Betclic opinie ekspertów

Wszystko o bukmacherze Betclic

Co uważają graczeWszystko o bukmacherze Betclic

Kciuki w górę
 • Szeroka oferta
 • Ciekawe promocje i bonusy
 • Intuicyjna aplikacja mobilna
 • Łatwy w obsłudze serwis internetowy
Kciuki w dół
 • Spora liczba atrakcyjnych kursów
 • Niewielka liczba metod płatności
 • Brak wypłat ekspresowych

Ostatnia recenzja

 • Zostaw opinie i pomóż innym graczom.

Informacja o bukmacherze

Oficjalna strona WWW
Legalny w Polsce?
tak
Sporty Wirtualne
nie
Minimalny depozyt
1 PLN
Minimalna stawka
1 PLN
Max bonus powitalny
550 PLN
Handicapy
tak
Dostępność
tak
Metody wpłaty
Przelewy24, karta bankowa, przelew bankowy
Ekspresowa wypłata (do 30min.)
nie
Aplikacja mobilna
tak
Kontakt

Informacje o bukmacherze

Rejestracja

Rejestracja

- OK
Ocena Herobet    8/10
Zakłady bukmacherskie Betclic udostępniają szybką rejestrację dla nowych klientów. Cały proces nie jest trudny, można go ukończyć w kilkadziesiąt sekund. Co najważniejsze, w Betclic rejestracja nie wymaga wysłania skanu dowodu osobistego, ani wyciągu bankowego, by móc założyć konto tymczasowe.

Bukmacher Betclic rejestracja

Wystarczy po wejściu na stronę internetową zakładów bukmacherskich wcisnąć przycisk „Zarejestruj się”. Betclic umieścił go w prawym górnym rogu strony. Przed Tobą teraz trzy szybkie etapu zakładania nowego konta gracza.

rozpoczęcie rejestracji konta betclic

Etap pierwszy wymaga od Ciebie, żebyś podał imię, nazwisko, datę urodzenia, a także adres mailowy. Po uzupełnieniu wszystkich pól powinieneś koniecznie zaznaczyć oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji postanowień regulaminu Betclic. Znajduje się tam także nieobowiązkowa zgoda na otrzymywanie wiadomości marketingowych na podany adres e-mail, Jednakże możesz pominąć to okienko, jeśli nie chcesz otrzymywać maili od bukmachera.

rejestracja wprowadź adres betclic

W drugim kroku szybkiej rejestracji w Betclic podaj swój numer PESEL, adres zamieszkania i numer telefonu komórkowego.

załóż konto wprowadź kod bonusowy betclic

Z kolei trzeci i końcowy etap szybkiej rejestracji konta gracza polega na wpisaniu nazwy użytkownika, jak również wymyśleniu hasła do powstającego konta. W tym momencie ustawiasz również swoje pytanie bezpieczeństwa. Na sam koniec wpisujesz kod promocyjny Betclic. Zakładanie konta potwierdza się linkiem aktywacyjnym, który bukmacher wysyła w wiadomości mailowej. Po potwierdzeniu maila możesz się bezpiecznie logować za pomocą podanych przez siebie danych. Link do zalogowania się na konto bukmacherskie również znajduje się na szczycie strony internetowej Betclic.pl, obok pola rejestracyjnego.

 

Pokaż więcej Zapaść
Bonusy

Bonusy

- OK
Ocena Herobet    8/10
Dawniej bukmacher Betclic znany był ze swojego świetnego cashbacku. Lata lecą, a firma bukmacherska nadal proponuje świetny pakiet powitalny na nowych graczy. Jeżeli w trakcie rejestracji nowego konta gracza podasz w Betclic kod bonusowy, otrzymasz dostęp do promocji na zakład bez ryzyka. Do zgarnięcia jest nawet 550 PLN!

W jaki sposób działa promocja cashback Betclic? Wystarczy przejść do szybkiej rejestracji nowego konta bukmacherskiego. W odpowiednim polu wpisujesz otrzymany od Betclic kod promocyjny, a następnie będziesz mógł dokonać pierwszej wpłaty depozytu. Po obstawieniu kuponu czekasz na jego rozstrzygnięcie. Jeżeli okaże się od przegrany, Betclic bonus cashback pozwoli Ci uzyskać zwrot stawki.

Bukmacher Betclic bonusy na start

Zobaczmy, jaki jeszcze w Betclic bonus można uzyskać, tym razem skupiając się na ofercie dla zarejestrowanych graczy.

Pokaż więcej Zapaść
Specjalne oferty

Specjalne oferty

- OK
Ocena Herobet    8/10
Jeżeli chodzi o dodatkowy bonus Betclic, to na uwagę zasługują dwie stałe oferty promocyjne. „Super kursy” polegają na tym, że zakłady bukmacherskie Betclic szykują wyjątkowe oferty dla szczególnych zdarzeń sportowych.

Na stronie bukmachera i w aplikacji mobilnej znajduje się zakładka „Super kursy”, gdzie codziennie pojawia się nowa oferta BOOST. Polega ona na przygotowaniu najwyższego na rynku kursu na dane zakłady. Najciekawsze wydarzenie każdego dnia bukmacher oznacza żółtą ikoną rakiety, więc nie sposób ich pominąć.

Promocja Betcllc super kursy

Z kolei oferta promocyjna, która kryje się pod nazwą „Multi+” dotyczy bezpośrednio kuponów akumulacyjnych. Obstawiając w Betclic AKO masz perfekcyjną okazję, by uzyskać o wiele wyższą wygraną. Można to przedstawić w następujący sposób: im więcej zdarzeń na jednym kuponie, tym większe szanse na lepsze wygrane. Minimalna liczba zakładów to 5, a każde kolejne zdarzenie dodane do kuponu zwiększa procent dodatkowej potencjalnej wygranej.

Zdarzenia przedmeczowe można łączyć z obstawianiem na żywo w Betclic live. Maksymalnie do wygrania jest nawet 50% więcej na kuponie z poprawnie wytypowanymi zdarzeniami. Jest zatem o co walczyć!

Promocja Betclic MULTI+ - powiększ wygraną o 50%

 

Pokaż więcej Zapaść
Сashout

Сashout

- OK
Ocena Herobet    8/10
W zakładach bukmacherskich Betclic cashout daje możliwość zamknięcia kuponu bez konieczności czekania na wszystkie rozstrzygnięcia zdarzeń. Akcja ta dotyczy zarówno kuponów pojedynczych SOLO, jak i akumulacyjnych AKO. Kupon nie może jednak zawierać przegranego zakładu!

Ten legalny bukmacher w Polsce udostępnił opcję cashout nawet w przypadku, gdy jego kwota wynosi mniej niż postawiona stawka. Wypłatę środków można łatwo zlecić za pomocą zakładki „Moje konto”.

Promocja Betclic cashout

Pokaż więcej Zapaść
Oferta specjalna

Oferta specjalna

- OK
Ocena Herobet    7/10
W Betclic podatek od wygranych wynosi, tak jak u wszystkich bukmacherów, 12%. Zdarzają się jednak czasami promocje specjalne, które pozwalają na grę u bukmacherów bez podatku. Aha, bez obaw, nikt tu nie próbuje oszukać prawa! Gra w Betclic bez podatku byłaby zatem w 100% legalna.

Bukmacher Betclic zakłady na żywo

Chodzi tylko i wyłącznie o to, że to zakłady bukmacherskie pokrywają podatek, a nie jest on potrącany z Twojej wygranej. Niestety na ten moment taki bonus u bukmachera Betclic nie funkcjonuje. Przynajmniej nie nazywa się on „grą bez podatku”. Ewentualne straty wynikające z konieczności zapłacenia daniny na rzecz państwa można w Betclic wyrównać. W jaki sposób? Korzystając z promocji „Multi+”. Dzięki niej zwiększają się procentowe wygrane na kuponie, więc można traktować ten bonus jako swoistą grę bez podatku.

 

Pokaż więcej Zapaść
Wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty

- OK
Ocena Herobet    8/10
Wpłaty na konto główne w Betclic Polska możesz dokonywać wyłącznie za pomocą polskiego złotego (PLN). Warto dodać, że zakłady bukmacherskie nie pobierają prowizji od wpłacanych pieniędzy. To samo zresztą dotyczy też wypłat. Regulamin bukmachera nie zakłada także możliwości przelewania środków finansowych pomiędzy dwoma kontami bukmacherskimi.

Jak dokonać wpłaty i wypłaty w Betclic

Metody wpłaty w Betclic to:

 • Przelewy24 (wpłata natychmiastowa),
 • karty kredytowe (wpłata natychmiastowa),
 • tradycyjne przelewy bankowe (księgowanie wpłaty do 5 dni roboczych).

Minimalne i maksymalne kwoty wpłat wynoszą:

 • 1 zł – 100000 zł (dla przelewów bankowych i Przelewów24),
 • 30 zł -100000 zł (dla kart kredytowych).

W Betclic wypłata działa za pośrednictwem funkcji Przelewy24 lub tradycyjnych przelewów bankowych. Minimalna kwota wypłaty środków wynosi 1 zł, a maksymalna 100000 zł.

wypłata środków z konta u bukmachera betclic

Pokaż więcej Zapaść
Kursy

Kursy

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
W zakładach bukmacherskich Betclic kursy bukmacherskie na wydarzenia sportowe są zwykle podobne do oferty konkurencyjnych firm. W przypadku większości lig piłkarskich z Zachodniej Europy, bukmacher Betclic pobiera najniższą na rynku marżę. Jest to niekwestionowana zaleta tej firmy, szczególnie, jeśli jest się fanem zachodniej piłki nożnej.

Kursy bukmacherskie w Betclic bardzo łatwo sprawdzić, ponieważ poruszanie się po stronie internetowej bukmachera jest niezwykle wygodne. Podobnie rzecz wygląda w kontekście aplikacji mobilnej. Już po wejściu na stronę Betclic uzyskujesz dostęp do najpopularniejszych zakładów, wygodnych zakładek z ofertami, a także akcjami promocyjnymi. Z kolei kursy na poszczególne zdarzenia są bardzo czytelne. Po lewej stronie zostało umieszczone pole nawigacyjne, które pozwala bez trudu przemieszczać się po dostępnych w Betclic dyscyplinach i zdarzeniach.

Jeśli lubisz obstawiać na żywo, w Betclic łatwo podejrzysz w jaki sposób zmieniają się kursy live. Jeżeli rosną, dane pole świeci się na zielono. W przypadku niższego kursu, pole podświetla się czerwonym kolorem.

Dzięki promocji „Super kursy”, gracze mają dostęp do podwyższonych kursów na wybrane wydarzenia. W ramach tej codziennej akcji bukmacher oferuje najwyższy kurs dla najciekawszych zdarzeń sportowych danego dnia.

Pokaż więcej Zapaść
Aplikacja Mobilna

Aplikacja Mobilna

- OK
Ocena Herobet    7/10
Zakłady bukmacherskie muszą obecnie mieć stabilną i nie zawieszającą się aplikację mobilną. Stało się to standardem wśród bukmacherów i nie inaczej jest w przypadku Betclic. Z tym, że ta aplikacja naprawdę działa bardzo sprawnie, a opinie użytkowników są zazwyczaj pozytywne.

Wszystkie kluczowe elementy zakładów bukmacherskich zostały tak skompresowane, by aplikacja nie zajmowała dużo miejsca. Odciążenie jej przyczyniło się również do poprawy działalności. Dzięki temu otrzymaliśmy aplikację, która jest przejrzysta i intuicyjna, a co najważniejsze, stabilna.

Aplikacja mobilna Betclic czeka na pobranie na urządzenia przenośne marki Apple za pośrednictwem App Store. Z kolei użytkownicy Androida powinni skorzystać z linku instalacyjnego na stronie bukmachera.

Betclic aplikacja mobilna dla Android i iOS

Pokaż więcej Zapaść
Wersja mobilna

Wersja mobilna

- OK
Ocena Herobet    7/10
Czym różni się wersja mobilna od aplikacji? Mamy tutaj na myśli responsywną stronę internetową bukmachera, z której można korzystać za pomocą mobilnej przeglądarki internetowej.

Po wejściu na mobilną stronę Betclic wita nas zakładka z najpopularniejszymi obecnie wydarzeniami sportowymi. Większość z nich uzupełniona została zdjęciami sportowców. Można łatwo poruszać się pomiędzy poszczególnymi zakładami dzięki wygodnie rozłożonym kafelkom.

Co ważne, przy użyciu mobilnej wersji strony bukmachera można także obstawiać zakłady bukmacherskie live. Dodatkowo, nasz kupon jest zawsze pod ręką, gdyż wystarczy wcisnąć ikonkę koszyka zakupowego, by do niego przejść.

Wersja mobilna Betclic to bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie chcą pobierać aplikacji na swoje urządzenie przenośne. Jedyną jej wadą jest fakt, że przy wielu zakładach na żywo, przewijanie nieco zwalnia, utrudniając wybranie właściwego zakładu.

Pokaż więcej Zapaść
Zakłady esportowe

Zakłady esportowe

- dostatecznie
Ocena Herobet    6/10
Sporty wirtualne cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy. Nie dziwi zatem fakt, że bukmacherzy decydują się na poszerzenie swojej oferty o tego typu zakłady. Choć warto dodać, że korzystanie z nich jest obarczone pewnym ryzykiem, ponieważ wynikami steruje sztuczna inteligencja. Trzeba się zatem zdać na algorytmy, ale wnikliwa analiza pozwoli na poprawne typowanie również i tych rozgrywek.

Niestety na chwilę obecną legalny bukmacher Betclic nie oferuje sportów wirtualnych w ramach swojej działalności w Polsce. To jednak może zmienić się w najbliższym czasie, zatem warto śledzić uważnie ogłoszenia firmy. Może nawet oferta na wirtuale w Betclic będzie ciekawsza niż w przypadku liderującego w tej kategorii bukmachera STS?

E-sporty i sporty wirtualne w Betclic

Oferta Betclic na tradycyjne sporty jest bardzo bogata i zdecydowanie warto z niej skorzystać. A jak prezentują się zakłady na sporty elektroniczne u tego legalnego bukmachera? Cóż, całkiem nieźle, ponieważ odpowiadając na zapotrzebowanie graczy, Betclic przygotował całkiem ciekawą ofertę na e-sport.

Na pierwszy rzut oka jest jednak jeden minus oferty e-sportowej u tego bukmachera. Na stronie internetowej brakuje dedykowanej zakładki poświęconej sportom elektronicznym. Niestety, deweloperzy nie poszli graczom na rękę i nieco utrudnili znalezienie zakładów e-sportowych. Aby dotrzeć do aktualnych zakładów i kursów na e-sport, trzeba przeszukać pasek nawigacyjny po lewej stronie. Tam, pomiędzy kategoriami sportowymi ukrywa się odnośnik do zakładów na sporty elektroniczne.

Być może osobna zakładka i podstrona poświęcona nie tylko zakładom na e-sport, ale także turniejom i ligom jeszcze się pojawi. Naszym zdaniem jest to możliwe, jeśli bukmacher postanowi poszerzyć swoją ofertę, ponieważ obecnie czujemy lekki niedosyt związany z e-sportem. Konkurencyjni bukmacherzy pochwalić się mogą o wiele bardziej rozbudowaną zakładką ze sportami elektronicznymi.

Pokaż więcej Zapaść
Zakłady i Oferta

Zakłady i Oferta

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
Betclic Polska posiada bogatą ofertę w najpopularniejszych dyscyplinach sportowych. Znaleźć tu można mnóstwo zakładów na piłkę nożną, siatkówkę, tenisa czy koszykówkę. Oprócz tych dyscyplin, jest tu całkiem ciekawa oferta na hokej, baseball, sztuki walki, kolarstwo, piłkę ręczną i inne sporty.

Legalny bukmacher Betclic oferta sportowa

Korzystając ze strony internetowej Betclic, znajdziesz szybki dostęp do wszystkich dyscyplin sportowych w pasku nawigacyjnym po lewej stronie. Na górze listy królują najpopularniejsze na chwilę obecną sporty i kategorie. Zwykle są to zachodnie ligi piłkarskie, ale również polska Ekstraklasa. Jeżeli aktualnie trwają ważne turnieje lub eliminacje do mistrzostw, także górują na szczycie paska nawigacyjnego.

Zakłady bukmacherskie Betclic skupiają się nie tylko na tradycyjnym sporcie, dlatego w ich ofercie znajdziesz również zakłady na e-sport. O tej kategorii rozgrywek napiszemy nieco obszerniej w dalszej części tekstu.

Na uwagę zasługuje również oferta pozasportowa, a więc związana z rozrywką, kulturą i polityką. Dla przykładu, możesz śmiało obstawić w Betclic wybory prezydenckie. Dla graczy z Polski tego typu typowanie to prawdziwa gratka. Możesz obstawiać mecze, a przy okazji puścić kupon na rozdanie Oscarów.

Przy okazji warto przypomnieć, że na nowych graczy czeka w Betclic oferta promocyjna. W ramach pakietu powitalnego, wykorzystując w Betclic kod promocyjny, otrzymać można cashback do 500 PLN. W ramach aktualnej działalności bukmacher dostosowuje również nowe akcje promocyjne, często ograniczone czasowo. Mogą to być bonusy związane z konkretnymi wydarzeniami, takimi jak turnieje sportowe czy mistrzostwa. Warto zatem śledzić stronę internetową bukmachera, by być na bieżąco z dostępnymi bonusami. W końcu dzięki nim można zwiększyć swoje szanse na wyższe wygrane.

Betclic na żywo

Betclic posiada także rozbudowaną ofertę zakładów live. Są one dostępne przy pomocy specjalnej zakładki, przy której zawsze widnieje odpowiednia liczba, która wskazuje ile zdarzeń sportowych ma miejsce w aktualnej chwili. Kliknięcie jednego z wydarzeń w ramach Betclic na żywo pozwala sprawdzić obecne kursy na poszczególne rozstrzygnięcia. Dzięki analizie statystyk meczowych można ułatwić sobie podejmowanie decyzji w obrębie dodawaniu zakładów do kuponu.

Wyniki spotkań sportowych są na bieżąco aktualizowane, co przyczynia się do łatwiejszego śledzenia zmian na boiskach i kortach. Oferta Betclic na żywo jest wygodna w obsłudze, a wybór konkretnych rozstrzygnięć powoduje automatyczne dodanie ich do kuponu, który zawsze dostępny jest po prawej stronie na ekranie.

Czego nam brakuje w ofercie Betclic live?  Nie ma tu kalendarza, który ułatwiłby podgląd przyszłych wydarzeń. Tego typu opcja dostępna jest w STS. Dzięki niej można bez trudu zaplanować sobie kolejne dni, by być gotowym na rozpoczęcie interesujących nas wydarzeń. W przypadku Betclic trzeba się nieco bardziej nagimnastykować, by znaleźć informacje o nadchodzących meczach i innych spotkaniach sportowych.

Pokaż więcej Zapaść
Wygląd i funkcjonalność

Wygląd i funkcjonalność

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
Układ strony internetowej Betclic nie różni się specjalnie od konkurencyjnych zakładów bukmacherskich. Co nie zmienia faktu, że jest to układ wygodny i intuicyjny. Tym bardziej, jeżeli korzysta się z innych bukmacherów, „przesiadka” na Betclic nie powinna stanowić najmniejszego problemu.

Dostęp do wszystkich wydarzeń sportowych mieści się w rozwijanym pasku nawigacyjnym z lewej strony. Na samym środku strony internetowej bukmacher umieścił pole poświęcone aktualnym zakładom i kursów. Nad nimi znajdują się aktualne promocje i dostępne w Betclic bonusy. Po prawej czeka na Ciebie zawsze widoczny kupon bukmacherski, gdzie automatycznie oblicza się łączna stawka i potencjalna wygrana. Za jego pomocą możesz obstawiać kupon pojedynczy, kombinacyjny AKO, a także grać systemem.

Rejestracja i logowanie do konta gracza znajdują się w prawym górnym rogu witryny. Jeżeli chcesz z dowolnego miejsca na witrynie wrócić na stronę główną, kliknij logo Betclic umiejscowione w lewym górnym rogu.

Dzięki dominacji koloru białego i czerwonego, design strony Betclic jest bardzo przyjemny w użyciu. Wszystkie najważniejsze elementy elegancko się odznaczają, co wpływa na jeszcze większą wygodę korzystania z oferty zakładów bukmachera.

Pokaż więcej Zapaść
Wsparcie

Wsparcie

- OK
Ocena Herobet    8/10
Gdzież schował się na stronie Betclic czat z konsultantem? Nie ma go zawsze pod ręką, brakuje ikonki czatu w prawym dolnym rogu ekranu. Czyżby takiej opcji nie było?

Wręcz przeciwnie, bukmacher Betclic posiada biuro obsługi klienta, z którym można połączyć się za pomocą czatu na żywo. Jednak dostępny on jest dopiero po zalogowaniu się na swoje konto gracza. Takie rozwiązanie jest poniekąd uzasadnione, ponieważ bukmacher udostępnia niezalogowanym użytkownikom obszerny FAQ. W sekcji najczęściej zadawanych pytań znaleźć można wszystkie najważniejsze odpowiedzi na temat działalności bukmachera.

Betclic obsługa klienta

Oprócz czatu na żywo, możesz też wykorzystać w Betclic kontakt mailowy. Jeżeli masz jakieś pytania, możesz wysłać wiadomość na adres [email protected]

Pokaż więcej Zapaść
Transmisje

Transmisje

- OK
Ocena Herobet    8/10
Zakłady bukmacherskie Betclic posiadają bardzo ciekawą opcję dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Mowa tu o Betclic TV, czyli platformie streamingowej. Za jej pomocą można oglądać transmisje live wszystkich swoich ulubionych rozgrywek sportowych.

W jaki sposób można uzyskać dostęp do Betclic TV i cieszyć się transmisjami na żywo? Po pierwsze, należy poprawnie ukończyć rejestrację konta i się zalogować. Chyba, że już się posiada konto bukmacherskie, wtedy wystarczy tylko być zalogowanym.

Bukmacher Betclic transmisje na żywo

Oprócz tego, należy posiadać środki finansowe na swoim koncie głównym. Inna opcja na uzyskanie dostępu do transmisji live w formie streamingu to postawienie kuponu. Jeżeli w ciągu ostatnich 24 godzin postawiłeś zakład na wybrane wydarzenie, będziesz mógł obejrzeć je za pośrednictwem Betclic TV.

Nie wszystkie ligi i wydarzenia są dostępne w formie streamingu. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, wystarczy zalogować się do swojego konta bukmacherskiego i przejść do zakładki Betclic TV.

Pokaż więcej Zapaść
Opinie

Opinie

- OK
Poprosiliśmy naszych Czytelników o opinie na temat Betclic. Daliśmy im dowolność wypowiedzi, by odpowiedzieli na pytanie „Oceń bukmachera Betclic”. Oto, co powiedziało nam kilku z nich:

Bukmacher Betclic opinie graczy

Grałem kiedyś z Betclic, potem buk się zwinął, bo czekał na licencję. Jak tylko go zalegalizowali w 2019 roku, od razu odpaliłem nowe konto. Z najlepszym na rynku cashbackiem, rzecz jasna. Uwielbiam tu obstawiać zakłady na piłkę nożną i oglądać transmisje na żywca w Betclic TV – Klinsmann84

Przekonał mnie do Betclic cashback, który udało się zgarnąć po nietrafionym kuponie. Fajnie, że bukmacher jest legalny w Polsce, kiedyś obstawiałem u niego podczas pracy w Hiszpanii. Nie wiem, czy na polskim rynku są lepsi, ja wybieram Betclic i póki co nie mam powodów, żeby cokolwiek zmieniać – Majkel

Podoba mi się w Betclic aplikacja mobilna, bo zawsze mam pod ręką telefon i mogę szybko sprawdzić wyniki. Szkoda, że dla nowych graczy nie ma bonusu od pierwszego depozytu, bo to zawsze ułatwia grę na start. Ale ważniejsza jest funkcjonalność i wysokie kursy, a to jest u tego bukmachera na plus – Pjotreg

Pokaż więcej Zapaść
Podsumowanie

Podsumowanie

- OK
Oferta zakładów bukmacherskich Betclic zasługuje na końcowe podsumowanie. Oceńmy zatem najważniejsze kategorie:
 • Kursy bukmacherskie: jest całkiem nieźle, niskie marże na piłkę nożną, choć kursy na inne sporty mogłyby być nieco wyższe. 9/10
 • Bonusy bukmacherskie: bardzo atrakcyjny cashback i… tyle. Brakuje stałej oferty na freebety i bonus od pierwszego depozytu. 6/10
 • Zakłady i oferta: bogata oferta zakładów działa na plus bukmachera, choć mogłoby być więcej zakładów e-sportowych. Brakuje też sportów wirtualnych. 8/10
 • Aplikacja mobilna: działa bez zarzutu i cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowników, dlatego jest powszechnie polecana. 9/10
 • Bezpieczeństwo użytkownika: nie mamy żadnych zastrzeżeń, bukmacher jest legalny w Polsce i pozwala bezpiecznie obstawiać mecze. 10/10
Pokaż więcej Zapaść
FAQ

FAQ

- OK

Czy w Betclic jest jakiś bonus na start?

Tak, podczas rejestracji można uzyskać dostęp do cashbacku, który wynosi nawet 550 PLN.

Czy Betclic działa dla graczy spoza Polski?

Tak, a co ważne, dla graczy spoza Polski bukmacher przygotował bonus na zakład bez ryzyka o wysokości 200 PLN.

Od kiedy Betclic jest legalny w Polsce?

Spółka uzyskała licencję Ministra Finansów we wrześniu 2018 roku, a obecnie jest sponsorem Piasta Gliwice, reprezentacji Polski w siatkówce, a także federacji Fame MMA.

Pokaż więcej Zapaść

Oceń bukmachera Wszystko o bukmacherze Betclic

  
Rejestracja
Bonusy
Specjalne oferty
Сashout
Oferta specjalna
Wpłaty i wypłaty
Kursy
Aplikacja Mobilna
Wersja mobilna
Zakłady esportowe
Zakłady i Oferta
Wygląd i funkcjonalność
Wsparcie
Transmisje

Wyślij opinię

  
Полезно знать