PZBuk Opinie

Wszystko o bukmacherze PZBuk

Warto wiedzieć
Wskazówki dla nowych graczy i nie tylko

Co uważają graczeWszystko o bukmacherze PZBuk

Kciuki w górę
 • Sporo zakładów
 • Świetne bonusy i akcje promocyjne
 • Przejrzysty serwis internetowy
 • Sprawnie działająca aplikacja mobilna
 • Sporty wirtualne i WirtualneTV
Kciuki w dół
 • Słabo rozbudowana oferta zakładów e-sportowych
 • Brak wpłat za pomocą Revolut, Skrill i Neteller

Ostatnia recenzja

 • Zostaw opinie i pomóż innym graczom.

Informacja o bukmacherze

Oficjalna strona WWW
Legalny w Polsce?
Tak
Sporty Wirtualne
Tak
Minimalny depozyt
5 PLN
Minimalna stawka
2 PLN
Max bonus powitalny
700 PLN
Handicapy
Nie
Dostępność
Tak
Metody wpłaty
VISA, MasterCard, Blik, TPay, DotPay, Przelewy24, PaySafeCard, Google Pay
Ekspresowa wypłata (do 30min.)
Tak
Aplikacja mobilna
Tak
Kontakt
Czat na żywo, e-mail: [email protected]

Informacje o bukmacherze

Rejestracja

Rejestracja

- OK
Ocena Herobet    8/10
Serwis internetowy PZBuk (www.pzbuk.pl) jest bardzo przejrzysty i nowoczesny. Szata graficzna jest pozbawiona większości “ozdób”, co dla jednych będzie zaletą, a dla drugich wadą. Nie można jednak odebrać bukmacherowi, że ich strona internetowa jest wygodna i przyjazna dla użytkownika.

PZBuk rejestracja i strona internetowa

Rejestracja na PZBuk dla nowych graczy w 2021

Od razu po odwiedzeniu serwisu rzucają się w oczy, wyświetlone na środku, aktualnie oferowane przez bukmachera promocje lub oferty specjalne. Po lewej stronie znajdziemy listę dyscyplin, na które bukmacher oferuje zakłady oraz najchętniej typowane w danej chwili rozgrywki. W centrum strony internetowej znajdują się natomiast proponowane w konkretnym momencie zakłady, a po prawej stronie widzimy kupon online, który służy do zawierania zakładów.

 1. Aby założyć nowe konto gracza u bukmachera PZBuk należy kliknąć duży i dobrze widoczny przycisk “Zarejestruj się”, jest on dostępny od razu po wejściu na stronę. W pierwszej kolejności zostaniemy poproszeni o wybranie swojej unikalnej nazwy użytkownika oraz wybranie hasła i podanie swojego adresu e-mail i numeru telefonu, który zostanie następnie wykorzystany do weryfikacji.
 2. Następnie należy podać podstawowe dane osobowe w postaci imienia, nazwiska, obywatelstwa oraz numeru naszego dowodu osobistego lub paszportu. Warto także pamiętać, aby wcześniej przygotować sobie PZBuk kod promocyjny, ponieważ jego użycie jest możliwe właśnie w tym momencie.
 3. Ostatnim etapem rejestracji jest przesłanie zdjęć wybranego dokumentu tożsamości i podanie numeru aktywnego rachunku bankowego, którego jesteśmy posiadaczami. Działanie to nie jest obowiązkowe i nie trzeba wykonywać go od razu, natomiast bez zweryfikowania tożsamości i rachunku bankowego nie będziemy mieli możliwości wypłaty środków.
Pokaż więcej Zapaść
Bonusy

Bonusy

- dostatecznie
Ocena Herobet    6/10
Bukmacher PZBuk, jak większość istniejących na rynku bukmacherów, ma w swojej ofercie bonus powitalny. Jest to standardowy pakiet, mający na celu zachęcenie klientów do skorzystania z usług danego bukmachera. Polskie Zakłady Bukmacherskie, jako wciąż dosyć nowa firma na polskim rynku, oferuje korzystne bonusy i promocje, w szczególności dla nowych graczy. PZBuk posiada w swojej ofercie dwa bonusy główne.

PZBuk Bonus

Bonus powitalny PZBuk za rejestrację

Bonus powitalny jest przeznaczony dla każdego nowego użytkownika zakładającego konto u bukmachera. W przypadku tego operatora zakładów, bonusem powitalnym jest jeden PZBuk darmowy zakład, czyli inaczej tzw. zakład bez ryzyka lub PZBuk Freebet.

Celem otrzymania zakładu bez ryzyka, trzeba założyć u bukmachera konto jako nowy gracz i podczas rejestracji podać PZBuk kod promocyjny. Wymagane jest również potwierdzenie rejestracji oraz dokonanie pierwszego depozytu. Po spełnieniu tych wymagań, wystarczy zagrać po kursie co najmniej 1.4 i w przypadku przegranej, PZBuk zwróci Ci kwotę zakładu w wysokości do 200 zł.

Co istotne, bukmacher zwraca kwotę pierwszego nietrafionego zakładu, co oznacza, że jeżeli nasz pierwszy zakład okaże się wygrany, to Twój bonus nie przepada, otrzymasz go przy swojej najbliższej przegranej. Po uzyskaniu bonusu należy go obrócić jednokrotnie w ciągu 30 dni.

PZBuk darmowy zakład to jednak nie jedyna korzyść wynikająca z użycia kodu promocyjnego podczas rejestracji. Jeżeli skorzystasz z oferowanego przez bukmachera kodu, możesz otrzymać także do 20,000 darmowych punktów lojalnościowych! PZBuk punkty lojalnościowe nie podlegają oczywiście wymianie na pieniądze do wypłaty, lecz możesz je wymienić na różne inne bonusy w Sklepie Gracza, o którym mowa będzie w dalszej części artykułu. Aby otrzymać bonus w postaci 20,000 punktów lojalnościowych należy postawić zakład wielokrotny z kursem łącznym minimum 2.0 za stawkę min. 50 zł. (https://www.pzbuk.pl/pl/bonus)

Pokaż więcej Zapaść
Specjalne oferty

Specjalne oferty

- dostatecznie
Ocena Herobet    6/10
Bonusy powitalne nie są oczywiście jedynym sposobem na zachęcenie klienta do rejestracji na PZBuk strona internetowa. Polskie Zakłady Bukmacherskie oferują także liczne bonusy i promocje dla graczy, którzy już nieco poważniej zaczęli swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Promocje w PZBuk Program Lojalnościowy & Sklep Gracza

Korzystne promocje legalnego bukmachera PZBuk

Pierwsza dostępna aktualnie na stronie bukmachera promocja jest zdecydowanym ukłonem w stronę fanów tenisa ziemnego. Oferta “Komborakieta” pozwala graczom na pozyskiwanie coraz to większych wygranych za trafione kupony wielokrotne na rozgrywki tenisowe. Oznacza to, że w zależności od liczby trafionych zdarzeń w danym meczu, zawartych na kuponie, otrzymujemy odpowiednio wysoki bonus:

 • 2 zdarzenia = 2% bonusu do wygranej z zakładu
 • 3 zdarzenia = 5% bonusu do wygranej z zakładu
 • 4 zdarzenia = 7% bonusu do wygranej z zakładu
 • 5 zdarzeń = 10% bonusu do wygranej z zakładu
 • 6 zdarzeń = 15% bonusu do wygranej z zakładu
 • 7 – 10 zdarzeń = 25% bonusu do wygranej z zakładu
 • 11 i więcej zdarzeń = 30% bonusu do wygranej z zakładu

Wymaganym jest, aby każdy kurs pojedynczego zdarzenia wynosił min. 1.50. Bonus nie podlega warunkom obrotu i zostaje od razu automatycznie dodany do środków dostępnych na koncie depozytowym, które można wypłacić. Wygrana w Komborakiecie może wynosić maksymalnie do 5,000 zł.

Następna oferowana przez PZBuk zakłady bukmacherskie promocja jest z kolei skierowana do miłośników piłki nożnej oraz e-sportu. “Kombodoładowanie”, ponieważ taką właśnie nazwę nosi ta promocja, jest co do zasady bardzo zbliżona do “Komborakiety”. “Kombodoładowanie” działa w taki sam sposób i zapewnia bonus za każde odpowiednio wytypowane zdarzenie w meczu. Promocje różnią się jednak wysokością bonusu, dla “Kombodoładowania” wygląda ona następująco:

 • 3 zdarzenia = 2% bonusu do wygranej z zakładu
 • 4 zdarzenia = 3% bonusu do wygranej z zakładu
 • 5 zdarzeń = 4% bonusu do wygranej z zakładu
 • 6 zdarzeń = 5% bonusu do wygranej z zakładu
 • 7 – 10 zdarzeń = 10% do wygranej z zakładu
 • 11 i więcej zdarzeń = 15% do wygranej z zakładu

Minimalny kurs każdego pojedynczego zdarzenia musi w przypadku “Kombodoładowania” wynosić przynajmniej 1.20. Środki wygrane w “Kombodoładowaniu” tak samo jak w “Komborakiecie” nie podlegają warunkom obrotu. Maksymalna kwota, którą można otrzymać w bonusie to maksymalnie równowartość 10,000 GBP.

Kolejną promocją organizowaną przez bukmachera cyklicznie są “Happy Hours”. Promocja jest organizowana tylko w wybranych terminach i polega na podwójnym naliczaniu punktów lojalnościowych za każdą aktywność na stronie bukmachera czy w aplikacji PZBuk.  Tak jak wspominaliśmy już wcześniej, punkty lojalnościowe służą do wymiany na konkretne bonusy PZBuk dostępne w Sklepie Gracza.

PZBuk bez wątpliwości należy do bukmacherów, którzy starają się dbać o swoich stałych klientów. Program lojalnościowy Polskich Zakładów Bukmacherskich jest bardzo dobrze rozbudowany i oferuje masę możliwości. Cały program jest oparty na systemie punktowym, a punkty otrzymuje się za wykonanie określonych działań, które następnie można wymienić na nagrody.

PZBuk punkty lojalnościowe są dopisywane do naszego konta w zasadzie już od pierwszych chwil aktywności w serwisie, czyli od momentu rejestracji. Punktacja określonych danych prezentuje się w następujący sposób:

 • Rejestracja użytkownika wraz z weryfikacją e-maila i numeru telefonu : 600 punktów (+20,000 w przypadku użycia kodu promocyjnego (PZBuk bonus)
 • Weryfikacja dokumentów tożsamości: 1,000 punktów
 • Codzienne logowanie: 25 punktów (przyznawane raz dziennie, po pierwszym logowaniu dnia)
 • Każde wydane 5 zł na zakłady – od 10 do 100 punktów – w zależności od liczby obstawionych zdarzeń
 • Depozyt na konto: 50 punktów za każde kolejne wpłacone 50 zł
 • Pierwsza wypłata środków: 100 punktów

Informacja dotycząca ilości posiadanych aktualnie punktów znajduje się w górnej części panelu gracza na stronie internetowej. Na chwilę obecną nie ma niestety możliwości podglądu rejestru przyznawanych punktów, przez co gracz nie może na bieżąco sprawdzić za co dostaje punkty.

Punkty lojalnościowe służą do wymiany na różnego rodzaju bonusy i nagrody znajdujące się w Sklepie Gracza PZBuk. Przykładowymi produktami dostępnymi w Sklepie Gracza są bonusy do następnego depozytu, darmowe doładowania, czy darmowe zakłady.

Bukmacher PZBuk, podobnie jak STS, posiada także dodatkowy program VIP, którego członkami są najbardziej aktywni gracze. Członkiem klubu VIP zostaje się poprzez otrzymanie zaproszenia, które z reguły trafia do stałych klientów nie bojących się ryzyka i wysokich stawek. Członkowie klubu mają dostęp do specjalnych promocji i konkursów, a także do bardziej rozbudowanego Sklepu Gracza i indywidualnej obsługi.

Pokaż więcej Zapaść
Сashout

Сashout

- OK
Ocena Herobet    8.5/10
Polskie Zakłady Bukmacherskie, idąc za przykładem konkurencyjnych firm, również udostępniają graczom opcję cashout. Na czym polega ta funkcja? Jeżeli postawiłeś kupon i jeszcze przed jego zupełnym rozstrzygnięciem widzisz, że będzie przegrany, możesz go wycofać.

PZBuk cashout

PZBuk Cashout stała promocja dla graczy

Dzięki opcji cashback otrzymasz częściowy zwrot stawki, więc nie tracisz wszystkiego, jak to bywa w przypadku przegranych kuponów. Zwrot cashback w PZBuk działa zarówno dla kuponów pojedynczych, jak i AKO, na którym mogą znaleźć się zakłady przedmeczowe oraz live.

 

Pokaż więcej Zapaść
Oferta specjalna

Oferta specjalna

- OK
Ocena Herobet    7/10
Czy bukmacher PZBuk zaskoczył w jakiś sposób swoich klientów i przygotował dla graczy coś specjalnego? Cóż, na pewno na uwagę zasługuje tu opcja dokonywania zakładów na sporty wirtualne. Jest ona bardziej rozbudowana, niż u innych bukmacherów. Do wyboru są bowiem dwie zakładki: Wirtualne, a także Wirtualne TV.

Oferta specjalna w PZBuk

Oferta specjalna bukmachera PZBuk - Youtube TV

W przypadku oferty spod znaku “Wirtualne” jest to klasyczne obstawianie symulacji graficznych, które znamy też z innych firm bukmacherskich. Są tam dostępne następujące dyscypliny: piłka nożna, koszykówka, wyścigi konne, a także wyścigi psów.

Ciekawie prezentuje się druga opcja, czyli “Wirtualne TV”. Różni się ona od tradycyjnych wirtuali tym, że tutaj nie ma symulacji graficznych. W zamian otrzymujemy prawdziwe mecze piłkarskie, złożone z pociętych powtórek. Można zatem typować wyniki w oparciu o prawdziwe wydarzenia sportowe z przeszłości. Rozgrywki są dostępne całodobowo i 7 dni w tygodniu. Każdy wirtualny sezon to 38 kolejek angielskiej Premier League. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnych sportów wirtualnych, dostępnych u innych bukmacherów.

 

Pokaż więcej Zapaść
Wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty

- OK
Ocena Herobet    8/10
Ilość metod płatności w przypadku bukmachera PZBuk nie jest największa na rynku, ale wydaje się być wystarczająca. Wpłaty na konto dokonamy bowiem za pomocą czterech operatorów: Dotpay, Przelewy24, BLIK oraz TPay. Na dużą pochwałę zasługuje natomiast fakt, iż bukmacher zadbał o to, aby metody płatności były jak najlepiej opisane. Bukmacher udostępnia wszystkie niezbędne informacje, które możemy przejrzeć przed dokonaniem wpłaty. Informacje o metodach płatności znajdziemy w zakładce “Płatności” po lewej stronie.

Metody płatności i wypłat w PZBuk

Jak zrobić depozyt na PZBuk - metody wpłat bukmachera

W celu dokonania wpłaty do bukmachera, należy przejść do sekcji “Moje konto” na stronie internetowej, a następnie kliknąć zielony przycisk z napisem “Wpłata”. Minimalna kwota wpłaty w przypadku wszystkich metod płatności wynosi 21.60 zł. Wpłaty realizowane są błyskawicznie i bezproblemowo.

Jeżeli chodzi o możliwości dotyczące wypłaty środków, to te również zasługują na pochwałę. W odróżnieniu od większości polskich bukmacherów PZBuk oferuje możliwość wypłaty środków za pomocą DotPay oraz Przelewy24. Pomijając niekwestionowaną wygodę takich wypłat, metody te umożliwiają bardzo szybką realizację naszej wypłaty, która zazwyczaj trwa od 10 do 30 minut.

 

Pokaż więcej Zapaść
Kursy

Kursy

- OK
Ocena Herobet    7/10
Kursy bukmacherskie są niewątpliwie jednym z najważniejszych czynników wpływających na ogólną ocenę danego bukmachera. Im lepsza oferta, tym więcej klientów zdecyduje się obstawić wybrany mecz właśnie u tej konkretnej firmy. Bukmacher PZBuk posiada dość wysokie kursy bukmacherskie biorąc pod uwagę polskie standardy.

PZBuk – Kursy Bukmacherskie

Kursy bukmachera PZBuk

Oczywiście, jak w przypadku każdej firmy bukmacherskiej, zdarzają się zarówno kursy zaniżone, jak i zawyżone. Statystycznie, w większości wypadków, kursy w PZBuk są wyższe niż uśrednione kursy na rynku. W przypadku Polskich Zakładów Bukmacherskich, mocną stroną, o której nie sposób nie wspomnieć mówiąc o kursach, są opisywane przez nas wcześniej promocje typu “Kombodoładowanie”, czy też “Komborakieta”.

 

Pokaż więcej Zapaść
Aplikacja Mobilna

Aplikacja Mobilna

- OK
Ocena Herobet    8/10
Oprócz dobrze znanego wszystkim graczom zawierania zakładów przy użyciu strony internetowej, PZBuk umożliwia swoim klientom także obstawanie przy pomocy aplikacji mobilnej. Aplikacja PZBuk jest dostępna na dwa najpopularniejsze na rynku mobilne systemy operacyjne, czyli Android oraz iOS.

Aplikacja Mobilna

Aplikacja mobilna bukmachera PZBuk

Aplikacja jest bardzo prosta w użytkowaniu. Oprócz podstawowej funkcji, czyli opcji zawierania zakładów, funkcjonalność aplikacji obejmuje również: powiadomienia PUSH, dostęp do szczegółowych statystyk, zakłady przedmeczowe i zakłady live, a także transmisje rozgrywek. Z poziomu aplikacji otrzymujemy też możliwość dokonywania wpłaty na konto oraz wypłaty naszych środków.

Pokaż więcej Zapaść
Wersja mobilna

Wersja mobilna

- dostatecznie
Ocena Herobet    6.5/10
Jeżeli nie chcesz korzystać z aplikacji mobilnej PZBuk, możesz zamiast tego przejść na stronę internetową bukmachera. Tak, również na telefonie i tablecie. Wystarczy otworzyć przeglądarkę internetową i wpisać adres zakładów bukmacherskich. W ten sposób uzyskasz dostęp do nieco “odchudzonej” wersji strony www PZBuk.

Wersja mobilna strony internetowej

Na temat funkcjonalności wersji mobilnej nie można powiedzieć złego słowa, ponieważ interfejs jest całkiem wygodny w obsłudze. Za pomocą strony internetowej na telefonie można łatwo założyć nowe konto, zalogować się na swój profil i obstawiać zakłady. Natomiast brakuje jednej rzeczy, a mianowicie oferty bonusowej dedykowanej dla posiadaczy aplikacji mobilnej. Dlatego jeżeli chcesz korzystać w pełni z oferty PZBuk na urządzenia przenośne, zachęcamy do instalacji aplikacji.

Pokaż więcej Zapaść
Zakłady esportowe

Zakłady esportowe

- dostatecznie
Ocena Herobet    6/10
PZBuk bukmacher uwzględnił również zakłady dotyczące e-sportu. Oferta jest dosyć rozbudowana, bowiem u bukmachera obstawimy rozgrywki takich gier jak: • CS:GO • League of Legends • DOTA 2 • Overwatch • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege • Rocket League • FIFA • StarCraft

E-Sport i Sporty Wirtualne w PZBuk

E-sporty i sporty wirtualne PZBuk

Oprócz ligowych rozgrywek e-sportowych, u bukmachera PZBuk otrzymujemy możliwość obstawiania meczów polskich i międzynarodowych turniejów e-sportowych wśród których znajdują się tak popularne, szczególnie w naszym kraju, imprezy jak IEM Katowice. Firma umożliwia także obstawianie rozgrywek e-sportowych na żywo.

PZBuk Zakłady Bukmacherskie oferują zakłady na sporty wirtualne, renderowane na stronie internetowej. Oferta na chwilę obecną jest na standardowym, rynkowym poziomie. Dostępne są takie sporty jak: Piłka nożna, Koszykówka, Wyścigi psów i Wyścigi koni. Ilość i zagęszczenie symulowanych zdarzeń również są na podstawowym poziomie, pod tym względem PZBuk na razie nie wyróżnia się spośród innych bukmacherów. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że bukmacher jest na rynku dosyć krótko, więc najprawdopodobniej oferta będzie stale ulepszana i powiększana.

 

Pokaż więcej Zapaść
Zakłady i Oferta

Zakłady i Oferta

- OK
Ocena Herobet    7/10
PZBuk jako debiutant na polskim rynku bukmacherskim stara się oferować jak najszerszą gamę dostępnych zakładów, cechujących się jak najkorzystniejszymi kursami. Za pośrednictwem firmy obstawisz rozgrywki wszystkich najbardziej popularnych wśród graczy sportów. Zakłady z łatwością zawiera się przy użyciu strony internetowej, ale umożliwia to również mobilna aplikacja PZBuk. O ich budowie i obsłudze będzie mowa w dalszej części artykułu, bo wiem teraz przyjrzymy się ofercie poszczególnych dyscyplin.

PZBuk Oferta

Zakłady i oferta bukmachera PZBuk

W przypadku piłki nożnej bez problemu znajdziemy zakłady dotyczące wszystkich najbardziej znaczących europejskich rozgrywek: Liga Mistrzów, Premiera Division, Liga Europy, ale także większość lig krajowych, w tym oczywiście Ekstraklasa. Co ciekawe, znajdziemy również mecze drużyn pochodzących ze znacznie mniej popularnych państw chociażby z Ameryki Południowej.

Miłośnicy koszykówki powinni być szczególnie zadowoleni z oferty, jest ona bowiem swoistym oczkiem w głowie bukmachera. Znajdziemy tutaj nie tylko bardzo szeroką ofertę zakładów dotyczących meczów NBA, ale także rozgrywki z wielu państw europejskich i oczywiście również z Chin. Oferta dotycząca koszykówki jest dużą zaletą bukmachera. Na tle innych bukmacherów działających na polskim rynku, PZBuk wyróżnia się bardzo korzystnymi kursami na koszykówkę i posiada jeden z największych wyborów dostępnych zakładów dotyczących tego właśnie sportu, wśród których zdarzają się nawet darmowe zakłady. Jeżeli szukasz bukmachera z myślą o typowaniu rozgrywek koszykówki, PZBuk z pewnością okaże się świetnym wyborem.

W przypadku tenisa i siatkówki oferta jest równie rozbudowana jak ta dotycząca piłki nożnej. W PZBuk z powodzeniem obstawisz najważniejsze tenisowe konkursy i turnieje typu ATP, ITP czy WTA oraz najpopularniejsze ligi piłki siatkowej, takie jak Liga Mistrzów, Liga Włoska czy te na polskim podwórku. Bez większych problemów odnajdziemy i obstawimy również te mniej popularne, na przykład ligę z Kazachstanu.

Jako iż PZBuk jest marką stworzoną przez firmę pochodzącą ze Skandynawii, oferta w aspekcie piłki ręcznej oraz hokeja jest tutaj naprawdę bardzo przyzwoita. Bukmacher ma do zaoferowania zakłady dotyczące najważniejszych lig męskich i kobiecych w Europie w kwestii obu tych sportów. Biorąc pod uwagę popularność hokeja w Polsce i wśród polskich bukmacherów, PZBuk jest dobrym wyborem do obstawiania rozgrywek hokejowych.

Oprócz tych najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej obstawianych sportów, w ofercie bukmachera znajdziemy także zakłady na takie sporty jak: baseball, sporty motorowe, kolarstwo, snooker czy bilard. Lista dostępnych zakładów jest w PZBuk podzielona na zakładki “Polecane” i “Wszystkie”. W “Polecanych” znajdziemy najważniejsze i najpopularniejsze rozgrywki w danej chwili, jeśli więc w danym momencie odbywa się mecz Ligi Mistrzów, z pewnością go odnajdziemy. Zakładka “Wszystkie” obejmuje zaś wszystkie dostępne w danym momencie zakłady, także jeśli jesteś fanem mniej popularnego sportu lub mniej popularnej drużyny, to odnajdziesz tam zakłady, które Cię interesują.

Pokaż więcej Zapaść
Wygląd i funkcjonalność

Wygląd i funkcjonalność

- OK
Ocena Herobet    8/10
Co zaś tyczy się interfejsu strony internetowej Polskich Zakładów Bukmacherskich, można odnieść dziwne wrażenie, że jest on nieco okrojony. Szczególnie przy pierwszym spotkaniu ze stroną bukmachera. Po wejściu na stronę główną nie pokazuje się bowiem klasyczny układ z dostępnymi dyscyplinami, kursami na żywo i kuponem. Podczas pierwszej wizyty przywitała nas statyczna strona, która zachęca do zarejestrowania się. W dalszej części tekstu przedstawimy informacje dotyczące działalności tego legalnego polskiego bukmachera.

Funkcjonalność i design strony PZBuk

Dopiero po kliknięciu w ikonkę z podpisem “Zakłady” udało nam się przejść na właściwą stronę, która nas interesowała. Przy kolejnych odwiedzinach, dzięki “ciasteczkom” nasz wybór został zapamiętany przez przeglądarkę.

Tam też znaleźliśmy to, czego szukaliśmy. Typowy układ w bardzo prostym i nie wyróżniającym się designie. Strona internetowa PZBuk jest bardzo stonowana, choć początkowo trzeba się do niej przyzwyczaić.

Sama funkcjonalność wypada na plus, ponieważ witryna działa sprawnie, nie zawiesza się i zwykle pozwala na szybkie zawieranie zakładów. Ewentualne spowolnienia łącza mogą mieć miejsce w przypadku prac konserwacyjnych, ale te zwykle prowadzone są w nocy.

Pokaż więcej Zapaść
Wsparcie

Wsparcie

- OK
Ocena Herobet    8/10
Dostęp do obsługi klienta i pomocy w serwisie bukmachera uzyskujemy w panelu klienta, w którym po wejściu w zakładkę “Punkt obsługi klienta” przeniesiemy się do działu “Pomoc”.

Obsługa klienta w PZBuk

Wsparcie dla klientów bukmachera PZBuk - support graczy

Zanim rozpoczniemy konwersację z konsultantem jesteśmy zachęcani do samodzielnego znalezienia odpowiedzi na nasze pytanie. W dziale “Pomoc” mamy w tym celu do dyspozycji wyszukiwarkę najczęściej powtarzających się pytań. Funkcja jest na tyle rozbudowana, że w zdecydowanej większości przypadków samodzielne poradzimy sobie z naszym problemem.

Jeśli jednak po przejrzeniu “Pomocy” w dalszym ciągu nie otrzymujemy odpowiedzi na pytanie, można porozmawiać z przedstawicielem bukmachera. Z obsługą klienta możemy skontaktować się na dwa sposoby: poprzez chat na żywo lub przez wysłanie wiadomości e-mail.

Obie formy kontaktu są szybkie i dość dobrze rozwinięte. Na połączenie z konsultantem czeka się maksymalnie do 5 minut, natomiast na odpowiedź drogą mailową do godziny, co wydaje się być zaskakujące, ale i zadowalające.

W ogólnym rozrachunku, obsługa klienta w PZBuk stoi na bardzo przyzwoitym poziomie. Nie wyróżnia się ona rzadko spotykanymi funkcjami, ale działa sprawnie i tak jak powinna. Na plus należy także zaliczyć możliwość całodobowego kontaktu z konsultantami.

Pokaż więcej Zapaść
Transmisje

Transmisje

- OK
Ocena Herobet    7.5/10
Załóż konto, zaloguj się i zacznij obstawiać, a uzyskasz dostęp do streamingu live w ramach PZBuk. Wystarczy być aktywnym graczem i regularnie korzystać ze swojego konta bukmacherskiego. Warto jednak podkreślić, że nie wszystkie dyscypliny i wydarzenia są dostępne w formie transmisji na żywo.

Transmisje na żywo w PZBuk

Transmisje na żywo w PZBuk

W PZBuk możesz oglądać koszykówkę live. Jeżeli interesujesz się tym sportem i lubisz obstawiać wyniki ligi polskiej lub NBA, to dobra wiadomość dla Ciebie. W przypadku innych dyscyplin sportowych niestety bukmacher nie udostępnia takiej możliwości.

Aby cieszyć się darmowymi transmisjami z meczów koszykówki, wystarczy posiadać minimalny depozyt na koncie. Nawet 1 PLN w zupełności daje radę. Warto też dodać, że streaming live jest dostępny w aplikacji mobilnej PZBuk, co może być dla niektórych osób o wiele wygodniejszą formą oglądania meczów.

Pokaż więcej Zapaść
Opinie

Opinie

- OK
PZBuk mimo swojej krótkiej obecności na rynku, zdążył już zaskarbić sobie rzesze zadowolonych klientów. Złe odnośnie PZBuk opinie pojawiają się rzadko i najczęściej wynikają z niezrozumienia regulaminu bukmachera lub braku znajomości sytuacji prawnej rynku bukmacherskiego.

PZBuk Opinie

PZBuk opinie graczy o legalnym bukmacherze

Polskie Zakłady Bukmacherskie z pewnością szczególnie przypadną do gustu fanom koszykówki, ponieważ zakłady dotyczące tego sportu są bez wątpienia najlepiej rozwinięte w ofercie tego bukmachera. Na pochwałę zasługują także liczne promocje, w tym promocje organizowane na określony czas, dobrze rozbudowany program lojalnościowy oraz szczególnie rozwinięte i szybkie metody wypłaty środków.

Operator zakładów PZBuk bez dwóch zdań pasuje do grupy czołowych bukmacherów w Polsce, czego najlepszym dowodem są opinie zadowolonych klientów. Zarówno interfejs strony internetowej, obsługa klienta oraz mechanizmy gry są stworzone tak, by były jak najbardziej przyjazne użytkownikowi.

Pokaż więcej Zapaść
Podsumowanie

Podsumowanie

- OK
Bukmacher PZBuk jest odnogą znanej w Europie firmy Cherry Online. PZBuk jest w pełni legalnym bukmacherem działającym na terytorium Polski, co potwierdza uzyskana przez firmę w 2018 roku licencja Ministra Finansów o numerze: PS4.6831.26.2017. Owa licencja gwarantuje konsumentowi bezpieczną grę oraz umożliwia wejście na drogę prawną w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości.

Podsumowanie i status prawny bukmachera PZBuk

Siedziba firmy Cherry Online Polska znajduje się w Warszawie przy ul. Gedymina 30, kod pocztowy: 04-120.

Oprócz wymienionych przez nas wcześniej dróg kontaktu, z bukmacherem można się skontaktować także listownie, pod wspomnianym wyżej adresem.

Pokaż więcej Zapaść
FAQ

FAQ

- OK

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania

CZYM JEST SKLEP GRACZA I CO MOŻNA W NIM KUPIĆ?

Sklep gracza PZBuk to miejsce, w którym punkty lojalnościowe, otrzymywane za aktywność w serwisie, można wymienić na dodatkowe nagrody i bonusy.

JAK DŁUGO TRWAJĄ WPŁATY I WYPŁATY ŚRODKÓW?

Wpłaty środków, niezależnie od wybranej metody płatności, są realizowane błyskawicznie, tyle ile trwa operatorowi przetworzenie naszej płatności. Wypłaty natomiast trwają zazwyczaj od 10 do 30 minut, co jest jednym z najlepszych czasów realizacji na polskim rynku.

CZY W PZBUK MOŻNA OGLĄDAĆ MECZE NA ŻYWO?

Bukmacher na chwilę obecną udostępnia tylko transmisje rozgrywek NBA, które można obejrzeć już po założeniu konta.

CZYM RÓŻNI SIĘ KONTO TYMCZASOWE OD KONTA STAŁEGO?

Konto tymczasowe to konto które otrzymujemy od razu, automatycznie po zarejestrowaniu się u bukmachera bez jakiegokolwiek depozytu. W momencie w którym jesteśmy w posiadaniu konta tymczasowego mamy możliwość dokonywania wszystkich operacji dostępnych w serwisie, oprócz wypłaty środków. Wypłata pieniędzy jest możliwa jedynie po pełnej weryfikacji dokumentów. Jest to równoznaczne z zamianą konta tymczasowego na konto stałe.

CO SIĘ STANIE, GDY MÓJ ZAKŁAD ZOSTANIE ANULOWANY?

Jeżeli Twój zakład został anulowany, stawka zakładu jest automatycznie zwracana na Twoje konto. Jeśli Twój zakład był zakładem wielokrotnym, to nie zostaje on anulowany w całości. Zamienia się go na zakład pojedynczy lub wielokrotny z odpowiednio mniejszą ilością zakładów.

 

Pokaż więcej Zapaść

Oceń bukmachera Wszystko o bukmacherze PZBuk

  
Rejestracja
Bonusy
Specjalne oferty
Сashout
Oferta specjalna
Wpłaty i wypłaty
Kursy
Aplikacja Mobilna
Wersja mobilna
Zakłady esportowe
Zakłady i Oferta
Wygląd i funkcjonalność
Wsparcie
Transmisje

Wyślij opinię

  
Полезно знать