STS zakład bez ryzyka
07 gru 2021 17 0

STS zakład bez ryzyka

Nie ma to jak ubezpieczyć swój pierwszy zakład na wypadek przegranej i nic nie stracić, prawda? Taką możliwość daje popularny bonus o nazwie cashback, czyli inaczej zakład bez ryzyka. Gdy bukmacher ma go w ofercie powitalnej, bonus jest zwykle częścią oferty powitalnej, choć nie tylko. W niniejszym artykule sprawdzamy, jak działa w STS zakład bez ryzyka, który czeka na nowych graczy.

STS zakład bez ryzyka 200 PLN

Zakład bez ryzyka STS

Bonus zakład bez ryzyka STS przygotował dla wszystkich nowych graczy, który założą konto z kodem promocyjnym. Pakiet powitalny zawiera też kilka innych niezwykle atrakcyjnych bonusów, lecz my skupimy się na cashbacku. Oto garść najważniejszych faktów dotyczących tego atrakcyjnego bonusu przygotowanego przez STS:

 • Wartość cashback może wynieść maksymalnie 200 PLN w ofercie standardowej lub 234 PLN z naszym kodem bonusowym.
 • Aby odblokować podwyższony zakład bez ryzyka STS podaj kod promocyjny podczas zakładania nowego konta na stronie internetowej.
 • Cashback powitalny dotyczy pierwszego postawionego kuponu, a jego wartość oznacza maksymalną „ubezpieczoną” stawkę.

Sprawdźmy, jak działa cashback STS z bliska – prześledźmy wszystkie kluczowe elementy, dzięki czemu będziesz mógł bez trudu skorzystać z bonusu.

Jak działa STS bonus bez ryzyka?

Pora poznać zakład bez ryzyka STS z bliska i rozwinąć punkty, o których pisaliśmy powyżej. Okazuje się bowiem, że korzystanie z tej ciekawej promocji nie musi być nadto wymagające. Ważne, aby przestrzegać zasad regulaminu bonusu, dzięki czemu gracz może wykorzystać cashback na swoją korzyść. Przechodząc do rozwinięcia:

 • Standardowa oferta na start dla nowych graczy zakłada bonus powitalny bez ryzyka o wartości 200 PLN. Natomiast, jeśli podczas wypełniania formularza rejestracyjnego wpiszesz kod bonusowy, wartość promocji wzrośnie. Możesz wówczas otrzymać aż 234 PLN w formie cashbacku.
 • Kod bonusowy, który powinieneś podać podczas rejestracji to „HEROBET”. Za jego pomocą odblokujesz cały pakiet powitalny, który składa się z kilku bonusów. Oprócz cashbacku otrzymasz bonus od pierwszego depozytu do 1200 PLN, freebet o wartości 25 PLN, a także po 20 PLN na BetGames i sporty wirtualne.
 • Zakład bez ryzyka polega na swoistym „ubezpieczeniu” pierwszego zagranego kuponu w systemie bukmachera. Cashback STS działa w przypadku przegranej – otrzymasz wówczas zwrot postawionej stawki w formie środków bonusowych. Jeżeli jednak Twój pierwszy zakład okaże się zwycięski, otrzymasz pełną kwotę wygranej.

Zakład bez ryzyka STS – jak odebrać?

Zasady promocji zakład bez ryzyka STS

Jeżeli chcesz wykorzystać u bukmachera STS zakład bez ryzyka, pokażemy Ci, jak odebrać go krok po kroku. Zobacz, w jaki sposób możesz zabezpieczyć zakłady na swoim pierwszym kuponie:
Przejdź na stronę internetową bukmachera pod adresem STS.pl.

 1. Otwórz formularz rejestracyjny w celu założenia nowego konta.
 2. W odpowiednim polu podaj nasz kod bonusowy „HEROBET”.
 3. Po zakończeniu rejestracji i weryfikacji adresu mailowego, wpłać pierwszy depozyt (co najmniej 50 PLN).
 4. Zagraj swój pierwszy kupon, który zostanie ubezpieczony zakładem bez ryzyka.

W STS cashback dotyczy kuponu ze stawką minimalną 10 PLN, a maksymalną 234 PLN. Może być to kupon SOLO lub AKO z oferty przedmeczowej lub live. Do promocji zaliczają się też zagrania na sporty wirtualne oraz gry karciane BetGames.

Jeśli kupon będzie rozliczony jako przegrany, zadziała w STS cashback. Bukmacher dokona zwrotu stawki na Twoje konto bonusowe.

Jeżeli pierwszy kupon okaże się zwycięski, wówczas wygrywasz pełną wartość z kuponu, a cashback przepada.

STS bonus cashback – zasady

Zakład bez ryzyka cashback w STS - zasady bonusu

Oprócz wymienionych powyżej kroków, dzięki którym odbierzesz w STS zakład bez ryzyka, istnieje jeszcze kilka dodatkowych zasad. Pozwól, że przytoczymy najważniejsze postanowienia regulaminu promocji i wyjaśnimy je nieco bardziej przystępnym językiem.

 • Po pierwsze, zakład bez ryzyka STS to bonus powitalny dla nowych graczy. Aby móc go odblokować, należy założyć nowe konto przy pomocy formularza. Ważne jest, by w trakcie uzupełniania kolejnych rubryk wpisać też kod promocyjny. Sprawdź, co jeszcze zyskasz z naszym kodem bonusowym, który pozwoli Ci zyskać w STS cashback i nie tylko!
 • Po drugie, koniecznie wpłać pierwszy depozyt na konto główne. Regulamin promocji cashback STS określa, że minimalna kwota wpłaty powinna wynosić 50 PLN. My jednak zachęcamy do większego depozytu, gdyż bukmacher dodatkowo podwaja pierwszą wpłatę. Dzieje się w tak w myśl bonusu od pierwszego depozytu, który może wynieść nawet do 1200 PLN – otrzymasz go z naszym kodem.
 • Po trzecie, musisz postawić pierwszy kupon za środki z konta głównego. Może to być zarówno kupon pojedynczy, jak i akumulacyjny, a więc SOLO lub AKO. Do gry wliczają się zakłady przedmeczowe oraz z oferty live. Co ciekawe, cashback STS dotyczyć może również zakładów na sporty wirtualne oraz gry karciane BetGames.
 • Po czwarte, czekasz na rozstrzygnięcie swoich zakładów. Jeśli poprawnie trafiłeś wszystkie typy, wygrywasz. Jeżeli kupon będzie przegrany, wówczas zastosowanie ma zakład bez ryzyka STS. Bukmacher zasili Twoje konto bonusowe równowartością stawki, którą zagrałeś na swoim pierwszym kuponie.

Ważne! Maksymalny zwrot z cashbacku wynieść może 234 PLN. Jest to jednak kwota „netto”, a więc pomniejszona o 12% podatku bukmacherskiego. Dla przykładu, jeśli zagrasz kupon za 100 PLN, otrzymasz zwrot w wysokości 88 PLN, ponieważ 12% podatku nie podlega zwrotowi.

Jak wypłacić zakład bez ryzyka STS?

Jak wypłacić cashback STS?

Jeśli chcesz grać za cashback, musisz być przygotowany na warunki obrotu bonusem. W przypadku STS, bukmacher dopuszcza dwie możliwości – pierwszy kupon jest wygrany lub przegrany. Jeśli wygrałeś, cashback nie ma dla Ciebie znaczenia, a środki zasilają Twoje konto depozytowe. Możesz grać dalej.

Jak już wspominaliśmy, przegrany kupon uruchamia procedurę zakładu bez ryzyka. Zwrot pojawia się na koncie bonusowym, a w grę wchodzą warunki obrotu bonusem. Aby wypłacić cashback STS musisz zagrać za trzykrotność otrzymanego zwrotu na kuponach z kursem minimalnym 1,91. W tym przypadku do obrotu nie wliczają się kupony MaxiKombi, zakłady na BetGames, ani zagrane z opcją cashout.

Dopiero po spełnieniu tych warunków, bukmacher przeniesie środki bonusowe na Twoje konto główne.
Chcesz wypłacić środki bonusowe na konto główne, a następnie na rachunek osobisty w banku?

Wypłaty w STS możliwe są dopiero po weryfikacji konta. W tym celu musisz za pomocą swojego profilu przesłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Dopiero po potwierdzeniu Twoich danych osobowych bukmacher pozwoli Ci na wypłacanie pieniędzy do banku.

FAQ

Jak odebrać zakład bez ryzyka w STS?

Aby odebrać najlepszy zakład bez ryzyka STS, załóż konto z naszym kodem bonusowym. Wpłać depozyt (minimum 50 PLN) i zagraj pierwszy kupon, by odblokować ten bonus i zabezpieczyć swoje zakłady przed przegraną.

Jaka jest wysokość cashback bonusu od STS?

W standardowej ofercie dla wszystkich nowych graczy STS cashback wynosi 200 PLN. Jeśli jednak podczas rejestracji podasz kod bonusowy, jego wartość może wzrosnąć do maksymalnej kwoty 234 PLN.

Jak wypłacić STS zakład bez ryzyka?

Gdy już zagrasz swój pierwszy kupon, zostanie on zabezpieczony przed przegraną. Jeśli tak właśnie zostanie rozstrzygnięty, wtedy możesz liczyć na zwrot zagranej stawki pomniejszonej o podatek bukmacherski. Zwrot trafia na Twoje konto bonusowe i podlega warunkom trzykrotnego obrotu po kursie minimalnym 1,91.

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *