ETOTO rejestracja
02 lip 2021 60 0

ETOTO rejestracja

Zakłady bukmacherskie ETOTO nie tracą na popularności zarówno wśród stałych, jak i nowych klientów. Graczy na polskim rynku legalnych zakładów wzajemnych przybywa, a bukmacherzy dwoją się i troją, by przekonać ich do swojej oferty. Tym razem przyglądamy się bliżej, jak wygląda w ETOTO rejestracja nowego konta bukmacherskiego. Czy potrzebny jest dowód osobisty? Na jaki bonus powitalny mogą liczyć nowi klienci buka? Czy firma akceptuje nowoczesne metody płatności? Tego wszystkiego (i nieco więcej) dowiesz się z poniższego artykułu.

Rejestracja w ETOTO

W ETOTO rejestracja może zająć jedynie 30 sekund. Tak przynajmniej twierdzi sam bukmacher. My postanowiliśmy przekonać się na własnej skórze, czy szybka rejestracja ETOTO faktycznie jest tak szybka. Przy pierwszym podejściu udało nam się uzupełnić formularz rejestracyjny w zaledwie 25 sekund. Myślisz, że zdołasz pobić ten wynik?

Legalny polski bukmacher Etoto rejestracja

Odstawiając żarty na bok, chcemy przeanalizować dokładnie wszystkie elementy rejestracji u legalnego bukmachera ETOTO. Rejestracja konta rozpoczyna się w momencie wciśnięcia guzika, który zlokalizowany jest w prawym górnym rogu ekranu. Uspokajamy – jeśli nie uda Ci się przejść formularza poniżej 30 sekund, nic złego się nie stanie. Szybka rejestracja ma jednak swoje niezaprzeczalne plusy, o których warto pamiętać. O nich opowiemy jednak za chwilę.

Pamiętaj też o jednym istotnym elemencie, jakim jest kod promocyjny. Pozwala on odblokować bonus powitalny dla nowych graczy. Jeśli planujesz założyć konto w ETOTO, musisz wiedzieć, że bukmacher ten nie przygotował dla nowych klientów żadnego kodu. Skoro kod rejestracyjny nie istnieje, to bonusu na start też nie ma? Nic bardziej mylnego! ETOTO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, traktując wszystkich na równi. Wystarczy, że przejdziesz do formularza rejestracyjnego przez nasz link rejestracyjny. Dzięki niemu otrzymasz bonus powitalny bez wpisywania żadnych kodów!

Skoro już to sobie wytłumaczyliśmy, przejdźmy teraz do procesu rejestracji konta bukmacherskiego w serwisie internetowym ETOTO.

ETOTO rejestracja krok po kroku

ETOTO zakłady bukmacherskie działa jako bukmacher bez dowodu. W praktyce oznacza to, że skan dowodu osobistego nie będzie Ci potrzebny podczas rejestracji. Ten element uzupełniasz dopiero później, podczas weryfikacji konta. O tym za chwilę.

Etoto rejestracja krok po kroku - krok 1

Stoper gotowy? Możemy zaczynać? No to lecimy. W pierwszym etapie szybkiej rejestracji łatwo i szybko uzupełnić można wyłącznie swój adres e-mail, a także stworzyć hasło do logowania. Pod tymi dwoma polami trzeba „odhaczyć” oświadczenie o pełnoletności (zakłady bukmacherskie w Polsce są tylko dla dorosłych!). Przy okazji możesz się też zgodzić na otrzymywanie materiałów marketingowych drogą elektroniczną. Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi akcjami promocyjnymi i bonusami w ETOTO – warto wyrazić zgodę na odrobinę reklam.

W ekspresowym tempie przechodzimy do drugiego kroku szybkiej rejestracji. Tutaj czekają na Ciebie jedynie cztery pola do uzupełnienia. W odpowiednich lukach podajesz kolejno: imię, nazwisko, numer telefonu, a także numer PESEL. Na koniec nieobowiązkowa zgoda na jeszcze jeden rodzaj marketingu, tym razem za pomocą telefonu. Po wszystkim klikasz pole z napisem „Kontynuuj” i to tyle! Właśnie założyłeś konto tymczasowe ETOTO.

Etoto rejestracja krok po kroku - krok 2

Możesz teraz zalogować się na swoje nowiutkie konto. W ETOTO logowanie znajduje się tuż obok rejestracji – w prawym górnym rogu strony internetowej.

Czas na weryfikację. Choć nie ma pośpiechu, możesz dokonać jej w dowolnym momencie. Ważne jest, by pamiętać, że weryfikacja konta ETOTO musi być wykonana w ciągu 90 dni od daty założenia konta.

Jak zweryfikować konto w ETOTO?

Tymczasowe konto, które zakładasz tuż po ukończeniu szybkiej rejestracji, rządzi się pewnymi ograniczeniami. Masz już swoje konto depozytowe, na które możesz dokonywać wpłat środków finansowych. Możesz bez trudu obstawiać mecze i inne zakłady, zarówno na kuponach pojedynczych, jak i akumulacyjnych. Poruszanie się po ofercie bukmachera jest prawie nieograniczone.

Bukmacher Etoto weryfikacja konta nowego gracza

Poza jednym wyjątkiem. Mowa o potencjalnych wypłatach wygranych na osobisty rachunek bankowy. Jeśli będziesz chciał zlecić przelew na konto bankowe, bukmacher poprosi Cię o weryfikację danych osobowych. Możesz samodzielnie zlokalizować tę opcję w ustawieniach swojego konta.

Jak zweryfikować konto ETOTO? Po przejściu na swoje konto gracza, wystarczy wcisnąć przycisk „przejdź na konto stałe”. Trzeba to zrobić w ciągu 90 dni od dnia rejestracji. Tam, w odpowiedniej rubryce, należy przesłać swój dowód tożsamości, a właściwie zdjęcie lub skan obu jego stron.

Warto zaznaczyć, że weryfikacja konta w ETOTO trwa zwykle jedynie kilka godzin. W większości znanych nam przypadków, proces ten zamykał się w okresie od jednej do trzech godzin. Mimo to, bukmacher zastrzega sobie prawo do dłuższej weryfikacji. Takie przypadki są jednak bardzo rzadkie i zwykle bukmacher nie jest za nie odpowiedzialny.

Bonus dla nowych graczy ETOTO

Kod bonusowy ETOTO? Nie ma takiej potrzeby! Ten legalny polski bukmacher udostępnia bonus powitalny dla nowych graczy bez kodu. Wystarczy link rejestracyjny, który automatycznie przenosi Cię na stronę do zakładania konta. W ten sposób uzyskasz dostęp do promocji dla nowych klientów. Co czeka na nowych graczy u tego bukmachera?

ETOTO bonus od pierwszej wpłaty 100% do 1500 PLN

100% Bonus Etoto od pierwszego depozytu do 1500 PLN

Bonus od depozytu w ETOTO to jeden z najwyższych bonusów na polskim rynku bukmacherskim. Zanim postawisz swój pierwszy zakład, do zgarnięcia jest nawet 1500 PLN. Bukmacher podwaja pierwszą wpłatę na konto depozytowe. Dodatkowe środki trafiają na osobne konto bonusowe, którymi można później dokonywać obstawiania na kuponach. W praktyce oznacza to, że przelewając 1500 PLN, na początku gry będziesz miał w sumie 3000 PLN do typowania.

Bonus bukmacherski nie miałby prawa istnieć, gdyby nie warunki obrotu. W przypadku promocji powitalnej w ETOTO regulamin bonusu jest dość wymagający. Gracz ma obowiązek wykonać aż sześciokrotny obrót bonusem. Kurs minimalny na kuponie powinien wynieść 2.20, by mógł on wliczać się do całkowitego obrotu. Warto podkreślić, że na spełnienie warunków promocji gracz ma jedynie 30 dni.

Program lojalnościowy ETOTOmania

Program lojalnościowy Etoto do 1000 PLN miesięcznie - ETOTOMANIA

Nowi gracze mogą dołączyć do stałych klientów bukmachera i brać udział w programie lojalnościowym. Akcja ETOTOmania polega na nagradzaniu graczy za ich aktywność na portalu bukmachera oraz w aplikacji mobilnej. Program dzieli się na trzy poziomy – brązowy, srebrny i złoty – a wysokość i częstotliwość bonusów zależy od aktualnego poziomu gracza. Im wyższy, tym lepsze promki można zgarnąć na dalszą grę. Cała akcja opiera się na wymiennym odblokowywaniu dwóch promocji: freebetów i bonusów od wpłat. Od niedawna pojawił się także cashback.

Zaproś znajomych

Promocja Etoto zaproś znajomych

Załóż konto bukmacherskie i zacznij polecać ETOTO swoim kolegom i koleżankom. W akcji „Zaproś znajomych” otrzymujesz swój własny link rejestracyjny, który możesz wysłać do znajomych. Może z niego skorzystać maksymalnie 10 osób. Zarówno Ty, jak i Twój znajomy, otrzymacie po 50 PLN. Podsumowując, możesz w sumie zgarnąć nawet do 500 PLN. Pamiętaj tylko o obrocie bonusem po kursie 2.20.

Metody wpłat ETOTO

Wpłaty na konto depozytowe i wypłaty wygranych to również istotny element działalności legalnych bukmacherów w Polsce. Możesz dokonywać ich w punktach stacjonarnych ETOTO, choć tych nie ma zbyt wiele na terenie naszego kraju. Dla osób, które nie mogą pofatygować się osobiście do „ziemniaka” pozostają metody płatności online. Poniższa tabelka podsumowuje najważniejsze informacje na temat akceptowanych sposób wpłat:

Metoda wpłaty Minimalna kwota wpłaty Czas realizacji
Przelewy24 1 PLN Od razu
BLIK 1 PLN Od razu
Karta płatnicza Visa lub MasterCard 1 PLN Od razu
Paysafecard 1 PLN Od razu

Jak widać, oferta metod wpłat na konto depozytowe jest nieco okrojona. Plusem ETOTO jest fakt, że wpłat można dokonywać przez serwis internetowy lub aplikację mobilną. Mimo wszystko, brakuje nam nowoczesnych płatności, takich jak portfele elektroniczne Skrill i Neteller.

Metody wpłat Etoto

Wypłaty wygranych na osobisty rachunek bankowy można dokonywać wyłącznie przy pomocy przelewu. Nie jest to widzimisię bukmachera, lecz prawnie usankcjonowana zasada działalności legalnych polskich bukmacherów. Jeśli chcesz wypłacić kasę na konto bankowe, możesz zlecić przelew zarówno przez serwis internetowy, jak i aplikację mobilną ETOTO.

Nie należy zapominać, że bukmacher nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wpłaty i wypłaty. Co więcej, nie ma też żadnych prowizji. Jedyna obowiązkowa opłata, jaka jest pobierana od gracza, to podatek bukmacherski w wysokości 12%. Jest on odejmowany od potencjalnych wygranych już na poziomie tworzenia kuponu z zakładami.

FAQ

Ile trwa weryfikacja na ETOTO?

W skrajnych przypadkach weryfikacja może potrwać dzień lub dwa. Jednak zazwyczaj pracownicy bukmachera weryfikują dane graczy w ciągu kilku godzin. Z naszego doświadczenia wynika, że najczęściej na zweryfikowanie dowodu osobistego wystarczy poczekać od jednej do trzech godzin. Warto przypomnieć, że na przesłanie skanu dowodu gracz ma 90 dni od daty rejestracji konta.

Jaki jest maksymalny bonus na ETOTO?

W ofercie powitalnej bukmachera jest bardzo atrakcyjny bonus na start. Jest to bonus od pierwszego depozytu, który może wynieść maksymalnie aż 1500 PLN. Bukmacher tym samym podwaja pierwszą wpłatę na konto depozytowe. Dodatkowo, każdy gracz może brać udział w pozostałych promocjach bukmacherskich. Warto wspomnieć program lojalnościowy ETOTOmania, akcję promocyjną „Zaproś znajomych”, a także inne bonusy ograniczone czasowo.

Czy ETOTO ma aplikację?

Tak. Aplikacja mobilna ETOTO dostępna jest na urządzenia przenośne z systemami operacyjnymi iOS oraz Android. Użytkownicy iOS mogą pobrać ją bezpośrednio z App Store. Posiadacze sprzętu z Androidem muszą ściągnąć plik instalacyjny ze strony internetowej bukmachera. Aplikacja mobilna ETOTO pozwala bez problemów poruszać się po ofercie zakładów, dokonywać wpłat i wypłat, korzystać z promocji. Intuicyjny interfejs przypomina design z serwisu internetowego bukmachera. Aplikacja jest bardzo dobrą alternatywą dla tradycyjnego obstawiana przez stronę www.

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *