forBET kod promocyjny 2021 - bonusy powitalne dla nowych graczy
27 lip 2021 25 0

forBET kod promocyjny 2021 – bonusy powitalne dla nowych graczy

Wpisz online
Bonus forBET

forBET to legalny polski bukmacher, który oferuje każdemu nowemu użytkownikowi swojego serwisu bardzo atrakcyjny bonus powitalny, w którym możemy zgarnąć aż 2480 zł. Na start otrzymujemy aż 200 PLN do wykorzystania w zakładzie bez ryzyka oraz bonus od pierwszego depozytu w wysokości 2000 PLN! Razem z bonusem od drugiego depozytu w wysokości 200 PLN forBET stworzył jeden z lepszych ofert dla nowych graczy, która bez wątpienia wyróżnia się na tle konkurencji.

FORBET BONUS – 14 DNI BEZ PODATKU + 2000 PLN BONUS OD DEPOZYTU – ODBIERZ KOD

forBET kod promocyjny 2021 – Jakie profity otrzymujemy?

Legalny polski bukmacher forBET - jakie profity otrzymujemy?

Kiedy podczas rejestracji w serwisie forBET wpiszemy kod promocyjny otrzymamy dostęp do bonusowej oferty bukmachera, która nie jest dostępna w jego standardowej wersji. Jakie dodatkowe profity wchodzą w jej skład? Przede wszystkim warto wspomnieć o bonusie od pierwszej wpłaty, który wynosi 100 PLN (plus 100% od kwoty depozytu) i zakładzie bez ryzyka o wartości 200 PLN.  Poniżej prezentujemy krótkie zestawienie poszczególnych bonusów w pakiecie powitalnym serwisu:

Typ promocji Wartość bonusu
Zakład bez ryzyka 2500 PLN
Bonus od depozytu 100% od pierwszego depozytu do kwoty 2000 PLN, oraz od drugiej wpłaty do 200 PLN
Freebet VIP 100 PLN
Gra bez podatku +14% do kwoty wygranych przez 14 dni
Opcja cashout Możesz zamknąć zakład przed całkowitym rozstrzygnięciem kuponu

Jak aktywować bonus powitalny?

Legalny polski bukmacher forBET - jak aktywować bonus?

To bardzo proste! Aby aktywować bonus forBET wystarczy postępować zgodnie z naszymi wytycznymi:

 • Przejdź pod adres strony internetowej bukmachera forBET
 • Kliknij zielony przycisk z napisem “Rejestracja”
 • Uzupełnij nieskomplikowany formularz rejestracyjny, w odpowiednim polu podając nasz kod promocyjny
 • Zakończ rejestrację i zaloguj się na swój nowy profil
 • Wpłać pierwszy depozyt, odblokuj i aktywuj bonus na start forBET!

forBet Bonus Powitalny

No dobrze, powiedzmy, że dokonałeś rejestracji konta, co teraz? Co tak naprawdę można zrobić z otrzymanymi bonusami? W następnych punktach postaramy się opisać na czym polegają oraz w jaki sposób można je wykorzystać.

Zakład bez ryzyka

Legalny polski bukmacher forBET zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka jest jednym z bardziej pożądanych bonusów z uwagi na korzyści jakie ze sobą niesie. Znany jest również pod terminem “cashback” i polega na tym, że jeśli zakupiony przez nas kupon okaże się przegrany to bukmacher zwróci nam całą kwotę, którą na niego przeznaczyliśmy. W forBET otrzymujemy zakład bez ryzyka w wysokości 200 PLN. Warto pamiętać, że bonus ten jest ważny jedynie przy pierwszym zakupionym kuponie.

Nasz pierwszy zakład będzie zatem “ubezpieczony” do 200 PLN, pamiętajmy, aby wykorzystać maksymalnie forBET kod bonusowy, który powinniśmy wpisać w ostatnim oknie podczas rejestracji konta. W przeciwnym razie nie będziemy mogli skorzystać z promocji i wszystko nam przepadnie. Przypominamy też, że kupon musi być zawarty przy użyciu środków które mamy na koncie głównym! Tylko w ten sposób może dojść do aktywacji bonusu.

Kiedy po zawartym zakładzie, który okazał się nietrafiony i nie otrzymujemy należytej nam kwoty powinniśmy skontaktować się z biurem obsługi klienta pisząc maila na [email protected] z tytułem: zakład bez ryzyka.

Otrzymany zwrot powinniśmy obrócić co najmniej czterokrotnie na kuponach powinny być minimum 2 zdarzenia z kursem wynoszącym co najmniej 1.20. Natomiast kurs całkowity kuponu powinien wynosić 2.00

Bonus od wpłaty

Legalny polski bukmacher forBET bonus od wpłaty

Kolejnym rodzajem bonusu jakim znajdziemy w naszym pakiecie powitalnym jest bonus od wpłaty, zwany również bonusem od (pierwszego) depozytu. W przypadku pierwszego depozytu bonus wynosi 100% i obejmuje kwotę do 2000 PLN. Oznacza to, że jeżeli wpłacimy 2000 PLN na nasze konto depozytowe, otrzymamy taką samą sumę na koncie bonusowym.

Warto wspomnieć, że bonus od depozytu zostaje aktywowany wówczas, gdy obrócimy nim minimum raz po kursie 2.0. Aby móc wypłacić otrzymane środki musimy obrócić bonus na kuponach AKO z minimalnym kursem 2.5. Zdarzenia na naszym kuponie powinny mieć minimalny kurs wynoszący 1.3.

Drugi depozyt

ForBET idzie za ciosem i proponuje nam również bonus od drugiej wpłaty tzw. MaxiZysk. Obejmuje on kwotę do 200 PLN. Możesz zwiększyć wygraną na swoim kuponie za pomocą zwiększenia specjalnego mnożnika MaxiZysk. Jeśli wpłacimy swój drugi depozyt i wybierzemy wspomniany wcześniej mnożnik to nasz zysk z poprawnie wytypowanego zakładu wyniesie dwa razy więcej. Warunkiem jest, że za wskazany depozyt nabędziemy kupon AKO, na którym będą się znajdować minimum 3 wydarzenia każde z kursem 1.40 lub wyższym. Stawka całego kuponu musi być równa kwocie depozytu, do którego dobraliśmy mnożnik MaxiZysk.

Bez podatku (14 dni)

Legalny polski bukmacher forBET bez podatku

Jeśli zarejestrujemy swoje konto w serwisie forBET otrzymamy również bonus w formie dodatkowych +14% do naszych wygranych przez 14 dni od daty naszego pierwszego zalogowania na konto forBET. W tej promocji mogą wziąć udział kupony z minimum 3 wydarzeniami, z których każde nie będzie o kursie mniejszym niż 1.30. Z promocji powinniśmy móc skorzystać 24h po założeniu konta.

Aktualne iforBET promocje

Jakie są jeszcze inne aktualne promocje w forBET? Jest oczywiście dosyć atrakcyjny pakiet powitalny, w którym główną rolę grają zakład bez ryzyka oraz dodatkowe środki po pierwszym i drugim depozycie. Czy poza bonusem powitalnym bukmacher oferuje coś jeszcze? Odpowiedzią na to pytanie są iforBET promocje tymczasowe, które serwis organizuje dla graczy, którzy już posiadają konto forBET od dłuższego czasu.

Od czasu do czasu możemy się natknąć na kilkudniowe podwyższenie wygranych o 14%, co oznacza, że serwis uruchamia tzw. Grę bez podatku dla swoich typerów, zdarzają się również przypadki gdy serwis podwyższa wygrane z kuponów AKO o kilka procent. Poniżej przedstawiamy charakterystykę reszty aktualnych promocji w forBET.

Wirtualne mistrzostwa

Legalny polski bukmacher forBET wirtualne mistrzostwa

ForBET Zakłady Bukmacherskie posiada szeroki wybór typów na najpopularniejsze gry komputerowe, których w ofercie ma naprawdę sporo. Bukmacher oprócz posiadania w swojej ofercie takich klasyków jak CS:GO, LOL czy StarCraft jest bardzo mocno zaangażowany w e-sportowe wydarzenia. Świadczy o tym fakt, że ForBet może się pochwalić tytułem sponsora profesjonalnej organizacji x-kom AGO, która jest jednym z najbardziej znanych e-sportowych teamów w naszym kraju. Drużyna zdążyła odnieść wiele sukcesów zarówno w Polsce jak i na świecie np. podium na turnieju Games Clash Masters czy Nations Elite Esport Cup.

Gra o bonus

Legalny polski bukmacher forBET gra o bonus BETARCHITEKT

Jeśli zadajemy sobie pytanie “na co dzisiaj postawić?” to dobra okazja, żeby skorzystać z opcji “Szybki kupon”. Musimy podać kilka zmiennych np. kwotę za jaką chcielibyśmy zagrać, kwotę jaką chcielibyśmy wygrać, określić kurs zawieranego przez nas zakładu i jego zakres czasowy, czyli po prostu datę. Kiedy klikniemy przycisk “Szukaj” powinniśmy zobaczyć propozycje kuponów, jakie spełniają nasze kryteria.

ForBet jako jeden z nielicznych posiada narzędzie, które pozwala na stworzenie swojego własnego zakładu, nazywa się ono BetArchitekt i umożliwia połączenie własnej kombinacji wydarzeń w większy zakład na jednym kuponie z większym kursem. Narzędzie dostępne jedynie na stronie internetowej forBET (na urządzeniach mobilnych nie możemy z niego skorzystać) i jest dosyć nowatorskie w porównaniu do reszty funkcjonalności oferowanych przez polskich bukmacherów.

Bonus urodzinowy

Legalny polski bukmacher forBET bonus urodzinowy

To jedne z wielu niespodzianek jakie forBET posiada w swojej ofercie. Z uwagi na fakt, iż każdy kto posiada konto w serwisie obchodzi swoje urodziny, postanowił obdarowywać graczy, którzy wykażą się nawet minimalną aktywnością w tym czasie tj. dokonywaniem zakładów, aktywowaniem bonusów etc. Aby spełnić warunki uczestnictwa w tej promocji należy wpłacić depozyt minimum 100 PLN (liczą się ostatnie 3 miesiące) oraz dokonać jednokrotnego obrotu tej kwoty (wszystko to jeśli w danym dniu obchodzimy urodziny).

Warto wspomnieć, że promocja dotyczy również nowo zarejestrowanych graczy, którzy zarejestrowali swoje konto forBET w okresie do 7 dni przed albo do 7 dni po dacie swoich urodzin. W takich przypadkach powinniśmy skontaktować się z obsługą klienta pisząc na adres [email protected].

Jeżeli spełniamy warunki otrzymamy bonus urodzinowy na nasze konto bonusowe w kwocie 20 PLN. Bonus powinniśmy obrócić minimum dwukrotnie po kursie minimalnym 2.0, aby to zrobić możemy zawrzeć zakład na kuponie AKO z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1.20

TurboKurs

Legalny polski bukmacher forBET promocja turbo kurs

TurboKurs jak sama nazwa wskazuje polega na tym, że serwis podwyższa kursy na wybrane przez siebie wydarzenia lub kategorie. Jest to jednak bonus, który nie występuje za każdym razem, albo po spełnieniu określonych warunków jak to ma miejsce w przypadku bonusu powitalnego.

O podwyższonym kursie bukmacher najczęściej informuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Musimy zatem na bieżąco śledzić kanały serwisu forBET  jeśli chcemy trafić na “TurboKursy”. Warto wspomnieć, że promocja ta obejmuje tylko 100 pierwszych kuponów, od momentu jej ogłoszenia przez bukmachera, trzeba się zatem spieszyć.

Turbokurs można zagrać zarówno kuponem AKO jak i pojedynczym zakładem. Brak również ograniczeń co do maksymalnej i minimalnej stawki, która powinna widnieć na kuponie.

Piątek na bogato

Na bogato to jedna z tych promocji, o których trudno zapomnieć. Oprócz swojej charakterystycznej nazwy wyróżnia się ona na tym, że serwis podwyższa nasze wygrane z zakładów o 14%. Gra “na bogato” dotyczy wszystkich zakładów wirtualnych, pre-match oraz tych dokonanych na żywo. Wszystko to pod warunkiem, że zakłady zostaną zawarte w piątek od godziny 0:00 do 23:59, a nasz kupon będzie zawierał minimum 3 zdarzenia, każde o kursie wynoszącym co najmniej 1.30. Musi również na nim widnieć kwota wynosząca minimum 20 PLN.

Wirtualne II

Legalny polski bukmacher forBET promocja wirtualne ll

Warto wspomnieć, że forBET może się pochwalić dosyć atrakcyjną ofertą na sporty wirtualne. Każdy amator tego rodzaju zakładów może skorzystać z promocji, dzięki której potencjalne wygrane mogą urosnąć nawet o 40%. Chodzi o wszystkie dyscypliny sportowe jakie znajdziemy w ofercie Wirtualne II, czyli między innymi wyścigi konne, motocyklowe, żużel, piłkę nożną czy też wyścigi psów. Promocja dotyczy kuponów na których znajduje się więcej niż jedno wydarzenie. Przy dwóch zdarzeniach możemy liczyć na wygraną większą o 5%, natomiast przy 10 i większej ilości wydarzeń będzie to aż +40% do wygranej kwoty.

ilość wydarzeń na kuponie +% do wygranej
3 5%
4 10%
5 15%
6 20%
7 25%
8 30%
9 35%
10 40%

Oferta zakładów bukmacherskich

Legalny polski bukmacher forBET oferta

W ofercie zakładów bukmacherskich króluje piłka nożna. Oprócz tego sportu, popularnymi dyscyplinami w forBET są także żużel, tenis, siatkówka, koszykówka czy hokej. Bukmacher skupia się na rozbudowywaniu swojej oferty związanej ze sportami, które w Polsce cieszą się popularnością. Z nieco bardziej niszowych dyscyplin dostępny jest krykiet, pesapallo, snooker i szachy.

Dostępne są też zakłady z oferty live. Zakłady na żywo pozwalają na typowanie wyników w trakcie trwania spotkań. Poruszanie się po tej ofercie jest bardzo wygodne, gdyż wydarzenia podzielone są według kategorii i dyscyplin. Co ważne, forBET udostępnia możliwość podglądu statystyk meczowych, a w niektórych przypadkach także transmisji w formie streamingu.

Sporty wirtualne w forBET kryją się pod zakładką o nazwie „zakłady wirtualne”. Wśród dyscyplin dostępnych do obstawiania jest piłka nożna (w trzech kategoriach), koszykówka, tenis, wyścigi konne oraz wyścigi psów.

Można też obstawiać symulowane gry karciane. Aktualnie bukmacher współpracuje z anglojęzycznym portalem karcianym, zatem nie ma tu polskojęzycznego stołu do gry. Gracze mogą typować rozstrzygnięcia w trzech kategoriach: poker, wojna, a także blackjack. Gry karciane forBET dostępne są całodobowo i rozstrzygane są automatycznie.

Metody płatności

Legalny polski bukmacher forBET metody płatności

Jeśli chodzi o dostępne metody płatności mamy do wyboru kilka opcji między innymi poprzez bramkę płatności PayU oraz usługi typu DotPay czy t.pay.com. Jeśli wybierzemy DotPay to dalej możemy kontynuować dokonywanie płatności za pomocą Paysafecard, SkyCash lub przy pomocy kodu BLIK. Płatności możemy również dokonać za pomocą karty kredytowej Visa lub Mastercard.

Aby dokonać pierwszej wpłaty powinniśmy się zalogować na swoje konto forBET, a następnie kliknąć przycisk “Wpłać”, który znajduje się w prawym górnym rogu na stronie głównej.

Minimalna kwota depozytu, jaka będzie się “liczyła” w ramach bonusu na start to 20 PLN. Jeśli pod koniec rejestracji wpisaliśmy nasz forBET kod bonusowy to możemy na tym etapie otrzymać do 2100 PLN.

Po kliknięciu przycisku “wpłać” wpisujemy kwotę, którą chcielibyśmy zdeponować na naszym koncie depozytowym i następnie klikamy na “Akceptuj”. Teraz musimy dokonać płatności za pomocą jednej z dostępnych metod tj. PayU, DotPay lub t.pay.com.

Jeśli realizacja płatności zakończy się sukcesem to powinniśmy zobaczyć przesłaną sumę na naszym koncie depozytowym + 200 PLN zakładu bez ryzyka na koncie bonusowym. Jeśli zaś kwota, którą przelaliśmy była równa bądź większa niż 100 PLN to na nasze konto bonusowe powędruje dodatkowe 100 PLN.

Aby wypłacić środki znajdujące się na naszym koncie depozytowym możemy użyć specjalnej opcji Quick Pay, która, jak sama nazwa wskazuje umożliwia szybką wypłatę pieniędzy prosto na nasze konto bankowe. Jedynym ogranicznikiem jest kwestia działania tej funkcjonalności w określonych godzinach od 8 do 23. Opcji możemy używać przez 7 dni w tygodniu, a środki powinny znaleźć się na naszym koncie w przeciągu 30 minut. Minimalną kwotą, jaką możemy wypłacić z naszego konta forBET jest 1 PLN.

Obsługa klienta

Legalny polski bukmacher forBET obsługa klienta

Gracze, którzy zarejestrowali konto w forBET mogą nawiązać kontakt z biurem obsługi klienta. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, do Twojej dyspozycji pozostaje wygodny czat na żywo. Dostępny jest on codziennie od 8:00 do 24:00. Bukmacher udostępnia też swój adres mailowy [email protected], jeśli wolisz taką formę komunikacji z obsługą klienta. Oprócz tych opcji kontaktu, każdy może spróbować znaleźć odpowiedź na swoje pytania samodzielnie. Bukmacher udostępnia na stronie obszerny bank wiedzy, gdzie można znaleźć wszystkie informacje dotyczące działania zakładów.

FAQ

Jak założyć konto w forBET?

Zakładanie konta w forBET jest stosunkowo łatwe. Wystarczy że wejdziemy na stronę forBET.pl i klikniemy przycisk “Rejestracja”.

 1. W pierwszym oknie musimy podać swój adres email, na który przyjdzie link z potwierdzeniem rejestracji oraz, pełną nazwę użytkownika oraz hasło. Pamiętajmy, żeby te ostatnie było bezpieczne czyli powinniśmy ustawić hasło na co najmniej osiem znaków zawierające duże oraz małe litery, jeden symbol oraz cyfrę.
 2. Na następnym ekranie zostaniemy poproszeni o resztę danych czyli obywatelstwo, imię, nazwisko,  numer telefonu komórkowego, adres, kod pocztowy i walutę w jakiej chcemy rozliczać się z bukmacherem.
 3. W ostatnim oknie musimy wypełnić pola z datą urodzenia, PESELEM, numerem i serią naszego dowodu osobistego, musimy również załączyć skan naszego dowodu tożsamości a także podać numer konta bankowego. W tym oknie musimy również wypełnić bardzo ważne pole z kodem promocyjnym, jeżeli je pominiemy nie otrzymamy od forBET bonusu na start.

Tuż po tym jak wypełnimy wszystkie pola i zaznaczymy wymagane oświadczenia i zgody powinien do nas przyjść mail z linkiem aktywacyjnym. Klikając w link kończymy cały proces rejestracji i pozostaje nam czekać na pozytywną weryfikację naszych danych przez zespół forBET.

Jak odebrać bonus na start?

ForBET Bonus na start aktywujemy specjalnym kodem, który wpisujemy w ostatnim etapie procesu rejestracji. Jeżeli go nie wpiszemy platforma nie zaliczy nas do grona osób, które dostaną bonus powitalny. Następnie musimy wpłacić depozyt o minimalnej wartości 20 PLN, wtedy otrzymamy bonus 100% od pierwszego wpłaconego depozytu. Następnie musimy nim obrócić jednokrotnie po kursie 2.0. Potem możemy się zabierać do korzystania z reszty dobrodziejstw jakie forBET przygotował dla nowych użytkowników, czyli do zakładu bez ryzyka do kwoty 200 PLN, dni bez podatku przez 14 dni oraz bonusu od drugiego depozytu z MaxiZyskiem.

Co składa się na bonus powitalny w Forbecie?

Bonus powitalny w ForBET składa się z kilku pomniejszych bonusów a należą do nich:

 • Zakład bez ryzyka w wysokości 200 PLN
 • Bonus od pierwszego depozytu w wysokości 2000 PLN
 • Bonus od drugiego depozytu w wysokości 200 PLN
 • Darmowy zakład w wysokości 100 PLN jeśli wpłacimy swój pierwszy depozyt i obstawimy pierwszy kupon (w niektórych wersjach bonusu powitalnego ten freebet nie występuje)
 • Grę bez podatku przez 14 dni od założenia konta forBET

Jaki jest obrót bonusu Forbet?

Jeśli chodzi o pierwszą wpłatę na nasze konto depozytowe to otrzymany bonus musimy obrócić dwukrotnie.

Co to oznacza?

Powinniśmy zagrać łącznie za 2 razy większą kwotę niż otrzymaliśmy na konto bonusowe. Muszą to być zakłady wielokrotne, cały kupon powinien posiadać kurs wynoszący co najmniej 2.50. Natomiast jego składowe, czyli wydarzenia, które się na nim znalazły muszą mieć kurs 1.30 lub wyższy.

Również w przypadku zakładu bez ryzyka musimy wykonać obrót bonusem. Powinniśmy zagrać za 4 krotną wartość kwoty, jaką otrzymaliśmy w ramach zakładu bez ryzyka po kursie minimum 2.0.

Natomiast jeśli chodzi o inne bonusy takie jak np. wygrane z MaxiZysku czy grę bez podatku, to nie jesteśmy zmuszani do obracania kwotami, jakie wygramy w wyniku korzystania z tych promocji.

Czy jest na iForbet bonus bez depozytu?

Bonus bez depozytu występuje w ofercie powitalnej forBET, ale opatrzony jest pewnymi warunkami. Warunkiem otrzymania darmowego zakładu w wysokości 100 PLN jest wpłacenie depozytu i obstawienie swojego pierwszego kuponu. Większość darmowych zakładów oraz tzw. cashbacków będzie opatrzona podobnymi regułami. Same w sobie nie zawierają depozytu, jednak aby je otrzymać będziemy musieli jakiś depozyt wpłacić.

 

 

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *