Bukmacher bez dowodu
07 kw. 2021 47 0

Bukmacher bez dowodu

Bukmacher bez dowodu osobistego i weryfikacji danych? Tak, to możliwe! Legalne zakłady bukmacherskie na polskim rynku wprowadziły proces szybkiej rejestracji dla nowych graczy. Dzięki niej nie trzeba już wysyłać skanu dowodu tożsamości, aby móc obstawiać kupony bukmacherskie. Jak to zrobić? Pokażemy Ci obowiązujący i w pełni zgodny z prawem sposób na grę bez weryfikacji!

Bukmacher w Polsce bez dowodu

Najlepszy bukmacher bez weryfikacji? Jest ich kilku!

Na samym początku musimy sobie odpowiedzieć na jedno bardzo ważne pytanie. Czy rejestracja nowego konta gracza jest legalna bez weryfikacji dowodu osobistego lub paszportu? Przecież jeszcze do niedawna należało w trakcie rejestracji załączyć zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości. Uspokajamy – prawo się nie zmieniło, nie nastąpiła żadna korekta, ani tym bardziej nowelizacja ustawy hazardowej.

Mimo to, założenie konta bez weryfikacji jest w 100% LEGALNE.

Sytuacja ta ma miejsce, ponieważ legalni bukmacherzy udostępniają graczom tak zwaną szybką rejestrację. Zwykle nowe konto można otworzyć w ciągu kilkudziesięciu sekund. A jeszcze do niedawna wysyłanie skanu dowodu było okropnie czasochłonnym zajęciem.

Obecnie sfotografowany lub zeskanowany dowód osobisty wysyła się dopiero w przypadku pełnej rejestracji. Nie jest on jednak wymagany w celu rozpoczęcia gry u bukmacherów.

PZBuk szybka rejestracja bez weryfikacji

PZBuk, czyli inaczej Polskie Zakłady Bukmacherskie, to legalny bukmacher na polskim rynku. Właścicielem marki jest spółka Cherry Online Polska, która z kolei wchodzi w skład szwedzkiego przedsiębiorstwa Cherry AB. Bukmacher licencję Ministra Finansów otrzymał w 2018 roku.

Szybka rejestracja w PZBuk to nieskomplikowany i szybki proces. Po przejściu na stronę internetową bukmachera wystarczy kliknąć w pole z napisem „Zarejestruj się”. Zakładanie konta zostało podzielone na trzy etapy.

Pierwszy krok to wpisanie nazwy użytkownika, wymyślenie hasła, podanie e-maila.

W drugim należy uzupełnić swoje dane osobowe, tj. imię, nazwisko, numer seryjny dowodu (bez załączania skanu!), adres zamieszania, numer telefonu, datę urodzenia, kraj pochodzenia. Wybierasz również walutę, w której chcesz rozliczać się z bukmacherem. Na dole tego etapu znajdziesz pole, gdzie wpisujesz kod promocyjny, dzięki któremu możesz odebrać bonus od wpłaty, a u niektórych bukmacherów również bonus bez depozytu.

Trzeci i ostatni krok rejestracji w PZBuk to ustawienie dziennych i miesięcznych limitów na grę i obrót. Teraz pozostało tylko kliknąć przycisk „Otwórz konto”.

PZBuk wyśle Ci na adres mailowy link aktywacyjny. Zatwierdzając za jego pomocą założenie konta bukmacherskiego uzyskasz dostęp do swojego nowo utworzonego profilu gracza.

Przyznasz sam, że szybka rejestracja gracza w PZBuk nie stanowi żadnego problemu, prawda? Dopiero w przypadku chęci wypłacenia środków na konto bankowe, bukmacher poprosi Cię o przesłanie skanu dowodu tożsamości. Dodatkowo będziesz musiał przesłać wyciąg z banku z widocznym numerem rachunku i nazwiskiem posiadacza. Nie musisz jednak czekać do pierwszej wypłaty, możesz zrobić to w dowolnym momencie w zakładce „Moje konto” po przejściu do sekcji „Wyślij dokumenty”.

Konto tymczasowe STS

W STS rejestracja bez dowodu również została stworzona tak, by nowi gracze nie musieli kłopotać się z udostępnianiem dokumentów podczas zakładania konta. Ten znany i lubiany przez typerów polski bukmacher przygotował również możliwość odebrania atrakcyjnego bonusu bez depozytu już przy skróconej rejestracji. Skutkiem przejścia przez szybką rejestrację jest tak zwane konto tymczasowe STS.

Czy oznacza to, że konto tymczasowe jest próbne, a zwycięskie kupony nie wliczają się do wygranych? Wręcz przeciwnie! Możesz normalnie obstawiać zakłady na koncie tymczasowym. Wystarczy jedynie, że przejdziesz poprawnie przez rejestrację. Jeżeli jeszcze w odpowiednim miejscu podasz kod rejestracyjny, odblokujesz dodatkowe bonusy w pakiecie powitalnym na start. Będzie to, między innymi, zakład bez ryzyka cashback.

W STS rejestracja polega na dwóch etapach. Pierwszy krok to podanie adresu e-mail, stworzenia hasła i wpisanie numeru telefonu. To właśnie na tym etapie należy także uzupełnić kod promocyjny STS. Jeszcze tylko zaznaczenie oświadczenia i zgody, a następnie przejście do kroku drugiego.

Drugi etap rejestracji w STS wymaga od gracza wpisania imienia, nazwiska, numeru PESEL i narodowości. W jedno z pól wpisuje się również kod SMS, który bukmacher wysyła na telefon podany w pierwszym kroku. Zaznacz jeszcze okienko „Chcę otrzymać bonus startowy” i to wszystko. Kliknięcie pola „Zarejestruj” powoduje pomyślne zakończenie szybkiej rejestracji.

W STS konto tymczasowe polega na tym, że gracze mają dostęp do wszystkich funkcji platformy bukmacherskiej, ale jest jedno „ale”. Choć zakłady bukmacherskie nie narzucają limitu czasowego na korzystanie z konta tymczasowego, to nakładają limit na zakłady. Wynosi on w STS 5000 PLN.

Jeśli chcesz zwiększyć ten limit, musisz zweryfikować konto. W tym celu przejdź do sekcji „Moje konto”, gdzie załączysz w STS skan dowodu, potwierdzisz adres mailowy, podasz swój nick, adres zamieszkania i numer rachunku bankowego. I to wszystko.

Betclic – bukmacher bez dowodu

Betclic to kolejny bukmacher bez skanu dowodu, który również udostępnia szybką rejestrację nowego konta gracza. Jest ona równie prosta i łatwa, co u wspomnianych wcześniej bukmacherów. Konto tymczasowe na stronie internetowej Betclic założysz już w trzech błyskawicznych krokach.

Pierwszy etap polega na podaniu następujących danych: płci, imienia, nazwiska, daty urodzenia, adresu mailowego. Poniżej znajdują się jeszcze klasyczne zgody marketingowe i obowiązkowe oświadczenia.

Kolejny krok to również kolejne dane osobowe. W drugim etapie rejestracji wprowadzasz numer PESEL, numer telefonu, a także adres zamieszkania.

Z kolei krok trzeci i ostatni to miejsce na wpisanie swojego loginu i hasła. W tym momencie powinieneś także podać kod bonusowy Betclic, aby cieszyć się najlepszym pakietem promocyjnym na start.

Szybka rejestracja gracza u bukmachera Betclic odblokowuje dla nowego gracza zakład bez ryzyka jako bonus powitalny. Konto tymczasowe pozwala na normalne obstawianie i wpłacanie depozytu. Aby dokonać wypłaty należy konto zweryfikować poprzez wysłanie skanu dowodu. Konto tymczasowe ważne jest 90 dni i obciążone limitem zakładów do 5000 PLN.

Konto tymczasowe – co mogę, a czego nie?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, szybka rejestracja skutkuje założeniem tak zwanego konta tymczasowego. Niewątpliwym plusem takiego rozwiązania jest możliwość założenia profilu gracza w kilka chwil i to bez zbędnych komplikacji. Bukmacher w trakcie szybkiej rejestracji nie wymaga bowiem załączenia skanu dowodu osobistego, ani weryfikacji rachunku w banku.

Warto zaznaczyć, że konto tymczasowe nie różni się od pełnego i zweryfikowanego konta bukmacherskiego. Szybka rejestracja odblokowuje przed graczem pełnię możliwości, w tym:

  • Wpłaty depozytu. Zwykle bukmacherzy nie nakładają limitów na wpłaty. Warto jednak sprawdzić wcześniej, ile maksymalnie może wynieść bonus od pierwszego depozytu.
  • Otrzymanie bonusu na start. Pakiet powitalny w zakładach bukmacherskich może przyciągać nowych klientów do założenia konta. Warto jednak najpierw zapoznać się z warunkami obrotu bonusem i regulaminem promocji.
  • Granie i obstawianie. Posiadając konto tymczasowe masz pełnię możliwości związanych z obstawianiem zakładów. Możesz bez trudu dodawać wydarzenia do kuponów SOLO lub AKO i cieszyć się z gry.
  • Korzystanie z promocji. Bukmacher oferuje dodatkowe bonusy dla zarejestrowanych graczy? Z kontem tymczasowym również możesz z nich korzystać. Zazwyczaj w tym przypadku bukmacherzy nie nakładają limitów na klientów.

Zakłady bukmacherskie bez skanu dowodu mają wiele zalet. Konto tymczasowe przede wszystkim pozwala na normalną grę i korzystanie z bonusów. Jednakże, każdy kij ma dwa końce. Również w przypadku konta tymczasowego są pewne minusy, o których warto pamiętać.

Co lepsze: szybka czy pełna rejestracja?

Szybka rejestracja ma szereg niepodważalnych plusów, które działają na korzyść bukmacherów. Uważamy, że warto przez nią przejść nie tylko dlatego, że trwa kilka chwil. Formularz rejestracyjny w zakładach bukmacherskich oferujących konto tymczasowe jest zwykle bardzo prosty w obsłudze. Nic nie zatrzymuje gracza przed rozpoczęciem obstawiania, ponieważ weryfikacji dokumentu tożsamości można dokonać później.

Minusem szybkiej rejestracji są jednak pewne ograniczenia, szczególnie dotyczące limitu stawek oraz braku możliwości korzystania z niektórych bonusów. Na szczęście obostrzenia te nie wpływają na możliwość zawierania zakładów, ponieważ te działają tak samo, jak w przypadku pełnego konta.

Mimo wszystko zalecamy przejście pełnej rejestracji. Nie musisz robić tego od razu po założeniu konta. Po prostu zrób wyraźne i dobrej jakości zdjęcia lub skany obu stron dowodu osobistego w wolnej chwili. Weryfikacji dokonasz bez problemu za pomocą swojego konta bukmacherskiego. Dzięki niej żadne limity nie powstrzymają Cię przed wysokimi wygranymi i wypłatami na rachunek bankowy!

Похожие записи

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *