Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich?
06 kwi 2021 98 0

Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Chcesz dowiedzieć się jak wygrywać na zakładach bukmacherskich? Świetnie trafiłeś/aś! Jeśli podejdziesz do sprawy w przemyślany oraz strategiczny sposób, to obstawianie meczów może stać się dla Ciebie czymś więcej, niż tylko dobrą zabawą.

Jak wygrywać zakłady?

Nie ma żadnego prostego przepisu, który jednoznacznie odpowie Ci na tytułowe pytanie. Jest za to kilka bardzo prostych zasad, które pomogą Ci znaleźć właściwą drogę do zwycięstwa. Po pierwsze, osiągniesz znacznie lepsze wyniki, kiedy potraktujesz bukmacherkę jako dodatkową formę rozrywki, nie ryzykując przy tym dużych kwot pieniędzy, które mocno zniszczyłyby Twój budżet. Nigdy nie graj za pieniądze, których nie możesz stracić! Czasem zostawisz pieniądze u bukmachera przegrywając kilka zakładów, a czasem odzyskujesz je z powrotem, ale to, co wydajesz na zakłady, staraj się traktować jako wydatek na dobrą zabawę, która może Ci przynieść dodatkowy pieniądz, ale czasem niestety gorycz porażki.

Po drugie, bez ogromu pracy, pełnego zaangażowania w zdobywanie wiedzy oraz umiejętności, obstawianie meczów nie stanie się dla Ciebie źródłem dochodu. Nie będziemy mydlić Ci oczu. Tylko niewielki procent osób grających regularnie w zakłady bukmacherskie jest w stanie traktować to jako stałe źródło dochodu. Najwięksi w tej branży spędzili lata, ucząc się i analizując poszczególne statystyki, aby wyrobić sobie pewnego rodzaju bazę do gry. Musisz stać się specjalistą w tym co robisz!

Po trzecie, temat zakładów bukmacherskich i ich działalności, został kompleksowo opisany w wielu książkach. Nie musisz biec do księgarni, możesz śmiało przeczytać je w formie e-booków dostępnych w sieci. W owych książkach masz możliwość zebrania wiedzy na temat działania systemów bukmacherskich oraz gdzie szukać błędów czy okazji na udane typowanie meczów. Jest to dodatkowy temat, ale też klucz do znalezienia odpowiedzi na pytanie jak wygrywać zakłady.

Skuteczne obstawianie meczów u bukmachera

Wiemy, że w głowie każdego gracza pojawia się istotne pytanie o zakłady bukmacherskie, a mianowicie jak wygrywać i jednocześnie na tym zarabiać? Czy obstawianie meczów może być naprawdę stałym źródłem dochodu? Jak już wspominaliśmy wcześniej, jest to możliwe!

Analiza statystyk

Analiza statystyk u legalnych bukmacherach

Kojarzysz film “Podwójna Gra”? Z Matthew McConaughey w roli głównej i wybitnym Alem Pacino? Jest to bardzo pouczający i dający wiele do myślenia film w owym temacie. Oparty na prawdziwej historii genialnego typera, który robi oszałamiającą karierę. Uwaga, trochę zaspojlerujemy! Gdy zmienia całkowicie swoją strategię, przestaje analizować, przeglądać oraz sprawdzać statystyki i przygotowywać swoje typy, a zdaje się tylko i wyłącznie na intuicję, to zaczyna znacząco przegrywać. To tylko podkreśla fakt, jak wiele pracy trzeba włożyć w odpowiednią analizę. Intuicja to nie wszystko!

Właśnie dlatego analiza statystyk jest tak ważna i kluczowa. Żaden z zawodowych graczy, którzy osiągnęli prawdziwy sukces, nie powie Wam, żeby kierować się jedynie przeczuciem czy intuicją. Wręcz przeciwnie. Jeśli macie swoją ulubioną drużynę i ogromne chęci, aby postawić na nią pieniądze, czasami będziecie musieli się powstrzymać i zastanowić dwa razy, czy aby na pewno warto. Tym właśnie różni się gra dla zabawy od profesjonalnego podejścia.

Obstawianie meczów wymaga nie tylko analizy informacji dotyczących grających drużyn, ale też kursów bukmacherskich. Na początek, warto zwrócić uwagę na strategię grania, którą preferują poszczególni trenerzy drużyn. Jeśli jest jasne, że jedna z drużyn mocno naciska na przeciwnika w pierwszej połowie, warto rozważyć postawienie zakładu właśnie na wynik pierwszej połowy. Tu wchodzi analiza kursów bukmacherskich – który bukmacher prezentuje najlepsze kursy na dany zakład? Jak wyglądały kursy przy poprzednich meczach obu tych drużyn? To tylko jeden przykład informacji sportowych, które trzeba wziąć pod uwagę, aby analiza okazała się jak najbardziej skuteczna.

Jak wysoka jest stawka zwycięstwa dla każdej z drużyn w danym meczu? Jaką formę prezentowały w poprzednim sezonie lub w poprzednich meczach? Czy dokonali jakichś transferów? A może jakiś kluczowy gracz jest kontuzjowany? Ustalasz dokładnie wszystkie okoliczności, zapisujesz na kartce czy komputerze, a później wyciągasz z tego wnioski i dobierasz swoje typy pod swoje analizy. Najważniejsze jest, aby były one zaplanowane i skrupulatnie przeprowadzone.

Typy bukmacherskie

Nie wiesz jak obstawiać mecze? Internet jest pełen informacji, znajdziesz tysiące sugestii dotyczących tego, na którą drużynę warto postawić, w jakim meczu oraz czego unikać według innych graczy. Jeśli samodzielnie szukasz tego rodzaju zakładów, zastanów się nad specjalizacją. Nikt nie jest w stanie znać się na wszystkich dyscyplinach i ligach sportowych. Jest to wręcz niemożliwe. Pamiętaj, że im bardziej egzotyczna specjalizacja, tym większa szansa na to, że Twoje typy bukmacherskie okażą się owocne. Obstawianie meczów piłkarskich, szczególnie wiodących Europejskich lig jest nie lada wyzwaniem.

Bonusy bukmacherskie

Bonusy powitalne bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie mogą być ścieżką na skróty dla tych, którzy nie mają cierpliwości, czy też chęci do wnikliwej analizy. W Twojej głowie wciąż kołaczą gorączkowe myśli: jak wygrywać? Jak robić to odpowiedzialnie, strategicznie, a jednocześnie zwiększyć szansę na wygraną? Bonusy zabezpieczają Cię i Twoje próby analizy przed porażką, dają Ci pole do manewrów, podczas których możesz sprawdzić, czy Twój system okazuje się skuteczny. Jest to bardzo dobra opcja na sprawdzenie się!

Rejestrując się u bukmachera, dostajesz w większości przypadków bonus powitalny, w którym trzeba oczywiście spełnić pewne warunki. Te bonusy to całe pakiety różnych promocji – może to być równowartość Twojego pierwszego depozytu, darmowy zakład, albo tzw cashback w przypadku przegranej. Są też bonusy z mnożnikami kursów. Na przykładach poniżej pokażemy, jak działają. Zwróć uwagę, że te promocje to świetny sposób na to, jak obstawiać mecz, ale jednocześnie być w pewnym stopniu zabezpieczonym w przypadku porażki.

Darmowe zakłady/freebety

Darmowe zakłady freebety

Freebety, czyli darmowe zakłady, to jeden z popularnych bonusów. Jest najbezpieczniejszą dla gracza formą promocji. Użytkownik serwisu bukmacherskiego przeważnie nie musi wpłacać żadnego depozytu i tym samym ryzykować własnych pieniędzy, żeby móc z tego freebetu skorzystać. Czasami bukmacherzy reklamują swoje bonusy jako freebety, ale będą wymagać od Ciebie jakiejś wpłaty czy spełnienia innego warunku zapisanego w regulaminie. Dlatego pamiętaj o tym, żeby zawsze uważnie przeczytać regulamin promocji. Czytanie regulaminów jest mało ekscytujące, natomiast jest pierwszym krokiem do wyrobienia sobie strategii oraz uniknięcia niepotrzebnych komplikacji.

Zakłady ubezpieczone/cashbacki

Zakłady ubezpieczone Cashbacki

Kolejną bardzo ciekawą opcją jest zakład ubezpieczony, zwany również cashbackiem. To kolejna rewelacyjna promocja dla graczy zastanawiających się jak wygrywać zakłady bez ryzyka. Ten rodzaj promocji polega na zwrocie stawki do określonej kwoty, w przypadku przegrania zakładu. Czasami trudno powstrzymać się od zagrania jakiegoś zakładu kompletnie bez przygotowania. Taka opcja cashbacku uratuje nas w tym momencie przed utratą pieniędzy. Generalnie, jeśli chcesz wiedzieć jak obstawiać mecze, żeby wygrywać, musisz wyzbyć się swojej lojalności i kalkulować na chłodno. Granie pod wpływem emocji jest jednym z największych grzechów, którego trzeba się wyzbyć i unikać jak ognia.

Czy da się oszukać bukmachera?

Czy da się oszukać bukmachera?

Jeśli myślisz, że bukmachera da się oszukać, to niestety musimy Cię mocno rozczarować. Można go ograć, próbować znaleźć źle wyliczone kursy i opłacalne zakłady. Innymi słowy, jeśli myślisz, że odpowiedzią na pytanie jak wygrywać na zakładach, jest oszukiwanie bukmachera, to niestety nie tędy droga i mocno się rozczarujesz.

Pewniaki i ustawione mecze

Pewniaki nie mają nic wspólnego z oszukiwaniem bukmachera, natomiast ustawione mecze – przestępstwo z kodeksu karnego – są kwintesencją oszukiwania. Pewniaki to kategoria zakładów, w których od samego początku możemy przewidzieć dokładnie wynik spotkania. Ustawianie meczów zdarza się wszędzie, jest oczywiście przestępstwem w rozumieniu prawa i zbrodnią na idei sportowego zachowania, a wyłapanie takich spotkań jest bardzo trudne.

Pewniaki to pewnego stopnia jakaś szansa dla graczy, ale należy do nich podchodzić bardzo ostrożnie. Jeśli widzisz wysoce opłacalne zakłady sportowe, a według Ciebie mają wysokie prawdopodobieństwo, zastanów się dwa razy nad tym jak obstawiać mecze z tej kategorii. Bardzo często zdarza się, że ludzie proponują płatne informacje na temat wyniku spotkania. Uważaj i wystrzegaj się takich osób! Jesteśmy niemal pewnie, że to w znacznym stopniu oszuści, którzy próbują wyłudzić na Tobie pieniądze.

 Czy bukmacher oszukuje?

Nielegalny bukmacher może Cię oszukać. Stawiając u niego zakłady, łamiesz prawo i jeśli nie dostaniesz należnej wygranej, nikt Ci nie pomoże. Nie regulują go żadne prawa. Oczywiście, bukmacher nie udostępnia do opinii publicznej informacji na jakiej podstawie wylicza kursy. Jest to tajemnica, która nie jest zdradzana nikomu. Możliwe, że wie coś, czego nie wiedzą gracze. Kurs może wydawać Ci się absurdalny, może być dla Ciebie oczywistym pewniakiem, ale i tak przegrywasz.

Może bukmacher wiedział, że główny zawodnik danej drużyny ma kłopoty w domu, albo ostatnio ma duże problemy zdrowotne, które ukrywa, rujnując swoją kondycję? Być może bukmacher ma dostęp do wszystkich statystyk sportowych i wyliczając prawdopodobieństwo, nie kieruje się lojalnością, tylko analizą? Za każdym bukmacherem stoją eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy nie są wybierani do tej pracy przypadkowo.

Zakłady bukmacherskie – jak na nich zarobić?

Podsumowując zadane w tytule pytanie, przypominamy kilka zasad, które pojawiły się w tekście.

  1. Po pierwsze, interesują nas tylko i wyłącznie legalne zakłady bukmacherskie. Tam znajdziemy odpowiednią ofertę oraz pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów np. z wypłatą.
  2. Po drugie, niezbędne są umiejętności analityczne, które pozwolą nam na odpowiednie rozpatrywanie wydarzeń, a to pozwoli nam lepiej przygotować swojej typy na dane spotkanie.
  3. Po trzecie, znajdź dyscyplinę, w której jesteś najlepszy. Nie możesz być specjalistą od wszystkiego.
  4. Po czwarte, kieruj się rozumem i chłodną głową. Niech emocje nigdy Tobą nie kierują w czasie obstawiania.
  5. Po piąte, zachowaj rozsądek i umiar.  Brak ostrożności, ryzyko, oraz poleganie na intuicji zamiast trzymanie się twardych danych to pewna ścieżka do przegranej.

Похожие записи

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *