Betfan opinie ekspertów

Wszystko o bukmacherze Betfan

Co uważają graczeWszystko o bukmacherze Betfan

Kciuki w górę
  • Szeroka oferta
  • Przyjazny użytkownikowi interfejs serwisu internetowego
  • Bezproblemowa aplikacja mobilna
  • Rewelacyjne bonusy i oferty promocyjne
  • Sporty wirtualne i gry karciane na żywo
Kciuki w dół
  • Kursy mogłyby być wyższe
  • Wysokie wymogi obrotu bonusem powitalnym

Ostatnia recenzja

  • Zostaw opinie i pomóż innym graczom.

Informacja o bukmacherze

Oficjalna strona WWW
Legalny w Polsce?
tak
Minimalny depozyt
2 PLN
Minimalna stawka
1 PLN

Informacje o bukmacherze

Rejestracja

Rejestracja

- słaba
1
Bonusy

Bonusy

- OK
Ocena Herobet    8/10
BetFan, podobnie jak inne zakłady bukmacherskie w Polsce, oferuje ciekawe bonusy i atrakcyjne promocje. Nie są tak zróżnicowane, jak bonusy STS, ale na pewno warto się z nimi zapoznać. Jedną z nich jest oferta „Bez podatku od gier”.

Tworząc kupon, dodajesz do niego konkretne wydarzenia. Musi się na nim znaleźć zakład „bez podatku”, który jest oznaczony w specjalny sposób, by był łatwo widoczny. W przypadku zwycięskiego kuponu, do wygranej dodaje się +14%. BetFan bonus nie przewiduje ograniczeń w liczbie wygranych kuponów w promocji „Bez podatku od gier”. Wystarczy, aby kurs ogólny na kuponie wyniósł przynajmniej 1.35.

Bukmacher Betfan bonusy powitalne

Ale to nie wszystko. Podczas rejestracji można podać kod promocyjny, dostępny tutaj. Dzięki grze u bukmachera z Warszawy można zyskać bardzo dobry pakiet na start. BetFan bonus na start zawiera następujące bonusy bukmacherskie:

600 zł bez ryzyka

premia 600 zł od bukmachera betfan

Bonus ten rozdzielony jest na trzy etapy wpłat – odpowiednio 100, 200 i 300 zł. Kwoty te podlegają zwrotowi w przypadku, jeśli kupon bukmacherski „nie wejdzie”. Jest to typowa promocja typu cashback na zakład bez ryzyka.

Przy pierwszej wpłacie minimalna stawka zakładu powinna wynieść 20 zł. Jeśli kupon „siądzie”, wygrywasz kwotę. W przypadku przegranej, 100 zł cashbacku trafia na Twoje konto bonusowe.

Drugi etap – grasz za minimum 40 zł. Jeśli kupon jest przegrany, otrzymujesz zwrot o wysokości 200 zł na konto bonusowe. Do tego musisz obrócić jeszcze 3 razy bonusem z minimum 3 zdarzeniami o kursie ogólnym nie mniejszym niż 2.0

Po trzeciej wpłacie musisz zagrać za nie mniej niż 100 zł. Zwrot 300 zł otrzymujesz w przypadku przegranej. Tak samo, jak poprzednio, obracasz 3 razy bonusem na tych samych zasadach.

Mnożnik Pudziana

premia 777 zł od bukmachera betfan

W telegraficznym skrócie, bonus ten polega na otrzymaniu dziesięciokrotności pierwszych trzech wygranych przy przenoszeniu z konta bonusowego na główne. Przy każdej z trzech wpłat na swoje konto gracza, możesz otrzymać maksymalnie równowartość 777 zł.

BetFan bukmacher zakłada, że aby odblokować każdorazowo bonus, musisz obrócić wpłatą z kursem ogólnym nie mniejszym niż 2.0. Obracasz 3 razy bonusem z przynajmniej 3 zdarzeniami i minimalnym kursem ogólnym 2.0.

Podsumowując, bonus od depozytu Betfan, zwany Mnożnikiem Pudziana, można otrzymać trzykrotnie i za każdym razem może on wynieść maksymalnie 777 zł.

15 darmowych zakładów

bonusowe darmowe zakłady od bukmachera betfan

Ten BetFan bonus działa również trzyetapowo. Podobnie jak promocja 600 zł bez ryzyka i Mnożnik Pudziana. Za każdym razem można otrzymać 5 darmowych zakładów na gry, co w przeliczeniu daje graczowi szansę na 15 darmowych zakładów. Łatwiej uzyskać bonus freebet w STS, choć BetFan również przyciąga klientów podobną promocją.

Przy każdej z wpłat trzeba jednak zagrać inny rodzaj kuponu. Przy pierwszej jest to kupon na GRY z minimalnym kursem 2.50. Druga wpłata wymusza postawienie kuponu z 3 zdarzeniami z kategorii ESPORT o kursie ogólnym nie mniejszym niż 3.50. Po wpłacie numer trzy należy zagrać kupon, złożony z 3 zdarzeń z kategorii SPORT o minimalnym kursie ogólnym 5,00.

Wartość pojedynczego zakładu wynosi 2 zł. W przypadku wygranej, wypłacana jest kwota pomniejszona o stawkę. Przykładowo, jeśli korzystając z darmowego zakładu wygrasz 200 zł, to po odjęciu 2 zł, Twoja wypłata na konto gracza wyniesie 198 zł.

Pokaż więcej Zapaść
Specjalne oferty

Specjalne oferty

- słaba
1
Сashout

Сashout

- słaba
1
Oferta specjalna

Oferta specjalna

- słaba
1
Wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty

- OK
Ocena Herobet    8/10
Zakłady bukmacherskie BetFan oferują możliwość szybkiej wpłaty środków finansowych na wirtualne konto gracza. Obecnie dostępne metody płatności są dostępne całodobowo. Mowa o usłudze Blik, aplikacji Przelewy24, karcie Revolut. Jest też dostępna nieco bardziej tradycyjna metoda płatności, czyli przy użyciu kart płatniczych Visa lub MasterCard. Brakuje kilku innych sposobów wpłaty, takich jak PayU lub paysafecard, ale być może w przyszłości i te usługi zostaną włączone w ofertę bukmachera.

BetFan nie pobiera prowizji od dokonanych transakcji. Minimalna wpłata depozytu na konto gracza wynosi 2 zł. Obecnie bukmacher obsługuje płatności z 20 banków w Polsce.

Metody płatności bukmacher Betfan

Jeżeli zaś chodzi o wypłaty wygranych przez graczy środków pieniężnych, BetFan również oferuje szybkie przelewy. Jak tylko jesteś gotów złożyć na swoim koncie gracza dyspozycję wypłaty, bukmacher zrealizuje ją w ciągu około 15 minut.

Wypłaty są bezpieczne, realizowane 7 dni w tygodniu (w godzinach od 7:00 do 23:00). Na stronie BetFan znajdziesz dokładną rozpiskę banków, objętych szybkimi wypłatami, razem z godzinami dostępności.

Pokaż więcej Zapaść
Kursy

Kursy

- OK
Ocena Herobet    8/10
Kursy w zakładach bukmacherskich są równie istotne dla stałych, doświadczonych graczy, jak i początkujących klientów. W wielu przypadkach mogą być decydujące przy wyborze odpowiedniego bukmachera, u którego będzie można wygrać większe pieniądze.

Kursy bukmacherskie w BetFan są porównywalne do konkurencyjnych firm na polskim rynku. Szczególnie w przypadku obstawiania faworytów spotkań. W przypadku zdarzeń z mniejszym prawdopodobieństwem, kursy są nieco mniej atrakcyjne, niż u innych bukmacherów.

Legalny bukmacher Betfan kursy

BetFan oferuje dodatkowo promocję „Matchday Boost”. Dzięki niej bukmacher dźwiga kursy na konkretne wydarzenia, przyciągające szczególną uwagę graczy. Na przykład piłkarskie El Clásico, czyli pojedynek Realu Madryt z FC Barceloną.

Mocną stroną tego legalnego polskiego bukmachera jest też liczba różnorodnych zakładów na poszczególne wydarzenia sportowe.

Pokaż więcej Zapaść
Aplikacja Mobilna

Aplikacja Mobilna

- słaba
1
Wersja mobilna

Wersja mobilna

- słaba
1
Zakłady esportowe

Zakłady esportowe

- słaba
1
Zakłady i Oferta

Zakłady i Oferta

- OK
Ocena Herobet    7/10
BetFan to legalny polski bukmacher, zarejestrowany w Warszawie. Prowadzi swoją działalność od 2019 roku. Twarzą marketingową firmy jest Mariusz Pudzianowski, co przyciąga zainteresowanych sportowcem do obstawiania zakładów w BetFan. Oferta tego legalnego bukmachera jest bardzo szeroka. Na stronie internetowej, a także w aplikacji mobilnej BetFan, znaleźć można większość najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Wśród nich króluje oczywiście piłka nożna. Jest również dostępna popularna wśród graczy opcja obstawiania na żywo, ukryta w zakładce „LIVE”.

Jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie na wydarzenia ze świata sportów elektronicznych, to i te mają się całkiem dobrze. BetFan oferta zawiera między innymi zakłady na następujące e-sporty: Counter Strike, DOTA, League of Legends czy Rainbow Six.Legalny bukmacher Betfan oferta stała

Dla wszystkich graczy, który chcą poczuć nieco ryzyka, przygotowano atrakcyjne zakłady sportów wirtualnych. Wśród dostępnych dyscyplin jest piłka nożna, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, koszykówka, żużel i kolarstwo torowe.

BetFan bukmacher oferuje również wirtualne gry karciane, w których można na bieżąco obstawiać zakłady online. Dostępne są trzy gry: poker, wojna i blackjack.

Co więcej, ten legalny polski bukmacher daje graczom możliwość obstawiania różnego rodzaju wydarzeń pozasportowych w zakładce „ROZRYWKA”. Jeśli masz przeczucie, że w 2021 do Polski przyjedzie prezydent USA Joe Biden, albo Jarosław Kaczyński przestanie być prezesem PiS – możesz pokusić się o obstawienie tego typu zdarzeń.

Piłka nożna króluje w BetFan

Ponieważ piłka nożna jest niekwestionowanym hitem, jeśli chodzi o liczbę zakładów i popularność kursów w BetFan, przyjrzymy się bliżej tej konkurencji.

Oprócz najważniejszych lig europejskich, gracze mają szeroki wachlarz innych krajów do wyboru i obstawiania. W BetFan istnieje możliwość gry w mniej popularnych ligach, takich jak Angola, Cypr, Egipt, Gwatemala, Nigeria czy Oman.

Zaglądając do konkretnego kraju, można podejrzeć, jakie dokładnie ligi są dostępne. Przykładowo, po wejściu w zakładkę Anglii, ukaże nam się nie tylko Premier League, ale również ligi niższe, łącznie z piątą ligą angielską.

Bukmacher Betfan oferta piłki nożnej

W zakładce „Klubowe” znaleźć można kursy na zakłady Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Dostępne są również klubowe rozgrywki Copa Libertadores, Copa Sudamericana czy Afrykańska Liga Mistrzów (CAF). Z kolei zakładka „Międzynarodowe” kryje w sobie mecze zbliżających się rozgrywek międzypaństwowych, takich jak EURO 2020 (przełożone na rok 2021).

Tak jak wspominaliśmy, oferta BetFan jest bardzo rozbudowana i zróżnicowana. Najbardziej popularne zakłady dostępne są w zakładce „SZYBKIE LINKI”. Dzięki temu bez trudu można znaleźć ulubione dyscypliny i wydarzenia sportowe graczy.

Rozwijając listę dyscyplin, znaleźć można też mniej popularne dyscypliny. BetFan zakłady przyjmuje również na sporty takie, jak krykiet, rugby, snooker, unihokej i wiele innych. Są nawet zakłady na szachy, które zyskują ostatnio na popularnością za sprawą pewnego serialu telewizyjnego.

Z kolei zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne można składać w kilku dyscyplinach przed zbliżającymi się spotkaniami. W przypadku wirtualnej piłki nożnej, funkcjonują zakłady trzydrogowe 1X2, zakłady na wynik czy liczbę bramek, a także zakłady over/under.

Bardzo ciekawie prezentują się kategorie pozasportowe, wśród których można obstawiać zakłady. Oferta BetFan w zakładce „ROZRYWKA” posiada kategorię „na czasie”, ale można też przejść bezpośrednio do innych sekcji. Dostępne są wydarzenia polityczne, pogodowe, związane z show-biznesem, ale również te pośrednio związane ze sportem.

Chcesz zaryzykować i postawić na to, czy Kuba Wojewódzki weźmie ślub w 2021 roku, jaka będzie średnia temperatura w kolejnych miesiącach, albo czy Polska zorganizuje Mundial do 2050 roku? Zakłady bukmacherskie BetFan umożliwią Ci rozrywkę na najwyższym poziomie.

Zakłady bukmacherskie BetFan i BetFan Live

Na stronie internetowej BetFan zakłady w poszczególnych kategoriach dostępne są w rozwijanym menu po lewej stronie. Płynnie przechodząc pomiędzy szybkimi linkami, można podejrzeć aktualnie najpopularniejsze dyscypliny i ligi sportowe.

Poniżej znajduje się pełna lista dyscyplin. Rozwijając na przykład „piłkę nożną”, wyświetlą się kraje, a po wejściu w interesujące nas państwo, uzyskamy dostęp do wszystkich lig. A dalej konkretne wydarzenia sportowe i dostępne na nie zakłady.

Wrażenie robi ogólna liczba zakładów na poszczególne wydarzenia. W przypadku piłki nożnej, może wynieść nawet ponad 300. Rozwijając konkretny mecz, na szczycie widnieją kategorie zakładów bukmacherskich BetFan.

Zakłady Betfan na żywo live

Podobnie rzecz ma się w przypadku zakładów e-sportowych, oraz kategorii „Rozrywka”, gdzie można bawić się w obstawianie wydarzeń około- i pozasportowych.

Bukmacher oferuje też zakłady na żywo. BetFan Live, umieszczony na górnym pasku nawigacyjnym, przenosi gracza do aktualnie trwających wydarzeń. Oprócz dostępnych zakładów, można obserwować, jak zmieniają się kursy na żywo.

Streaming w BetFan? Niby tak, ale nie do końca. Dostępny jest podgląd spotkań na żywo za pośrednictwem usługi Statscore. Można podglądać wirtualną symulację zdarzeń meczowych, a także na bieżąco analizować zmiany na boisku. Ułatwia to podejmowanie decyzji w przypadku obstawiania zakładów na żywo w BetFan.

Pokaż więcej Zapaść
Wygląd i funkcjonalność

Wygląd i funkcjonalność

- OK
Ocena Herobet    8/10
Strona internetowa oraz aplikacja mobilna BetFan należą do jednych z najlepiej zaprojektowanych wśród polskich bukmacherów. Przodują kolory zielony i żółty, które znajdują w logo BetFan. Układ wszystkich kluczowych elementów na witrynie internetowej jest podobny, jak u większości firm bukmacherskich.

Standardowo, po lewej stronie znajdziesz łatwy dostęp do oferty zakładów. Środkowa plansza to aktualnie trwające rozgrywki, które można obstawiać w formie live. Z kolej po prawej bukmacher umieścił wygodny stały dostęp do kuponu. Na górnym pasku nawigacyjnym znaleźć można sporty wirtualne, e-sport, gry karciane, zakłady na rozrywkę, a także aktualne promocje. Dodawanie wydarzeń do kuponu jest łatwe i szybkie, a bukmacher może pochwalić się dobrą funkcjonalnością swoich usług.

Pokaż więcej Zapaść
Wsparcie

Wsparcie

- OK
Ocena Herobet    8/10
Jeżeli w dowolnym momencie korzystania z BetFan pojawią się jakiekolwiek problemy czy pytania, Biuro Obsługi Gracza z pewnością doradzi i pomoże. Obsługa działa codziennie (nawet w weekendy) w godzinach 9:00 – 23:00.

Możliwości kontaktu z Biurem Obsługi Gracza BetFan jest kilka. Na stronie internetowej betfan.pl funkcjonuje chatbox, zlokalizowany w prawym dolnym rogu ekranu. Rozpoznasz go po ikonie białej koperty na ciemnozielonym tle. Link do chatu jest zamrożony w jednym i tym samym miejscu. Dzięki temu nie musisz szukać ikony, ona zawsze wyświetla się w tym samym miejscu na ekranie.

Bukmacher Betfan obsługa klienta

Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości poprzez chat online, do wyboru masz tradycyjną metodę e-mail. W zakładce „Kontakt” dostępne są dwa adresy mailowe. Jeden do Biura Obsługi Gracza, a drugi do działu Marketing.

W informacjach na temat legalnego polskiego bukmachera BetFan brakuje numeru telefonu. Jeżeli masz pilne pytanie, musisz się uzbroić w cierpliwość i poczekać na uzyskanie odpowiedzi po kontakcie pisemnym. Godziny pracy Biura Obsługi Gracza są odpowiednio długie, więc bez problemu powinieneś szybko otrzymać odpowiedź.

Pokaż więcej Zapaść
Transmisje

Transmisje

- słaba
1
Opinie

Opinie

- słaba
1
Podsumowanie

Podsumowanie

- słaba
1
FAQ

FAQ

- słaba
1

Oceń bukmachera Wszystko o bukmacherze Betfan

  
Rejestracja
Bonusy
Specjalne oferty
Сashout
Oferta specjalna
Wpłaty i wypłaty
Kursy
Aplikacja Mobilna
Wersja mobilna
Zakłady esportowe
Zakłady i Oferta
Wygląd i funkcjonalność
Wsparcie
Transmisje

Wyślij opinię

  
Полезно знать