Totolotek aplikacja
08 gru 2021 16 0

Totolotek aplikacja

Bonus na start: 100% od pierwszej wpłaty do 500 PLN. Zarejestruj się z kodem promocyjnym, by otrzymać bonus powitalny!

Wady i zalety aplikacji

Zalety:

 • Dostępna na urządzenia z systemami Android oraz iOS
 • Pozwala typować przedmeczowo i na żywo
 • Daje dostęp do pełnej oferty zakładów
 • Umożliwia płatności mobilne
 • Ułatwia korzystanie z bonusów

Wady:

 • Niezbyt intuicyjny interfejs
 • Zawiesza się na starszych telefonach
 • Aplikacja mobilna Totolotek dostępna dla każdego

Przygotowana przez Totolotek aplikacja mobilna czeka na wszystkich fanów zakładów bukmacherskich. Korzystanie z tej apki pozwala uzyskać dostęp do pełnej oferty zakładów live i prematch. Z wygodnym podglądem wyników na żywo obstawianie staje się jeszcze łatwiejsze. Sprawdź, czy warto pobrać ten program na swoje urządzenie mobilne i w jaki sposób zyskać bonus na start!

Totolotek aplikacja mobilna – jak pobrać?

Zaprojektowana przez Totolotek zakłady bukmacherskie aplikacja dostępna jest na stronie internetowej bukmachera, którzy zastosują się do naszych wskazówek:

 1. Otwórz portal internetowy bukmachera.
 2. Strona poinformuje o możliwości pobrania apki.
 3. Wybierz swój system (Totolotek aplikacja Android lub Totolotek aplikacja iOS).
 4. Ukończ pobieranie zgodnie z wytycznymi bukmachera.

Instalacja aplikacji również nie powinna sprawiać najmniejszych problemów. Po kilku minutach będziesz mógł cieszyć się zakładami bukmacherskimi w swoim telefonie lub tablecie.

Totolotek aplikacja Android – jak zainstalować?

Aby pobrać i zainstalować aplikację bukmachera na systemach Android, wystarczy kilka kroków, a mianowicie:

 1. Na urządzeniu mobilnym otwórz stronę bukmachera w przeglądarce internetowej.
 2. Wybierz opcję „Android”, która pojawi się na ekranie.
 3. Przeglądarka zainicjuje pobieranie pliku instalacyjnego Totolotek apk.
 4. Zaakceptuj pobieranie aplikacji z „nieznanych źródeł”, jeśli urządzenie o to poprosi.
 5. Po ściągnięciu pliku kliknij w niego, by dokończyć instalację.

Wymagania systemowe

Jeżeli chodzi o wymagania systemowe, aplikacja działa najlepiej na nowszych wersjach Androida od 5.0 wzwyż. Oprócz tego, żadnych innych wymogów nie trzeba spełniać, by móc zainstalować Totalbet apk na swoim telefonie lub tablecie.

Totolotek aplikacja iOS – jak zainstalować?

Totolotek aplikacja mobilna – jak pobrać?

Totolotek aplikacja iOS pozwala na pobranie bezpośrednio ze sklepu z aplikacjami, jeśli korzystasz z urządzeń marki Apple:

 1. Otwórz App Store na iPhonie lub iPadzie.
 2. W wyszukiwarce wprowadź nazwę bukmachera, by znaleźć Totolotek app.
 3. Włącz pobieranie i instalację prosto ze strony poświęconej aplikacji w sklepie.

Wymagania systemowe

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w sklepie App Store, Totolotek aplikacja iOS wymaga wersji systemu 10.3 lub nowszej. W praktyce jednak, im nowszy system, tym sprawniej będzie działać apka.

Wersja mobilna Totolotek – nie tylko aplikacja

Wersja mobilna Totolotek

W firmie Totolotek aplikacja mobilna to jedno, lecz funkcjonuje też wersja mobilna strony bukmachera. Prawdę mówiąc, nie różni się ona zbytnio od apki, gdyż obie usługi są do siebie podobne pod względem designu. Wersja mobilna dostępna jest przez przeglądarkę internetową w telefonie i tablecie.

Totolotek wersja mobilna i aplikacja mobilna – różnice

Totolotek mobile to nic innego, jak strona internetowa, która została „odchudzona” dla potrzeb przeglądarek mobilnych. Działa ona podobnie do normalnej strony bukmachera. Aplikacja również oparta jest na podobnym interfejsie, jednak oferuje również powiadomienia push. Dzięki nim można sprawniej podejmować decyzje, gdyż stale jesteśmy na bieżąco z nowościami w apce. Mobilna strona Totolotka takich funkcji nie posiada.

Bonus dla posiadaczy aplikacji mobilnej Totolotek

Bonus mobilny w Totolotek

U bukmachera Totolotek aplikacja bonus zapewnia ten sam, co strona internetowa. Oznacza to, że firma nie przygotowała żadnych dodatkowych atrakcji za pobranie aplikacji. Każdy, kto zarejestruje konto, może liczyć na:

Bonus od pierwszej wpłaty: maksymalnie 500 PLN.

Oprócz bonusu na start, Totolotek aplikacja mobilna pozwala na korzystanie z ofert promocyjnych dla stałych graczy. Warto sprawdzać aktualne bonusy, by móc skorzystać z wyjątkowych akcji dla powracających i lojalnych klientów.

Totolotek aplikacja mobilna – najważniejsze funkcje

Totolotek aplikacja na telefon i tablet posiada kilka funkcji, które mogą sprawić, że typowanie stanie się jeszcze wygodniejsze. Wybraliśmy trzy najciekawsze elementy, które sprawiają, że apka zasługuje na dobre opinie.

Match Tracker

Totolotek aplikacja na tablet i telefon pozwala śledzić na bieżąco wyniki meczów. To niezwykle przydatna funkcja dla graczy, którzy preferują typowanie z oferty live. Dzięki powiadomieniom w apce można być zawsze na bieżąco ze zmianami na boiskach. Jest to atrakcyjne urozmaicenie codziennego typowania w Totolotku.

Mobilne płatności

Udogodnienie, które staje się standardem na rynku, to płatności mobilne. Już teraz Totolotek aplikacja pozwala wpłacać depozyt przy pomocy telefonu i tabletu. Co więcej, w apce możesz również zlecać wypłaty wygranych na konto bankowe. O wszystkich dostępnych metodach płatności piszemy w dalszej części tekstu.

Pełna oferta zakładów bukmacherskich

Aplikacja Totolotek nie stosuje żadnych ograniczeń pod względem dostępu do oferty zakładów bukmacherskich. W praktyce oznacza tbo, że można korzystać ze wszystkich rynków przedmeczowych i na żywo. Dzięki temu gracze mają komplet ulubionych dyscyplin i lig pod ręką.

Jak wpłacić depozyt w aplikacji Totolotek?

Jak wpłacić pieniądze przez aplikację Totolotek?

Wpłata depozytu na konto gracza jest niezwykle łatwa i zajmuje zaledwie kilka chwil:

 1. Zaloguj się na swoje konto gracza.
 2. Kliknij przycisk „Wpłaty/Wypłaty”, a następnie „Wpłać na konto”.
 3. Wybierz sposób płatności, wprowadź kwotę i naciśnij „Wpłać”.

Aktualnie dostępne metody płatności w aplikacji Totolotka to: Dotpay, Tpay, Paysafecard, Skrill, Visa oraz MasterCard. Minimalna kwota wpłaty to 1 PLN, za wyjątkiem konta Paysafecard (20 PLN).

Jak wypłacić środki z konta gracza?

Totolotek aplikacja mobilna pozwala również na wypłacanie środków na swoje konto osobiste w banku. Aby zlecić przelew środków na rachunek bankowy:

 1. Zaloguj się na swoje konto gracza.
 2. Kliknij przycisk „Wpłaty/Wypłaty”, a następnie „Zleć wypłatę środków”.
 3. Wybierz jedyną dostępną metodę wypłaty i zadeklaruj kwotę.
 4. Naciśnij przycisk „Wypłać”, by zakończyć.

Warto podkreślić, że bukmacher nie określił dolnych i górnych limitów dla wypłacanych środków finansowych. Jednocześnie czas oczekiwania na zaksięgowanie środków w banku może trwać nawet do 7 dni roboczych. Niestety, brakuje w Totolotku metody szybkich wypłat.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Obsługa klienta Totolotek

Mocną stroną bukmachera Totolotek jest dostępność metod kontaktu z obsługą klienta. Firma pozwala swoim klientom na kontaktowanie się z biurem przy pomocy czatu na żywo, który dostępny jest wyłącznie dla zarejestrowanych i zalogowanych graczy. W innych przypadkach można skorzystać z formularza kontaktowego. Aby nawiązać kontakt z biurem:

 • Zaloguj się w aplikacji na swoje konto.
 • Kliknij „chmurkę” z ikonką czatu na żywo.

Aplikacja Totolotek – opinie

Bukmacher przygotował aplikację, która nie należy do najlepszych programów mobilnych w świecie legalnych polskich zakładów wzajemnych. Gracze zgłaszają problemy z zawieszaniem się apki i „wyrzucaniem” do ekranu głównego. Są to jednak problemy, których nie udało się jeszcze zwalczyć żadnemu polskiemu bukmacherowi. Większość dostępnych na rynku aplikacji boryka się z podobnymi kłopotami.

Totolotek aplikacja mobilna ma swoje plusy w postaci dostępności pełnej oferty bukmacherskiej, a także bonusów. Osoby przyzwyczajone do interfejsu strony internetowej nie powinny mieć problemów z poruszaniem się po aplikacji. Jest ona bardzo podobna do tego, co znajdziemy na stronie bukmachera. Jeśli więc chcesz obstawiać zakłady w Totolotku na swoim telefonie lub tablecie – pobierz aplikację mobilną już teraz!

FAQ

Skąd pobrać aplikację Totolotek?

U bukmachera Totolotek aplikacja mobilna dostępna jest do pobrania na stronie buka (dla Androida) lub w sklepie App Store (dla iOS).

Jaki jest bonus Totolotek?

Na chwilę obecną z kodem rejestracyjnym gracze mogą uzyskać podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty maksymalnej 500 PLN. Brakuje aktualnie dodatkowych bonusów mobilnych dla grczy.

Jak wpłacić depozyt w Totolotek?

Depozyt wpłacisz w aplikacji mobilnej za pośrednictwem usługodawców Dotpay, Tpay, Paysafecard, a także z portfela Skrill. Dostępne są również płatności kartami Visa i MasterCard.

Aplikacja Totolotek – czy warto?

Totolotek app nie należy do najlepszych aplikacji bukmacherskich, choć stali klienci bukmachera powinni ją wypróbować. Dzięki powiadomieniom jest ona wygodniejszym narzędziem do obstawiania, niż mobilna strona buka.

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *