STS rejestracja
01 cze 2021 25 0

STS rejestracja

STS rejestracja

Od wielu lat zakłady bukmacherskie STS pozostają liderem na polskim rynku. Firma ta, powszechnie znana i lubiana, stale przyciąga do siebie nowych klientów. W związku z niesłabnącym zainteresowaniem tym bukmacherem, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej pewnym kluczowym elementom jego działalności internetowej. Z poniższego artykułu dowiesz się, w jaki sposób przebiega w STS rejestracja nowego konta. Pokażemy też, jak łatwe jest w STS logowanie. Dla naszych Czytelników mamy też kod promocyjny, który zapewnia rewelacyjny bonus na start. Zostańcie z nami!

Czym jest STS?

Na początek nieco historii i informacji praktycznych na temat tego bukmachera. STS to firma, która powstała w 1997 roku w Katowicach. Od tamtej pory świadczy usługi zakładów wzajemnych na terenie Polski i nie tylko.

Spółka dała się poznać jako aktywny propagator sportu w naszym kraju. W ciągu już prawie ćwierćwiecza swojej działalności STS był sponsorem kilku klubów piłkarskich. Ostatnie lata to sponsoring chociażby Lecha Poznań, Jagiellonii Białystok, Pogoni Szczecin, Cracovii Kraków, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin. Nie należy zapominać, że bukmacher jest również oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej.

STS to legalny polski bukmacher, który posiada bardzo zróżnicowaną ofertę. Spółka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, a w wielu kwestiach napędza też cały polski rynek bukmacherski. Innowacyjne podejście do działalności online przekłada się na ogromne zainteresowanie graczy. Badania internetowe wskazują, że bukmacher posiada nawet około 50% udziałów na rynku.

Zakłady bukmacherskie STS to nie tylko oferta online, dostępna za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej. Nie zapominajmy, że firma rozpoczynała swoją działalność, gdy zakłady wzajemne w Polsce zawierało się tylko w punktach stacjonarnych. Ta klasyczna forma typowania przetrwała do dziś, a bukmacher posiada kilkaset „ziemniaków” na terenie kraju. Możliwości obstawiania stacjonarnie i przez Internet są ze sobą połączone, a w STS rejestracja w punkcie też jest możliwa.

Jak założyć konto STS?

Gra u legalnych polskich bukmacherów wiąże się nieodzownie z koniecznością założenia konta bukmacherskiego. W tej części naszego poradnika chcemy pokazać Ci, jak dokładnie wykłada rejestracja STS. Warto dodać, że możesz to zrobić poprzez wygodny formularz na stronie bukmachera lub w punktach stacjonarnych. Bez znaczenia, którą opcję wybierzesz, rejestracja konta jest bardzo szybka i wygodna. My prześledzimy krok po kroku jak założyć konto za pomocą serwisu internetowego bukmachera.

W STS rejestracja zajmuje dosłownie parę minut i nie należy do skomplikowanych. Cały proces opiera się na jednym i spójnym formularzu, gdzie należy po prostu wpisać swoje dane osobowe. Na tym etapie nie jest wymagane przesyłanie skanu dowodu osobistego, ani potwierdzenia konta bankowego. Te elementy można przesłać w późniejszym terminie. Póki co, interesuje nas szybka rejestracja STS.

Czasami pojawiają się pytania o to, czy rejestracja na STS jest darmowa. Spieszymy poinformować, że proces rejestracji konta nie wymaga od graczy żadnych opłat. Bukmacher nie pobiera też prowizji od wpłaconych depozytów, więc można się rejestrować bez obaw o utratę kasy.

W takim razie, jak założyć konto STS? Wystarczy, że przejdziesz na stronę główną bukmachera – kliknij tutaj – i wybierzesz opcję „ZAŁÓŻ KONTO” w prawym górnym rogu. Na środku ekranu otworzy się specjalne okienko pop-up, które dedykowane jest procesowi zakładania konta. Ile trwa rejestracja w STS? Na pewno zanim zdążysz zaparzyć kawę, już będziesz szczęśliwym użytkownikiem bukmachera. Nie wierzysz? Zobacz sam, jakie to proste!

Rejestracja STS krok po kroku

Miej pod ręką kod promocyjny STSVIP i lecimy z rejestracją! W pierwszym kroku zakładania konta wystarczy podać podstawowe informacje kontaktowe. Mowa tutaj o adresie e-mail, stworzeniu indywidualnego hasła do konta, a także wpisaniu numeru telefonu. Warto pamiętać, że hasło do konta powinno zawierać przynajmniej jedną wielką literę, jedną małą literę oraz jedną cyfrę. Musi zamknąć się w przedziale od 8 do 20 znaków.

Pod tymi trzema polami z mailem, hasłem i telefonem, należy wpisać kod bonusowy STS. Oprócz tego, sprawdź, czy po lewej stronie masz „odhaczone” okienko ze zgodą na otrzymanie bonusu. To bardzo ważne, ponieważ pakiet powitalny u tego legalnego bukmachera otrzymasz, jeśli przystaniesz na warunki bonusu. W tym momencie możesz też zapoznać się z zasadami otrzymania poszczególnych promocji bukmacherskich.

Pierwszy etap szybkiej rejestracji już prawie za nami. Wystarczy jeszcze zaznaczyć obowiązkowe oświadczenie o pełnoletności i zgodzie z postanowieniami regulaminu. Pod nim znajduje się jeszcze fakultatywna zgoda na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Czy warto ją zaznaczać? Naszym zdaniem tak. Szczególnie, jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o promocjach w STS.

Jedziemy dalej, bo przed nami drugi krok szybkiej rejestracji konta bukmacherskiego! Teraz czas na wpisanie kilku bardziej szczegółowych informacji na swój temat. Po kolei należy podać: imię, nazwisko, państwo urodzenia i numer PESEL. Wpisujesz także specjalny kod, który otrzymasz na numer telefonu, podany w pierwszym etapie rejestracji. Ostatnia rzecz to zaznaczenie, skąd pochodzą Twoje środki na grę. No i jeszcze oświadczenie o poprawności danych i legalnym pochodzeniu pieniędzy, które wpłacasz na konto depozytowe.

To tyle! Prawda, że w STS rejestracja bez dowodu jest bardzo łatwa? No właśnie, a co ze wspomnianym dokumentem tożsamości?

Konto tymczasowe i weryfikacja w STS

Nie ma powodów do stresu, bukmacher prędzej czy później upomni się o przesłanie skanu dowodu osobistego. Po szybkiej rejestracji Twoje konto tymczasowe może służyć Ci do wpłacania środków i obstawiania. Dopiero w momencie, kiedy będziesz chciał wypłacić wygrane na swoje konto bankowe, obowiązkowa stanie się weryfikacja danych.

Formularz rejestracyjny, który nie wymaga weryfikacji danych osobowych, staje się swoistym standardem na polskim rynku. Bukmacherzy w ten sposób wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy często narzekali, że trzeba wysłać dokument tożsamości, a właściwie jego zdjęcie. Zrobienie takiego zdjęcia czy skanu może być czasochłonne i niewygodne. Dlatego też powstała szybka rejestracja, po której gracze mają praktycznie pełen dostęp do usług bukmacherskich.

Wyjątek stanowi fakt, że niekiedy konto tymczasowe jest ograniczone czasowo. W praktyce oznacza to, że po upływie konkretnego okresu i tak będziesz musiał przesłać skan dowodu osobistego. Jeżeli chodzi o STS, weryfikacja jest wymagana również w celu wypłacania środków finansowych na konto bankowe.

W jaki sposób należy zweryfikować swoje dane osobowe u bukmachera? To bardzo proste, bowiem wystarczy zalogować się na swoje konto i przejść do panelu gracza. Tam należy zlokalizować zakładkę, gdzie przesyła się skan dowodu w pliku graficznym.

Proces weryfikacji w dni powszednie trwa zwykle kilka minut. W przypadku STS rejestracja opinie ma czasami negatywne ze względu na długi czas oczekiwania na weryfikację. Bukmacher zastrzega sobie jednak, że może ona trwać dłużej. Zwykle dzieje się tak jednak w weekendy. Dlatego sugerujemy, aby skan dowodu wysłać w dni powszednie.

Po zweryfikowaniu danych możesz przelewać wygrane środki na swój osobisty rachunek bankowy. Proces nie należy do skomplikowanych, tak więc nie powinien powodować żadnych trudności.

Oferta i bonus STS

Jak wygląda oferta zakładów bukmacherskich w STS? Cóż, ten działający na licencji Ministerstwa Finansów bukmacher jest niezwykle popularny w Polsce głównie dzięki świetnej promocji marki. Dział marketingu i PR robi wszystko, by przyciągać do siebie nowych klientów. Często jednak można spotkać się z opiniami na temat STS, jakoby oferta zakładów bukmacherskich była… kiepska.

Czy słusznie? Aby ustosunkować się do tej nieco krzywdzącej opinii, musimy rzucić okiem na faktyczną aktualną ofertę bukmachera. STS proponuje obecnie grę w ramach 26 dyscyplin sportowych, które dostępne są na wygodnym pasku nawigacyjnym na stronie internetowej.

Oprócz najpopularniejszych – piłki nożnej, hokeja, tenisa, koszykówki czy siatkówki – są tu też sporty nieco mniej rozpowszechnione w Polsce. Można typować chociażby piłkę wodną, krykiet czy futbol australijski. Bukmacher oferuje również zakłady pozasportowe na wydarzenia niezwiązane bezpośrednio z meczami. Można obstawiać wyniki wyborów prezydenckich i parlamentarnych.

Przy okazji warto dodać, że STS posiada również rozbudowaną ofertę zakładów na żywo. Zakładka live cieszy się niesłabnącą popularnością, choć szybko zmieniające się kursy mogą przysporzyć nieco problemów z obstawianiem. Plusem dla bukmachera są transmisje na żywo, które udostępnia zalogowanym użytkownikom.

Typowanie poprzez serwis internetowy STS to również zakładki ze sportami wirtualnymi oraz grami karcianymi. Należy podkreślić, że bukmacher jako pierwszy w kraju otworzył polskojęzyczny stół do obstawiania pokera. Te gry na żywo cieszą się rosnącą popularnością i są ciekawą rozrywką bez wychodzenia z domu.

Mimo tylu ciekawych elementów, STS na tle konkurencji w Polsce wypada wciąż dość blado. Przede wszystkim należy podkreślić, że kursy u tego legalnego bukmachera nie są najwyższe w kraju. Z tego powodu część graczy rezygnuje z dalszego typowania, rejestrując się u innych bukmacherów. Chodzi przecież nie tylko o dobrą zabawę, ale i wysokie wygrane. Na szczęście jednak STS nadrabia nieco atrakcyjnym bonusem powitalnym na start.

Bonus dla nowych graczy w STS

Zakłady bukmacherskie STS oferują rozbudowany pakiet promocyjny dla nowych graczy. Pamiętaj jednak: aby otrzymać bonus na start, musisz podczas rejestracji wpisać kod promocyjny. Dodatkowo, powinieneś też zaznaczyć zgodę na otrzymanie bonusu i akceptację jego regulaminu.

Nowi klienci bukmachera mogą liczyć na jeden z najlepszych pakietów promocyjnych na rodzimym rynku bukmacherskim. Przede wszystkim mowa tu o bonusie bez depozytu, który może wynieść maksymalnie nawet 1200 PLN. W przypadku tego legalnego bukmachera, jest on liczony od pierwszej wpłaty na konto depozytowe.

To nie koniec, ponieważ w pakiecie powitalnym znalazło się również miejsce na freebet. Darmowy zakład w STS wynosi 25 PLN, choć jest obarczony warunkami obrotu bonusem. Oprócz tego, jest jeszcze cashback, z naszym kodem powiększony do kwoty 235 PLN. Osoby, które próbują swoich sił w sportach wirtualnych oraz karcianych, mogą liczyć na symboliczne cashbacki po 20 PLN.

Jeżeli chodzi o warunki obrotu bonusem, to nie mamy zbyt dobrych wiadomości. Wszystkie promocje STS obarczone są zasadami obrotu, które nie należą do najłatwiejszych na rynku. Przykładowo, aby wypłacić bonus od depozytu, trzeba obrócić jego wartością trzy razy na kuponach z kursem minimalnym 1.91. Podobnie jest z odblokowaniem środków z freebetu, a także z cashbackami w STS.

Aplikacja STS

Legalny polski bukmacher STS udostępnia swoim graczom także bardzo atrakcyjną i wygodną aplikację mobilną. Jest ona dostępna na urządzenia z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. W przypadku tego drugiego, można ją pobrać bezpośrednio ze sklepu App Store. Użytkownicy Androida muszą jednak pobrać aplikację bezpośrednio ze strony bukmachera. Zasady, które wprowadziło Google, nie dopuszczają aplikacji bukmacherskich do sklepu Play.

Zupełnie oddzielnie funkcjonuje dodatkowo wersja mobilna strony internetowej, jednak nie należy jej mylić z aplikacją. Mobilna strona bukmachera dostępna jest za pośrednictwem każdej przeglądarki internetowej. Funkcjonuje ona nieco wolniej, dlatego warto mimo wszystko poświęcić chwilę na instalację apki. Użytkownicy Androida mogą ściągnąć plik instalacyjny bezpośrednio z mobilnej wersji strony internetowej bukmachera.

Posiadacze aplikacji na swoich urządzeniach przenośnych mogą liczyć również na dodatkowe profity. Po pierwsze, włączając powiadomienia push, możesz otrzymywać bieżące informacje związane z interesującymi Cię tematami w zakresie typowania. Co więcej, mobilni gracze powinni także przygotować się na dodatkowe promocje. Raz na jakiś czas STS przygotowuje bonusy dedykowane użytkownikom aplikacji, które dostępne są tylko dla nich. Dlatego warto korzystać nie tylko ze strony internetowej bukmachera, ale również zainstalować apkę na swoim telefonie czy tablecie.

Metody płatności w STS

W temacie sposobów płatności STS jest prawdziwym liderem na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Wpłata na konto STS działa niezwykle szybko, a wypłacanie wygranych również jest bardzo wygodne. Wystarczy założyć konto, przelać depozyt i można obstawiać swój pierwszy zakład. Podkreślmy, bo warto, że podczas rejestracji możesz odblokować niezwykle atrakcyjny bonus, związany z pierwszą wpłatą. Mowa o bonusie od depozytu, podwajającym pierwszą wpłatę, który wynosi u bukmachera nawet do 1200 PLN.

W jaki sposób można wpłacić pieniądze na swoje konto depozytowe u tego bukmachera? Metody płatności w STS to nie tylko tradycyjne przelewy bankowe, albo wpłaty z kart płatniczych. Bukmacher oferuje również znane, lubiane i popularne sposoby płatności elektronicznych. Jest możliwoć wrzucenia depozytu za pośrednictwem usługi BLIK, PayU, a także DotPay.

Te trzy metody płatności można spotkać także u innych legalnych bukmacherów w naszym kraju. Czy jest zatem coś, co wyróżnia STS na tle licznej konkurencji w Polsce? Owszem, w tym miejscu warto podkreślić, że bukmacher oferuje również nieco bardziej wysublimowane metody wpłat. Chodzi o usługi portfeli elektronicznych PayPal, Skrill oraz Neteller.

Aby wpłacić pieniądze na swoje konto depozytowe, należy zalogować się na swój profil gracza. Bukmacher akceptuje płatności zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej. Przechodząc do zakładki oznaczonej hasłem „Wpłata”, wystarczy podać deklarowaną kwotę wpłaty, wybrać metodę płatności i postępować według wyświetlających się instrukcji. Konto depozytowe powinno praktycznie z automatu zaakceptować i wyświetlić poprawnie wykonany przelew.

Wypłaty z konta gracza

Co z kolei tyczy się wypłacania wygranych środków finansowych z konta gracza, mamy tu do czynienia z autorską technologią STS Pay. Bukmacher zadbał o jej bezpieczeństwo i bezproblemowe działanie. Dzięki temu nowoczesnemu systemowi, wypłaty z kont realizowane są średnio co 15 minut. Klienci bukmachera mają możliwość zlecać wypłaty całodobowo i codziennie. Usługa działa 24/7 i powoduje, że w kwestii płatności STS jest numerem 1 na polskim rynku.

Żeby zlecić wypłatę środków z własnego konta gracza, należy wcisnąć przycisk „Wypłata”. Następnie, wpisuje się deklarowaną kwotę, a później wystarczy poczekać na autoryzację i finalizację procesu przelewania pieniędzy. Szybkie wypłaty bukmacher obsługuje od godziny 10 do 24.

Bukmacher współpracuje z wybranymi bankami w Polsce, do których przelewy wychodzą najszybciej. Jeżeli posiadasz rachunek bankowy u innego usługodawcy, musisz liczyć się z pewnymi opóźnieniami, które mogą mieć miejsce. W takich przypadkach przelewy księgują się zwykle w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych.

Warto podkreślić, że wypłaty z konta głównego nie można dokonać, jeśli nie przejdzie się uprzednio weryfikacji konta. Taka pełna rejestracja wymaga przesłania skanu dowodu osobistego, dzięki czemu bukmacher ma pewność, że Ty to Ty.

Na koniec dodamy jeszcze, że pieniądze na swoje konto depozytowe możesz wpłacić również w punkcie naziemnym. Jednak nie wypłacisz tam gotówki. Krajowe zasady nakazują bukmacherom obsługę wypłat jedynie w ramach przelewów na rachunki bankowe.

FAQ

Ile trwa rejestracja w STS?

Tymczasowe konto STS założysz w kilka minut. Weryfikacja może potrwać do 24 godzin, jednak zwykle zajmuje również parę minut. Jeżeli masz w STS problem z rejestracją, możesz zgłosić się do biura obsługi klienta. Korzystając z czatu na żywo z pewnością znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Podczas rejestracji konta nie zapomnij wpisać kod rejestracyjny, by otrzymać atrakcyjny bonus powitalny.

Czy rejestracja na STS jest darmowa?

Tak, w STS rejestracja bez dowodu nic nie kosztuje, a bukmacher nie pobiera żadnych opłat prowizyjnych. Bonus powitalny również jest darmowy, więc warto z niego skorzystać.

Czy mogę postawić zakład w punkcie stacjonarnym?

Oczywiście, że tak. Bukmacher posiada setki punktów naziemnych, gdzie można korzystać z oferty przedmeczowej oraz live. Co więcej, możliwa jest w STS rejestracja w punkcie stacjonarnym. Jeśli uważasz, że tak będzie Ci wygodniej, idź do najbliższego „ziemniaka” i załóż konto z pomocą pracownika punktu.

Jaki jest maksymalny bonus powitalny w STS?

W sumie do zgarnięcia na start czeka na Ciebie cały pakiet powitalny. Maksymalnie możesz uzyskać nawet 1500 PLN. Na bonus powitalny składa się bonus od pierwszej wpłaty (100% do 1200 PLN), cashback (z naszym kodem to aż 235 PLN), freebet (darmowy zakład 25 PLN), cashback na sporty wirtualne (symboliczne 20 PLN) i cashback na gry karciane (kolejne 20 PLN). Nie zapomnij podać nasz kod rejestracyjny podczas uzupełniania formularzu zakładania konta!

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *