Totalbet aplikacja
30 sie 2021 40 0

Totalbet aplikacja

Bonus na start: 5000 PLN bonus od depozytu + 40 PLN darmowe freebety. Zarejestruj się z kodem bonusowym i łap najlepsze promki na start!

Wady i zalety aplikacji

Legalny polski bukmacher TotalBet aplikacja mobilna wady i zalety

Zalety:

 • Do pobrania na Androida oraz iOS
 • Match Tracker – podgląd wizualizacji meczów
 • Wygodnie powiadomienia push
 • Pełna oferta zakładów prematch i live
 • Dostęp do statystyk

Wady:

 • Brak dodatkowego bonusu za rejestrację w aplikacji
 • Wolniejsze operacje na starszych wersjach systemów operacyjnych

Aplikacja mobilna Totalbet dostępna dla każdego

Totalbet aplikacja mobilna dostępna jest już teraz dla każdego użytkownika systemów operacyjnych Android oraz iOS. Dzięki niej możesz obstawiać zakłady z oferty przedmeczowej i na żywo. Wygodne statystyki i wizualizacje pomagają w podejmowaniu właściwych decyzji. Intuicyjny interfejs i wygodny układ przycisków pozwala na bezproblemowe typowanie kuponów. Totalbet aplikacja pobierz już teraz!

Totalbet aplikacja mobilna – jak pobrać?

Legalny polski bukmacher TotalBet aplikacja mobilna jak pobrać?

Aplikacja mobilna Totalbet nie wymaga zbyt dużo wysiłku, aby zainstalować ją na telefonie czy tablecie. Wystarczy, że prześledzisz nasz szybki poradnik jak pobrać i zainstalować apkę:

 • Odwiedź stronę internetową zakładów bukmacherskich.
 • Pod górnym paskiem nawigacyjnym, po lewej stronie, kliknij przycisk „MOBILE”.
 • Wybierz swoje oprogramowanie mobilne – Totalbet Android lub Totalbet iOS.
 • Instrukcje bukmachera przeprowadzą Cię przez proces pobierania i instalowania apki.

Jeśli korzystasz z urządzeń marki Apple, instalacja aplikacji nie powinna sprawić Ci żadnych trudności. Chcąc pobrać na Android Totalbet telefon należy użyć w nieco inny sposób. Apka jest  bowiem niedostępna w sklepie Play. Co nie oznacza, że nie da się jej zainstalować!

Totalbet aplikacja Android – jak zainstalować?

Legalny polski bukmacher TotalBet aplikacja mobilna dla android

Aplikacja mobilna Totalbet Android wymaga prześledzenia paru niezwykle prostych etapów, by pobrać i zainstalować ją na swoim smartfonie czy tablecie:

 • Przy pomocy przeglądarki mobilnej wejdź na stronę bukmachera.
 • Przejdź do zakładki „MOBILE”, po czym wybierz wersję na Androida.
 • Pośrodku ekranu znajdziesz przycisk „POBIERZ” – stuknij w niego.
 • Przeglądarka uruchomi pobieranie Totalbet apk, czyli pliku instalacyjnego. Ściągnięty plik kliknij w powiadomieniach, by zainicjować instalację. Czasami trzeba w ustawieniach zezwolić jeszcze na aplikacje z „nieznanego źródła”.

Wymagania systemowe

Jeśli chcesz, by Twoja aplikacja Totalbet działała poprawnie, upewnij się, że masz Androida w wersji minimum 5.0. Im nowszy telefon lub tablet, tym lepsze funkcjonowanie apki. Na starszym sprzęcie może ona działać nieco wolniej.

Totalbet aplikacja iOS – jak zainstalować?

Legalny polski bukmacher TotalBet aplikacja mobilna dla IOS

Pobranie Totalbet app na system iOS możliwe jest z poziomu strony internetowej bukmachera. Co ciekawe, aplikacji nie da się zlokalizować w sklepie App Store. Aby zainstalować ją na iPhonie i iPadzie:

 • Otwórz w Safari stronę bukmachera, po czym kliknij na dole opcję „udostępnij”.
 • Stuknij opcję „Do ekranu początkowego”.
 • Na ekranie wyświetli się ikona aplikacji i napis „Dodaj” – po jego wciśnięciu apka pojawi się na ekranie głównym urządzenia.

Wymagania systemowe

Aplikacja Totalbet mobile dla urządzeń Apple nie posiada specyficznych wymagań systemowych. Najlepiej działać będzie jednak na nowszych wersjach systemu, od 11.0 wzwyż.

Wersja mobilna Totalbet – nie tylko aplikacja

Legalny polski bukmacher TotalBet wersja mobilna

Zakład bukmacherskie Totalbet dostępne są nie również za pomocą wersji mobilnej strony internetowej. Do korzystania z niej wystarczy przeglądarka mobilna, która wbudowana jest w urządzeniu przenośnym. Wersja mobilna Totalbet daje uproszczony podgląd oferty zakładów, choć obstawiać można tak samo, jak na komputerze. Brak powiadomień i konieczność ponownego logowania przy każdym wejściu sprawia, że lepiej pobrać aplikację mobilną.

Totalbet wersja mobilna i aplikacja mobilna – różnice

W przypadku bukmachera Totalbet wersja mobilna to dobra opcja dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą zainstalować aplikacji. Taka funkcja daje możliwość obstawiać zakłady z całej oferty bukmacherskiej. Jednak nie informuje gracza o wynikach, rozstrzygniętych kuponach i nowych promocjach.

Wszystkie te dodatkowe funkcje posiada aplikacja Totalbet. Korzystając z niej, pojawiać się będą powiadomienia push o najważniejszych zmianach. Interfejs aplikacji jest wygodny w użyciu, a dostęp do oferty łatwiejszy, niż w przypadku wersji przeglądarkowej.

Bonus dla posiadaczy aplikacji mobilnej Totalbet

Legalny polski bukmacher TotalBet aplikacja mobilna bonusy

W Totalbet bonus powitalny został przygotowany dla każdego gracza, który zarejestruje nowe konto. Niezależnie od tego, czy zrobisz to przez stronę lub aplikację, pamiętaj o kodzie promocyjnym. Dzięki niemu odblokujesz dostęp do następującego pakietu bonusów na start:

 • Bonus 100% od pierwszej wpłaty depozytu do kwoty 5000 PLN.
 • Freebet 20 PLN za weryfikację konta.
 • 4 freebety po 5 PLN za: udzielenie zgód marketingowych, pierwszą wpłatę, pierwszy zakład z salda głównego i pierwszy zakład na sporty wirtualne.

Na ten moment nie ma dodatkowych bonusów za pobranie aplikacji. Choć niewykluczone, że w trakcie korzystania z apki bukmachera otrzymasz dostęp do ciekawych promocji. W Totalbet bonus często pojawia się niespodziewanie, o czym poinformuje Cię aplikacja dzięki powiadomieniom push.

Totalbet aplikacja mobilna – najważniejsze funkcje

Każda aplikacja bukmacherska powinna wyróżniać się pod względem funkcjonalności. Nie inaczej jest w przypadku Totalbet mobile. Oto kilka najciekawszych opcji, które sprawiają, że aplikacja mobilna zasługuje na pozytywne opinie:

Dostęp do pełnej oferty bukmachera

Zakłady przedmeczowe, na żywo, obstawianie sportów wirtualnych oraz gier karcianych. To wszystko masz na wyciągnięcie ręki w aplikacji bukmachera. Obstawiać możesz wszystkie dyscypliny i rodzaje zakładów, które normalnie dostępne są na stronie internetowej. Z tą różnicą, że nie musisz siedzieć przed komputerem.

Match Tracker

Aplikacja mobilna Totalbet pozwala na podgląd aktualnych statystyk przedmeczowych. Co więcej, oferuje również funkcję wizualizacji spotkań sportowych, czyli Match Tracker. Dzięki temu można wygodnie śledzić zmiany na boisku, co przydaje się szczególnie podczas typowania zakładów live.

Szybkie płatności

U bukmachera Totalbet aplikacja mobilna pozwala na szybkie wpłaty i wypłaty. Funkcjonuje kilka wygodnych i błyskawicznych metod płatności, dzięki którym można bez problemu doładować swoje konto lub przelać wygrane do banku. Wszystko to za pomocą kilku kliknięć na telefonie lub tablecie.

Jak wpłacić depozyt w aplikacji Totalbet?

Legalny polski bukmacher TotalBet aplikacja mobilna jak wpłacić depozyt?

Totalbet aplikacja mobilna daje możliwość błyskawicznego wpłacania depozytu w bardzo łatwy sposób:

 • Zaloguj się na swój profil i przejdź do swojego konta.
 • Kliknij opcję „Wpłaty”, wybierz metodę płatności, wpisz deklarowaną kwotę i potwierdź płatność.

Wpłatę możesz dokonać za pośrednictwem kodu BLIK, pośredników PayU, dotpay, Przelewy24 i paysafecard. Możesz również wpłacać depozyt z kart Visa i MasterCard. Minimalna kwota depozytu wynosi u bukmachera jedynie 1 PLN.

Jak wypłacić środki z konta gracza?

Legalny polski bukmacher TotalBet aplikacja mobilna jak wypłacić środki?

Szybkie wypłaty wygranych w Totalbet zostały skrócone do jedynie 8 minut. Usługa wypłacania środków finansowych dostępna jest całodobowo i każdego dnia. Dzienny limit wypłat ekspresem wynosi 5000 PLN. Aby wypłacić pieniądze na rachunek osobisty w banku:

 • Zaloguj się na swój profil i przejdź do swojego konta.
 • Kliknij opcję „Wypłaty”, wpisz żądną kwotę, potwierdź operację i poczekaj na weryfikację wypłaty.

Minimalna kwota wypłaty to jedynie 1 PLN. Bukmacher współpracuje z większością najważniejszych banków, udostępniając opcję szybkich wypłat. W określonych przypadkach przelew może być księgowany w banku w ciągu 48 godzin, choć zwykle nie trzeba aż tyle czekać.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Legalny polski bukmacher TotalBet aplikacja mobilna obsługa klienta

Bukmacher Totalbet kontakt z obsługą klienta udostępnia przy pomocy czatu na żywo oraz formularza kontaktowego. Można z nich korzystać również w mobilnej aplikacji buka. W celu skontaktowania się z obsługą:

 • Otwórz menu za pomocą ikonki w prawym górnym rogu ekranu.
 • Wciśnij opcję z napisem „Pomoc”.
 • Następnie panel „Kontakt”, by przejść do formularza kontaktowego.
 • W celu otwarcia czatu na żywo wystarczy stuknąć zielony bąbelek z logiem bukmachera.

Aplikacja Totalbet – opinie

Legalny polski bukmacher TotalBet aplikacja mobilna opinie

Instalacja aplikacji mobilnej Totalbet to rzecz, z którą nie warto zwlekać, jeśli chce się typować zakłady u tego bukmachera. Sam program na telefon i tablet prezentuje się schludnie, a poruszanie się po ofercie zakładów jest niezwykle intuicyjne. Wszystkie najważniejsze funkcje są dostępne w jednej niewielkiej apce. Dzięki temu obstawianie staje się jeszcze bardziej przyjemne.

Minusem Totalbet jest brak aplikacji dla systemu iOS, którą pobrać można ze sklepu App Store. Fani marki Apple muszą ograniczyć się do apki webowej po dodaniu jej do ekranu głównego na iPhonie i iPadzie. Bukmacher nie wynagradza tego w żaden sposób, gdyż próżno szukać w jego ofercie dodatkowych bonusów mobilnych.

Podsumowując, aplikacja mobilna Totalbet robi wystarczająco dobre wrażenie. Jest kilka braków i słabych stron, które jednak z czasem mogą ulec zdecydowanej poprawie. Czekamy zatem na nowe aktualizacje!

FAQ

Skąd pobrać aplikację Totalbet?

Użytkownicy Apple ściągną Totalbet app w wersji webowej przez przeglądarkę Safari. Z kolei posiadacze Androida muszą pobrać Totalbet apk ze strony internetowej bukmachera.

Jaki jest bonus Totalbet?

W Totalbet bonus powitalny to aż 5000 PLN od pierwszego depozytu. Do tego dochodzi pakiet w sumie pięciu freebetów na łączną kwotę 40 PLN.

Jak wpłacić depozyt w Totalbet?

Depozyt wpłacisz bezpośrednio z karty Visa lub MasterCard. Możesz przelać kasę przy pomocy kodu BLIK lub za pośrednictwem Przelewy24, dotpay, PayU i paysafecard.

Aplikacja Totalbet – czy warto?

Totalbet mobile nie jest najlepszą aplikacją bukmacherską na rynku, ale i tak warto ją pobrać. Stanowi wygodną alternatywę dla typowania przez stronę internetową.

 

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *