Bonusy PZbuk

Wybierz bukmachera, a my pokażemy Ci wszystkie jego bonusy.

Bonusy  •  1

O bonusach u bukmachera

Bonusy bukmacherskie to bardzo często powód, dla którego gracze decydują się na konkretną firmę bukmacherską. Im ciekawsze promocje, tym większe zainteresowanie zarówno wśród nowych, jak i stałych graczy. Tym razem przyglądamy się bonusom, które przygotowały Polskie Zakłady Bukmcharskie, znane również pod skróconą nazwą PZbuk.

PZbuk bonus

bonusów bukmacherskich, przygotowanych przez firmę PZbuk

W poniższym artykule zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat bonusów bukmacherskich, przygotowanych przez firmę PZbuk. Przejrzeliśmy dokładnie całą ofertę i regulaminy promocji Polskich Zakładów Bukmacherskich. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić wszystko, co nowi i stali gracze mogą zyskać za grę w PZbuk.

Pobierz kod bonusowy PZbuk!

Możecie być pewni, że firma bukmacherska skroiła całkiem intratną ofertę dla wszystkich swoich graczy. Zarówno bonus powitalny, jak i promocje dla starych klientów otwierają przed typerami nowe możliwości, o których za chwilę napiszemy.

Tytułem wstępu warto dodać, że PZbuk jest stosunkowo młodym bukmacherem na polskim rynku. Działający w ramach szwedzkiej firmy Cherry AB legalny polski bukmacher licencję Ministra Finansów otrzymał w 2018 roku. Liczba aktywnych graczy zarejestrowanych w PZbuk stale rośnie. Bukmacher staje się ciekawym konkurentem dla liderów w branży przede wszystkim za sprawą swoich świetnych bonusów.

Co więcej, wypłata bonusu u polskiego bukmachera PZbuk nie jest uzależniona od obrotu jego kwotą. W dalszej części naszego artykułu zajmiemy się warunkami wypłaty bonusu, a także tym, jak otrzymać od PZbuk bonusy.

Jak otrzymać bonus PZbuk?

PZbuk bonus dla nowych klientów

Na stronie Polskich Zakładów Bukmacherskich można znaleźć pełną listę aktualnych bonusów. PZbuk oferuje zarówno stałe promocje dla nowych i powracających graczy, jak również szeroką gamę ograniczonych czasowo bonusów.

W ramach oferty powitalnych PZbuk przygotował bonus na start dla nowych klientów, którzy zdecydują się zarejestrować konto gracza. Jest to promocja typu cashback, a jej wysokość wynosi aż 500 zł. Bonus ten daje nowym klientom możliwość uzyskania zwrotu pieniędzy do maksymalnej kwoty 5 stówek. Dzieje się tak w przypadku pierwszego przegranego kuponu. Niezależnie od liczby postawionych wcześniej wygranych kuponów.

Aby otrzymać bonus powitalny należy wpisać pzbuk bonus promocyjny podczas rejestracji u polskiego bukmachera. O rejestracji powiemy obszernie w dalszej części tekstu. W drugim etapie uzupełniania danych znajdziecie pole opisane „kod bonusowy”, gdzie trzeba będzie podać hasło, które odblokuje promocję na start.

Polskie Zakłady Bukmacherskie przyciągają również swoich stałych klientów dzięki atrakcyjnym promocjom. Te oferty są zazwyczaj ograniczone czasowo i co jakiś czas się zmieniają. Jeśli chcesz być na bieżąco z najświeższą ofertą promocji PZbuk, obserwuj bacznie naszą stronę internetową. Będziemy tu na bieżąco pisać o najnowszych bonusach bukmacherskich, z których mogą korzystać również starzy gracze.

W celu uzyskania dostępu do bonusów okresowych PZbuk, należy sprawdzać aktualną ofertę promocyjną na oficjalnej stronie internetowej bukmachera. Posiadając już zarejestrowane konto gracza, trzeba być zalogowanym, aby móc zapisać się do poszczególnych akcji bonusowych. Wystarczy znaleźć działająca w danym momencie promocję, a następnie wcisnąć przycisk „Zapisz się”.

Jak obrócić bonusem w PZbuk?

Aby otrzymać bonusy w PZbuk należy spełnić warunki danej promocji, opatrzone regulaminem bukmachera. Przykładowo, uzyskanie cashbacku do 500 zł wymaga od gracza obstawiania kuponu wielokrotnego z minimalnym kursem pojedynczym 1.4. Zwrot realizowany jest w postaci darmowego zakładu z wygranymi zwolnionymi z wymogu obrotu. Każdy ograniczony czasowo bonus PZbuk rządzi się swoimi prawami, choć zazwyczaj bukmacher nie przewiduje skomplikowanych reguł obrotu bonusem.

Akcje promocyjne PZbuk

Jak już wspomnieliśmy, Polskie Zakłady Bukmacherskie mają dla swoich klientów nie tylko bonus powitalny. Choć faktycznie, bonus na start w postaci całkiem sporego cashbacku to wielki plus tego bukmachera. Należy jednak dodać, że PZbuk ma kilka asów w rękawie, a mianowicie bonusów tymczasowych. Te akcje promocyjne są ograniczone czasowo, ale może z nich korzystać każdy gracz, który zarejestrował się przez stronę PZbuk lub aplikację mobilną bukmachera. Zobaczmy, co słychać w ofercie bonusowej Polskich Zakładów Bukmacherskich.

Kombo+

pzbuk Akcja promocyjna Kombo+

Akcja promocyjna Kombo+ to element stałej oferty bonusowej u legalnego polskiego bukmachera PZbuk. Jest to promka, która zakłada zwiększenie wygranych o odpowiedni procent od potencjalnych zwycięskich kwot.

Jak skorzystać z procentowego bonusu Kombo+ w PZbuk? Wystarczy postawić kupon wielokrotny typu AKO, z co najmniej trzema wydarzeniami. Już przy obstawieniu trzech zdarzeń na kuponie, jeżeli ten okaże się zwycięski, wygrana zostanie powiększona o dodatkowe 2%. Obstawiasz cztery zakłady, trafiasz wszystkie rozwiązania poprawnie, a PZbuk dolicza 4% do wygranej. I tak dalej, aż otrzymujesz możliwość otrzymania nawet 25% dodatkowych środków, przy wytypowaniu kuponu akumulacyjnego, zawierającego co najmniej siedem zdarzeń.

Dokładne warunki liczby zakładów i procentowego bonusu wyglądają następująco:

Liczba zdarzeń na kuponie Wysokość dodatkowych wygranych
3 2%
4 4%
5 7%
6 14%
7 i więcej 25%

Warto dodać, że bonus Kombo+ automatycznie dodaje się do każdego kuponu AKO. Jedyne ograniczenie tej promocji polega na tym, że nie wszystkie dyscypliny i ligi można obstawiać, by móc skorzystać z Kombo+. Bonus obejmuje:

 • Piłka nożna – Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Superpuchar Polski, oraz oficjalne mecze reprezentacji Polski
 • Tenis – ATP, WTA oraz Wielki Szlem
 • Siatkówka – PlusLiga, Puchar Polski, Superpuchar Polski, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy
 • Piłka ręczna – SuperLiga, Puchar Polski, Bundesliga, Liga Asobal, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy
 • Koszykówka – NBA, Energa Basket Liga

PZbuk bonus bez depozytu – MEGA KURS

pzbuk bonus bez depozytu

Tworząc swój kupon podczas gry w Polskich Zakładach Bukmacherskich, warto rozglądać się za banerem z napisem „MEGA KURS”. Znacznik ten wskazuje na wyjątkowe zdarzenie, które charakteryzuje się podniesionych przez PZbuk kursem. Każdego dnia bukmacher proponuje inne wydarzenie, które podlega zasadom bonusu.

Promocyjne zakłady w ramach promocji MEGA KURS możesz śmiało łączyć w kupony akumulacyjne z innymi, „zwykłymi” zdarzeniami. Jeśli nie chcesz zbytnio ryzykować, masz też możliwość postawienia kuponu pojedynczego. Kurs na zdarzenie objęte promocją w PZbuk jest najwyższy na rynku, dzięki czemu możesz zarobić więcej pieniędzy, niż u konkurencyjnych zakładów bukmacherskich.

Co ważne, dodatkowe wygrane, wynikające z udziału w promocji, nie podlegają wymogom obrotu. Akcja promocyjna MEGA KURS to w PZbuk bonus bez depozytu, bowiem wystarczy używać już wcześniej wpłaconych środków na swoim koncie.

Cashout w PZbuk

zasady wypłat pzbuk

Na czym polega cashout? Jest to dodatkowa funkcja, którą proponują najlepsi bukmacherzy w Polsce, polegająca na możliwości wcześniejszego wycofania kuponu. Jeżeli gracz widzi, że obstawione przez niego zakłady będą przegrane, może zrezygnować z dalszej gry. Promocja ta zapewnia klientom bukmachera odzyskanie części środków postawionych w ramach danego kuponu.

Kwota podlegająca zwrotowi jest za każdym razem ustalana przez PZbuk. Przed skorzystaniem z usługi Cashout, gracz informowany jest o tym, jaka kwota wpłaconych środków zostanie mu zwrócona lub jaka wygrana jest mu proponowana w ramach Cashout. Obie te opcje obliczane są przez bukmachera za pomocą iloczynu potencjalnych wygranych w momencie dokonania cashoutu, stawki zakładu oraz kursu zwrotu, którego używa bukmacher.

Sklep gracza

Sklep gracza w PZbuk

Sklep gracza w PZbuk to program afiliacyjny dla aktywnych i powracających graczy. W ramach akcji lojalnościowej, klienci bukmachera mają możliwość gromadzenia punktów, które potem wymienia się na dodatkowe bonusy, darmowe zakłady i atrakcyjne nagrody. Dzięki tej akcji możesz otrzymać od PZbuk darmowy zakład w wysokości aż 50 zł! Sklep gracza to wyjątkowa na skalę naszego kraju oferta bonusowa, która przyciąga typerów do korzystania z oferty PZbuk.

Pierwsze 600 punktów bukmacher przyznaje już za samą rejestrację i zweryfikowanie nowego konta użytkownika. W PZbuk punkty otrzymasz za codzienne regularne logowanie się do konta. Każdego dnia możesz ich zyskać 25. Za każdy poprawny i zatwierdzony przez Obsługę Klienta dokument, gracz może dostać 500 punktów. Jest też bonus od depozytu w postaci 1 punktu za każdą wpłaconą złotówkę. Dodatkowo na Twoim koncie pojawi się 100 punktów za pierwszą wypłatę środków.

Polskie Zakłady Bukmacherskie utworzyły swój sklep gracza, by przyciągać stałych bywalców do jeszcze aktywniejszego korzystania z kont. Wystarczy tylko codziennie logować się do swojego profilu, aby zdobywać kolejne punkty. Następnie wymieniać je można na atrakcyjne nagrody, co z pewnością działa na korzyść programu lojalnościowego PZbuk.

PZBuk rejestracja

W PZbuk rejestracja nowego konta gracza jest bardzo szybka i łatwa. Nie powinna nikomu sprawiać kłopotów. Dla pewności, przejdziemy ją razem – pokażemy Wam krok po kroku, na czym polega.

PZbuk oferuje swoim nowych klientom tak zwaną szybką rejestrację. Czym różni się ona od rejestracji kompletnej? W kilku prostych krokach uzupełnia się jedynie swoje podstawowe dane osobowe i kontaktowe. Nie trzeba natomiast podawać (jeszcze) swojego numeru konta bankowego. Nie ma też konieczności (jeszcze) załączać skanu dowodu osobistego lub paszportu. Te dwa elementy PZbuk zostawia na czas późniejszy, gdy będziesz chciał zweryfikować swoje świeże konto gracza.

Szybka rejestracja to świetny pomysł, dzięki któremu można zaoszczędzić całkiem sporo czasu. Nie wszyscy polscy legalni bukmacherzy oferują taką opcję swoim nowym klientom. Jeżeli interesuje Cię metoda szybkiej rejestracji, powinieneś sprawdzić nasz ranking bukmacherów bez dowodu. W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie zakłady bukmacherskie, które nie wymagają skanu dokumentu tożsamości w trakcie szybkiej rejestracji.

Rejestracja konta pierwszy krok

Rejestracja opiera się o trzy kroki. W pierwszym podaje się swój login, e-mail, numer telefonu oraz hasło. Należy również zaznaczyć obowiązkową zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez PZbuk. Można również wyrazić zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych. Warto zgodzić się na maile od PZbuk, ponieważ bukmacher będzie wtedy informował na bieżąco o nowościach w serwisie.

Rejestracja konta krok drugi

W drugim kroku trzeba uzupełnić kolejne dane osobowe. Wpisujemy zatem imię, nazwisko, dane z dowodu lub paszportu, adres zamieszkania, datę urodzenia. Zaznaczamy płeć, podajemy PESEL, a na koniec wybieramy nasz kraj i walutę. Ostatnim elementem jest kod promocyjny PZbuk, który należy wpisać w odpowiednim polu na końcu drugiego etapu rejestracji konta.

ustawienia konta gry

Trzeci i ostatni krok rejestracji nowego konta gracza w PZbuk to ustawienie limitów czasu gry i obrotu w ramach akcji „Graj odpowiedzialnie”. Bukmacher daje możliwość samodzielnego ustawienia tych ograniczeń. Można też skorzystać z sugerowanych przez Polskie Zakłady Bukmacherskie limitów. Cała akcja ma na celu zwiększenie świadomości graczy w kontekście odpowiedzialności, jaką niesie za sobą gra hazardowa.

PZbuk wpłaty i wypłaty u bukmachera

Decydując się na szybką rejestrację nowego konta gracza w Polskich Zakładach Bukmacherskich, powinieneś być świadom, jak wygląda kwestia wpłat i wypłat. Ten legalny bukmacher idzie swoim klientom na rękę, oferując wygodne i szybkie metody płatności.

metody doładowania konta

Wpłaty depozytu na konto PZbuk odbywają się za pomocą jednej z podanych niżej metod płatności:

 • Karta bankowa Visa lub MasterCard za pośrednictwem usługi DotPay
 • Kod BLIK, dostępny w aplikacji mobilnej bankowości elektronicznej
 • Szybki transfer za pomocą płatności TPay
 • Szybki transfer za pomocą pośrednika DotPay
 • Szybki transfer za pomocą pośrednika Przelewy24

W przypadku wpłat na konto depozytowe należy pamiętać, że minimalna kwota wpłaty w PZbuk wynosi 5 zł. Polski legalny bukmacher nie pobiera żadnej prowizji od przelewów na konto gracza. Oznacza to, że wpłaty są darmowe. Czas realizacji wynosi mniej niż jedną minutę. Wpłat można dokonywać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chodzi o wypłaty z konta gracza, dostępne opcje to:

 • Ekspresowy przelew za pośrednictwem usługi Przelewy24
 • Standardowy przelew za pośrednictwem usługi DotPay

pzbuk wypłata pieniędzyPrzed pierwszą wypłatą PZbuk dokonuje weryfikacji dokumentu tożsamości oraz wyciągu z konta. Realizacja wypłat może zostać zlecona w dowolnym momencie, 24/7. Czas realizacji przelewu ekspresowego w ramach usługi Przelewy24 wynosi około 30 minut. Z kolei przelewy standardowe DotPay potrzebują zazwyczaj od 1 do 2 dni roboczych na realizację.

Weryfikację swojego konta można zlecić w PZbuk samodzielnie. Wystarczy przesłać zdjęcie podanego podczas rejestracji dokument tożsamości. Może to być dowód osobisty, paszport lub karta pobytu. PZbuk wymaga również dostarczenia wyciągu z konta bankowego, celem potwierdzenia właściciela podanego do wypłat numeru rachunku. Weryfikacja dokumentów nie trwa długo, choć bukmacher zastrzega, że ma na ten proces maksymalnie 24 godziny.

PZbuk oferta zakładów bukmacherskich

linia sportowa od PZbuk

W PZbuk bonus od depozytu, zakład bez ryzyka czy darmowy zakład to kwestie, które przyciągają typerów do obstawiania u tego buka. Bonus bukmacherski to jedno, ale ważna jest też sama oferta zakładów. Przyjrzyjmy się bliżej, co i jak można typować na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej PZbuk.

Oferta Polskich Zakładów Bukmacherskich to przede wszystkim zakłady na mecze piłki nożnej. Ta dyscyplina zdecydowanie króluje w PZbuk. Choć całkiem sporo zakładów znaleźć mogą tu też fani tenisa, koszykówki, piłki ręcznej czy hokeja.

PZbuk dysponuje też szeroką ofertą zakładów na żywo. Bukmacher udostępnia statystyki, a także kalendarz. Obie funkcje są bardzo przydatne podczas obstawiania spotkań sportowych live.

Znajdziecie też w ofercie PZbuk e-sport. Zakłady na sporty elektroniczne dostępne są obecnie w trzech kategoriach: CS:GO, LOL i DOTA. Dyscypliny te można również typować w ofercie zakładów na żywo. Bukmacher udostępnia specjalne bonusy dla fanów e-sportu, warto zatem śledzić zakładkę z promocjami.

PZbuk oferuje również zakłady na sporty wirtualne. Oprócz standardowych gier, bukmacher posiada też opcję WirtualneTV, która łączy w sobie prawdziwe mecze z rozgrywaną za pomocą algorytmów ligą piłkarską.

Jak widać, oferta Polskich Zakładów Bukmacherskich jest bardzo szeroka i niczym nie odstaje od liderów na rodzimym rynku. Korzystając z aktualnych zakładów, opcji obstawiania na żywo, a także używając atrakcyjnych bonusów, można zapewnić sobie bardzo wysokie wygrane. Kursy w PZbuk są na dobrym poziomie, a w połączeniu z akcjami promocyjnymi wygrane u tego buka potrafią konkurować z innymi firmami bukmacherskimi. Zdecydowanie opłaca się grać u tego bukmachera.

PZbuk to legalny bukmacher

Jak wiemy, w Polsce obowiązuje nowelizacja tak zwanej „ustawy hazardowej”. Zgodnie z jej postanowieniami wszystkie spółki, które chcą świadczyć usługi zakładów wzajemnych na terenie kraju, muszą uzyskać licencję Ministra Finansów. PZbuk licencję uzyskał w roku 2018.

Szukając informacji na temat legalnych bukmacherów musicie być świadomi, że za marką PZbuk stoi Cherry Online Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie. Firma ta jest z kolei częścią szwedzkiego przedsiębiorstwa Cherry AB. Bukmacher w Polsce ubiegał się jedynie o zezwolenie na prowadzenie swojej działalności przez Internet.

Warto dodać, że PZbuk, a właściwie Cherry Online Polska, aktywnie wspiera sport w naszym kraju. Marka jest sponsorem między innymi reprezentacji w koszykówce mężczyzn i reprezentacji w hokeju na lodzie mężczyzn. Co więcej, PZbuk wspiera również ligi w naszym kraju. Są to: Basket Liga Kobiet, Polska Hokej Liga i Polska Liga Koszykówki.

FAQ

PZbuk to młody bukmacher. Nic dziwnego, że zadajecie sporo pytań na temat jego działalności. Oto kilka z nich, które najczęściej się pojawiają w sieci – mamy dla nich satysfakcjonujące odpowiedzi.

Na czym polega zakład bez ryzyka w PZbuk?

Zakład bez ryzyka, czyli cashback, wynosi w PZbuk aż 500 zł. Polega on na zwrocie poniesionych kosztów w przypadku pierwszego przegranego kuponu. Niezależnie od tego, ile razy wcześniej się obstawiało (i wygrywało). Jedyny warunek uczestnictwa w promocji to obstawianie zdarzeń o kursie minimalnym 1.4. Co ciekawe, w PZbuk nie ma warunków obrotu bonusem do jego wypłaty. W PZbuk zakład bez ryzyka dostępny jest jako bonus powitalny dla nowych graczy. Wystarczy mieć w PZbuk kod promocyjny i aktywować go podczas rejestracji.

Czym są punkty PZbuk?

PZbuk oferuje program lojalnościowy, polegający na zbieraniu punktów za określone akcje. Na przykład za rejestrację, codzienne logowanie, wpłacony depozyt, itd. Punkty można potem wymienić w sklepie PZbuk na atrakcyjne nagrody. Dostępne są bardzo fajne bonusy i promocje, które można odblokować za pomocą zebranych punktów.

Czy mogę założyć konto na telefonie?

Tak. PZbuk posiada aplikację mobilną, dostępną na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Za pomocą apki możesz przejść rejestrację nowego konta gracza. A następnie obstawiać zakłady, dokonywać wpłat i wypłat, aktywować bonusy bukmacherskie. Wszystko tak samo, jak działa strona główna zakładów PZbuk.

Czy PZbuk wymaga obrotu bonusem na start?

Nie. PZbuk ułatwia proces odebrania środków bonusowych. W ramach bonusu na start, czyli promocji powitalnej cashback, nie musisz martwić się o obrót bonusem. Wystarczy, że będziesz obstawiał kupony z pojedynczymi zakładami o kursach nie niższych niż 1.4. Jeśli kupon będzie zwycięski, otrzymasz wygraną. Pierwszy kupon, który „nie wejdzie” automatycznie aktywuje opcję zakładu bez ryzyka. Możesz w ten sposób otrzymać nawet do 500 zł.