BetX kod promocyjny
07 paź 2021 16 0

BetX kod promocyjny

Wpisz online
Bonus BetX

Bonusy BetX na start: bonus od pierwszego depozytu 100% do 7777 PLN + freebet za wpłatę 50 PLN – ODBIERZ KOD!

Co daje kod promocyjny BetX?

Legalny bukmacher BetX co daje kod promocyjny?

U legalnego polskiego bukmachera BetX kod promocyjny nie jest jeszcze dostępny (stan na 4 października 2021). Jak tylko firma podzieli się z nami swoim kodem, od razu Was o tym poinformujemy. To, że na BetX kod promocyjny trzeba jeszcze poczekać, nie oznacza jednak, że bukmacher nie oferuje swoim klientom atrakcyjnych bonusów. Na wszystkich rejestrujących się graczy czeka ciekawy pakiet powitalny. W przyszłości BetX kod promocyjny tylko rozszerzy ofertę promocji na start.

Rodzaj bonusu Bonus BetX – wartość
BetX kod promocyjny: Dostępny wkrótce!
Bonus od pierwszej wpłaty 100% do 7777 PLN
Darmowy zakład freebet za wpłatę 50 PLN

Jak aktywować kod promocyjny do BetX?

Legalny bukmacher BetX jak aktywować kod promocyjny?

Aktywacja bonusu w BetX Polska będzie dostępna podczas rejestracji nowego konta bukmacherskiego. Formularz rejestracyjny wypełnić można za pośrednictwem strony internetowej. Aktualnie podczas zakładania konta dostępne jest pole na „kod polecający”, który otrzymać możemy od innego zarejestrowanego gracza. Kod polecający pozwala na skompletowanie ekipy i uzyskanie dodatkowego bonusu w postaci freebetu 50 PLN.

  • Wejdź na stronę bukmachera eBetX.pl.
  • Kliknij pole oznaczone hasłem „Rejestracja” w prawym górnym rogu ekranu.
  • Wypełnij krótki formularz szybkiej rejestracji, który zajmuje parę chwil.
  • Podczas rejestracji możesz podać kod polecający otrzymany od zarejestrowanego użytkownika. Wkrótce pojawi się tutaj również pole na BetX kod promocyjny.
  • Wpłać swój pierwszy depozyt, by otrzymać bonus od wpłaty i freebet na start.

Bonusy BetX w pakiecie powitalnym

Jeżeli chodzi o ofertę bonusową legalnego polskiego bukmachera BetX Polska, promocje dostępne są dla wszystkich graczy. Wystarczy założyć nowe konto bukmacherskie, by móc otrzymać atrakcyjny pakiet promocyjny na start. Aktywacja bonusu odbywa się po dokonaniu wpłaty pierwszego depozytu na konto główne.

Aby otrzymać podstawowy pakiet bonusów na start, w BetX kod promocyjny nie jest wymagany. W przyszłości kod bonusowy odblokuje dodatkowe promocje dla nowych graczy.

Rodzaj bonusu Bonus BetX – wartość
BetX kod promocyjny: Dostępny wkrótce!
Bonus od pierwszej wpłaty 100% do 7777 PLN
Darmowy zakład freebet za wpłatę 50 PLN

BetX bonus od pierwszej wpłaty 100% do 7777 PLN

Legalny bukmacher BetX bonus od pierwszej wpłaty 100% do 7777 PLN na start

Jeden z najwyższych bonusów od pierwszej wpłaty dostępny jest na polskim rynku właśnie u bukmachera BetX. Cztery „siódemki” pozwolą Ci „rozbić bank” już na starcie swojej przygody z obstawianiem meczów u tego buka. Warto jednak mieć na względzie, że wysoka wartość bonusu niekoniecznie przekłada się na atrakcyjne warunki obrotu. Regulamin bonus ten ma jednak dosyć wymagający.

W celu otrzymania 100% od pierwszej wpłaty, należy zdeponować kwotę mieszczącą się w przedziale od 10 do 7777 PLN. Bukmacher podwoi kwotę pierwszego depozytu w postaci środków promocyjnych na koncie bonusowym. Obrót bonusem polega na zagraniu za ośmiokrotność wpłaconej kwoty w ciągu 30 dni od aktywacji bonusu. Do warunków obrotu wliczają się tylko kupony AKO z minimum 4 zdarzeniami, kursem pojedynczym co najmniej 1.25 i ogólnym 2.44.

Wypłata bonusu powitalnego odbywa się w czterech etapach. Po zagraniu za każde 25% wartości wpłaty, bukmacher „uwolni” jedną ćwiartkę kwoty bonusowej. Otrzymane w ten sposób pieniądze będzie można przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić je na konto w banku.

BetX darmowy zakład freebet 50 PLN

Legalny bukmacher BetX darmowy zakład freebet 50 PLN

Warunki promocji dotyczącej darmowego zakładu w postaci freebetu dostępne są pod zakładką „Podwójne wejście”. Bukmacher BetX Polska przygotował dla nowych graczy specjalny freebet o wartości 50 PLN. Promocja ta łączy się z możliwością otrzymania 100% od pierwszej wpłaty, zaś aktywacja bonusu uzależniona jest od zdeponowania pieniędzy na koncie.

Maksymalnie otrzymać można 50 PLN, choć freebet BetX może wynieść też mniej. Bukmacher daje graczom równowartość pierwszego depozytu w postaci freebetu, choć jego maksymalna kwota nie może przekroczyć 50 PLN. Wpłacając 7777 PLN, by otrzymać maksymalny bonus od depozytu, freebet wciąż wynosić będzie 50 PLN.

Otrzymane środki w postaci darmowego zakładu należy wykorzystać w ciągu 14 dni od przyznania bonusu. Freebet zadziała tylko na kuponie z minimalnym kursem ogólnym na poziomie 2.0.

Pozostałe promocje bukmacherskie dla stałych graczy

Bukmacher BetX Polska przygotował szereg dodatkowych promocji, z których skorzystać mogą również stali klienci. Należy podkreślić, że oferta tego stosunkowo młodego bukmachera wciąż się rozwija. W związku z tym, w przyszłości powinniśmy być świadkami jeszcze ciekawszej oferty promocyjnej, zarówno dla nowych, jak i powracających graczy.

Rodzaj bonusu Bonus BetX
Ekipa BetX Freebet 50 PLN dla Ciebie i kolegi
nieTRAFIONY 10-krotność stawki bez podatku w przypadku jednego nietrafionego zakładu
Grasz to masz Program lojalnościowy bukmachera

Ekipa BetX

Legalny bukmacher BetX promocja EKIPA. Zaproś znajomych do swojej ekipy

Rejestrując się na stronie internetowej eBetX.pl, trafisz na specjalne pole, gdzie wpisać można kod polecający.

Skąd go wziąć?

Najlepiej od użytkownika, który już zarejestrował się u bukmachera i zbiera kolegów do swojej ekipy. Za polecenie nowego użytkownika gracz ten otrzyma 50 PLN w postaci freebetu. Taki sam bonus czeka na każdego, kto z polecenia założy nowe konto.

Warunki promocji są bardzo proste. Trzeba koniecznie użyć kodu polecającego podczas rejestracji, a następnie wpłacić depozyt minimalny 200 PLN i zagrać nim raz. Minimalny kurs kuponów, które wliczają się do warunków obrotu, wynosi 2.00. Jeśli chodzi o ten bonus regulamin nie zakłada ograniczeń pod względem liczby zaproszonych osób. Gracz korzystający z kodu polecającego może później wygenerować własny kod i zapraszać kolejnych znajomych do obstawiania.

nieTRAFIONY

Legalny bukmacher BetX promocja Nietrafiony

Promocja o nazwie „nieTRAFIONY” to ciekawa alternatywa dla znanych bonusów bukmacherskich. Na stronie internetowej BetX Polska obstawiać można długie taśmy AKO, które zostaną w pewien sposób ubezpieczone. Jeśli jeden z zakładów będzie rozliczony jako przegrany, nie spowoduje to przegrania całego kuponu. Warunek jest taki, że kupon musi mieć minimum 8 zdarzeń, kurs pojedynczy nie może przekroczyć 8.00, zaś ogólny być na poziomie co najmniej 200.00.

Jeśli jedno ze zdarzeń „nie wejdzie”, bukmacher zasili konto gracza 10-krotnością stawki pomniejszonej o 12% podatku bukmacherskiego. Maksymalnie uzyskać można w ramach promocji 1000 PLN. Bukmacher nie przewiduje dalszych warunków obrotu otrzymanymi środkami bonusowymi.

Grasz to masz

Legalny bukmacher BetX promocja Grasz to masz - program lojalnościowy

Akcja promocyjna pod nazwą „Grasz to masz” jest próbą stworzenia w BetX programu lojalnościowego dla stałych i powracających klientów. Zasada działania tej kampanii jest bardzo prosta – im więcej obstawiasz, tym więcej możesz zyskać. Bukmacher bierze pod uwagę całkowity obrót finansowy na koncie gracza, który rozliczany jest każdego miesiąca.

Pierwszy próg, który kwalifikuje klienta do otrzymania bonusu to obrót minimalny 500 PLN. Jeśli w ciągu miesiąca zagrasz kupony z kursem rozliczonym powyżej 1.00 za kwotę od 500 do 1999,99 PLN, otrzymasz 10 PLN. Maksymalna wartość przyznanego bonusu może wynieść nawet 200 PLN, jeśli przez miesiąc zagrasz za 20 tysięcy. Warunki obrotu bonusem nie obowiązują.

Oferta bukmachera BetX – dyscypliny, zakłady, kursy

Bukmacher BetX Polska stawia dopiero pierwsze kroki na polskim rynku zakładów wzajemnych. Oferta zakładów bukmacherskich pojawiła się w sieci w maju 2020 roku. Co ciekawe, do tej pory bukmacher nie zaprezentował klientom swojej aplikacji mobilnej. Obstawiać zakłady można zatem wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej pod adresem www.ebetx.pl. Sprawdźmy, co przygotował bukmacher dla swoich graczy.

Bukmacher BetX oferta sportowa

Legalny bukmacher BetX oferta sportowa

Zakłady sportowe obstawiać można na stronie BetX Polska zarówno w ramach oferty przedmeczowej, jak i na żywo. Wśród dostępnych dyscyplin największą popularnością cieszy się piłka nożna. Poszczególne mecze dają dostęp do setek różnych zakładów, a kursy są tutaj całkiem atrakcyjne.

Oprócz „nogi” typować można też tenis, hokej, koszykówkę, siatkówkę, sporty walki i nie tylko. W sumie na graczy czeka obecnie 18 dyscyplin, choć oferta może doczekać się poszerzenia już wkrótce.

Bukmacher oferuje dostęp do wyników i statystyk, które ułatwiają podejmowanie decyzji podczas typowania meczów. Oferuje również dostęp do sekcji „Pewniaczków”, gdzie znaleźć można wszystkie najbardziej prawdopodobne rozstrzygnięcia wydarzeń sportowych. Oferta zakładów sportowych pozostawia trochę do życzenia, ale mamy nadzieję, że wkrótce rozwinie się w dobrym kierunku.

Zakłady e-sportowe

Legalny bukmacher BetX oferta e-sportowa

Sporty elektroniczne zostały wyróżnione w ofercie BetX dedykowaną zakładką. Wielu polskich bukmacherów decyduje się na takie rozwiązanie, które wynika z rosnącej popularności e-sportu w Polsce. W przypadku opisywanego bukmachera, oferta e-sportowa prezentuje się bardzo dobrze.

Gracze mogą typować rozstrzygnięcia meczów LOL, DOTA 2, CS:GO, Overwatch, KoG, Starcraft, Rainbow Six i Rush Football. Istnieje możliwość obstawiania przed meczami, a także w trybie live. Co więcej, bukmacher udostępnia również opcję oglądania transmisji meczów e-sportowych na żywo w formie streamingu.

Sporty wirtualne

Legalny bukmacher BetX sporty wirtualne

Popularne wirtualki dostępne są na stronie BetX w dwóch zakładkach: „Wirtualne wyścigi” oraz „Wirtualny sport”. Klienci bukmachera mają szansę sprawdzić się w obstawianiu symulowanych komputerowo rozgrywek w kilku dyscyplinach. Do dyspozycji mają wirtualną piłkę nożną, jak również wirtualne wyścigi psów i koni. Zakłady przyjmowane są przed wirtualnymi rozstrzygnięciami oraz w trybie live. Serwis ten działa całodobowo, 24/7.

Metody płatności

Legalny bukmacher BetX metody płatności

Jeżeli chodzi o bonusy i ofertę zakładów bukmacherskich, firma BetX ma wciąż trochę do nadrobienia. Czas przyjrzeć się aktualnie akceptowanym przez bukmachera metodom płatności. Zobaczmy, w jaki sposób wpłacić kasę na zakłady i jak wypłacić następnie wygrane środki na rachunek w banku.

Pod względem metod wpłat, BetX wypada nieźle. Chcąc przelać środki na konto depozytowe, można skorzystać z kilku wygodnych i szybkich sposób płatności. Gracze mają do dyspozycji technologie BLIK, Przelewy24, DotPay, karty płatnicze Visa i MasterCard, a także przelewy z portfela elektronicznego Revolut. Trzeba przyznać, że oferta sposobów wpłaty jest wystarczająco zdywersyfikowana.

Minimalna kwota wpłaty na konto gracza wynosi 5 PLN. Na koncie tymczasowym (przed weryfikacją) można zlecić wpłaty do kwoty maksymalnej 5000 PLN. Pieniądze w przypadku szybkich wpłat księgowane powinny być błyskawicznie.

Z kolei wypłaty na rachunek osobisty w banku można dokonać na numer konta podany podczas rejestracji. Minimalna kwota wypłaty wynosi zaledwie 1 PLN, a czas obsługi przelewu zależy od aktualnej wydolności systemu. Bukmacher zaznacza, że wypłata może zająć maksymalnie 7 dni roboczych. Na ogół jednak pieniądze księgowane są po około kwadransie, gdyż BetX korzysta z opcji szybkich przelewów.

Obsługa klienta

Legalny bukmacher BetX obsługa klienta

Jeżeli w trakcie gry u bukmachera BetX pojawią się jakiekolwiek pytania, można kierować je do biura obsługi klienta. Pracownicy firmy akceptują kilka możliwości kontaktu. Zarejestrowani gracze mogą korzystać z wygodnego czatu na żywo, który działa codziennie od 8:00 do 22:00. W pozostałych przypadkach na klientów czeka formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie internetowej buka. Można też skorzystać z adresu mailowego [email protected], lecz na odpowiedź trzeba poczekać kilka godzin.

FAQ

Jaki BetX kod promocyjny działa?

Aktualnie kod promocyjny BetX nie funkcjonuje, choć ma się pojawić wkrótce. Mimo to, bonus powitalny dostępny jest i tak dla wszystkich rejestrujących się graczy.

Co daje kod promocyjny BetX?

Na chwilę obecną bez kodu promocyjnego można otrzymać bonus od pierwszej wpłaty do 7777 PLN. Bukmacher za wpłatę daje też darmowy freebet, który może wynieść do 50 PLN.

Czy w BetX można grać bez podatku?

W ramach stałej oferty zakładów bukmacherskich BetX nie przewidziano promocji, która niwelowałaby podatek bukmacherski. Być może bonus taki pojawi się w przyszłości.

BetX bonus bez depozytu – czy istnieje?

Każdy bonus na start BetX wymaga wpłaty depozytu. W ramach oferty bonusów bez depozytu można skorzystać z opcji zapraszania kolegów do wspólnej gry i zyskać freebet 50 PLN.

BetX bonus na start – czy warto?

Bonus powitalny BetX to jeden z największych na polskim rynku bukmacherskim. Bonus od depozytu ma jednak wymagające warunki obrotu, więc warto też porównać oferty na start innych buków.

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *