eWinner kod promocyjny
13 paź 2021 6 0

eWinner kod promocyjny

Wpisz online
Bonus eWinner

Bonusy eWinner na start: cashback do 115 PLN + bonus 50% od drugiej wpłaty do 500 PLN + freebet 25 PLN – ODBIERZ KOD!

Co daje kod promocyjny eWinner?

Legalny bukmacher Ewinner co daje kod promocyjny? Bonus od drugiej wpłaty 50% do 500 PLN

Tylko z naszym kodem odbierzesz powiększony zestaw bonusów powitalnych. W eWinner kod bonusowy odblokowuje więcej, niż można znaleźć w standardowej ofercie bukmachera. Pamiętaj, by wpisać kod promocyjny eWinner podczas rejestracji nowego konta gracza, aby aktywować bonus i odblokować do niego dostęp.

Co dokładnie składa się na aktualnie obowiązujący w eWinner bonus na start?

Nowi klienci bukmachera znajdą tutaj zakład bez ryzyka, czyli popularny cashback – kod bonusowy powiększa jego wartość ze 100 do 115 PLN. Do tego dochodzi atrakcyjny bonus od drugiego depozytu o wartości 50% wpłaty do maksymalnej kwoty 500 PLN. Na zakończenie pojawia się ograniczona czasowo promocja powitalna w postaci darmowego zakładu. W eWinner freebet powitalny wynosi 25 PLN.

Rodzaj bonusu Bonus eWinner – wartość
eWinner kod promocyjny: EWINVIP
Bonus od drugiej wpłaty 50% do 500 PLN
Zakład bez ryzyka (Cashback) Do 115 PLN
Darmowy zakład (Freebet) 25 PLN

Jak aktywować kod promocyjny do eWinner?

Legalny bukmacher Ewinner jak aktywować kod promocyjny?

Aktywacja bonusu powitalnego w ofercie legalnego polskiego bukmachera eWinner to nic prostszego. Każdy startowy bonus regulamin ma niezwykle przyjazny użytkownikowi, a łatwość korzystania z oferty promocyjnej zaczyna się już przy aktywacji:

  • Otwórz w swojej przeglądarce internetowej stronę bukmachera eWinner.
  • W prawym górnym rogu ekranu kliknij żółty przycisk z napisem „Zarejestruj się”.
  • Uzupełnij formularz rejestracyjny, który zajmie Ci dosłownie parę chwil.
  • W trakcie rejestracji wpisz w odpowiednie pole eWinner kod bonusowy, by aktywować odbiór pakietu promocji na start.
  • Po zakończeniu rejestracji możesz wpłacić swój pierwszy depozyt i aktywować w ten sposób cashback oraz freebet. Po drugiej wpłacie otrzymasz trzeci z bonusów na start.

Bonusy eWinner w pakiecie powitalnym

Bukmacher eWinner bonus powitalny przygotował dla wszystkich nowych graczy, którzy zdecydują się założyć konto. Operator bukmachera postawił na tradycyjne rodzaje promocji, które od lat są ulubionymi bonusami wśród fanów typowania. Jeżeli chcesz zacząć obstawiać u tego buka, warto skorzystać z kodu bonusowego, który pozwoli Ci odebrać jeszcze lepszy pakiet bonusów na start.

Podczas szybkiej rejestracji podaj nasz eWinner kod bonusowy, aby uzyskać dostęp do poniższych promocji powitalnych:

Rodzaj bonusu Bonus eWinner – wartość
eWinner kod promocyjny: EWINVIP
Bonus od drugiej wpłaty 50% do 500 PLN
Zakład bez ryzyka (Cashback) Do 115 PLN
Darmowy zakład (Freebet) 25 PLN

eWinner bonus od drugiej wpłaty 50% do 500 PLN

Legalny bukmacher Ewinner bonus od drugiej wpłaty 50% do 500 ZŁ

Jedni bukmacherzy dodają środki za pierwszą, a inni za drugą wpłatę depozytu. W eWinner bonus powitalny zalicza się do tej drugiej grupy. Wystarczy wpłacić depozyt po raz drugi, a bukmacher połowę wartości środków przekaże w postaci środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać dodatkowe 500 PLN na dalszą grę. Żeby tak się stało, należy dokonać drugiej wpłaty w wysokości 1000 PLN.

Aby uwolnić środki bonusowe, należy zagrać za równowartość swojej wpłaty z kursem minimalnym 1.50. Warto podkreślić, że można dokonać tego na kilku kuponach. To jednak nie koniec, gdyż wymagany jest jeszcze obrót bonusem przed jego wypłaceniem. Bukmacher wymaga sześciokrotnego obrotu na kuponach z kursem co najmniej 2.50. Dopiero po spełnieniu tych założeń regulaminu bonusu możliwe jest przelanie środków na konto gracza.

eWinner zakład bez ryzyka do 115 PLN

Legalny bukmacher Ewinner zakład bez ryzyka do 115 PLN

Tradycyjny bonus na zakład bez ryzyka wynosi u bukmachera 100 PLN, lecz jeśli wpiszesz podczas rejestracji w eWinner kod bonusowy, jego wartość wzrośnie do 115 PLN! Warto skorzystać z tej oferty, gdyż popularny bonus cashback to świetna okazja na zminimalizowanie strat już na początku gry. Sprawdźmy, na czym dokładnie polega ta promocja u bukmachera.

Na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej eWinner bonus na start w postaci cashbacku dotyczy pierwszego postawionego zakładu. Minimalna stawka na kuponie powinna wynieść 20 PLN, a kurs nie ma tutaj znaczenia. Podczas zagrania bukmacher „ubezpieczy” pierwszą grę, czyniąc z kuponu zakład bez ryzyka.

Jeśli kupon będzie rozstrzygnięty poprawnie – otrzymasz pełną kwotę wygranej. Jeżeli przegrasz – bukmacher zwróci Ci stawkę pomniejszoną o 12% podatku bukmacherskiego. Maksymalnie otrzymać z powrotem możesz 115 PLN w środkach bonusowych.

Co ciekawe, w eWinner bonus powitalny cashback można od razu wypłacić lub grać dalej za otrzymane środki. W ten sposób na samym starcie swojej przygody z bukmacherem nic nie tracisz, gdyż nawet przegrana jest w pewnym stopniu wygraną.

eWinner darmowy zakład freebet 25 PLN

Legalny bukmacher Ewinner darmowy zakład freebet 25 PLN

W ofercie bukmachera eWinner freebet na start to promocja ograniczona czasowo. Na szczęście powraca ona raz na jakiś czas, by umilić rejestrację nowym graczom. Darmowy zakład nie wchodzi w skład tradycyjnego pakietu powitalnego, choć otrzymać go mogą również klienci, jacy dopiero założyli konto. Nie jest to jednak w eWinner bonus bez wad.

Aby móc uzyskać freebet, należy najpierw zagrać dowolny kupon AKO lub SOLO ze stawką minimalną 25 PLN. Dopiero wtedy będzie można odebrać darmowy zakład freebet. Jeśli będzie to Twój pierwszy zakład na nowym koncie, bukmacher dodatkowo ubezpieczy go cashbackiem.

Darmowy zakład, który otrzymasz, możesz wykorzystać wyłącznie w aplikacji mobilnej. W ten sposób bukmacher zachęca graczy do pobrania i instalacji swojej apki. Warto podkreślić, że wygrane nie podlegają warunkom obrotu bonusem, można je od razu wypłacić na konto główne.

Pozostałe promocje bukmacherskie dla stałych graczy

Kod bonusowy eWinner odblokowuje całkiem atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych na start. Na tym jednak promocje bukmacherskie się nie kończą, gdyż znaleźć w ofercie można kilka innych dodatków. Dzięki ciekawym bonusom dla stałych klientów, dalsza gra stanie się jeszcze ciekawsza i wygodniejsza. Sprawdźmy, jakie bonusy przygotował dla swoich graczy bukmacher:

Rodzaj bonusu Bonus eWinner
Bonus urodzinowy Do 365 PLN
Freebet na żużlowe finały Darmowy zakład 30 PLN
Bonus weekendowy na piłkę nożną Dodatkowe 50 PLN
Wirtualne poniedziałki bez podatku Dotyczy sportów wirtualnych
E-sport bez podatku 24/7 Dotyczy sportów elektronicznych

Bonus 365 na urodziny

Legalny bukmacher Ewinner bonus 365 na urodziny

Z okazji drugich urodzin serwisu bukmacherskiego, firma eWinner przygotowała atrakcyjną promocję dla swoich lojalnych klientów. Specjalna akcja promocyjna pozwala odebrać dodatkowy bonus od depozytu o wartości 50% wpłaty. Maksymalna kwota promocji wynosi 365 PLN.

Otrzymane środki bonusowe można wykorzystać w aplikacji mobilnej bukmachera. W związku z urodzinami bukmacher przygotował zupełnie nową wersję swojej apki. Warto dodać, że bonusem można zagrać na wszystkich sportach, lecz liczą się tylko kupony AKO z kursem całkowitym minimum 2.50.

30 PLN freebet na żużlowe finały

Legalny bukmacher Ewinner 30 PLN freebet żużlowe finały

Bukmacher eWinner freebet rozdaje z okazji różnego rodzaju ważnych wydarzeń sportowych. Ponieważ firma jest sponsorem tytularnym 1. Ligi żużlowej, często wspiera fanów typowania tego sportu motorowego. Nic dziwnego, że pojawiają się w ofercie darmowe zakłady i inne promocje związane z żużlem.

Freebet o wartości 30 PLN można odebrać po zagraniu za dokładnie 49 PLN na kuponie z kursem 2.50. Przynajmniej jedno zdarzenie w zakładach powinno być z oferty żużlowej. Zwykle wykorzystać można darmowy zakład na całą ofertę bukmachera, a więc zarówno zakłady przedmeczowe, jak i z oferty live.

50 PLN co weekend na piłkę nożną

Legalny bukmacher Ewinner 50 PLN co weekend na piłkę nożną

Aby skorzystać z tej promocji, należy typować zakłady bukmacherskie w soboty i niedziele. Stawka kuponu AKO powinna wynieść równo 49 PLN, a zdarzenia na nim dotyczyć wyłącznie piłki nożnej. Minimalny kurs całkowity musi wynieść 2.50. Po takim zagraniu bukmacher zasili konto gracza darmowym zakładem o wartości 25 PLN.

Po odebraniu bonusu można cały proces powtórzyć, by zgarnąć w eWinner freebet jeszcze raz. Łącznie w ciągu weekendu da się zatem odebrać 50 PLN w postaci freebetów za typowanie piłki nożnej. Środki te powinno się wykorzystać na kupony SOLO i AKO w aplikacji mobilnej bukmachera.

Wirtualne poniedziałki bez podatku

Legalny bukmacher Ewinner wirtualne poniedziałki bez podatku

Ponieważ obstawianie sportów wirtualnych stale zyskuje na popularności, bukmacher eWinner przygotował specjalny bonus dla fanów tych symulowanych gier. Sporty wirtualne można od niedawna obstawiać również w aplikacji mobilnej bukmachera. W związku z tym przygotowano specjalną ofertę promocyjną na grę bez podatku.

Wystarczy stworzyć kupon z trzema zdarzeniami, by móc cieszyć się większymi wygranymi. Zagrane w poniedziałek kupony nie będą opodatkowane, przez co w przypadku wygranej na konto gracza trafia 100% kasy. Promocja działa tylko w poniedziałki i jest powtarzająca się co tydzień.

Esport bez podatku 24/7

Legalny bukmacher Ewinner e-sport bez podatku

Zwolennicy obstawiania meczów sportów elektronicznych również mogą liczyć na swoją własną promocję. Od niedawna możliwa jest gra bez podatku w ramach zakładów e-sportowych. Trzeba zagrywać kupony z trzema zdarzeniami i minimalnym kursem pojedynczym 1.20. Ważne, by na kuponie były tylko i wyłącznie trzy selekcje. W takim przypadku bukmacher nie potrąci 12% podatku bukmacherskiego od wygranej.

Oferta bukmachera eWinner – dyscypliny, zakłady, kursy

U bukmachera eWinner kod promocyjny to niezwykle istotny element działalności firmy. Trzeba jednak wiedzieć, na co później można wydać zdobyte dzięki bonusom środki dodatkowe. W związku z tym pora przyjrzeć się aktualnej ofercie zakładów bukmacherskich u legalnego polskiego bukmachera eWinner. Jakie dyscypliny i kursy znajdziemy na jego stronie i w apce mobilnej?

Bukmacher eWinner oferta sportowa

Legalny bukmacher Ewinner oferta sportowa

Przechodząc na stronę internetową bukmachera można bez problemu rozpocząć poruszanie się po kompletnej ofercie zakładów. W zakładach eWinner znaleźć można wszystkie najważniejsze dyscypliny, ligi i turnieje. Atrakcyjne kursy sprawiają, że obstawianie tutaj może przynieść spore wygrane.

Najwięcej rynków bukmacher obsługuje w ramach zakładów na piłkę nożną. Znaleźć tu można wszystkie kluczowe rozgrywki, choć są też nieco bardziej niszowe ligi i wydarzenia. Jedynym mankamentem oferty piłkarskiej jest okrojona oferta bardziej szczegółowych zakładów dla poszczególnych meczów.

Innymi popularnymi dyscyplinami w ofercie eWinner są też tenis, koszykówka, żużel czy siatkówka. Gracze mają do dyspozycji ponad 20 różnych sportów, które obstawiać można zarówno w ramach zakładów prematch, jak również live. Warto zaglądać też do zakładki „Wysokie kursy”, gdzie znajdziemy najciekawsze wydarzenia na dany dzień z podwyższonymi kursami.

Zakłady e-sportowe

Legalny bukmacher Ewinner oferta e-sportowa

Sporą popularnością cieszy się w ofercie zakładów bukmacherskich eWinner sport elektroniczny. Zakłady na e-sport przyjmowane są w kilku najpopularniejszych kategoriach. Obstawiać można mecze CS:GO, LOL, DOTA 2, Starcraft. Brakuje kilku innych gier, takich jak R6, KoG czy Overwatch. Niemniej jednak warto zapoznać się z możliwościami typowania sportów elektronicznych. Tym bardziej, że bukmacher przygotował specjalny bonus e-sportowy, czyli codzienną możliwość gry bez podatku.

Sporty wirtualne

Legalny bukmacher Ewinner sporty wirtualne

W ofercie eWinner sporty wirtualne cieszą się niesłabnącą popularnością. Choć nie znajdziemy tutaj bardzo rozbudowanych opcji, to na graczy czekają najbardziej pożądane dyscypliny. Symulowane przy pomocy algorytmów komputerowych gry można obstawiać w trzech kategoriach. Dwie z nich dotyczą wirtualnej piłki nożnej – są to Wirtualna Liga Polska oraz Wirtualne Mistrzostwa Europy. Można również obstawiać zakłady na wirtualną koszykówkę, która inspirowana jest amerykańską ligą NBA.

Metody płatności

Legalny bukmacher Ewinner metody płatności

Wiemy już dokładnie, czego spodziewać się po ofercie bukmachera. Nie należy zapominać, że w eWinner kod bonusowy odblokowuje możliwość uzyskania 50% środków od drugiej wpłaty. Skoro o wpłacie mowa, przyjrzyjmy się teraz aktualnie dostępnym metodom płatności. W jaki sposób przelać środki na konto gracza, a jak wypłacić później nasze wygrane?

W kontekście wpłat na konto depozytowe skorzystać można z kilku wygodnych i szybkich opcji. Bukmacher eWinner stawia na dobrze znane i sprawdzone metody płatności. Gracze mogą skorzystać z pośrednictwa usługodawców Blue Media oraz Przelewy24. Do tego szybkie płatności przy pomocy technologii BLIK. Bukmacher obsługuje też ponad 20 banków w Polsce, zapewniając bezpiecznie i natychmiastowe księgowanie wpłat depozytów. Przelać środki można także za pomocą kart płatniczych marki Visa lub MasterCard.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 PLN, a bukmacher nie pobiera żadnych dodatkowych opłat czy prowizji. Większość płatności powinna być księgowana błyskawicznie.

Co zaś tyczy się metod płatności dla wypłat środków z konta głównego, eWinner oferuje szybkie wypłaty. Dostępne są one przez cały tydzień i nie zostały obarczone żadnymi dodatkowymi opłatami. Należy podkreślić, że wypłacanie wygranych jest możliwe wyłącznie na rachunek osobisty w banku. Bukmacher realizuje zlecenia przelewów od poniedziałku do soboty od 8:00 do 23:00, jak również w niedziele i święta od 8:00 do 16:00. Minimalna kwota wypłaty do 20 PLN.

Obsługa klienta

Legalny bukmacher Ewinner obsługa klienta

W trakcie korzystania z oferty zakładów bukmacherskich mogą pojawić się pytania, wątpliwości czy problemy. Dlatego też warto wiedzieć, czy można liczyć na kontakt z biurem obsługi klienta. W przypadku bukmachera eWinner opcji kontaktowych jest kilka. Przede wszystkim można skorzystać z pomocnej sekcji FAQ, gdzie znajdziemy odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań.

Jeśli to nie rozwiąże problemów, skontaktować się z bukmacherem można przy pomocy formularza na stronie internetowej. W godzinach 8:00 – 23:00 każdego dnia na zgłoszenia czekają również konsultanci biura, którzy obsługują czat na żywo. Do dyspozycji graczy pozostaje również opcja wysłania wiadomości e-mail na adres [email protected].

FAQ

Jaki eWinner kod promocyjny działa?

Kod promocyjny eWinner, który pozwala uzyskać najlepszy pakiet bonusów na start to EWINVIP. Podaj go podczas rejestracji nowego konta!

Co daje kod promocyjny eWinner?

W eWinner bonus na start to cashback do 115 PLN, bonus 50% od drugiej wpłaty do 500 PLN oraz ograniczony czasowo freebet na kwotę 25 PLN.

Czy w eWinner można grać bez podatku?

Tak, promocje na grę bez podatku dotyczą sportów wirtualnych (w poniedziałki) oraz sportów elektronicznych (codziennie, przez całą dobę).

eWinner bonus bez depozytu – czy istnieje?

Aktualnie wszystkie dostępne bonusy powitalne wymagają wpłaty depozytu.

eWinner bonus na start – czy warto?

U bukmachera eWinner bonus powitalny daje możliwość ubezpieczenia pierwszego zakładu, a także zgarnięcia na niego freebetu. Dlatego uważamy, że warto skorzystać z kodu promocyjnego.

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *