Bonusy Betfan

Wybierz bukmachera, a my pokażemy Ci wszystkie jego bonusy.

Bonusy  •  1

O bonusach u bukmachera

Zastanawiasz się, czy warto rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi Betfan? Do założenia konta gracza powinien przekonać Cię atrakcyjny bonus powitalny na start dla nowych graczy. Już teraz zakłady bukmacherskie Betfan oferują aż 2961 zł w rewelacyjnych promocjach za rejestrację! Bonus od depozytu, zakład bez ryzyka, darmowe zakłady freebet.

To wszystko i o wiele więcej możesz już dziś uzyskać zakładając nowe konto gracza. Bez obaw, dla stałych klientów bukmacher również przygotował coś wyjątkowego. Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat bonusów Betfan, żebyś nie musiał przeczesywać regulaminów na stronie bukmachera. Zaczynajmy!

Betfan bonus na start

Betfan zakłady bukmacherskie mają dla nowych graczy naprawdę świetny zestaw bonusów. Pakiet o nazwie „Mega Pakiet Pudziana” to jedna z najlepszych paczek bonusów bukmacherskich na start w Polsce. Dlaczego? Zobacz sam, co Betfan zakłady bukmacherskie przygotowały dla Ciebie w promocji powitalnej:

MEGA PAKIET PUDZIANA:

 • Bonus od depozytów z ekstra mnożnikiem – maksymalnie 2331 zł (3×777 zł),
 • Zestaw darmowych zakładów Betfan freebet – maksymalnie 30 zł,
 • Pakiet zwrotów typu cashback – maksymalnie 600 zł,
 • Nielimitowana opcja gry bez podatku bukmacherskiego,
 • Regularne promocje dla stałych graczy.

Chcesz odebrać do 2961 zł na start?

Kliknij tutaj!

Jak widać na załączonej liście, za założenie nowego konta gracza można zyskać całkiem sporo świetnych bonusów. Sama rejestracja w Betfan jest bardzo prosta – w dalszej części artykułu opiszemy ją krok po kroku.

Warto zaznaczyć, że w Betfan bonus na start to dopiero początek, ponieważ zakłady bukmacherskie reklamowane przez Pudziana przygotowały świetne promocje dla stałych klientów. Wykorzystany w pełni bonus powitalny nie musi oznaczać końca przygody z freebetami, cashbackami i innymi promkami.

Betfan bonus specjalny

Betfan bonus specjalny

Wyjątkowa oferta dla nowych graczy przygotowana przez Betfan zakłady bukmacherskie to tak zwany „Mnożnik Pudziana”. Początkujący graczy mogą pogubić się nieco w tej na pozór skomplikowanej promocji. Dlatego postanowiliśmy przedstawić wszystkie szczegóły, dotyczące tego bonusu.

Akcja promocyjna podzielona jest na trzy etapy. Na każdym z nich gracze mogą zyskać maksymalnie do 777 zł. Bonus dotyczy tylko i wyłącznie trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe. Minimalna wysokość wpłaty wynosi 20 zł. W tym przypadku gracz może otrzymać dodatkowe 10% przy każdej wpłacie.

Bonus od każdej z trzech wpłat może wynieść do 77,70 zł, czyli 10% z 777 zł.

Kto kwalifikuje się do wzięcia udziału w promocji? Bonus powitalny przeznaczony jest dla graczy, którzy zarejestrowali konto bukmacherskie Betfan, ale nie wpłacili jeszcze środków na swoje konto. Promocja nalicza się dla pierwszych trzech wpłat.

Jeżeli możesz wziąć udział w akcji, Betfan będzie w stanie wyposażyć Cię w dodatkowe 10% wpłaty na konto bonusowe. Wystarczy, że następnie obrócisz depozytem na kuponie o minimalnym kursie wynoszącym 2.0. Następnie trzeba trzykrotnie obrócić bonusem na kuponie akumulacyjnym z trzema zdarzeniami, podczas gdy ogólny kurs wynosi nie mniej niż 2.0.

Wszystkie wygrane w ramach akcji promocyjnej „Mnożnik Pudziana” mnożone są przez Betfan x10. W przypadku posiadania na koncie bonusowym kwoty 77,70 zł, wygrana przy przeniesieniu na konto główne wyniesie 777 zł.

Betfan bonus freebet

betfan pakiet darmowych zakładów typu freebet

Kolejnym elementem rewelacyjnej promocji na start w Betfan jest pakiet darmowych zakładów typu freebet. Na bonus składa się aż 15 freebetów, po 2 zł każdy, na łączną kwotę aż 30 zł.

Na co możesz wykorzystać freebety otrzymane od zakładów bukmacherskich Betfan? Oferta tego bukmachera jest niezwykle rozbudowana i bogata. Darmowe zakłady możesz obstawić zarówno na sport, gry wirtualne, jak i e-sport. Zobacz zresztą, jak dokładnie działa paczka freebetów w Betfan.

Podobnie, jak w przypadku „Mnożnika Pudziana”, tutaj również promocja została rozdzielona na trzy etapy. Przy każdej wpłacie na konto bukmacherskie otrzymujesz osobną paczkę freebetów. Dokładniej mówiąc, po 5 sztuk. Zasady otrzymywania darmowych zakładów wyglądają następująco:

 1. Pierwsza wpłata – 5 freebetów po 2 zł każdy na zdarzenia z zakładki sporty wirtualne (minimalny depozyt 20 zł). Kurs ogólny kuponu musi wynieść co najmniej 2.50.
 2. Druga wpłata – 5 freebetów po 2 zł każdy na zdarzenia z zakładki e-sport (minimalny depozyt 40 zł). Na kuponie muszą się znaleźć trzy wydarzenia z kursem minimalnym 1.35, a kurs ogólny wynieść 3.50 lub więcej.
 3. Trzecia wpłata – 5 freebetów po 2 zł każdy na zdarzenia z zakładki sport (minimalny depozyt 100 zł). Wymagany kupon z trzema zdarzeniami z kursem 1.35 i ogólnym kursem minimum 5.0.

Zakłady bez ryzyka do 600 zł

betfan promocja od bukmachera cashback

Promocja Betfan Cashback to jeden z najlepszych wyróżników tego legalnego polskiego bukmachera. Dlaczego przyciąga tak wiele nowych użytkowników? Ponieważ Betfan zakłady bukmacherskie posiadają wyższy cashback od większości konkurencji na rodzimym rynku.

W Betfan zakład bez ryzyka przysługuje nowym graczom, którzy zarejestrowali swoje konto. Cashback można uzyskać tylko raz. Po dokonaniu pierwszego depozytu, otrzymujesz od zakładów bukmacherskich szansę postawienia zakładu bez ryzyka.

Do zyskania jest całkiem sporo, bo maksymalna kwota cashbacku wynosi aż 600 zł. Minimalna stawka na pierwszym obstawionym kuponie musi wynieść 50 zł. Dzięki temu zakwalifikujesz się do skorzystania z promocji.

W przypadku wygranej zgarniasz całą pulę. Jeżeli kupon „nie wejdzie”, zakłady bukmacherskie Betfan zwrócą Ci wysokość Twojej stawki. Maksymalnie do odzyskania jest 600 zł.

W jaki sposób wypłacić bonus cashback w Betfan? Wystarczy tylko raz obrócić bonusem na kuponie AKO z przynajmniej trzema zdarzeniami. Kurs ogólny kuponu musi wynieść co najmniej 3.8. Uwaga! Według regulaminu masz tylko 7 dni n obrót bonusem cashback!

Radar 365

betfan promocja Radar 365

Betfan zakłady bukmacherskie to miejsce dla prawdziwych łowców najlepszych okazji bukmacherskich. Firma ta posiada rozbudowaną ofertę bonusów stałych, a także powracających co jakiś czas promocji tymczasowych. Jedną z ciekawszych akcji, o której warto wspomnieć, jest promocja „Radar 365”. Na czym polega ta oferta?

W ramach tej akcji promocyjnej, gracze mogą codziennie wypatrywać nowych aktualnych okazji. Pod warunkiem, że oferta w danym okresie jest aktywna. Następnie, po zapoznaniu się z warunkami danej promocji, wystarczy stosować się do założonych wymagań. Atrakcje w Betfan są bardzo różne i podobnie jest z nagrodami. Co ciekawe, można upolować nawet zwroty na konto w przypadku przegranych kuponów.

Mnożnik x10

W ramach korzystania z usług zakładów bukmacherskich Betfan można trafić też na ciekawą promocję związaną z mnożnikiem. Jest to bonus od wpłaty, znany również jako bonus od depozytu. Funkcjonuje on w oparciu o możliwość przemnożenia wpłaconych środków finansowych na konto depozytowe gracza. Wyjątkowość tej oferty promocyjnej polega na wysokim mnożniku, wynoszącym aż dziesięciokrotność kwoty (x10)!

Działanie tej promocji ograniczone jest kwotą do 500 zł. Zapis ten ma swoje uzasadnienie w regulaminie, który dopuszcza maksymalną wartość wypłaty wynoszącą 5000 zł. Czas na obrót w przypadku tej promocji wynosi 14 dni i dotyczy każdej z trzech możliwych wpłat w ramach akcji promocyjnej. Warto wypatrywać jej pojawienia się w zakładce z promocjami na stronie Betfan i w aplikacji mobilnej.

Betfan bonus bez depozytu

Skoro konkurencja ma taką ofertę, to i w Betfan bonus bez depozytu powinien znaleźć się w regularnej bazie promocji. Niestety, nie mamy dla Ciebie dobrych wiadomości. Choć pakiety promocyjne Betfan są jednymi z najlepszych na rynku, nie uświadczysz tu bonusu bez depozytu. A szkoda, bo taki rodzaj promocji powinien znaleźć się w stałej ofercie tego bukmachera.

Jak obrócić bonusem w Betfan

Warunki obrotu bonusem w polskich zakładach bukmacherskich potrafią nastręczać sporo problemów nawet zaawansowanym typerom. Pilnowanie kursów pojedynczych, kursu ogólnego i krotności obrotu to bardzo często podstawa, by uzyskać wypłatę środków bonusowych. Warto zaznaczyć, że Betfan legalny bukmacher niektóre promocje skonstruował tak, by nie było wymogu obrotu bonusem. Dzięki temu można wybrane uzyskanie środki bonusowe od razu wypłacić na konto bankowe.

Betfan rejestracja w celu otrzymania najlepszego bonusu

W celu otrzymania najlepszego bonusu na start dla nowych klientów należy przejść przez rejestrację w Betfan. Udowodnimy Ci, że zakładanie nowego konta jest proste i szybkie. Pamiętaj, że za założenie konta otrzymasz bonus powitalny Betfan, który ułatwi Ci rozpoczęcie obstawiania zakładów u tego legalnego polskiego bukmachera.

Z naszym kodem Betfan bonus powitalny wynosi prawie 3000 zł!

Bukmacher idzie z duchem czasu i oferuje swoim nowym klientom tak zwaną „szybką rejestrację”. Polega ona na podaniu tylko niezbędnych danych podstawowych, bez weryfikacji konta i wpisywania numeru rachunku bankowego. Te elementy uzupełnia się dopiero w trakcie pełnej rejestracji, gdy chce się wypłacić środki z konta gracza.

Szybka rejestracja w Betfan została podzielona na dwa nieskomplikowane etapy.

W etapie pierwszym należy podać następujące informacje: adres e-mail, hasło (składające się z minimum ośmiu znaków, jednej wielkiej litery i cyfry), a także numer telefonu. W tym miejscu zaznacza się również okienko potwierdzające chęć otrzymania kodu bonusowego Betfan. Potwierdzasz też niezbędne zgody, oraz potwierdzasz fakt ukończenia 18 roku życia.

premia za rejestrację na stronie bukmachera betfan

Etap drugi szybkiej rejestracji Betfan to wpisanie tych danych: imię, nazwisko, numer PESEL, kod SMS, a także kod promocyjny. Na koniec wystarczy zaznaczyć oświadczenie o poprawności podanych danych i gotowe!

kod promocyjny, by móc uzyskać od Betfan bonus powitalny

To właśnie w drugim etapie szybkiej rejestracji powinieneś podać nasz kod promocyjny, by móc uzyskać od Betfan bonus powitalny. I jak, w Betfan rejestracja wcale nie jest taka trudna, prawda?

Jakiej wpłaty najlepiej dokonać po rejestracji?

Takie pytanie często pojawia się w przypadku możliwości otrzymania ewentualnych bonusów bukmacherskich, których wysokość uzależniona jest od depozytu. Prawdę mówiąc, trudno jednoznacznie wskazać idealną kwotę wpłaty gotówki na konto depozytowe u jakiegokolwiek bukmachera.

Przede wszystkim, dużo zależy od indywidualnego podejścia graczy. Każdy typer ma swoją własną strategię gry, na której opiera wysokości swoich wpłat. W ten sposób często można wybrać, jaki w Betfan depozyt będzie najbardziej atrakcyjny i pozwoli uzyskać największy bonus od wpłaty. Choć i w tym przypadku nic nie jest do końca jasne.

Kierując się jednak zasadami uzyskania możliwie najlepszych promocji na start, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną tabelę. Być może pomoże Ci ona zdecydować, ile powinna wynosić Twoja wpłata na konto depozytowe w Betfan.

Opcja do wyboru Kwota wpłaty Otrzymany bonus
Opcja minimalna Pierwszy depozyt: 20 zł

Drugi depozyt: 40 zł

Trzeci depozyt: 100 zł

Bonus x10: 2 zł / 4 zł/ 10 zł

Freebety: po 5 za wpłatę (razem 15)

Cashback: 20 zł / 40 zł / 100 zł

Załóż konto w Betfan >>>
Opcja standardowa Pierwszy depozyt: 50 zł

Drugi depozyt: 50 zł

Trzeci depozyt: 50 zł

Bonus x10: 5 zł / 5 zł/ 5 zł

Freebety: po 5 za wpłatę (razem 15)

Cashback: 50 zł / 50 zł / 50 zł

Załóż konto w Betfan >>>
Opcja maksymalna Pierwszy depozyt: 100 zł

Drugi depozyt: 200 zł

Trzeci depozyt: 300 zł

Bonus x10: 10 zł / 20 zł/ 30 zł

Freebety: po 5 za wpłatę (razem 15)

Cashback: 100 zł / 200 zł / 300 zł

Załóż konto w Betfan >>>

Metody wpłat Betfan

Betfan legalny bukmacher działający w Polsce na licencji Ministra Finansów przygotował bardzo wygodne opcje wpłat depozytów na konta graczy. Zarówno nowi, jak i stali klienci bukmachera mogą korzystać z poręcznych metod płatności. Na chwilę obecną zakłady bukmacherskie Betfan akceptują następujące sposoby wpłat:

 • BLIK – szybkie płatności z konta bankowego, dostępne 24 godziny, 7 dni w tygodniu.
 • Przelewy24 – ekspresowe płatności za pośrednictwem jednej z najpopularniejszych usług płatniczych na terenie Polski.
 • VISA i MasterCard – możliwość wpłaty depozytu bezpośrednio z kart płatniczych dwóch największych operatorów.
 • Revolut – natychmiastowe przelewy z elektronicznego portfela, na którym można przechowywać bezpiecznie swoje środki pieniężne.

Betfan akceptują następujące sposoby wpłat

Betfan nie pobiera żadnych prowizji od wpłat. Minimalna wpłata niezależnie od wybranej metody płatności wynosi jedynie 2 zł. Zakłady bukmacherskie obsługują aż 20 banków, które świadczą aktualnie usługi bankowości w Polsce.

Wypłaty środków z Betfan

Betfan zakłady bukmacherskie mają w swojej ofercie specjalną usługę szybkich wypłat. Po zleceniu wypłaty z Twojego konta głównego, przelewy obsługiwane są średnio co 15 minut. Zatem w ciągu kwadransa możesz cieszyć się otrzymaną gotówką z bukmacherki w Betfan. Wypłaty środków realizowane są na konto bankowe i dokonywane 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 o 0:00. Jeśli chodzi o obsługiwane banki, zakłady bukmacherskie Betfan współpracują z 19 bankami w Polsce.

Betfan współpracują z 19 bankami w Polsce

FAQ

Jak odebrać bonus na start w BETFAN?

Aby uzyskać od Betfan bonus powitalny należy zarejestrować nowe konto gracza. Podczas szybkiej rejestracji zostaniesz zapytany o kod promocyjny. Z naszym kodem uzyskasz aż do 2961 zł w ramach atrakcyjnych bonusów!

Czy warto odebrać bonus powitalny BETFAN?

Jak najbardziej! Jeżeli rejestrujesz nowe konto gracza u legalnego bukmachera, koniecznie użyj kodu bonusowego, który zapewni Ci najwyższe dostępne w Betfan promocje. Bonus powitalny Betfan na start to nie tylko cashback, ale też freebety i świetny mnożnik wygranych. Z bonusem o wiele łatwiej i przyjemniej rozpoczyna się grę u bukmachera.

Czy nagrody za założenie konta łączą się z bonusami RADAR365?

Tak. Jeżeli ukończysz szybką rejestrację nowego konta i użyjesz naszego kodu bonusowego, będziesz mógł dowolnie łączyć ze sobą najlepsze promocje bukmacherskie. W Betfan oferta Radar365 zapewnia różne dodatkowe bonusy każdego dnia, a Ty śmiało możesz skorzystać zarówno z oferty na start, jak i tymczasowych bonusów Betfan.

Betfan opinie o bukmacherze

Do Betfan podchodziłem kiedyś z rezerwą, przyzwyczajony do oferty konkurencyjnych buków. Dziś już wiem, jaki błąd popełniłem, że od razu nie zarejestrowałem się u tego bukmachera. Dzięki bonusowi na start w Betfan zyskałem 600 zł cashbacku i kilkanaście freebetów. A że nie zawsze mi kuponiki wchodzą, to możecie sobie wyobrazić, że szybko skorzystałem z bonusów, hehee. Jak by to Pudzian mógł powiedzieć: Betfan górąąą! – Marcin00s

Fajne kursy, sporo różnych zakładów, szeroka oferta. A do tego wszystkiego eleganckie bonusiki. Zakład bez ryzyka wjechał na pełnej. Freebetami szastałem jak asami z rękawa. Wiadomo, nic co dobre, nie trwa wiecznie. No chyba, że u Betfana, bo dzięki kolejnym promkom zgarnąłem następne bonusy od depozytu. Żyć nie umierać no… – AdamDJx

O panie jaki bonus siadł. Betfan 3000 tak się ten pakiet powinien nazywać, ooo. Zacząłem grać z Betfanem i zostałem jego fanem! Nie widziałem lepszej oferty na start za samą rejestrację. Szczególnie freebety na kwotę 30 pln to jest mega opcja, nie znajdziecie drugiej takiej. W ogóle Betfan poszalał z tymi bonusami, kwota cashbacku jest obłędna. A do tego marketing z Pudzianowskim, to jest hit! Teraz już tylko z Pudzianem obstawiam kuponiki, nie ma innej opcji!!! – rookiebookie