowanym hitem, jeśli chodzi o liczbę zakładów i popularność kursów w BetFan, przyjrzymy się bliżej tej konkurencji.

Oprócz najważniejszych lig europejskich, gracze mają szeroki wachlarz innych krajów do wyboru i obstawiania. W BetFan istnieje możliwość gry w mniej popularnych ligach, takich jak Angola, Cypr, Egipt, Gwatemala, Nigeria czy Oman.

Zaglądając do konkretnego kraju, można podejrzeć, jakie dokładnie ligi są dostępne. Przykładowo, po wejściu w zakładkę Anglii, ukaże nam się nie tylko Premier League, ale również ligi niższe, łącznie z piątą ligą angielską.

Bukmacher Betfan oferta piłki nożnej

W zakładce „Klubowe” znaleźć można kursy na zakłady Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Dostępne są również klubowe rozgrywki Copa Libertadores, Copa Sudamericana czy Afrykańska Liga Mistrzów (CAF). Z kolei zakładka „Międzynarodowe” kryje w sobie mecze zbliżających się rozgrywek międzypaństwowych, takich jak EURO 2020 (przełożone na rok 2021).

Tak jak wspominaliśmy, oferta BetFan jest bardzo rozbudowana i zróżnicowana. Najbardziej popularne zakłady dostępne są w zakładce „SZYBKIE LINKI”. Dzięki temu bez trudu można znaleźć ulubione dyscypliny i wydarzenia sportowe graczy.

Rozwijając listę dyscyplin, znaleźć można też mniej popularne dyscypliny. BetFan zakłady przyjmuje również na sporty takie, jak krykiet, rugby, snooker, unihokej i wiele innych. Są nawet zakłady na szachy, które zyskują ostatnio na popularnością za sprawą pewnego serialu telewizyjnego.

Z kolei zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne można składać w kilku dyscyplinach przed zbliżającymi się spotkaniami. W przypadku wirtualnej piłki nożnej, funkcjonują zakłady trzydrogowe 1X2, zakłady na wynik czy liczbę bramek, a także zakłady over/under.

Bardzo ciekawie prezentują się kategorie pozasportowe, wśród których można obstawiać zakłady. Oferta BetFan w zakładce „ROZRYWKA” posiada kategorię „na czasie”, ale można też przejść bezpośrednio do innych sekcji. Dostępne są wydarzenia polityczne, pogodowe, związane z show-biznesem, ale również te pośrednio związane ze sportem.

Chcesz zaryzykować i postawić na to, czy Kuba Wojewódzki weźmie ślub w 2021 roku, jaka będzie średnia temperatura w kolejnych miesiącach, albo czy Polska zorganizuje Mundial do 2050 roku? Zakłady bukmacherskie BetFan umożliwią Ci rozrywkę na najwyższym poziomie.

Zakłady bukmacherskie BetFan i BetFan Live

Na stronie internetowej BetFan zakłady w poszczególnych kategoriach dostępne są w rozwijanym menu po lewej stronie. Płynnie przechodząc pomiędzy szybkimi linkami, można podejrzeć aktualnie najpopularniejsze dyscypliny i ligi sportowe.

Poniżej znajduje się pełna lista dyscyplin. Rozwijając na przykład „piłkę nożną”, wyświetlą się kraje, a po wejściu w interesujące nas państwo, uzyskamy dostęp do wszystkich lig. A dalej konkretne wydarzenia sportowe i dostępne na nie zakłady.

Wrażenie robi ogólna liczba zakładów na poszczególne wydarzenia. W przypadku piłki nożnej, może wynieść nawet ponad 300. Rozwijając konkretny mecz, na szczycie widnieją kategorie zakładów bukmacherskich BetFan.

Zakłady Betfan na żywo live

Podobnie rzecz ma się w przypadku zakładów e-sportowych, oraz kategorii „Rozrywka”, gdzie można bawić się w obstawianie wydarzeń około- i pozasportowych.

Bukmacher oferuje też zakłady na żywo. BetFan Live, umieszczony na górnym pasku nawigacyjnym, przenosi gracza do aktualnie trwających wydarzeń. Oprócz dostępnych zakładów, można obserwować, jak zmieniają się kursy na żywo.

Streaming w BetFan? Niby tak, ale nie do końca. Dostępny jest podgląd spotkań na żywo za pośrednictwem usługi Statscore. Można podglądać wirtualną symulację zdarzeń meczowych, a także na bieżąco analizować zmiany na boisku. Ułatwia to podejmowanie decyzji w przypadku obstawiania zakładów na żywo w BetFan.

Pokaż więcej Zapaść
Wygląd i funkcjonalność

Wygląd i funkcjonalność

- OK
Ocena Herobet    8/10
Strona internetowa oraz aplikacja mobilna BetFan należą do jednych z najlepiej zaprojektowanych wśród polskich bukmacherów. Przodują kolory zielony i żółty, które znajdują w logo BetFan. Układ wszystkich kluczowych elementów na witrynie internetowej jest podobny, jak u większości firm bukmacherskich.

Standardowo, po lewej stronie znajdziesz łatwy dostęp do oferty zakładów. Środkowa plansza to aktualnie trwające rozgrywki, które można obstawiać w formie live. Z kolej po prawej bukmacher umieścił wygodny stały dostęp do kuponu. Na górnym pasku nawigacyjnym znaleźć można sporty wirtualne, e-sport, gry karciane, zakłady na rozrywkę, a także aktualne promocje. Dodawanie wydarzeń do kuponu jest łatwe i szybkie, a bukmacher może pochwalić się dobrą funkcjonalnością swoich usług.

Pokaż więcej Zapaść
Wsparcie

Wsparcie

- OK
Ocena Herobet    8/10
Jeżeli w dowolnym momencie korzystania z BetFan pojawią się jakiekolwiek problemy czy pytania, Biuro Obsługi Gracza z pewnością doradzi i pomoże. Obsługa działa codziennie (nawet w weekendy) w godzinach 9:00 – 23:00.

Możliwości kontaktu z Biurem Obsługi Gracza BetFan jest kilka. Na stronie internetowej betfan.pl funkcjonuje chatbox, zlokalizowany w prawym dolnym rogu ekranu. Rozpoznasz go po ikonie białej koperty na ciemnozielonym tle. Link do chatu jest zamrożony w jednym i tym samym miejscu. Dzięki temu nie musisz szukać ikony, ona zawsze wyświetla się w tym samym miejscu na ekranie.

Bukmacher Betfan obsługa klienta

Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości poprzez chat online, do wyboru masz tradycyjną metodę e-mail. W zakładce „Kontakt” dostępne są dwa adresy mailowe. Jeden do Biura Obsługi Gracza, a drugi do działu Marketing.

W informacjach na temat legalnego polskiego bukmachera BetFan brakuje numeru telefonu. Jeżeli masz pilne pytanie, musisz się uzbroić w cierpliwość i poczekać na uzyskanie odpowiedzi po kontakcie pisemnym. Godziny pracy Biura Obsługi Gracza są odpowiednio długie, więc bez problemu powinieneś szybko otrzymać odpowiedź.

Pokaż więcej Zapaść
Transmisje

Transmisje

- dostatecznie
Ocena Herobet    6/10
Zakłady bukmacherskie BetFan oferują swoim graczom rozbudowane statystyki meczowe, ułatwiające typowanie zdarzeń. Funkcja ta jest dostępna także w ramach zakładów na żywo.

Jeżeli chodzi o streaming wydarzeń sportowych, to działa on obecnie w formie symulacji graficznych. W przypadku piłki nożnej można podglądać tego typu transmisje w stylu gry FIFA. BetFan udostępnia także streaming live wydarzeń e-sportowych. Co ciekawe, transmisje na żywo u bukmachera można oglądać nie posiadając zarejestrowanego konta, choć wtedy oczywiście nie można obstawiać zakładów.

Pokaż więcej Zapaść
Opinie

Opinie

- OK
Wśród użytkowników zakładów bukmacherskich przeważają pozytywne opinie na temat firmy BetFan. Co prawda zdarzają się recenzje, w których gracze wytykają drobne niedociągnięcia i błędy bukmachera. Koniec końców, firma cieszy się dobrą opinią klientów.

Na pochwałę zasługuje na pewno atrakcyjna oferta na start. W ramach pakietu powitalnego nowi gracze mogą otrzymać bardzo atrakcyjne bonusy. Pozytywna opinia o BetFan jest też wypadkową szerokiej oferty. Nie tylko na zakłady przedmeczowe, ale również live. Co więcej, typerzy przekonują się do BetFana z powodu ciekawej oferty na sporty wirtualne i gry karciane. Nawet fani sportów elektronicznych znajdują tu interesujące ich zakłady.

Legalny bukmacher Betfan opinie graczy

To wszystko przekłada się na wysokie oceny użytkowników. Nam również BetFan przypadł do gustu. Jest to w naszej opinii jeden z najciekawszych legalnych bukmacherów na polskim rynku. Udostępniamy też kilka opinii naszych Czytelników:

Rewelacyjny bukmacher, z najlepszym cashbackiem na rynku. Nie ma lipy! – Maciekx

Długo korzystałem z oferty innego bukmachera, ale w końcu przekonałem się do BetFan. Zaciekawiły mnie te gry karciane TV BET i teraz zamiast obstawiać Premier League, to kręcę wygrane na pokerku. Można i tak! – kwinto

Gdyby tak jeszcze marże BetFan miał trochę niższe… Ale co tam, i tak jest to bardzo dobra platforma, fajnie i szybko można typować, nie ma większych problemów. Podoba mi się – Mourinhoo.

Pokaż więcej Zapaść
Podsumowanie

Podsumowanie

- OK
BetFan został założony w 2018 roku w Warszawie. Rok później oficjalnie rozpoczął działalność w obrębie zakładów wzajemnych na podstawie licencji Ministerstwa Finansów RP. Prezesem spółki jest Piotr Sienkiewicz, który wcześniej pracował w Totolotku i forBET. Doświadczenie w grach hazardowych przekłada się na wysokie standardy w BetFan.

Bukmacher stawia na lekki i młodzieżowy język, chcąc być jak kumpel. Gracze mają możliwość proponowania własnych zakładów. Tych jest sporo, jeśli chodzi o sporty tradycyjne. W kategoriach e-sportowych zakładów jest zdecydowanie mniej.

Dużym plusem bukmachera są atrakcyjne bonusy na start. BetFan opinie wśród użytkowników ma całkiem dobre. Czy warto zostać jego kumplem? Jak najbardziej, jeszcze jak!

Jeżeli nie masz czasu czytać całej recenzji BetFan, poniżej zebraliśmy kilka najważniejszych plusów i minusów tego polskiego bukmachera. Oceń sam, czy spełnia on Twoje oczekiwania. A jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do dalszej lektury tekstu:

+ Ciekawe i wysokie bonusy powitalne

+ Szeroka oferta na rozrywkę i zakłady pozasportowe

+ Duża liczba lig piłkarskich

– Mniejsza ilość zakładów e-sportowych

– Średnie kursy

– Wysokie wymogi obrotu bonusem powitalnym

Pokaż więcej Zapaść
FAQ

FAQ

- OK
FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania)

Czy BetFan ma aplikację mobilną?

Tak. Apka dostępna jest na urządzenia z systemem Android i iOS, a także na urządzenia Huawei.

Czy BetFan prowadzi transmisje na żywo?

Transmisje live dostępne są przy pomocy usługi Statscore. Dzięki niej gracze mają dostęp do podglądu na żywo wirtualnej symulacji zdarzeń w spotkaniu. Funkcja udostępnia też zmieniające się statystyki meczowe, które pomagają w zakładach na żywo.

Czy bukmacher ma zakłady z funkcją cash-out?

Tak. Jeżeli wydaje Ci się, że jakieś wydarzenie zepsuje Ci cały kupon, możesz sprawdzić oferowaną kwotę cash-outu i wypłacić środki.

Czy jest jakiś limit czasowy dotyczący szybkiej rejestracji?

Istnieje możliwość szybkiej rejestracji, która trwa zaledwie minutę. W jej trakcie nie trzeba podawać numeru konta bankowego i wysyłać zeskanowanego dowodu osobistego.

Jak szybko otrzymam wypłatę na koncie bankowym?

BetFan oferuje szybkie wypłaty, które odbywają się średnio co 15 minut.

Czy bukmacher posiada statystyki z meczów?

Tak. Dostęp do statystyk można uzyskać zarówno na stronie betfan.pl, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera.

Jaki rodzaj kursów obowiązuje w BetFan?

Kursy zapisywane są w formie dziesiętnej z kropką.

Jaka jest minimalna kwota wpłaty i wypłaty?

Minimalna kwota zarówno wpłat i wypłat w BetFan wynosi 2 złote.

Pokaż więcej Zapaść

Oceń bukmachera Wszystko o bukmacherze Betfan

  
Rejestracja
Bonusy
Specjalne oferty
Сashout
Oferta specjalna
Wpłaty i wypłaty
Kursy
Aplikacja Mobilna
Wersja mobilna
Zakłady esportowe
Zakłady i Oferta
Wygląd i funkcjonalność
Wsparcie
Transmisje

Wyślij opinię

  
Полезно знать