Betclic opinie ekspertów

Wszystko o bukmacherze Betclic

Co uważają graczeWszystko o bukmacherze Betclic

Kciuki w górę
 • Szeroka oferta
 • Ciekawe promocje i bonusy
 • Intuicyjna aplikacja mobilna
 • Łatwy w obsłudze serwis internetowy
Kciuki w dół
 • Spora liczba atrakcyjnych kursów
 • Niewielka liczba metod płatności
 • Brak wypłat ekspresowych

Ostatnia recenzja

 • Zostaw opinie i pomóż innym graczom.

Informacja o bukmacherze

Oficjalna strona WWW
Legalny w Polsce?
tak
Minimalny depozyt
1 PLN
Minimalna stawka
1 PLN

Informacje o bukmacherze

Rejestracja

Rejestracja

- słaba
1
Bonusy

Bonusy

- OK
Ocena Herobet    8/10
Dawniej bukmacher Betclic znany był ze swojego świetnego cashbacku. Lata lecą, a firma bukmacherska nadal proponuje świetny pakiet powitalny na nowych graczy. Jeżeli w trakcie rejestracji nowego konta gracza podasz w Betclic kod bonusowy, otrzymasz dostęp do promocji na zakład bez ryzyka. Do zgarnięcia jest nawet 550 PLN!

W jaki sposób działa promocja cashback Betclic? Wystarczy przejść do szybkiej rejestracji nowego konta bukmacherskiego. W odpowiednim polu wpisujesz otrzymany od Betclic kod promocyjny, a następnie będziesz mógł dokonać pierwszej wpłaty depozytu. Po obstawieniu kuponu czekasz na jego rozstrzygnięcie. Jeżeli okaże się od przegrany, Betclic bonus cashback pozwoli Ci uzyskać zwrot stawki.

Bukmacher Betclic bonusy na start

Zobaczmy, jaki jeszcze w Betclic bonus można uzyskać, tym razem skupiając się na ofercie dla zarejestrowanych graczy.

Pokaż więcej Zapaść
Specjalne oferty

Specjalne oferty

- słaba
1
Сashout

Сashout

- słaba
1
Oferta specjalna

Oferta specjalna

- słaba
1
Wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty

- OK
Ocena Herobet    8/10
Wpłaty na konto główne w Betclic Polska możesz dokonywać wyłącznie za pomocą polskiego złotego (PLN). Warto dodać, że zakłady bukmacherskie nie pobierają prowizji od wpłacanych pieniędzy. To samo zresztą dotyczy też wypłat. Regulamin bukmachera nie zakłada także możliwości przelewania środków finansowych pomiędzy dwoma kontami bukmacherskimi.

Jak dokonać wpłaty i wypłaty w Betclic

Metody wpłaty w Betclic to:

 • Przelewy24 (wpłata natychmiastowa),
 • karty kredytowe (wpłata natychmiastowa),
 • tradycyjne przelewy bankowe (księgowanie wpłaty do 5 dni roboczych).

Minimalne i maksymalne kwoty wpłat wynoszą:

 • 1 zł – 100000 zł (dla przelewów bankowych i Przelewów24),
 • 30 zł -100000 zł (dla kart kredytowych).

W Betclic wypłata działa za pośrednictwem funkcji Przelewy24 lub tradycyjnych przelewów bankowych. Minimalna kwota wypłaty środków wynosi 1 zł, a maksymalna 100000 zł.

wypłata środków z konta u bukmachera betclic

Pokaż więcej Zapaść
Kursy

Kursy

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
W zakładach bukmacherskich Betclic kursy bukmacherskie na wydarzenia sportowe są zwykle podobne do oferty konkurencyjnych firm. W przypadku większości lig piłkarskich z Zachodniej Europy, bukmacher Betclic pobiera najniższą na rynku marżę. Jest to niekwestionowana zaleta tej firmy, szczególnie, jeśli jest się fanem zachodniej piłki nożnej.

Kursy bukmacherskie w Betclic bardzo łatwo sprawdzić, ponieważ poruszanie się po stronie internetowej bukmachera jest niezwykle wygodne. Podobnie rzecz wygląda w kontekście aplikacji mobilnej. Już po wejściu na stronę Betclic uzyskujesz dostęp do najpopularniejszych zakładów, wygodnych zakładek z ofertami, a także akcjami promocyjnymi. Z kolei kursy na poszczególne zdarzenia są bardzo czytelne. Po lewej stronie zostało umieszczone pole nawigacyjne, które pozwala bez trudu przemieszczać się po dostępnych w Betclic dyscyplinach i zdarzeniach.

Jeśli lubisz obstawiać na żywo, w Betclic łatwo podejrzysz w jaki sposób zmieniają się kursy live. Jeżeli rosną, dane pole świeci się na zielono. W przypadku niższego kursu, pole podświetla się czerwonym kolorem.

Dzięki promocji „Super kursy”, gracze mają dostęp do podwyższonych kursów na wybrane wydarzenia. W ramach tej codziennej akcji bukmacher oferuje najwyższy kurs dla najciekawszych zdarzeń sportowych danego dnia.

Pokaż więcej Zapaść
Aplikacja Mobilna

Aplikacja Mobilna

- słaba
1
Wersja mobilna

Wersja mobilna

- słaba
1
Zakłady esportowe

Zakłady esportowe

- słaba
1
Zakłady i Oferta

Zakłady i Oferta

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
Betclic Polska posiada bogatą ofertę w najpopularniejszych dyscyplinach sportowych. Znaleźć tu można mnóstwo zakładów na piłkę nożną, siatkówkę, tenisa czy koszykówkę. Oprócz tych dyscyplin, jest tu całkiem ciekawa oferta na hokej, baseball, sztuki walki, kolarstwo, piłkę ręczną i inne sporty.

Legalny bukmacher Betclic oferta sportowa

Korzystając ze strony internetowej Betclic, znajdziesz szybki dostęp do wszystkich dyscyplin sportowych w pasku nawigacyjnym po lewej stronie. Na górze listy królują najpopularniejsze na chwilę obecną sporty i kategorie. Zwykle są to zachodnie ligi piłkarskie, ale również polska Ekstraklasa. Jeżeli aktualnie trwają ważne turnieje lub eliminacje do mistrzostw, także górują na szczycie paska nawigacyjnego.

Zakłady bukmacherskie Betclic skupiają się nie tylko na tradycyjnym sporcie, dlatego w ich ofercie znajdziesz również zakłady na e-sport. O tej kategorii rozgrywek napiszemy nieco obszerniej w dalszej części tekstu.

Na uwagę zasługuje również oferta pozasportowa, a więc związana z rozrywką, kulturą i polityką. Dla przykładu, możesz śmiało obstawić w Betclic wybory prezydenckie. Dla graczy z Polski tego typu typowanie to prawdziwa gratka. Możesz obstawiać mecze, a przy okazji puścić kupon na rozdanie Oscarów.

Przy okazji warto przypomnieć, że na nowych graczy czeka w Betclic oferta promocyjna. W ramach pakietu powitalnego, wykorzystując w Betclic kod promocyjny, otrzymać można cashback do 500 PLN. W ramach aktualnej działalności bukmacher dostosowuje również nowe akcje promocyjne, często ograniczone czasowo. Mogą to być bonusy związane z konkretnymi wydarzeniami, takimi jak turnieje sportowe czy mistrzostwa. Warto zatem śledzić stronę internetową bukmachera, by być na bieżąco z dostępnymi bonusami. W końcu dzięki nim można zwiększyć swoje szanse na wyższe wygrane.

Betclic na żywo

Betclic posiada także rozbudowaną ofertę zakładów live. Są one dostępne przy pomocy specjalnej zakładki, przy której zawsze widnieje odpowiednia liczba, która wskazuje ile zdarzeń sportowych ma miejsce w aktualnej chwili. Kliknięcie jednego z wydarzeń w ramach Betclic na żywo pozwala sprawdzić obecne kursy na poszczególne rozstrzygnięcia. Dzięki analizie statystyk meczowych można ułatwić sobie podejmowanie decyzji w obrębie dodawaniu zakładów do kuponu.

Wyniki spotkań sportowych są na bieżąco aktualizowane, co przyczynia się do łatwiejszego śledzenia zmian na boiskach i kortach. Oferta Betclic na żywo jest wygodna w obsłudze, a wybór konkretnych rozstrzygnięć powoduje automatyczne dodanie ich do kuponu, który zawsze dostępny jest po prawej stronie na ekranie.

Czego nam brakuje w ofercie Betclic live?  Nie ma tu kalendarza, który ułatwiłby podgląd przyszłych wydarzeń. Tego typu opcja dostępna jest w STS. Dzięki niej można bez trudu zaplanować sobie kolejne dni, by być gotowym na rozpoczęcie interesujących nas wydarzeń. W przypadku Betclic trzeba się nieco bardziej nagimnastykować, by znaleźć informacje o nadchodzących meczach i innych spotkaniach sportowych.

Pokaż więcej Zapaść
Wygląd i funkcjonalność

Wygląd i funkcjonalność

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
Układ strony internetowej Betclic nie różni się specjalnie od konkurencyjnych zakładów bukmacherskich. Co nie zmienia faktu, że jest to układ wygodny i intuicyjny. Tym bardziej, jeżeli korzysta się z innych bukmacherów, „przesiadka” na Betclic nie powinna stanowić najmniejszego problemu.

Dostęp do wszystkich wydarzeń sportowych mieści się w rozwijanym pasku nawigacyjnym z lewej strony. Na samym środku strony internetowej bukmacher umieścił pole poświęcone aktualnym zakładom i kursów. Nad nimi znajdują się aktualne promocje i dostępne w Betclic bonusy. Po prawej czeka na Ciebie zawsze widoczny kupon bukmacherski, gdzie automatycznie oblicza się łączna stawka i potencjalna wygrana. Za jego pomocą możesz obstawiać kupon pojedynczy, kombinacyjny AKO, a także grać systemem.

Rejestracja i logowanie do konta gracza znajdują się w prawym górnym rogu witryny. Jeżeli chcesz z dowolnego miejsca na witrynie wrócić na stronę główną, kliknij logo Betclic umiejscowione w lewym górnym rogu.

Dzięki dominacji koloru białego i czerwonego, design strony Betclic jest bardzo przyjemny w użyciu. Wszystkie najważniejsze elementy elegancko się odznaczają, co wpływa na jeszcze większą wygodę korzystania z oferty zakładów bukmachera.

Pokaż więcej Zapaść
Wsparcie

Wsparcie

- OK
Ocena Herobet    8/10
Gdzież schował się na stronie Betclic czat z konsultantem? Nie ma go zawsze pod ręką, brakuje ikonki czatu w prawym dolnym rogu ekranu. Czyżby takiej opcji nie było?

Wręcz przeciwnie, bukmacher Betclic posiada biuro obsługi klienta, z którym można połączyć się za pomocą czatu na żywo. Jednak dostępny on jest dopiero po zalogowaniu się na swoje konto gracza. Takie rozwiązanie jest poniekąd uzasadnione, ponieważ bukmacher udostępnia niezalogowanym użytkownikom obszerny FAQ. W sekcji najczęściej zadawanych pytań znaleźć można wszystkie najważniejsze odpowiedzi na temat działalności bukmachera.

Betclic obsługa klienta

Oprócz czatu na żywo, możesz też wykorzystać w Betclic kontakt mailowy. Jeżeli masz jakieś pytania, możesz wysłać wiadomość na adres [email protected]

Pokaż więcej Zapaść
Transmisje

Transmisje

- słaba
1
Opinie

Opinie

- słaba
1
Podsumowanie

Podsumowanie

- słaba
1
FAQ

FAQ

- słaba
1

Oceń bukmachera Wszystko o bukmacherze Betclic

  
Rejestracja
Bonusy
Specjalne oferty
Сashout
Oferta specjalna
Wpłaty i wypłaty
Kursy
Aplikacja Mobilna
Wersja mobilna
Zakłady esportowe
Zakłady i Oferta
Wygląd i funkcjonalność
Wsparcie
Transmisje

Wyślij opinię

  
Полезно знать