O projekcie Herobet.pl

Zakłady sportowe w Polsce z roku na rok zyskują na popularności. Według badań przeprowadzonych przez niezależne firmy, widownia legalnych bukmacherów od 2016 roku rośnie co roku o co najmniej jedną czwartą. Liczba firm bukmacherskich akceptujących zakłady interaktywne w Polsce wzrosła do 21 do 2021 roku.

Od 2016 roku, w związku ze zmianami w ustawodawstwie, najwięksi bukmacherzy zaczęli zmieniać format swoich operacji, przechodząc z nielegalnego segmentu rynku do legalnego. Jednak nadal około 45% graczy obstawia w „szarej” strefie.

Projekt Herobet.pl powstał w 2017 roku jako blog, którego celem było opowiadanie o osobliwościach obstawiania w legalnych punktach bukmacherskich. Wierzymy, że obstawianie u licencjonowanych bukmacherów jest bezpieczniejsze i ostatecznie bardziej opłacalne finansowo, o czym staramy się rozsądnie przekonywać naszych czytelników.

Tworzymy rzetelne recenzje i oceny bukmacherów, porównujemy firmy, przygotowujemy materiały analityczne i wiele innych. Sprawdź aktualną listę legalnych podmiotów oferujących przyjmowanie zakładów wzajemnych i gier hazardowych pod tym linkiem: https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/

Obecnie Herobet.pl prawdopodobnie znajduje się w dziesiątce największych portali bukmacherskich w Polsce.

Nasz cel

Pragniemy stać się uniwersalnym źródłem użytecznych, bezstronnych i obiektywnych informacji dla fanów zakładów bukmacherskich, które pomogą uczynić zakłady bezpieczniejszymi i bardziej opłacalnymi.

Nasz zespół

Jesteśmy grupą ludzi o podobnych poglądach, składającą się z doświadczonych typerów, dziennikarzy i specjalistów technicznych, których łączy chęć stworzenia fajnego produktu informacyjnego dla fanów zakładów sportowych.

Czym się zajmujemy

  • Uczciwa i bezstronna ocena bukmacherów

Wybór bukmachera nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza dla początkującego gracza. Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji, nasi eksperci tworzą rankingi najlepszych bukmacherów w różnych kategoriach. Tutaj możesz znaleźć najlepszych bukmacherów, wybrać tych z aplikacją mobilną, dowiedzieć się, którzy bukmacherzy oferują najhojniejsze bonusy, znaleźć firmy z odpowiednimi metodami płatności. Aby uszeregować bukmacherów w rankingu, korzystamy ze specjalnego systemu ocen, który uwzględnia opinie naszych ekspertów i oceny graczy. 

  • Przygotowywanie niezależnych recenzji bukmacherów

Przygotowujemy i stale aktualizujemy niezależny przegląd każdego bukmachera, który obejmuje wszystkie obszary działalności bukmachera. Nasze recenzje są pouczające, aktualne i godne zaufania. Zbieramy opinie graczy i oceny każdego bukmachera, dajemy naszym użytkownikom możliwość oceniania go i pozostawiania komentarzy. 

  • Piszemy przydatne artykuły-tutoriale na temat każdego bukmachera.

Na pierwszy rzut oka obstawianie u bukmacherów online jest dość proste. Jednak każde biuro ma wiele osobliwości i czasami nie jest łatwo zrozumieć dokładne działanie od samego początku. Szczegółowe przewodniki, napisane przez profesjonalnych analityków pomogą Ci zrozumieć, jak się zarejestrować i zweryfikować, jak dokonać wpłaty i wypłacić zysk, jak korzystać z aplikacji mobilnej i jakie bonusy są najlepsze u każdego bukmachera.

  • Eksperckie prognozy sportowe

Każdy może wygrać pojedynczy zakład. Aby osiągać zyski w zakładach w dłuższym okresie, musisz mieć bardzo głębokie zrozumienie sportu, na który stawiasz. Większość entuzjastów zakładów nie posiada takich umiejętności. Tutaj możemy polecić skorzystanie z prognoz – wskazówek profesjonalistów sportowych dotyczących konkretnych wydarzeń. Zebraliśmy zespół profesjonalnych prognostyków wszystkich najważniejszych dyscyplin sportowych: piłki nożnej, hokeja, koszykówki, tenisa, boksu, e-sportu i codziennie publikujemy ich prognozy na stronie internetowej.

  • Nauka obstawiania zakładów sportowych

Dlatego właśnie stworzyliśmy naszą Akademię Bukmacherską. Są to materiały szkoleniowe, które przydadzą się przede wszystkim początkującym obstawiającym.

Nasze plany obejmują

  • Przyjmowanie i publikowanie opinii bukmacherów oraz pomoc graczom w rozwiązywaniu sporów z firmami bukmacherskimi.