Bonusy STS

Wybierz bukmachera, a my pokażemy Ci wszystkie jego bonusy.

Bonusy  •  1

O bonusach u bukmachera

Z pewnością słyszeliście o STS. W końcu ten legalnie działający polski bukmacher plasuje się na topie jeśli chodzi o popularność. W tym artykule przedstawimy Wam bogatą ofertę bonusową oferowaną przez tego buka oraz omówimy poszczególne z dostępnych promocji.

Jakie bonusy otrzymamy w STS?

Jak już wspomnieliśmy wyżej, STS jest jednym z najpopularniejszych polskich bukmacherów. Nic na świecie nie dzieje się jednak bez przyczyny i tak jest również w tym przypadku. Bogata oferta promocyjna tego buka to niewątpliwie jeden z powodów jego popularności.STS swoje promocje zmienia co sezon. Na ten moment u bukmachera znajdziemy takie promocje: Bonus bez depozytu (freebet), bonus od pierwszego depozytu (100% do 1200 zł), zakład bez ryzyka, bonus na BetGames, bonus na sporty wirtualne, bonus na zakłady esportowe oraz bonus “Zaproś kumpla”. Sami więc widzicie, że jest w czym wybierać.

bonusem od naszego pierwszego depozytu na stronie STS

STS BONUS NA START

Omawianie promocji naszego bukmachera zaczniemy od bonusu startowego STS, który de facto jest bonusem od naszego pierwszego depozytu na stronie STS. Bonus ten wynosi 100%, czyli w przypadku gdy naszą pierwszą wpłata będzie 100 zł, od bukmachera otrzymamy również 100 zł, które to trafią na nasze konto bonusowe (o koncie bonusowym opowiemy później). Spytacie pewnie, dlaczego tylko 100 zł, skoro na powyższym banerze reklamowym jest czarno na białym napisane że pewne jest 1200 zł? Otóż, jak przed chwilą pisaliśmy, bonus wynosi 100% i jest uzależniony od pierwszej wpłaty. 1200 zł to po prostu maksymalna kwota, którą dostaniemy tylko w przypadku, gdy nasz pierwszy depozyt będzie równy właśnie tej kwocie, czyli 1200 złotych.

STS BONUS POWITALNY

Przedstawiliśmy już bonus na start od pierwszego depozytu na STS. Wchodzi on, wraz z trzema innymi promocjami, w tzw. bonus powitalny. Bonus powitalny to nic innego, jak po prostu pakiet czterech ciekawych promocji, dostępnych dla graczy po zarejestrowaniu konta.

Wśród tych promocji znajdziemy omawiany przez nas przed chwilą bonus od wpłaty, pewne 20 zł na Betgames, freebet o wysokości 25 zł oraz pewne 20 zł na sporty wirtualne. Jak widać, oferta powitalna STS jest bardzo szeroka, każdy więc powinien znaleźć coś dla siebie. Pamiętajmy także, że wszystkie wyżej wymienione promocje łączą się ze sobą nawzajem.

Na koniec warto dodać, że specjaliści z Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk oraz Wyższej Szkoły Bankowej przeanalizowali bonusy powitalne oferowane przez polskich bukmacherów. Z badań przeprowadzonych przez niezależnych ekspertów obu powyższych instytucji, wynikło, że STS posiada najbardziej opłacalny dla nowego gracza bonus powitalny.

STS FREEBET BEZ DEPOZYTU

darmowy zakład u bukmachera sts

Freebet, nazywany także bonusem bez depozytu to obok bonusu od depozytu niewątpliwie najpopularniejsza promocja powitalna. Bonus bez depozytu oferowany dla nowych graczy przez bukmachera STS jest bardzo prosty i przejrzysty. Jest to po prostu 25 zł, które dostaniemy po założeniu nowego konta oraz wpisaniu podczas rejestracji specjalnego kodu promocyjnego “PEWNE 25”, przy czym wielkość liter nie ma znaczenia.

Pieniądze te trafiają na nasze konto bonusowe niezależnie od wielkości pierwszego depozytu. Stamtąd, po obróceniu nimi trzykrotnie po kursie nie mniejszym niż 1.91, bonusowe środki trafiają wreszcie na nasze konto depozytowe, skąd możemy je wykorzystać dwojako: do dalszej gry lub do wypłacenia na konto bankowe.

STS ZAKŁAD BEZ RYZYKA 250 PLN

Zakłady bez ryzyka to również bardzo ciekawa forma promocji, pozwalająca graczom na odważniejsze obstawianie. Bukmacher STS oferuje zwrot pierwszego zakładu dokonanego z konta depozytowego na maksymalną kwotę 250 zł. Oznacza to, że w przypadku gdy nasz pierwszy kupon się nie powiedzie, w zależności od wysokości jego kwoty, otrzymamy od buka maksymalnie 250 zł zwrotu na konto depozytowe oraz ekstra 30 zł na konto bonusowe.

Aby wziąć udział w promocji należy podczas rejestracji nowego konta wpisać kod “superbonus”. Tak jak wszystkie powyższe promocje, zakład bez ryzyka łączy się z bonusem na start 1200 PLN. Warto także dodać, że bonus ten ten jest ograniczony czasowo.

PEWNE 20 PLN NA SPORTY WIRTUALNE

Ten rodzaj promocji jest na pierwszy rzut oka podobny do zakładu bez ryzyka omawianego przez nas przed chwilą. W ciągu jednej doby, gracz zawiera zakłady z konta depozytowego na dowolne sporty wirtualne. Minimalny kurs kuponu musi wynosić 1.90. Jeśli wygramy, to wiadomo, nagroda trafia na konto depozytowe, jednak jeśli przegramy, dostaniemy równowartość przegranych stawek do 20 PLN na konto bonusowe. Ta promocja to dobry sposób na spróbowanie swoich sił na betowaniu popularnych w ostatnich czasach sportach wirtualnych.

Oferty dla regularnych graczy w punktach lokalnych STS (BONUSY ZA REGULARNĄ GRĘ W LOKALACH STS)

STS, jako jeden z niewielu polskich bukmacherów, posiada swoje stanowiska stacjonarne, które znajdziemy w każdym większym mieście w Polsce. Aby zachęcić swoich klientów do regularnego odwiedzania ich w celu postawienia zakładu, bukmacher stworzył pewnego rodzaju bonus lojalnościowy. Mamy więc do wyboru dwie “ścieżki”, pierwsza z nich polega na tym, że gramy za minimum 30 złotych i im więcej dni w miesiącu postawimy kupony, tym większy bonus w razie przegranej dostaniemy. W sumie miesięcznie może to być nawet 150 złotych.

Druga “ścieżka” polega na tym samym co pierwsza, tylko tym razem kwota może wynosić min. 5 zł Za 10 wizyt w lokalu STS w miesiącu z minimalnym wkładem 5 PLN otrzymamy 10 PLN bonusu a za 20 wizyt aż 20 PLN bonusu.

Ekstra 25 PLN na sporty wirtualne

Pewne 20 zł na sporty wirtualne to jeszcze nie koniec promocji dla fanów tego typu zakładów. Podobnie jak w poprzednich bonusach, tutaj też trzeba zapisać się do akcji, po to by nasz buk wiedział, że chcemy w niej uczestniczyć. Następnie stawiamy kupony za w sumie 300 zł w ciągu jednego tygodnia po kursie min. 2.00 za środki z konta depozytowego. Za to w dostajemy od STS bonus 25 zł. Aby ten bonus trafił do naszej wypłaty, musimy obrócić nim 3 razy po kursie min. 1.91; tak samo postępujemy z innymi bonusami oferowanymi przez STS.

Bezpieczne 25 zł na esport

Bezpieczne 25 zł na esport

Mówiliśmy przed chwilą o sportach wirtualnych, teraz też coś w podobnym klimacie. Bezpieczne 25 zł na esport polega na zarejestrowaniu nowego konta z kodem promocyjnym “TaZ”. Daje nam to dodatkowy bonus startowy w wysokości wyżej wspomnianych 25 zł. Promocja łączy się z bonusem powitalnym 1200 PLN. W celu wypłaty bonusa, należy dokonać trzykrotnego obrotu jego kwotą. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

BETGAMES

STS, jako jeden z niewielu polskich bukmacherów, w swojej ofercie oprócz sportów tradycyjnych, wirtualnych oraz esportu, posiada również osobną zakładkę: “BETGAMES” poświęconą grom karcianym na żywo. Miłośnicy online kasyn znajdą tutaj cztery rodzaje gier:

 • Poker, wyróżniane jest 10 układów w tym Poker królewski, Poker, Kareta, Full, Kolor, Strit, Trójka, Dwie pary, Jedna para oraz Wysoka karta
 • Poker 6+, czyli nowość w świecie Betgames
 • Wojna, w której gracze mogą obstawiać jaki kolor lub numer karty zostanie wyłożony na stół
 • Bakarat, którego celem gry jest przewidzenie który z dwóch układów kart najbardziej zbliży się swoją wartością do liczby dziewięć.

Wszystkie gry transmitowane są na żywo 24/7 z udziałem polskich oraz zagranicznych krupierów z którymi gracze mogą wchodzić w interakcje poprzez czat. Tak samo jak transmisja, nasze obstawianie też przebiega w systemie on live.

Pewne 20 zł na Betgames

Gry karciane są osobną kategorią i także zasługują na osobny bonus w sts. Po rejestracji nowego konta gramy pierwsze zakłady na Betgames z kursem minimalnym 1.90. Do akcji wliczają się tylko kupony zawarte i rozliczone w ciągu jednej doby.

Jeśli wygramy, to zatrzymujemy środki, jeśli jednak zdarzy nam się przegrać to bukmacher w ramach rekompensaty zobligował się zwrócić nam na konto depozytowe równowartość przegranych kuponów do 20 PLN.

Akcja specjalna do podziału 35 tysięcy PLN

Chwytliwa akcja od strony naszego bukmachera. Co tydzień aktywni gracze STS mogą odebrać bonus z puli 35 tysięcy PLN. Co tydzień aktywni gracze STS mogą odebrać bonus z puli 35 tysięcy PLN. Aby to zrobić, wystarczy dołączyć do akcji na stronie bukmachera, a następnie postawić zakład z konta depozytowego za minimum 15 PLN. Trzeba jednocześnie pamiętać, że kwalifikacyjny zakład musi składać się z dokładnie czterech zdarzeń – każde z kursem min. 1.50. Jeśli uda nam się trafić otrzymamy wygraną, plus onus z puli 35 tysięcy PLN, który zostanie podzielony pomiędzy uczestników promocji.

STS jak założyć konto (rejestracja krok po kroku)

Rejestracja w serwisie bukmacherskim powinna być prosta i szybka. Taka też jest w serwisie STS, który aby jeszcze bardziej skrócić czas rejestracji, stworzył tzw. konto tymczasowe. Konto tymczasowe to nic innego jak limitowane pewnymi ograniczeniami konto stałe. W koncie tymczasowym maksymalna kwotą do zawierania zakładów to 5 000 zł, więc jest to dobry sposób na sprawdzenie serwisu i dokonanie mniejszej wpłaty. Pod konto tymczasowe podlega także opisywany przez nas bonus startowy do 1200 zł. Konto te, podobnie jak konto stałe o którym za chwilę opowiemy, umożliwia nam dokonanie wpłat za pomocą 8 metod płatności i gwarantuje obsługę aż 25 banków.

Przedstawmy teraz proces, który musimy wykonać, aby uzyskać konto tymczasowe.

Krok pierwszy

Wchodzimy na strone www.sts.pl/pl/rejestracja-w-sts/ i klikamy na pomarańczowy prostokąt z napisem “ZAŁÓŻ KONTO”  znajdujący się w prawym górnym rogu. (patrz obrazek wyżej)

Krok drugi

Uzupełniamy pierwszą część rejestracji a mianowicie dane do naszego konta STS. W tym celu uzupełniamy nasz adres e-mail, tworzymy hasło które posłuży nam do logowania się na stronę, podajemy numer telefonu oraz opcjonalnie kod promocyjny (“PEWNE25”). Na koniec oświadczamy, że skończyliśmy 18 lat oraz zaakceptowaliśmy i  zapoznaliśmy się z postanowieniami regulaminu oraz polityki prywatności. 

Krok trzeci

Ostatnim krokiem do założenia tymczasowego konta jest podanie swoich danych osobowych, czyli imienia, nazwiska, numeru pesel, państwa urodzenia oraz kodu sms który przyjdzie na numer telefonu podany w poprzednim kroku. Dodatkowo musimy na koniec podać pochodzenie środków, które przeznaczymy na grę (np. wynagrodzenie za pracę czy dochody).

I to tyle. Po uzupełnieniu tych trzech kroków możemy cieszyć się ograniczonym kontem tymczasowym. Aby móc w pełni cieszyć się wszystkimi możliwościami STS, należy ulepszyć nasze konto tymczasowe do konta stałego. Robimy to poprzez potwierdzenie naszej tożsamości za pomocą np. zdjęcia dowodu osobistego.

sts założ konto

Po zweryfikowaniu tożsamości, możemy w końcu cieszyć się wszystkimi benefitami wynikającymi z posiadania konta w STS, takimi jak: możliwość wypłacania wygranych do aż 12 podmiotów bankowych, zawieranie zakładów bez ograniczeń oraz udział we wszelkich promocjach takich jak np. Strefa VIP.

Jak działa bonus powitalny w STS (Zasady)

Przypomnijmy sobie czym jest bonus powitalny u STS. Jest to pakiet czterech promocji, w skład których wchodzą: dwa pewne 20 PLN, 25 złotowy freebet oraz bonus od pierwszego depozytu do 1200 zł. Powiedzieliśmy sobie o każdej z tych promocji, omówiliśmy ich sposób działania, teraz więc nadszedł czas na wyjaśnienie krok po kroku co trzeba zrobić, aby je uzyskać.

Jeśli chodzi o bonus od depozytu 1200 PLN, wystarczy podczas rejestracji nowego konta (patrz wyżej), zaznaczyć opcję: “Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. Bonus zostanie przyznany automatycznie po zaksięgowaniu naszej pierwszej wpłaty.

Następnie, freebet na 25 złotych, wymaga od nas wpisania kodu promocyjnego “PEWNE25” podczas rejestracji nowego konta. Wpisując kod promocyjny STS przy założeniu konta otrzymamy bonus 25 zł – niezależnie od wielkości wpłaconego depozytu.

Co do dwóch pewnych dwudziestek na Betgames i sporty wirtualne, jedyne co trzeba zrobić to po prostu założyć konto i zaakceptować chęć udziału w akcji. Wszystkie te bonusy łączą się z bonusem od depozytu do 1200 PLN oraz z freebetem na 25 zł.

STS bonus jak wypłacić

Wszystkie przedstawione przez nas bonusy mają swoje ograniczenia. Logiczne jest to, że bukmacher nie rozda swoich pieniędzy za darmo. Dlatego też, tak ważna jest wiedza na temat obracania bonusami. Na szczęście STS w tej kwestii jest bardzo skrupulatne, więc nie musimy się przejmować jakimiś niedociągnięciami czy zawiłościami w regulaminie bonusowym.

Tak więc zacznijmy od znanego już nam bonusu od depozytu do 1200 PLN. Tutaj, żeby wypłacić bonusowe środki, bukmacher wymaga abyśmy obrócili nimi trzykrotnie po kursie nie mniejszym niż 1.91. W praktyce oznacza to, że jeśli otrzymamy 500 zł bonusu, musimy dzięki tym środkom wygrać 1500 zł, pamiętając przy tym o limicie kursu. Na szczęście nie mamy określonego czasu na wykonanie obrotu, więc w zależności od naszej gry, obrót może trwać jeden dzień lub kilka tygodni.

Zakład bez ryzyka do 250 zł, to jedyna forma promocji na STS, która nie wymaga żadnego obrotu! Środki te, od razu trafiają na nasze konto depozytowe, skąd możemy zrobić z nimi co tylko chcemy.

Teraz przejdźmy do freebetu. Tutaj sytuacja jest identyczna jak w powyżej, trzykrotny obrót po kursie m.in 1.91. Tak samo postępujemy z bonusem na Betgames oraz na sporty wirtualne, pamiętajmy jednak o tym, że jeśli nasz bonus jest skoncentrowany na jednej dziedzinie (gry karciane na żywo lub sporty wirtualne) to w tejże dziedzinie musi być użyty.

Jak wypłacić wygrane środki?

Metody depozytu

Abyśmy mogli odpowiedzieć sobie na to pytanie, najpierw przeanalizujmy metody depozytowania funduszy na serwis STS. Wśród dostępnych sposobów płatności, wyróżniamy szybki transfer (Blik, PayU, Dotpay i Paypal), karty kredytowe (Visa i Mastercard), e-portfele (Skrill i Neteller) oraz tradycyjną wpłatę gotówki w punkcie stacjonarnym STS. W sumie, STS obsługuje 25 różnych banków od PKO Bank Polski po Inteligo. Wszystkie metody płatności są bez prowizji oraz w większości z nich limitem wpłacanej kwoty jest 1 zł. Zasilenie konta odbywa się natychmiast, bez względu na metodę płatności.

Metody wypłaty

Teraz skoro wiemy jak wpłacić naszą gotówkę do gry, omówmy sobie metody wypłacenia wygranych z konta depozytowego. Tutaj sytuacja już nie wygląda tak kolorowo, z uwagi na liczne obostrzenia nałożone na gry losowe (w tym polskich bukmacherów), przez m.in Ministerstwo Finansów.

Szybkie księgowanie wypłat (do 15 minut 24/7) możliwe jest za pomocą jedenasty różnych banków. W przypadku, gdy naszego banku nie znajdziemy na tej liście, na nasze wygrane środki przyjdzie nam poczekać około 1-2 dni roboczych.

Strefa VIP STS

STS, jak każdy szanowany bukmacher, chce zatrzymać na swojej stronie najbardziej “wartościowych” graczy. W tym celu stworzono program lojalnościowy, nazwany “Strefa VIP”. Przynależność do niej obfituje w różnorodne benefity, takie jak:

 • priorytetowa obsługa marketingowa, która załatwi wszystkie problemy osoby należącej do Strefy VIP,
 • zaproszenia na sportowe eventy i dostęp do spersonalizowanych promocji,
 • szybka autoryzacja kuponów oraz najwyższa możliwa tolerancja stawek.

Jak zostać VIP-em u STS?

Aby przynależeć do tego wąskiego grona, należy wykazać się ponadprzeciętną aktywnością i zaangażowanie w granie na stronie STS. Gdy spełnimy powyższe warunki, bukmacher wysyła nam osobiste zaproszenie do grona klientów VIP.

STS legalność i opis działalności na rynku

STS to największa firma bukmacherska

STS jako spółka handlowa, została założona już w 1997 roku. Posiada ponad 400 punktów stacjonarnych oraz omawianą przez nas witrynę internetową sts.pl. STS to największa firma bukmacherska z udziałem na rynku szacowanym na ok. 47,1 procent. Co roku firma przyjmuje kilkadziesiąt milionów zakładów, a liczbę jej stałych klientów szacuje się na ponad 200 tys. osób. W latach 2013-2017 STS był sponsorem strategicznym Lecha Poznań.

Od 2017 roku sponsoruje Jagiellonię Białystok, a od 2018 roku został Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Od lutego 2019 roku STS prowadzi działalność na rynkach europejskich, usługi są dostępne w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Malcie i Łotwie.

Co do legalności, STS posiada licencję wydaną w 21 lutego 2012 roku przez Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych. Oznacza to, że bukmacher ten w świetle prawa jest legalnym miejscem do obstawiania meczów.

Prezesem firmy jest Mateusz Juroszek, który oprócz STS prowadzi również fundację “Sport Twoją Szansą” pomagającą niepełnosprawnym sportowcom.

FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania)

 1. Jaki jest kod promocyjny STS?

Wyróżniamy trzy osobne kody promocyjne: “PEWNE25” (bonus od depozytu 1200 PLN), “SUPERBET” (ZAKŁAD BEZ RYZYKA 250 PLN) i “TaZ” (Bezpieczne 25 zł na esport). Pamiętaj, że na jedno konto możesz użyć tylko jeden kod rejestracyjny.

 1. Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Kod promocyjny wpisujemy podczas rejestracji nowego konta w panelu danych konta STS. Należy pamiętać, że kod promocyjny jest opcjonalny oraz, że domyślnym kodem jest kod “PEWNE25”.

 1. Czy mogę dostać bonus jeśli nie mam numeru PESEL?

Oczywiście, że tak. Osoby nieposiadające polskiego obywatelstwa, po prostu wybierają państwo swojego urodzenia z listy. W ten sposób system nie będzie wymagał od nich numeru PESEL.

 1. Czy jest dostępny bonus mobilny?

Tak, STS przygotował specjalne bonusy dla użytkowników aplikacji mobilnej.