Etoto Opinie

Wszystko o bukmacherze Etoto

Warto wiedzieć
Wskazówki dla nowych graczy i nie tylko

Co uważają graczeWszystko o bukmacherze Etoto

Kciuki w górę
 • Bogata oferta
 • Atrakcyjny program lojalnościowy
 • Przejrzysta strona internetowa
 • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
 • Świetny marketing ETOTO TV
Kciuki w dół
 • Mała liczba metod płatności
 • Niewielka liczba punktów stacjonarnych

Ostatnia recenzja

 • Zostaw opinie i pomóż innym graczom.

Informacja o bukmacherze

Oficjalna strona WWW
Legalny w Polsce?
Tak
Sporty Wirtualne
Tak
Minimalny depozyt
1 PLN
Minimalna stawka
1 PLN
Max bonus powitalny
200 PLN
Handicapy
Nie
Dostępność
Tak
Metody wpłaty
Dotpay, Przelewy 24, BLIK, Karty VISA i MasterCard, Neteller, Skrill
Ekspresowa wypłata (do 30min.)
Tak
Aplikacja mobilna
Tak

Informacje o bukmacherze

Rejestracja

Rejestracja

- OK
Ocena Herobet    8/10
Rejestracja w serwisie naszego bukmachera przebiega w sposób prostoliniowy. Sam proces, jak zapewniają twórcy strony, nie powinien zająć więcej niż 30 sekund. W kilku krokach pokażemy Wam jak zarejestrować nowe konto gracza na etoto.pl.

Rejestracja na ETOTO

Rejestracja na legalnym bukmacherze Etoto w 2021 roku

 1. Krok pierwszy: wchodzimy na stronę www.etoto.pl i klikamy na napis “ZAŁÓŻ KONTO”, który znajdziemy w prawym górnym rogu witryny
 2. Krok drugi: po kliknięciu na powyższy napis, przed waszymi oczami ujrzycie panel rejestracyjny, dostępny również bezpośrednio pod tym linkiem
 3. Krok trzeci: wpisujemy nasz adres e-mail, który chcemy użyć jako główną skrzynkę z wiadomościami od opisywanego przez nas bukmachera ta kod promocyjny ETOTO. Następnie tworzymy hasło zawierające co najmniej jedną dużą literę oraz cyfry.
 4. Krok czwarty: uzupełniamy podstawowe dane takie jak nasze imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL (należy wpisać 11 cyfr bez żadnych dodatkowych znaków).

Tak założone konto, wymaga jeszcze podania kilku konkretnych szczegółów, które umożliwią nam pełną wolność w korzystaniu z serwisu.

 • Login użytkownika (wykorzystywany przy logowaniu się na konto);
 • Waluta (automatycznie wybrany jest polski złoty);
 • Adres, kod pocztowy;
 • Data urodzenia.

Po podaniu powyższych informacji, zyskujemy dostęp do bogatej oferty bukmachera oraz jego wszystkich bonusów.

Pokaż więcej Zapaść
Bonusy

Bonusy

- dostatecznie
Ocena Herobet    6/10
Bonus na start to w obecnych czasach to rzecz niemal obowiązkowa. Każdy bukmacher stara się jak może, aby przyciągnąć nowych graczy na swoją stronę. Zwykle promocja powitalna polega na zwrocie 100% pierwszego depozytu. Jednak Etoto wyróżnia się spośród tłumu. Ich plan bonusowy przewiduje potrojenie naszej pierwszej wpłaty. Bukmacher zaznacza jednak, że maksymalną kwotą którą możemy uzyskać w ramach promocji, jest 200 PLN. Zatem do otrzymania pełnej premii, wystarczy wpłacić tylko 100 PLN.

ETOTO bonus powitalny

Bonusy powitalne Etoto dla nowych graczy

Jest to opcja bardziej optymalna zarówno dla samego Etoto, jak i dla nowych klientów serwisu, ponieważ rzadko kiedy osoba jeszcze nie zaznajomiona z bukmacherem, wpłaca na sam początek dużą sumę pieniędzy. W przypadku omawianego przez nas typera, nawet początkujący gracz może pozwolić sobie na przetestowanie serwisu, w międzyczasie operując nie małym bonusem.

Zasady obrotu bonusem

Chwytliwy slogan promocyjny to jeszcze nie wszystko co musimy wiedzieć przed skorzystaniem z bonusu powitalnego ETOTO. Jak każdy inny bukmacher, nakłada na swoje promocje różne ograniczenia. Są to m.in minimalny kurs oraz ilość obrotów kwotą bonusową. Dla jasności:

 • Obrót bonusem to proces, mający na celu przeniesienie kwoty otrzymanej od bukmachera z konta bonusowego na konto depozytowe, skąd dodatkową sumę będziemy mogli wypłacić lub grać nią dalej. W przypadku etoto, bonusem musimy obrócić 6 razy, czyli musimy wygrać jego sześciokrotność. Dopiero wtedy, bonusowe środki trafiają na konto główne (depozytowe);
 • Minimalny kurs to nic innego, jak z góry ustalony przez operatora zakładów wzajemnych ogólny współczynnik, który musi znaleźć się na naszym zakładzie. Im ten kurs będzie wyższy, tym teoretycznie nasze szanse na wypłatę bonusu niższe.

Skoro już znamy podstawowe pojęcia obowiązujące w promocji, teraz wyjaśnimy jak to wszystko działa w praktyce.

 1. Krok pierwszy: wypełniamy formularz konkursowy oraz weryfikujemy swoje konto;
 2. Krok drugi: wpłacamy środki na nasze konto i czekamy na potrójny bonus;
 3. Krok trzeci: po otrzymaniu naszych promocyjnych funduszy o wysokości 200% pierwszego depozytu ETOTO, musimy obrócić sumą bonusu i depozytu sześciokrotnie, przy czym kurs zdarzenia musi być nie mniejszy niż 2.20;
 4. Krok czwarty: wygrane środki zostaną przeniesione na konto depozytowe, gdzie będziemy mogli z nimi zrobić co tylko chcemy.
Pokaż więcej Zapaść
Specjalne oferty

Specjalne oferty

- dostatecznie
Ocena Herobet    6/10
Bonus na start od etoto to nie jedyna atrakcyjna forma promocji, którą ten bukmacher posiada w swojej ofercie. Etotomania to forma programu lojalnościowego, nagradzającego gracza punktami za wykonywanie zakładów na ich stronie. Tak przedstawia się tabela punktacyjna.

Pozostałe promocje dostępne na etoto (etotomania)

Oferta specjalna nukmachera Etoto dla klientów

Przedział kursowy  Współczynnik
1.50-1.99 współczynnik 1 (każde 5 zł = 1 punkt lojalnościowy)
2.00-2.99 współczynnik 2 (każde 5 zł = 2 punkty lojalnościowe)
3.00-4.99 współczynnik 3 (każde 5 zł = 3 punkty lojalnościowe)
5.00-9.99 współczynnik 4 (każde 5 zł = 4 punkty lojalnościowe)
10.00 lub wyższy współczynnik 5 (każde 5 zł = 5 punktów lojalnościowych)

Jak widać powyżej, im wyższy kurs na kuponie, tym większa przewidziana nagroda za każde postawione 5 zł. W ten sposób etoto.pl zachęca swoich użytkowników do odważniejszej gry.

Cała akcja promocyjna nie odbywa się na standardowej zasadzie sklepu z nagrodami. Etoto postanowił stworzyć swój własny system bonusów, zawarty w czymś na zasadzie karnetu. Co miesiąc, w zależności od naszego wyniku punktowego, przypisywany jest nam jeden z trzech poziomów: brązowy (najniższy), srebrny oraz złoty (najwyższy). Im wyższą rangę zdobędziemy, tym częstsze i ciekawsze promocje nam przypadną. Wśród nich znajdziemy takie perełki jak bonus od depozytu czy freebet na kwotę do 55 zł. Jest więc o co grać.

Etoto “zaproś przyjaciela”

Program “zaproś przyjaciela” jest stosunkowo rzadko spotykany na stronach polskich bukmacherów. Na szczęście znajdziemy go u omawianego przez nas Etoto.

Zasady działania są proste: zapraszamy naszego znajomego do rejestracji na stronę poprzez dedykowanego maila, jeśli osoba zaproszona wykona obrót na 300 zł po kursie min. 2.20, wtedy my i nasz kolega otrzymujemy po 50 zł na konta bonusowe.

Proces zapraszania krok po kroku

 1. Z poziomu konta gracza, wybieramy zakładkę „Zaproś przyjaciela”, podajemy swojego maila z rejestracji u ETOTO oraz maila osoby którą chcemy zaprosić do grania;
 2. Osoba zaproszona otrzymuje dedykowanego maila i po przejściu procesu rejestracyjnego może zacząć obstawiać;
 3. Po spełnieniu warunku gry przez przyjaciela, czyli dokonaniu obrotu na 300 zł po kursie 2.20, otrzymujemy razem z nim po 50 zł środków bonusowych;
 4. Otrzymany bonus podlega wymogom obrotu, podobnie jak każde inne promocyjne środki etoto.
Pokaż więcej Zapaść
Сashout

Сashout

- dostatecznie
Ocena Herobet    6/10
Czasami pomimo naszych starań, zakładu po prostu nie trafimy, czy to z uwagi na kontuzje zawodnika, czy też po prostu słabej formy całej drużyny. Powody decyzji o wycofaniu kuponu są różne, dlatego też nasz bukmacher zadbał, aby opcja cashoutu była dostępna u naszego buka.

Cashout w etoto (zamykanie kuponu)

Cashout promocja Etoto

Jak zamknąć zakład?

Cash out jest dostępny we wszystkich rodzajach zakładów (solo, AKO, prematch, live). W momencie, gdy zdecydujemy się na ten krok, musimy się liczyć z pewną utratą środków. Utracona kwota zależy od m.in kursu lub od obecnego wyniku, jeśli wycofujemy kupon na żywo.

Pokaż więcej Zapaść
Oferta specjalna

Oferta specjalna

- OK
Ocena Herobet    8/10
Bukmacher Etoto ma przede wszystkim bardzo stabilnie działającą platformą do obstawiania meczów i innych wydarzeń. Bez wątpienia na uwagę graczy zasługuje bogata oferta zakładów na piłkę nożną, ale również inne dyscypliny sportowe. Element, którego może brakować niektórym typerom w ofercie Etoto to osobna zakładka dla e-sportu. Bukmacher nie przygotował też żadnych specjalnych funkcji, jak chociażby możliwość obstawiania gier karcianych w systemie live z krupierem. Są za to ciekawe sporty wirtualne, gdzie znaleźć można obstawianie piłki nożnej i koszykówki no i program VIP, o którym nieco więcej poniżej.

Czy Etoto ma jakieś wyjątkowe funkcje?

Promocje i stała oferta Etoto

Zakłady bukmacherskie Etoto mają jednak jeszcze jeden bardzo atrakcyjny dodatek, który wyróżnia firmę na tle konkurencji. Jest to kanał ETOTO TV, który gromadzi w serwisie YouTube tysiące fanów sportu. Warto tam zajrzeć, jeśli lubicie się pośmiać, ponieważ programy prowadzone są w bardzo luźny sposób. Ekipa kanału to znani i lubiani dziennikarze sportowi, których nikomu nie trzeba przedstawiać (między innymi Mateusz Borek).

Każdy porządny bukmacher dba o swoich najbardziej wartościowych klientów. Mowa tutaj o graczach, którzy z serwisem związani są od dawna oraz obracają często dużymi kwotami. Dla nich specjalnie istnieją programy lojalnościowe o charakterze vipowskim.

Oczywiście etoto również przygotował swoją ofertę VIP. Wśród benefitów z okazji przynależenia do tego wąskiego grona znajdziemy m.in:

 • Osobistego asystenta
 • Jednorazowy bonus powitalny
 • Specjalne, spersonalizowane oferty bonusowe
 • Priorytetowe wypłaty
 • Bonus urodzinowy
 • Wyjazdy na imprezy sportowe

Sam wachlarz korzyści wynikających z członkostwa w “Lidze VIP” jest bardzo podobny do tego występującego u innego polskiego bukmachera forBET.

Jak dołączyć do grona VIP w Etoto?

Jak już wspomnieliśmy wyżej, nie każdy gracz może dołączyć do grona VIP. Wstęp jest tylko za zaproszeniem od strony bukmachera. Jednakże każdy z klientów serwisu, jeśli tylko uważa że spełnia warunki członkostwa, może napisać maila na adres [email protected], z prośbą o przyjęcie do Ligi.

Przyjęci zostaną klienci wyróżniający się:

 • Lojalnością (staż konta)
 • Częstotliwością wizyt
 • Zaangażowanie (branie udział w promocjach, wysokie obroty)
 • Zakładami (duże kwoty, częste obstawianie)

Klienci przynależący do programu VIP u innego legalnego polskiego bukmachera mają pierwszeństwo w rekrutacji.

Pokaż więcej Zapaść
Wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty

- OK
Ocena Herobet    8/10
Metoda otrzymywania gotówki wygranej u bukmachera to jedna z najważniejszych informacji, którą musimy pozyskać zanim jeszcze wpłacimy własne środki. Najpierw jednak przyjrzymy się dostępnym u tego typera sposobom depozytu.

Metody płatności dostępne w serwisie Etoto

Depozyt Etoto - metody wpłat bukmachera

Metody wpłaty

Metoda wpłaty Minimalna kwota Czas oczekiwania
Dotpay 1 PLN Od razu
Przelewy 24 1 PLN Od razu
BLIK 1 PLN Od razu
Karty VISA i MasterCard 1 PLN Od razu
Netteler 20 PLN Od razu
Skrill 10 PLN Od razu

Nasza ocena metod depozytu jest raczej wysoka. Na plus na pewno jest zerowy czas oczekiwania oraz niska minimalna kwota. Na liście brakuje jednak najpopularniejszego portfela internetowego czyli PayPala.

Metody wypłaty

Równie ważne jak powyżej opisany depozyt są metody wypłacenia naszych wygranych środków. Tutaj sytuacja nie wygląda najlepiej, do wypłaty możemy użyć tylko konto bankowe o takich samych danych jak te użyte przy rejestracji. Ograniczone możliwości wypłacania pieniędzy nie są winą bukmachera, lecz polskiego prawa. W świetle przepisów, legalny polski serwis bukmacherski może wypłacać gotówkę swoim użytkownikom tylko na konto bankowe. Jedynym mankamentem, który nie zależy już od państwa polskiego, jest brak wypłat natychmiastowych.

Pokaż więcej Zapaść
Kursy

Kursy

- OK
Ocena Herobet    7.5/10
Wysokie kursy i niskie marże to dwie rzeczy, które są pożądane przez każdego gracza. Tak się składa, że są one jedną z najmocniejszych stron Etoto. Widać to szczególnie w amerykańskiej lidze koszykarskiej NBA, gdzie kursy bukmacherskie są szczególnie wysokie. Jednakże, bliższe nam ligi europejskie również trzymają poziom.

Etoto kursy

Kursy bukmachera Etoto

W taki sposób prezentują się marże najpopularniejszych lig piłkarskich:

 • Ekstraklasa – 3,72%
 • Premier League – 2,17%
 • La Liga – 2,82%
 • Bundesliga – 2,21%
 • Serie A – 3,38%

Jak widać, marże są niesamowicie niskie jak na standardy polskich bukmacherów co czyni Etoto godnym rywalem takich gigantów jak FORTUNA czy STS.

Także inne dziedziny sportowe cieszą się niskimi marżami. Wspomniane wyżej NBA, tenis ziemny czy e-sport, również nie odstają od reszty. Ogólnie rzecz biorąc, kursy sportowe stoją na najwyższym poziomie.

Kursy na wydarzeniach specjalnych

Wydarzenia specjalne, jak jak sama nazwa mówi, wyróżniają się spośród reszty. Są to zwykle eventy medialne, na przykład: rozdanie oscarów, wybór prezydenta USA czy narodziny dziecka książęcej pary monarchii brytyjskiej. Tutaj kursy w etoto są szczególnie wysokie. Czyni to wydarzenia powyżej przedstawione wartościowe w świetle wielkich możliwych wygranych.

Pokaż więcej Zapaść
Aplikacja Mobilna

Aplikacja Mobilna

- OK
Ocena Herobet    8/10
Obstawianie może stać się jeszcze łatwiejsze! Etoto gwarantuje aplikację mobilną, którą można pobrać zarówno na system Android jak i iOS. Bukmacher zapewnia, że dzięki niej zdążymy postawić kupon na naszych faworytów i nie przegapimy żadnego wydarzenia sportowego.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna dla Android i iOS Etoto

Co więcej, gracze posiadający aplikację mobilną mogą liczyć na specjalne promocje bukmacherskie i jeszcze szybsze wpłaty na konto. Ponadto, obsługa klienta serwisu ETOTO zapewnia pomoc przy jakichkolwiek problemach z instalacją aplikacji na swoim telefonie komórkowym. W przypadku napotkania problemów zaleca się kontakt pod adresem e-mail: [email protected]

Pokaż więcej Zapaść
Wersja mobilna

Wersja mobilna

- dostatecznie
Ocena Herobet    6.5/10
Jeżeli nie masz ochoty lub możliwości, by pobrać aplikację Etoto, możesz skorzystać z mobilnej wersji strony internetowej. Jest to uproszczona opcja witryny bukmachera, która zawiera wszystkie najważniejsze elementy.

Wersja mobilna strony

Wystarczy przejść pod adres Etoto za pomocą swojej mobilnej przeglądarki internetowej, a następnie normalnie zalogować się na własne konto bukmacherskie. Taka opcja zawsze jednak działa nieco wolniej, niż aplikacja, ponieważ za każdym razem trzeba czekać na połączenie z serwerem. Przez to samo zawieranie zakładów może trwać nieco dłużej. Dlatego, jeśli tylko masz taką możliwość, wybierz apkę Etoto na urządzenia z systemami iOS i Android.

Pokaż więcej Zapaść
Zakłady esportowe

Zakłady esportowe

- OK
Ocena Herobet    7/10
Tak zwane sporty wirtualne cieszą się coraz większą popularnością wśród fanów obstawiania u bukmacherów internetowych. Rozgrywki są jednak często bardzo losowe, ponieważ ich rezultaty zależą od algorytmów komputerowych. Przy pomocy dostępnych statystyk i właściwej analizy można jednak zwiększyć swoją szansę na wygraną. Również bukmacher Etoto zdecydował się na udostępnienie takiej możliwości swoim klientom.

Sporty wirtualne w Etoto

E-sporty i sporty wirtualne Etoto oferta

Sporty wirtualne w Etoto dostępne są z poziomu strony głównej, a w dedykowanej zakładce znajdziemy wirtualną piłkę nożną i koszykówkę. Zakłady przyjmowane są w kilku rodzajach lig i pucharów, co dodatkowo urozmaica ofertę Etoto.

Pokaż więcej Zapaść
Zakłady i Oferta

Zakłady i Oferta

- OK
Ocena Herobet    7/10

Etoto oferta na dziś

Zakłady i oferta Etoto dla graczy

Na stronie bukmachera znajdziemy specjalną zakładkę z dzisiejszymi spotkaniami. Dzięki niej, w szybki i wygodny sposób będziemy mogli postawić zakład na interesujące nas spotkanie rozgrywane w niedalekiej przyszłości. Oprócz zakładki z ofertą na dziś, w asortymencie etoto.pl ujrzymy również oferty na jutro, online, topowe ligi oraz najpopularniejsze zakłady w tym momencie.

Pokaż więcej Zapaść
Wygląd i funkcjonalność

Wygląd i funkcjonalność

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
Strona internetowa Etoto została zaprojektowana tak, by każdy gracz mógł bez większych trudów się po niej poruszać. Funkcjonalność na wysokim poziomie zapewnia intuicyjny design całości. Dzięki znanemu z innych stron bukmacherskich układowi, nawet początkujący typer znajdzie to, czego szuka.

Design i funkcjonalność

Design został utrzymany w przyjemnych dla oka kolorach, a najważniejsze elementy odpowiednio odznaczają się od reszty. W ten sposób strona internetowa Etoto zasługuje na naszą ogólną pochwałę. Czego nam brakuje u tego bukmachera? To drobnostka, ale okienka z aktualnymi kursami mogłyby być nieco większe, by móc łatwiej wybrać interesujący nas zakład i dodać go do kuponu.

Pokaż więcej Zapaść
Wsparcie

Wsparcie

- OK
Ocena Herobet    8/10
ETOTO, jak każdy z legalnych polskich bukmacherów, posiada serwis obsługi klienta, który jest bardzo ważną częścią tego typu serwisu, ponieważ użytkownik nie zawsze jest w stanie wiedzieć jak rozwiązać każdy problem napotkany na swojej drodze. W przypadku różnego rodzaju kłopotów podczas korzystania z serwisu, możemy skontaktować się z tym właśnie działem poprzez adres mailowy [email protected]

Obsługa klienta, czat na żywo

Obsługa klienta Etoto pomoc

Jeżeli potrzebujemy natychmiastowej pomocy, z pomocą przychodzi ‘’czat na żywo” który jest czynny siedem dni w tygodniu w godzinach od 9.00 do 22.00, więc lwią część doby. Usługa live czatu została wprowadzona stosunkowo niedawno, więc czasami zdarza się że odpowiedzi od konsultantów są mało wyczerpujące. Na szczęście nie jest to rzecz nie do poprawienia.

W sprawie pytań dotyczących działania serwisu, wypłat czy obrotów środkami bonusowymi, powstała osobna zakładka Frequently Asked Questions w skrócie FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami na nie, aby odciążyć poprzednie części obsługi klienta od stosunkowo błahych i prostych pytań. Znajdziemy tam odpowiedzi na ponad 35 pytań z różnych aspektów dotyczących działania samego serwisu takich jak: rejestracja na stronie, system wpłat i wypłat pieniędzy, a także o samych zakładach realizowanych przez spółkę ETOTO.

 

Pokaż więcej Zapaść
Transmisje

Transmisje

- OK
Ocena Herobet    7/10
Etoto TV to kanał na Youtubie prowadzony przez takie gwiazdy dziennikarstwa sportowego jak: Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Michał Pol, Roman Kołtoń, Edward Durda, Artur Wichniarek oraz Przemek Rudzki.

Etoto TV

Live streaming Etoto transmicja na żywo

Kanał ten jest największym kanałem spośród firm bukmacherskich działających w Polsce pod względem liczby subskrybentów. Na ETOTO TV znajdziemy takie serie jak:

 • “Futbolowy Head to Head”;
 • “W Ringu”;
 • “Pięściarskie Head to Head”.

Kanał opiera się głównie na wydarzeniach sportowych w kraju, jak i na świecie. Popularni dziennikarze rozmawiają na tematy sportowe i okołosportowe, a wszystko to utrzymywane jest w luźnej atmosferze, pełnej żartów i anegdot.

Pokaż więcej Zapaść
Opinie

Opinie

- OK
Większość polskich bukmacherów stosuje w ramach promocji powitalnej bonus 100% od pierwszego depozytu. Jednak etoto poszedł o krok dalej, oferując swoim graczom dwukrotność depozytowej sumy. Nic więc dziwnego, że wielu klientów serwisu nie widzi na ten moment lepszej oferty od strony konkurencji.

Etoto opinie

Opinie graczy o legalnym bukmacherze Etoto

Kolejną ważną kwestią opisującą bonus na start ETOTO jest jego przystępność. Limit bonusowej kwoty wynosi 200 PLN, co jest bardzo w porządku w stosunku do początkujących graczy, którzy chcą spróbować swoich sił w obstawianiu zakładów. Dzięki zasadzie potrojenia środków, nie musimy od razu wpłacać nie wiadomo jak dużej kwoty, by cieszyć się przyzwoitym bonusem.

Opinie o stronie etoto.pl są wysokie. Użytkownicy serwisu wprost rozpływają się nad potężnymi kursami, które znajdziemy u tego typera. Wiele osób zachwala sobie także bogatą ofertę oraz przyjazne nowym graczom bonusy. Po tych wszystkich zmianach, serwis znalazł duże poparcie u graczy zawodowych, ceniących szybkie działanie aplikacji mobilnej oraz prosty układ strony.

Pokaż więcej Zapaść
Podsumowanie

Podsumowanie

- OK
Etoto zakłady bukmacherskie w 2017 roku przeszedł gruntowne zmiany. Została zmieniona cała szata graficzna, logo serwisu i ogólny układ strony internetowej. Nawet nazwa uległa drobnej korekcji. Od tego czasu serwis działa w sposób, jaki znamy dzisiaj.

Podsumowanie

Piłkarski Quiz Pod Napięciem

Etoto sponsoruje program “Piłkarski Quiz Pod Napięciem”. Jest to teleturniej w którym dwie drużyny odpowiadają na pytania dotyczące footballu. Za błędną odpowiedź respondent zostaje porażony prądem o napięciu 220V. Program przebiega w zabawnej, towarzyskiej atmosferze.

Wiele rzeczy musiało się zmienić, aby bukmacher ten trafił do czołówki polskich typerów. Nic jednak nie dzieje się bez przyczyny i tak samo jest z Etoto. To co niewątpliwie wpływa na jego pozycję to niesamowicie rozwinięta działalność w mediach społecznościowych i wspomniany przez nas wyżej kanał ETOTO TV, który znajdziemy w serwisie Youtube. Dodatkowo bukmacher broni się m.in wysokimi kursami (jednymi z najwyższych wśród konkurencji), ETOTO aplikacja, która jest dostępna na urządzenia mobilne oraz bogatą ofertą zakładową.

Do minusów możemy zaliczyć słabo rozwiniętą obsługę klienta oraz brak niektórych metod płatności (internetowy portfel PayPal czy też popularny i dostępny na całym świecie Paysafecard).

Jedno jest jednak pewne. Bukmacher ten cały czas rozwija swoje skrzydła i niewątpliwie będzie zdobywał coraz to większe uznanie wśród polskich graczy.

Pokaż więcej Zapaść
FAQ

FAQ

- OK

FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania)

Czy bukmacher ma transmisje na żywo?

Nie, ETOTO nie posiada transmisji na żywo. W ofercie znajdziemy jednak zakładkę “na żywo”, gdzie możemy obstawiać spotkania w czasie ich trwania.

Czy bukmacher ma zakłady z funkcją cash-out?

Tak, funkcja Cash out jest dostępna we wszystkich rodzajach zakładów (solo, AKO, prematch, live).

Czy bukmacher ma aplikację mobilną?

Tak, ETOTO posiada swoją aplikację mobilną.

Czy jest jakiś limit czasowy dotyczący szybkiej rejestracji?

90 dni to limit czasu na dokończenie rejestracji i zweryfikowania konta.

Jak szybko otrzymam wypłatę na koncie bankowym?

Większość zleconych wypłat z kont ETOTO zostają wypłacone natychmiastowo. Pozostałe i zlecone poza godzinami pracy mogą zająć więcej czasu.

Czy bukmacher posiada statystyki z meczów?

Tak, etoto posiada wszelkie statystyki z meczów.

Jaki rodzaj kursów obowiązuje w ETOTO?

W etoto obowiązują kursy dziesiętne.

Co się dzieje, gdy zakład został anulowany?

Gdy anulujemy zakład, (tzw. cash-out), bukmacher zwraca nam część postawionych pieniędzy.

CZY JEST JAKIŚ LIMIT WPŁAT W PRZYPADKU KONTA TYMCZASOWEGO?

Tak, w przypadku konta tymczasowego limit wpłaty wynosi 4000 zł.

JAKA JEST MINIMALNA KWOTA WPŁATY I WYPŁATY?

Minimalna kwota wpłaty i wypłaty to 1 zł.

Pokaż więcej Zapaść

Oceń bukmachera Wszystko o bukmacherze Etoto

  
Rejestracja
Bonusy
Specjalne oferty
Сashout
Oferta specjalna
Wpłaty i wypłaty
Kursy
Aplikacja Mobilna
Wersja mobilna
Zakłady esportowe
Zakłady i Oferta
Wygląd i funkcjonalność
Wsparcie
Transmisje

Wyślij opinię

  
Полезно знать