Powiększ wygrane nawet o 25% dzięki Kombo+ w PZBuk!
24 maj 2021 52 0

Powiększ wygrane nawet o 25% dzięki Kombo+ w PZBuk!

Wszystkie bonusy 500
dla stałych graczy

Gra bez podatku w PZBuk? Tak, dzięki akcji Kombo+!

Legalny polski bukmacher PZBuk oferuje szereg ciekawych promocji dla nowych i stałych graczy. Bonus, który przykuł naszą uwagę, to akcja Kombo+, dzięki której można otrzymać jeszcze więcej kasy z wygranych kuponów. Maksymalnie do zdobycia jest nawet 25% dodatkowych środków. Dzięki temu ten rodzaj bonusu jest najbardziej atrakcyjnym na polskim rynku bukmacherskim. Przyjrzyjmy się mu z bliższa, ponieważ opcja zyskania dodatkowego procentu od potencjalnej wygranej jest niezwykle kusząca.

Na czym polega Kombo+ w PZBuk krok po kroku

Akcja PZBuk kombo+ - na czym polega?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, zakłady bukmacherskie PZBuk posiadają sporo akcji promocyjnych dla nowych i stałych graczy. Za rejestrację konta można otrzymać cashback do 500 PLN, jest też rozbudowany program lojalnościowy i podwyższone kursy na wybrane zdarzenia. Jednak to właśnie promocja Kombo+ zrobiła na nas najlepsze wrażenie. Zobaczmy najpierw, w jaki sposób można z niej skorzystać:

  1. Akcja promocyjna Kombo+ jest przeznaczona dla zarejestrowanych graczy. Wystarczy zatem założyć konto w PZBuk przez stronę internetową (kliknij tutaj). W następnej kolejności trzeba już tylko obstawiać, typować, grać i wygrywać!
  2. Trzeba koniecznie zaznaczyć, że akcja promocyjna Kombo+ dotyczy tylko i wyłącznie kuponów AKO. Aby móc zyskać dodatkowy procent do potencjalnej wygranej, należy zawrzeć zakład wielokrotny z przynajmniej trzema zdarzeniami na kuponie. Maksymalny dodatek do wygranej wynosi 25% i jest rozliczany w przypadku kuponów zawierających siedem lub więcej zdarzeń.
  3. Możliwości uzyskania dodatkowych środków w ramach promocji aktywują się automatycznie tuż po dodaniu trzech zdarzeń do kuponu. Potencjalne wygrane dodatkowe najlepiej obrazuje poniższa tabela:
Liczba zdarzeń na kuponie AKO Wartość wygranej bonusowej
3 2%
4 4%
5 7%
6 14%
7 i więcej 25%

Akcja Kombo+ nie obejmuje jednak wszystkich wydarzeń. Jeśli chodzi o dyscypliny i ligi, które można obstawiać, by uzyskać dodatkowy procent, to należy zapoznać się z listą poniżej:

  • Piłka nożna – Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Superpuchar Polski, kwalifikacje Euro 2020 oraz na mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów
  • Tenis – turnieje cyklu ATP, WTA oraz Wielkiego Szlema
  • Siatkówka – PlusLiga, Puchar Polski, Superpuchar Polski, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy
  • Piłka ręczna – SuperLiga, Puchar Polski, Bundesliga, Liga Asobal, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy
  • Koszykówka – NBA, Energa Basket Liga

Kombo+ a warunki obrotu bonusem w PZBuk

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Wszystkie wygrane, wynikające z akcji promocyjnej Kombo+ nie podlegają żadnym warunkom obrotu bonusem. W praktyce oznacza to, że nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych ruchów, by otrzymać wygrane. Co więcej, można powiedzieć, że akcja Kombo+ pozwala na grę bez podatku bukmacherskiego. W jaki sposób? Podatek i tak odtrącany jest od potencjalnych wygranych, zaś bonus Kobmo+ dodaje procent do wygranej. Dzięki temu z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie AKO minimalizują się straty związane z podatkiem. Przy sześciu zdarzeniach dodatek wynosi już 14%, a przy siedmiu to aż 25%. Przypominamy, że w Polsce uregulowany prawnie podatek bukmacherski to 8% od wygranych.

Podsumowanie: czy Kombo+ w PZBuk to atrakcyjny bonus?

Większe wygrane to zawsze potencjalny magnes na graczy. Tworząc ofertę Kombo+, właściciele marki PZBuk doskonale wiedzieli, co robią. Bukmacher, choć stosunkowo młody, zyskał już spore grono stałych klientów, również dzięki tej akcji promocyjnej. Szansa wyrównania strat spowodowanych podatkiem bukmacherskim jest dla nas wyjątkowo atrakcyjna. Z tego powodu uważamy, że bonus PZBuk w postaci Kombo+ to perfekcyjne rozwiązanie. Szczególnie, jeśli lubisz obstawiać kupony AKO.

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *