Najlepszy bonus od pierwszej wpłaty w ETOTO
24 maj 2021 45 0

Najlepszy bonus od pierwszej wpłaty w ETOTO

Wszystkie bonusy 1 500
dla nowych graczy

1500 PLN piechotą nie chodzi, a teraz może być Twoje za pierwszą wpłatę!

Bonus od pierwszego depozytu w ETOTO to jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji bukmacherskich na polskim rynku legalnych zakładów wzajemnych. Skorzystać z niej może każdy nowy gracz, który zarejestruje konto u tego bukmachera. ETOTO podwaja pierwszą kwotę depozytu do maksymalnej wartości aż 1500 PLN. Suma jest na tyle atrakcyjna, że aż żal nie skorzystać z tej promocji. Środki bonusowe spokojnie wystarczą na długo, bo przecież nie musisz ich od razu wydać na typowanie kolejnych kuponów. Zobaczmy, co trzeba zrobić, by uzyskać w ETOTO bonus od pierwszej wpłaty.

Bonus ETOTO od pierwszego depozytu – krok po kroku

Legalny bukmacher Etoto 1500 PLN za pierwszą wpłatę

Zakłady bukmacherskie ETOTO to jedna z tych firm, które starają się być jak najbardziej przyjazne polskim graczom. Dlatego też oferują bardzo wysoką kwotę bonusu od pierwszego depozytu. W ramach promocji przeznaczonej tylko dla nowych graczy do zgarnięcia jest nawet 1500 PLN. Wystarczy tylko założyć konto bukmacherskie, by uzyskać równowartość 100% od swojej pierwszej wpłaty. W tym momencie warto podkreślić, że w ETOTO nie jest wymagany żaden kod bonusowy. Co trzeba zrobić, by otrzymać bonus?

  1. Promocja ta przewidziana została dla nowych graczy, a co za tym idzie, trzeba najpierw zarejestrować swoje konto bukmacherskie. Przejdź na stronę ETOTO (kliknij tutaj) i zlokalizuj przycisk „Załóż konto” w prawym górnym rogu ekranu.
  2. Aby otrzymać bonus od pierwszego depozytu, ETOTO nie wymaga od Ciebie żadnego kodu bonusowego. Warto jednak skorzystać z dostępnego na naszej stronie linku rejestracyjnego, który pozwoli Ci odblokować dodatkowe promocje na start. Po rejestracji należy jeszcze koniecznie zweryfikować konto, czyli przesłać skan dowodu osobistego i potwierdzenie rachunku bankowego. Dopiero wtedy można otrzymać bonus od pierwszej wpłaty.
  3. Rejestracja i weryfikacja nowego konta gracza skutkuje odblokowaniem bonusu powitalnego w ETOTO

Należy podkreślić, że maksymalna kwota bonusu wynosi w ETOTO aż 1500 PLN. Minimalna kwota depozytu wynosi tylko 1 PLN i również tę symboliczną złotówkę bukmacher podwaja. Warto jednak wpłacić większą kwotę na start, by uzyskać bardziej atrakcyjny bonus powitalny. Przed wypłatą środków należy jeszcze spełnić warunki obrotu bonusem.

Warunki obrotu bonusem od depozytu w ETOTO

W kontekście bonusów bukmacherskich warunki obrotu bonusem to zwykle konieczny wymóg. Nie inaczej rzecz ma się w przypadku bonusu od pierwszego depozytu dla nowych graczy w ETOTO. Na spełnienie założeń regulaminu promocji masz 30 dni. Obrót musisz niestety wykonać aż sześciokrotnością otrzymanego bonusu. Do obrotu wliczają się zakłady pojedyncze z kursem minimalnym 2.20 lub zakłady wielokrotne o łącznym kursie 2.20. Przy czym, na kuponach AKO pojedynczy kurs musi wynieść minimum 1.30. Warunki do najłatwiejszych nie należą, co nie oznacza jednak, że nie da się ich spełnić.

Podsumowanie: dlaczego bonus ETOTO się opłaca?

Bonus od pierwszej wpłaty to jedna z najpopularniejszych, obok cashbacku, promocji bukmacherskich na polskim rynku. Bukmacherzy prześcigają się w wysokościach kwoty maksymalnej tego bonusu. ETOTO oferuje dodatkowe środki w wysokości aż 1500 PLN, co sprawia, że bonus od depozytu jest bardzo atrakcyjny. Warunki jego obrotu są dość rygorystyczne, ale aktywni gracze nie powinni mieć problemu z ich spełnieniem. Tym bardziej, że można wpłacić mniejszą kwotę depozytu, a bukmacher ETOTO i tak ją podwoi. Dla nas – bomba.

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *