Fortuna rejestracja
08 gru 2021 34 0

Fortuna rejestracja

Fortuna bonus na start: zakład bez ryzyka do 600 PLN + bonus od depozytu do 2100 PLN + freebet o wartości 20 PLN – ODBIERZ KOD!

Dlaczego warto zarejestrować konto?

Bukmacher Fortuna to aktualnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych i największych firm bukmacherskich na polskim rynku. Jest to powszechnie znany i lubiany bukmacher, którego oferta zakładów prezentuje się niezwykle interesująco. Gracze chętnie korzystają z atrakcyjnych bonusów, a także szerokiego wyboru dyscyplin sportowych i wydarzeń.

Obstawiać zakłady można w Fortunie zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną. Fani bardziej tradycyjnego typowania mogą również udać się do punktów naziemnych bukmachera. Największym plusem, jaki oferuje Fortuna rejestracja to możliwość zgarnięcia nawet 2720 PLN na start. Nie zwlekaj zatem, zobacz, jak założyć konto krok po kroku i odbierz najlepszy bonus na rynku.

Zgarniaj nawet do 2720 PLN w Fortunie z naszym kodem promocyjnym!

Rejestracja z kodem promocyjnym

Rejestracja z kodem promocyjnym

Jeżeli uznasz, że oferowana przez bukmachera Fortuna rejestracja bez dowodu to idealne rozwiązanie dla Ciebie, nie zapomnij o kodzie promocyjnym. Pamiętaj, by koniecznie wykorzystać nasz kod bonusowy „HEROBET”, który należy wpisać podczas zakładania konta. Za jego pomocą odblokujesz dostęp do pakietu powitalnego, na który składają się aż trzy atrakcyjne bonusy. Czeka na Ciebie świetny bonus od depozytu, do tego zakład bez ryzyka, a także freebet. To wszystko otrzymasz tylko i wyłącznie z naszym kodem promocyjnym.

Wpisz kod „HEROBET” podczas rejestracji i odbierz najlepszy bonus powitalny!

Jak założyć konto? Krok po kroku

Bukmacher Fortuna Online to jedna z czołowych polskich firm, świadczących usługi zakładów wzajemnych. Obstawiać u tego bukmachera można nie tylko przy pomocy strony internetowej, ale też w aplikacji mobilnej, a nawet punktach stacjonarnych. Warto dodać, że każda z tych trzech metod gry pozwala nowym graczom na założenie konta. Szybka rejestracja sprawi, że po kilku minutach będziesz miał świeżo upieczone Fortuna konto tymczasowe.

Do korzystania ze wszystkich przywilejów potrzebna będzie jeszcze weryfikacja. U bukmachera Fortuna pełna rejestracja możliwa jest w dowolnym momencie już w trakcie korzystania z konta. Zobaczmy zatem, jak krok po kroku założyć konto bukmacherskie przy pomocy strony internetowej Fortuny.

Fortuna rejestracja – krok 1

U bukmachera Fortuna rejestracja bez dowodu możliwa jest na stronie internetowej bukmachera. Wystarczy wejść na nią przy pomocy swojej przeglądarki, a następnie kliknąć pole „REJESTRACJA” znajdujące się w prawym górnym rogu. Otworzy się trzystopniowy formularz rejestracyjny, którego wypełnienie zajmuje dosłownie parę chwil. W pierwszym kroku powinieneś krok po kroku uzupełnić następujące dane:

 • Pseudonim
 • Hasło
 • PIN kod (używany w punktach stacjonarnych do identyfikacji gracza)
 • Adres e-mail
 • Imię
 • Nazwisko
 • Telefon komórkowy
 • PESEL
 • Kod promocyjny

Pamiętaj, by koniecznie wpisać nasz kod bonusowy „HEROBET”. Dzięki niemu uzyskasz dostęp do atrakcyjnego pakietu powitalnego bonusów dla nowych graczy. W pierwszym kroku rejestracji powinieneś też określić źródło dochodów, zaznaczyć oświadczenie o pełnoletniości oraz ewentualną zgodę marketingową. Po wykonaniu tych kroków możesz kliknąć przycisk „ZAREJESTRUJ”, by przejść dalej.

Obcokrajowcy mieszkający w Polsce również mogą korzystać z oferty bukmachera. Powinni podać kilka dodatkowych informacji na swój temat, by pomyślnie przejść rejestrację. W kolejnych rubrykach należy wpisać:

 • Datę urodzenia
 • Obywatelstwo (jeśli inne niż polskie)
 • Numer paszportu
 • Zaznaczyć swoje państwo
 • Kod pocztowy i miasto
 • Ulicę i numer mieszkania

Fortuna rejestracja – krok 2

Drugi etap rejestracji to weryfikacja danych, która nie ma jednak wiele wspólnego z weryfikacją konta stałego. Na adres mailowy powinieneś otrzymać informację o założeniu konta. Będzie tam też znajdował się link aktywacyjny, który należy kliknąć, by potwierdzić chęć założenia konta. Czasami na maila trzeba poczekać kilka minut, warto też sprawdzić folder ze spamem. Po potwierdzeniu aktywacji formularz rejestracyjny Fortuny przeniesie Cię do trzeciego i ostatniego kroku.

Fortuna rejestracja – krok 3

Ostatni krok formularza to już właściwie czysta formalność. Bukmacher powiadamia nas o zakończeniu rejestracji. Jedyna rzecz, na którą pozostaje teraz poczekać, to weryfikacja konta. Po aktywacji można zalogować się do swojego konta – u bukmachera Fortuna logowanie umieszczono obok rejestracji, w prawym górnym rogu ekranu.

Weryfikacja konta

Bukmacher weryfikacją konta nazywa aktywację, lecz gracze muszą liczyć się z nominalną weryfikacją danych osobowych. Chodzi o sprawdzenie poprawności informacji podanych w formularzu rejestracyjnym. W tym celu należy nie tylko uzupełnić dane osobowe podczas zakładania konta, ale również przesłać skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości. Najlepiej, jeśli jest to dowód osobisty, choć można też wysłać zdjęcia paszportu.

Podczas weryfikowania konta bukmacher poprosi Cię również o ustalenie swoich limitów finansowych i czasowych na grę. Proces sprawdzania poprawności danych wynosi maksymalnie 48 godzin, choć zwykle przebiega znacznie sprawniej.

Fortuna załóż konto w aplikacji mobilnej

Fortuna załóż konto w aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna Fortuna dostępna jest na urządzenia przenośne z systemem iOS oraz Android. Zwolennicy firmy Apple mogą pobrać ją bezpośrednio ze sklepu App Store. Z kolei fani Androida będą zmuszeni ściągnąć plik instalacyjny ze strony bukmachera.

Apka daje dostęp do pełnej oferty bukmachera, a także pozwala korzystać ze wszystkich bonusów. Warto pobrać ją również ze względu na możliwość rejestracji w niej swojego nowego konta.

Fortuna rejestracja mobilna – krok 1

Fortuna rejestracja mobilna – krok 1

Fortuna rejestracja na telefonie czy tablecie nie różni się zbytnio od procesu zakładania konta przez stronę internetową. Formularz wymaga wpisania tych samych danych, lecz układ kafelek jest bardziej intuicyjny i dopasowany do mniejszego ekranu. W kolejnych rubrykach wpisz:

 • Pseudonim
 • Hasło
 • PIN kod (używany w punktach stacjonarnych do identyfikacji gracza)
 • Adres e-mail
 • Imię
 • Nazwisko
 • Telefon komórkowy
 • PESEL
 • Kod promocyjny

Pamiętaj, że kod bonusowy „HEROBET” da Ci szansę zgarnięcia atrakcyjnego pakietu promocyjnego na start. Zaznacz wymagane zgody i oświadczenia, po czym przejdź do drugiego kroku, czyli aktywacji konta.

Fortuna rejestracja mobilna – krok 2

Fortuna rejestracja mobilna – krok 2

W drugim kroku, podobnie jak podczas rejestracji na stronie, musisz aktywować swoje konto, jednocześnie potwierdzając adres mailowy. Na skrzynkę przyjdzie wiadomość od bukmachera, zawierająca link aktywacyjny. Kliknij go, by zweryfikować swój adres, po czym przejdź do ostatniego etapu zakładania konta.

Fortuna rejestracja mobilna – krok 3

W ostatnim kroku otrzymasz potwierdzenie, że Fortuna rejestracja mobilna przebiegła pomyślnie. Po weryfikacji danych będziesz mógł zalogować się na swoje konto w aplikacji i zacząć obstawianie bez żadnych ograniczneń.

Fortuna rejestracja w punkcie naziemnym

Fortuna to jeden z kilku polskich bukmacherów, którzy oferują możliwość założenia nowego konta także w punkcie stacjonarnym. Mapa i adresy lokali naziemnych dostępne są na stronie internetowej bukmachera. Jeżeli preferujesz taki model obstawiania, możesz wybrać się osobiście do punktu i zarejestrować swoje konto. Nie zapomnij wziąć ze sobą dokumentu tożsamości!

Warto podkreślić, że rejestracja w punkcie łączy się z weryfikacją danych. Pracownik lokalu naziemnego od razu sprawdzi Twoje dane w dokumencie, aktywując jednocześnie nowe konto bukmacherskie. W ten sposób dostępna u bukmachera Fortuna rejestracja w punkcie jest szybka i niesłychanie łatwa.

Z oferty bukmacherskiej w lokalu stacjonarnym możesz jednak korzystać również wtedy, gdy założyłeś konto na stronie. Po to właśnie formularz rejestracyjny Fortuna Online każe Ci wymyśleć czterocyfrowy kod PIN. Dzięki niemu będziesz mógł potwierdzać swoją tożsamość podczas każdej wizyty w punkcie naziemnym bukmachera.

FAQ

Czy rejestracja w Fortuna jest bezpieczna?

Tak, bukmacher chroni dane osobowe wszystkich swoich graczy, również podczas zakładania nowych kont. Nie musisz obawiać się o przecieki, gdyż Twoje poufne dane są chronione przez cały czas.

Czy rejestracja na Fortuna jest darmowa?

Tak, zakładanie konta nie wiąże się z żadnymi opłatami i jest całkowicie bezpłatne. Nie zapominaj jednak, by dokonać wpłaty depozytu na swoje konto. Bukmacher nie pobiera też żadnych prowizji za wpłaty.

Jakie ma Fortuna rejestracja opinie wśród graczy?

Klienci bukmachera podkreślają, że rejestracja jest szybka i wygodna. W łatwy sposób można też zweryfikować swoje dane, co dodatkowo usprawnia proces integracji z portalem. Gracze pozytywnie oceniają również każdy bonus, jaki dostać można za rejestrację.

Czy Fortuna Online to dobry wybór?

Jak najbardziej – obstawianie u tego bukmachera to świetna opcja. Atrakcyjna oferta zakładów, szybka rejestracja, a także bogate bonusy sprawiają, że Fortuna Online to jeden z ulubionych bukmacherów Polaków.

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *