Bonusy Betclic

Wybierz bukmachera, a my pokażemy Ci wszystkie jego bonusy.

Bonusy  •  1

O bonusach u bukmachera

Betclic to legalny bukmacher, który prowadzi swoją działalność w Polsce. Operator oferuje bonus na start do 550 złotych przy zakładzie bez ryzyka. W ofercie Betclic znajduje się również wiele innych promocji takich jak CashOut, Multi+ oraz tzw. Bonus Boost, który podwyższa kursy. Warto również zwrócić uwagę na kanał Betclic TV, gdzie transmitowane są rozgrywki NBA, NHL, mecze tenisowe, rozgrywki topowych lig piłkarskich czy Wielkie Szlemy.

Betclic rejestracja i kod promocyjny

Bonus Betclic można otrzymamy wraz z kodem promocyjnym 550PLN, który należy wpisać przy rejestracji konta. Zapewni nam zakład bez ryzyka i kilka innych promocji. Założenie konta odbywa się przez wypełnienie formularza rejestracji, gdzie musimy podać nasz adres email, imię, nazwisko, numer PESEL oraz kod promocyjny Betclic. Jedną z istotnych części procesu rejestracji Betclic jest podanie daty swojego urodzenia gdyż w świetle prawa, aby obstawiać zakłady bukmacherskie należy mieć ukończone 18 lat.

Betclic kod promocyjny

Jakie korzyści daje Betclic kod promocyjny

Betclic bonus powitalny to nic innego jak tzw. zakład bez ryzyka, maksymalny zwrot jaki możemy uzyskać wykorzystując go to 550 złotych. Aby otrzymać zwrot we wspomnianej kwocie nasz pierwszy kupon musi zostać obstawiony na co najmniej 625 zł. Bonus 550 zł możemy odebrać w chwili kiedy nasz kupon okaże się przegrany. Rzecz jasna wszystko to pod warunkiem, że założymy konto wpisując odpowiedni kod bonusowy.

Warto zwrócić uwagę na warunki jakie bukmacher nakłada na gracza w tym wypadku. Wspominaliśmy już, że pod promocję podpada tylko pierwszy kupon, na jaki dokonamy zakładu. Możemy go obstawić na maksymalnie 625 złotych. Jeśli wygramy to „jesteśmy w domu”, jednak co się dzieje w przypadku kiedy nasz kupon okaże się przegrany? Wtedy otrzymujemy zwrot w formie bonusu w kwocie 550 złotych.

betclic bonusu w kwocie 550 złotych.

Betclic wymaga od gracza ośmiokrotnego obrotu otrzymanej sumy pieniędzy. Oznacza to, że jeśli dostajemy 550 złotych bonusu za przegrany kupon, potrzebujemy obrócić tą kwotę jeszcze osiem razy, jeśli chcemy ją wypłacić. Całość daje nam w sumie obrót na poziomie 4400 zł. Bukmacher zaliczy obrót, jeśli kupon będzie dotyczył zakładów z minimalnym kursem 2,0, dotyczy to zarówno pojedynczych zakładów, jak i wielokrotnych oraz tych dokonywanych na żywo.

Co otrzymujemy wraz z kodem promocyjnym Betclic?

Wiemy już że warunkiem skorzystania z Betclic bonusu powitalnego jest wpisanie odpowiedniego kodu promocyjnego przy zakładaniu nowego konta. Wiemy także, że bonusem powitalnym w ofercie Betclic jest zakład bez ryzyka. Otrzymamy go jeśli znajdziemy odpowiedni kod promocyjny Betclic i wpisanie go w odpowiednie miejsce. Kiedy ukończymy proces rejestracji wpisując Betclic kod bonusowy we właściwym polu możemy skorzystać z wielu innych promocji jakie bukmacher posiada w swojej ofercie.

Czy w ofercie Betclic są jeszcze jakieś inne bonusy dla nowych graczy?

Bonus powitalny Betclic oferuje jedynie wspomniane wcześniej 550 zł  przy zakładzie bez ryzyka. To bez wątpienia godna uwagi oferta, ale porównując ją z innymi bonusami powitalnymi u takich bukmacherów jak Fortuna, STS, czy Betfan nie wypada już tak atrakcyjnie. We wspomnianych serwisach mamy do czynienia z o wiele większą dywersyfikacją i różnorodnością jeśli chodzi o kwestię bonusu powitalnego np. bonus bez depozytu, freebety na start. zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty.

W Betclic otrzymujemy pojedynczy bonus typu cashback. Bonus na start jak już wcześniej wspominaliśmy wynosi 550 złotych, ale po skorzystaniu z promocji dla stałych graczy, kwoty przyznanych bonusów mogą być wyższe.

Inne promocje Betclic. Betclic Multi+

Promocja Multi+ pozwala typerom na zwiększenie wygranych w zakładach wielokrotnych. Im więcej meczów obstawi gracz, tym większy wzrost wygranej. Maksymalna granica powiększonej wygranej to 50%. W tym wypadku na kuponie musi znaleźć się aż 13 wydarzeń. Dodatkowo obstawiając poprawnie 5 pozycji  gracz otrzymuje bonus w postaci podatku pomniejszonego o 50%. Za 5 dobrze wytypowanych wydarzeń otrzymamy w sumie +7% a za 10 +35% bonusu do wygranej.

Przykładowo przy siedmiu wydarzeniach potencjalna wygrana w Betclic wyniesie 238,92 zł. To o wiele więcej niż byśmy wygrali obstawiając taki sam kupon w STS (120.73 zł) czy Fortunie (182,71 zł).

Betclic Multi+

Liga Betclic

Kolejną promocją jaką można znaleźć w ofercie Betclic jest Liga Betclic. Aby dołączyć do akcji promocyjnej wystarczy, że klikniemy przycisk „Dołącz” na stronie akcji. Następnie w sposób regularny dokonujemy kolejnych zakładów na wybrane przez nas dyscypliny i zbieramy bonusy. Warto wiedzieć, że wysokość bonusu może się zwiększać z tygodnia na tydzień. Co do minimalnej stawki jaka musi widnieć na kuponie – wynosi ona 20 zł, natomiast kurs musi być większy bądź równy 1.5. Aby sukcesywnie uczestniczyć w Lidze Betclic powinniśmy dokonać co najmniej 10 zakładów tygodniowo. Kiedy będziemy tak postępować, otrzymany bonus możemy powiększyć aż do 50 zł.

Totalizator Betclica

Kolejną promocją jest Totalizator Betclica, która polega na poprawnych obstawieniu zakładów specjalnych przygotowanych przez bukmachera. Jeśli będziemy mieli szczęście i wytypujemy poprawnie 14 wydarzeń możemy zgarnąć nawet 10 000 zł. Minimalną stawką kuponu jest kwota 10 złotych. Co więcej, pula nagród w Totalizatorze Betclic zostanie podzielona, na wszystkich graczy, którzy wzięli udział w promocji i trafili wygraną.

promocją Totalizator Betclica

Betclic Bonus Boost

W Betclic kursy na niektóre wydarzenia mogą zostać ręcznie podwyższone przez bukmachera lub gracza, który bierze udział w jakiejś promocji. Często Betclic Bonus Boost dotyczy wydarzeń, które są popularne i mają tzw. „duże zaplecze marketingowe”, ale można go również zobaczyć przy rozgrywkach, które nie są tak dobrze znane szerszej widowni. Jeśli zauważymy obok danego wydarzenia żółtą ikonkę, oznacza ona, że kurs na to wydarzenie został podwyższony.

bonus bukmacherski betclick wypłata

Betclic Cashout

Funkcja Cashout pozwala rozliczyć kupon bez konieczności oczekiwania na wyniki wszystkich wydarzeń. Można z niej skorzystać zarówno na kuponach pojedynczych, jak i AKO. Można dokonać Cashoutu również w przypadku kiedy jego kwota jest niższa od stawki, za jaką obstawiliśmy swój kupon. Gdzie można skorzystać z opcji Cashout? W sekcji „Moje kupony” musimy przejść do zakładki „Cashout” a następnie kliknąć przycisk „Cashout”, który potwierdzi kwotę wypłaty.

Betclic jak wykorzystać bonus powitalny

Aby wykorzystać bonus powitalny Betclic powinniśmy załóż konto i opłacić swój pierwszy kupon. Wówczas operator zakładów bukmacherskich go “ubezpieczy” to znaczy otrzymamy zwrot części środków w przypadku kiedy okaże się kuponem przegranym. Jeśli jedno lub kilka wydarzeń obstawimy w błędny sposób część pieniędzy wróci na nasze konto bonusowe. Jak należy postępować aby wykorzystać bonus Betclic? Przede wszystkim należy się zarejestrować i przejść przez cały proces, który opisaliśmy poniżej.

Następnie należy podać kod promocyjny Betclic – w specjalnie przeznaczonym do tego polu powinniśmy wpisać B550. Kiedy nasze konto jest zarejestrowane i zautoryzowane dokonujemy pierwszej wpłaty na nasze konto depozytowe. Jeśli chcemy maksymalnie wykorzystać promocję dla nowych graczy to nasz pierwszy kupon powinien opiewać na kwotę 625 zł. Jeśli nasz kupon okaże się przegrany otrzymamy 550 złotych zwrotu na nasze konto bonusowe.

Betclic rejestracja i sposoby wypłat. Jak założyć konto w Betclic?

Na początku wejdź w link prowadzący do Betclic rejestracji bądź przejdź na stronę bukmachera, tam powinieneś otrzymać prosty formularz rejestracyjny do wypełnienia. W pierwszej części formularza należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia i adres mailowy. Trzeba również wyrazić zgodę na regulamin i politykę prywatności serwisu oraz potwierdzić, że mamy ukończone 18 lat. W drugiej części procesu rejestracji podajemy numer PESEL, telefon i adres naszego zameldowania.

W trzecim i ostatnim kroku musimy ustawić login, hasło oraz wprowadzić Betclic kod promocyjny. Sprawdź dokładnie czy podałeś na nim prawdziwe dane, unikaj literówek. Następnie w przeznaczonym do tego specjalnym polu oznaczonym jako „Kod promocyjny” wpisz hasło bonusowe 550 PLN lub LEGALSPORTPL.

Korzystając z któregoś z podanych kodów uzyskasz dostęp do najnowszej oferty bonusów od zakładów bukmacherskich Betclic dla nowych graczy. Na samym końcu sprawdź jeszcze raz wypełnione pola i wyślij formularz do Betclic Online. Po standardowym wyznaczeniu limitów dotyczących aktywności na koncie możemy wpłacić pierwsze pieniądze na nasze konto depozytowe. W Betclic metody wpłaty, z których możemy skorzystać to kolejno karta MasterCard, Visa bądź wpłata za pomocą opcji BLIK.

Jak wypłacać wygrane w Betclic?

W momencie, gdy naszego konto zostanie zweryfikowane przez administratorów Betclic, będziemy mogli wypłacić wygrane przelewem na swoje konto bankowe, które wcześniej musimy również „zarejestrować” na koncie Betclic. Wśród dostępnych metod wypłaty znajdują się zwykły przelew bankowy oraz wypłata poprzez serwis Przelewy24. Po zleceniu każdej wypłaty musi ona zostać zatwierdzona przez Dział Finansowy Betclic, może to zająć do 48 godzin. Bukmacher nie pobiera żadnej opłaty za wypłaty a minimalna kwota, jaką możemy wypłacić z naszego konta to 1 zł.

aplikacje mobilne bukmachera betclic

Aplikacja Betclic i Betclic TV

Betclic aplikacja mobilna jest dostępna zarówno na platformę iOS i system Android. Pozwala na dostęp do pełnej oferty zakładów bukmachera, czyli do ponad 40 różnych dyscyplin sportowych, włączając to rzadkie i bardziej „wyszukane” dyscypliny typu żeglarstwo, pesapallo, czy futbol australijski. Z poziomu aplikacji mobilnej dostępny jest każdy typ zakładów włączając w to zakłady przedmeczowe, na żywo czy te dotyczące sportów wirtualnych.

Betclic TV

Betclic legalny polski bukmacher. Licencja na działalność.

Rejestrując konto bukmacherskie w serwisie Betclic Polska możemy być pewni, że Betclic to legalny polski bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów (26 września 2018 roku firma otrzymał zezwolenie numer PS4.6831.11.2017, które pozwala na organizację zakładów sportowych w internecie).

Rejestrując konto w Betclic nie musimy obawiać się o swoje bezpieczeństwo podając w procesie rejestracji swoje dane wrażliwe, gdyż każdy legalnie działający serwis tego typu ma obowiązek przestrzegać najwyższych standardów ochrony określonych przez polskie prawo i tzw. ustawę hazardową. Konto możemy zarejestrować korzystając z tego linku lub przechodząc bezpośrednio na stronę bukmachera.

Betclic FAME MMA

Walki FAME MMA można obstawiać wyłącznie w serwisie Betclic. Jest to format walk z udziałem celebrytów, influencerów, youtuberów oraz znanych osób z showbiznesu. Gale FAME MMA mają o wiele większe wyniki oglądalności w porównaniu do standardowych walk MMA. Dzieje się tak z uwagi na obecność celebrytów, którzy stają do walki z innymi „graczami”, o wysokiej rozpoznawalności w świecie mediów.

Betclic sponsorem polskiej reprezentacji siatkówki

Decyzja o nawiązaniu współpracy Betclic z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej była idealnym posunięciem pod względem marketingowym jak i strategicznym zarówno dla naszej reprezentacji jak i bukmachera.

Umowę sponsorską Betclic z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej podpisał na początku lipca 2019 roku. Dzięki niej Betclic legalny bukmacher może wykorzystywać wizerunek zawodników, a logo Betclic pojawiło się na spodenkach meczowych i biało-czerwonych dresach graczy. Betclic zyskał również prawo do tzw. ekspozycji stadionowej, która polega na wyświetlaniu logo spółki podczas spotkań rozgrywanych przez naszą reprezentację.

Betclic finansuje piłkarzy Lechii

W 2019 roku operator zakładów bukmacherskich nawiązał kolejną współpracę z klubem piłkarskiej Ekstraklasy – Lechią Gdańsk. W ramach zawartej umowy logo Betclic pojawiło się m.in. na koszulkach meczowych zespołu. Betclic uzyskało również dostęp do ekspozycji stadionowej i regularnie pojawia się na profilach Lechii w mediach społecznościowych. Bukmacher otrzymał również prawo do wykorzystania wizerunku zawodników i herbu klubu w swoich działaniach marketingowych.

FAQ

Co oferuje Betclic w ramach bonusu powitalnego

Betclic oferuje cashback w wysokości 550 zł od pierwszego zakładu. Oferta dotyczy pierwszego obstawionego kuponu, pod warunkiem, że jego minimalny kurs nie jest niższy niż 1.14. W momencie, gdy zakład zostanie rozliczony jako przegrany, Betclic zwróci nam na konto równowartość jego stawki, ale będzie ona pomniejszona o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu wynoszący 12%. W sytuacji, gdy chcemy uzyskać maksymalny cashback, musimy zagrać za 625 zł. Warto pamiętać o tym, że wyższa kwota zakładu nie spowoduje większego bonusu Betclic.

Czy otrzymam freebet w Betclic?

W Betclic freebet można otrzymać w ramach promocji okresowych lub w postaci indywidualnie przyznawanego bonusu dla twojego konta.

Freebety okresowe można znaleźć przy najciekawszych wydarzeniach ze świata sportu. Jako przykład można wziąć tenisowe turnieje Wielkiego Szlema. Częstym warunkiem otrzymania darmowego zakładu jest obstawienie danej ilości kuponów, po minimalnym kursie i stawce zaproponowanej przez bukmachera.

Warto wspomnieć, że freebety działają bez problemu zarówno w aplikacji mobilnej bukmachera Betclic, jak i na jego stronie internetowej. Co ważne nie musimy dokonywać  jakiegokolwiek obrotu. Po poprawnie dokonanym zakładzie i jego „trafieniu”, możemy wypłacić wygraną. Za pomocą przyznanego freebeta możemy skorzystać z pełnej oferty zakładów Betclic.

Betclic cashback. Jak obrócić bonus?

Środki uzyskane w ramach tej promocji trafią na konto bonusowe. Aby je wypłacić należy dokonać ośmiokrotnego obrotu przy minimalnym kursie 2.00. W sytuacji gdy otrzymaliśmy pełny cashback w kwocie 550 zł, musimy zawrzeć zakłady w sumie za minimum 4400 złotych. Kiedy kwota naszego zwrotu wynosi na przykład 100 zł, musimy zagrać za łącznie 600 zł. Na wykorzystanie Betclic bonusu bez depozytu mamy 30 dni.

Czy można zacząć grę w Betclic bez weryfikacji dokumentów?

Bez weryfikacji dokumentów korzystanie z serwisu Betclic będzie niemożliwe. Operator może poprosić nas nawet o dodatkowe dokumenty w celu weryfikacji naszego konta. W wariancie podstawowym wystarczy nam dowód osobisty lub paszport, jeżeli nasz dowód stracił swoją datę ważności.  W swoich instrukcjach Betclic zaleca aby bezpośrednio przesłać skan naszych dokumentów wykorzystując zakładkę „Moje dokumenty” na koncie Betclic. Jeśli napotkamy na kłopot z przesłaniem wymaganych skanów, możemy je wysłać na adres [email protected]