Etoto Opinie

Wszystko o bukmacherze Etoto

Warto wiedzieć
Wskazówki dla nowych graczy i nie tylko

Co uważają graczeWszystko o bukmacherze Etoto

Kciuki w górę
 • Bogata oferta
 • Atrakcyjny program lojalnościowy
 • Przejrzysta strona internetowa
 • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
 • Świetny marketing ETOTO TV
Kciuki w dół
 • Mała liczba metod płatności
 • Niewielka liczba punktów stacjonarnych

Ostatnia recenzja

 • Zostaw opinie i pomóż innym graczom.

Informacja o bukmacherze

Oficjalna strona WWW
Legalny w Polsce?
Tak
Minimalny depozyt
1 PLN
Minimalna stawka
1 PLN

Informacje o bukmacherze

Rejestracja

Rejestracja

- słaba
1
Bonusy

Bonusy

- dostatecznie
Ocena Herobet    6/10
Bonus na start to w obecnych czasach to rzecz niemal obowiązkowa. Każdy bukmacher stara się jak może, aby przyciągnąć nowych graczy na swoją stronę. Zwykle promocja powitalna polega na zwrocie 100% pierwszego depozytu. Jednak Etoto wyróżnia się spośród tłumu. Ich plan bonusowy przewiduje potrojenie naszej pierwszej wpłaty. Bukmacher zaznacza jednak, że maksymalną kwotą którą możemy uzyskać w ramach promocji, jest 200 PLN. Zatem do otrzymania pełnej premii, wystarczy wpłacić tylko 100 PLN.

ETOTO bonus powitalny

Bonusy powitalne Etoto dla nowych graczy

Jest to opcja bardziej optymalna zarówno dla samego Etoto, jak i dla nowych klientów serwisu, ponieważ rzadko kiedy osoba jeszcze nie zaznajomiona z bukmacherem, wpłaca na sam początek dużą sumę pieniędzy. W przypadku omawianego przez nas typera, nawet początkujący gracz może pozwolić sobie na przetestowanie serwisu, w międzyczasie operując nie małym bonusem.

Zasady obrotu bonusem

Chwytliwy slogan promocyjny to jeszcze nie wszystko co musimy wiedzieć przed skorzystaniem z bonusu powitalnego ETOTO. Jak każdy inny bukmacher, nakłada na swoje promocje różne ograniczenia. Są to m.in minimalny kurs oraz ilość obrotów kwotą bonusową. Dla jasności:

 • Obrót bonusem to proces, mający na celu przeniesienie kwoty otrzymanej od bukmachera z konta bonusowego na konto depozytowe, skąd dodatkową sumę będziemy mogli wypłacić lub grać nią dalej. W przypadku etoto, bonusem musimy obrócić 6 razy, czyli musimy wygrać jego sześciokrotność. Dopiero wtedy, bonusowe środki trafiają na konto główne (depozytowe);
 • Minimalny kurs to nic innego, jak z góry ustalony przez operatora zakładów wzajemnych ogólny współczynnik, który musi znaleźć się na naszym zakładzie. Im ten kurs będzie wyższy, tym teoretycznie nasze szanse na wypłatę bonusu niższe.

Skoro już znamy podstawowe pojęcia obowiązujące w promocji, teraz wyjaśnimy jak to wszystko działa w praktyce.

 1. Krok pierwszy: wypełniamy formularz konkursowy oraz weryfikujemy swoje konto;
 2. Krok drugi: wpłacamy środki na nasze konto i czekamy na potrójny bonus;
 3. Krok trzeci: po otrzymaniu naszych promocyjnych funduszy o wysokości 200% pierwszego depozytu ETOTO, musimy obrócić sumą bonusu i depozytu sześciokrotnie, przy czym kurs zdarzenia musi być nie mniejszy niż 2.20;
 4. Krok czwarty: wygrane środki zostaną przeniesione na konto depozytowe, gdzie będziemy mogli z nimi zrobić co tylko chcemy.
Pokaż więcej Zapaść
Specjalne oferty

Specjalne oferty

- słaba
1
Сashout

Сashout

- słaba
1
Oferta specjalna

Oferta specjalna

- słaba
1
Wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty

- OK
Ocena Herobet    8/10
Metoda otrzymywania gotówki wygranej u bukmachera to jedna z najważniejszych informacji, którą musimy pozyskać zanim jeszcze wpłacimy własne środki. Najpierw jednak przyjrzymy się dostępnym u tego typera sposobom depozytu.

Metody płatności dostępne w serwisie Etoto

Depozyt Etoto - metody wpłat bukmachera

Metody wpłaty

Metoda wpłaty Minimalna kwota Czas oczekiwania
Dotpay 1 PLN Od razu
Przelewy 24 1 PLN Od razu
BLIK 1 PLN Od razu
Karty VISA i MasterCard 1 PLN Od razu
Netteler 20 PLN Od razu
Skrill 10 PLN Od razu

Nasza ocena metod depozytu jest raczej wysoka. Na plus na pewno jest zerowy czas oczekiwania oraz niska minimalna kwota. Na liście brakuje jednak najpopularniejszego portfela internetowego czyli PayPala.

Metody wypłaty

Równie ważne jak powyżej opisany depozyt są metody wypłacenia naszych wygranych środków. Tutaj sytuacja nie wygląda najlepiej, do wypłaty możemy użyć tylko konto bankowe o takich samych danych jak te użyte przy rejestracji. Ograniczone możliwości wypłacania pieniędzy nie są winą bukmachera, lecz polskiego prawa. W świetle przepisów, legalny polski serwis bukmacherski może wypłacać gotówkę swoim użytkownikom tylko na konto bankowe. Jedynym mankamentem, który nie zależy już od państwa polskiego, jest brak wypłat natychmiastowych.

Pokaż więcej Zapaść
Kursy

Kursy

- OK
Ocena Herobet    7.5/10
Wysokie kursy i niskie marże to dwie rzeczy, które są pożądane przez każdego gracza. Tak się składa, że są one jedną z najmocniejszych stron Etoto. Widać to szczególnie w amerykańskiej lidze koszykarskiej NBA, gdzie kursy bukmacherskie są szczególnie wysokie. Jednakże, bliższe nam ligi europejskie również trzymają poziom.

Etoto kursy

Kursy bukmachera Etoto

W taki sposób prezentują się marże najpopularniejszych lig piłkarskich:

 • Ekstraklasa – 3,72%
 • Premier League – 2,17%
 • La Liga – 2,82%
 • Bundesliga – 2,21%
 • Serie A – 3,38%

Jak widać, marże są niesamowicie niskie jak na standardy polskich bukmacherów co czyni Etoto godnym rywalem takich gigantów jak FORTUNA czy STS.

Także inne dziedziny sportowe cieszą się niskimi marżami. Wspomniane wyżej NBA, tenis ziemny czy e-sport, również nie odstają od reszty. Ogólnie rzecz biorąc, kursy sportowe stoją na najwyższym poziomie.

Kursy na wydarzeniach specjalnych

Wydarzenia specjalne, jak jak sama nazwa mówi, wyróżniają się spośród reszty. Są to zwykle eventy medialne, na przykład: rozdanie oscarów, wybór prezydenta USA czy narodziny dziecka książęcej pary monarchii brytyjskiej. Tutaj kursy w etoto są szczególnie wysokie. Czyni to wydarzenia powyżej przedstawione wartościowe w świetle wielkich możliwych wygranych.

Pokaż więcej Zapaść
Aplikacja Mobilna

Aplikacja Mobilna

- słaba
1
Wersja mobilna

Wersja mobilna

- słaba
1
Zakłady esportowe

Zakłady esportowe

- słaba
1
Zakłady i Oferta

Zakłady i Oferta

- OK
Ocena Herobet    7/10

Etoto oferta na dziś

Zakłady i oferta Etoto dla graczy

Na stronie bukmachera znajdziemy specjalną zakładkę z dzisiejszymi spotkaniami. Dzięki niej, w szybki i wygodny sposób będziemy mogli postawić zakład na interesujące nas spotkanie rozgrywane w niedalekiej przyszłości. Oprócz zakładki z ofertą na dziś, w asortymencie etoto.pl ujrzymy również oferty na jutro, online, topowe ligi oraz najpopularniejsze zakłady w tym momencie.

Pokaż więcej Zapaść
Wygląd i funkcjonalność

Wygląd i funkcjonalność

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
Strona internetowa Etoto została zaprojektowana tak, by każdy gracz mógł bez większych trudów się po niej poruszać. Funkcjonalność na wysokim poziomie zapewnia intuicyjny design całości. Dzięki znanemu z innych stron bukmacherskich układowi, nawet początkujący typer znajdzie to, czego szuka.

Design i funkcjonalność

Design został utrzymany w przyjemnych dla oka kolorach, a najważniejsze elementy odpowiednio odznaczają się od reszty. W ten sposób strona internetowa Etoto zasługuje na naszą ogólną pochwałę. Czego nam brakuje u tego bukmachera? To drobnostka, ale okienka z aktualnymi kursami mogłyby być nieco większe, by móc łatwiej wybrać interesujący nas zakład i dodać go do kuponu.

Pokaż więcej Zapaść
Wsparcie

Wsparcie

- OK
Ocena Herobet    8/10
ETOTO, jak każdy z legalnych polskich bukmacherów, posiada serwis obsługi klienta, który jest bardzo ważną częścią tego typu serwisu, ponieważ użytkownik nie zawsze jest w stanie wiedzieć jak rozwiązać każdy problem napotkany na swojej drodze. W przypadku różnego rodzaju kłopotów podczas korzystania z serwisu, możemy skontaktować się z tym właśnie działem poprzez adres mailowy [email protected].

Obsługa klienta, czat na żywo

Obsługa klienta Etoto pomoc

Jeżeli potrzebujemy natychmiastowej pomocy, z pomocą przychodzi ‘’czat na żywo” który jest czynny siedem dni w tygodniu w godzinach od 9.00 do 22.00, więc lwią część doby. Usługa live czatu została wprowadzona stosunkowo niedawno, więc czasami zdarza się że odpowiedzi od konsultantów są mało wyczerpujące. Na szczęście nie jest to rzecz nie do poprawienia.

W sprawie pytań dotyczących działania serwisu, wypłat czy obrotów środkami bonusowymi, powstała osobna zakładka Frequently Asked Questions w skrócie FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami na nie, aby odciążyć poprzednie części obsługi klienta od stosunkowo błahych i prostych pytań. Znajdziemy tam odpowiedzi na ponad 35 pytań z różnych aspektów dotyczących działania samego serwisu takich jak: rejestracja na stronie, system wpłat i wypłat pieniędzy, a także o samych zakładach realizowanych przez spółkę ETOTO.

 

Pokaż więcej Zapaść
Transmisje

Transmisje

- słaba
1
Opinie

Opinie

- słaba
1
Podsumowanie

Podsumowanie

- słaba
1
FAQ

FAQ

- słaba
1

Oceń bukmachera Wszystko o bukmacherze Etoto

  
Rejestracja
Bonusy
Specjalne oferty
Сashout
Oferta specjalna
Wpłaty i wypłaty
Kursy
Aplikacja Mobilna
Wersja mobilna
Zakłady esportowe
Zakłady i Oferta
Wygląd i funkcjonalność
Wsparcie
Transmisje

Wyślij opinię

  
Полезно знать