Fortuna zakład bez ryzyka
16 gru 2021 21 0

Fortuna zakład bez ryzyka

Wyobraź sobie, że Twój pierwszy postawiony kupon może przynieść Ci sukces niezależnie od wyniku obstawionych zakładów. Jak to możliwe? Wszystko dzieje się dzięki bonusowi o nazwie cashback, który jest niezwykle popularny na polskim rynku bukmacherskim. Również Fortuna zakład bez ryzyka przygotowała dla swoich klientów. Sprawdzamy, jak działa ta promocja i czy warto z niej skorzystać!

Fortuna zakład bez ryzyka 600 PLN

Fortuna zakład bez ryzyka 600 PLN

Bonus zakład bez ryzyka Fortuna to element pakietu powitalnego, który obowiązuje każdego nowego gracza. Wystarczy, że założysz nowe konto bukmacherskie, a podczas rejestracji podasz kod promocyjny. Zyskasz wówczas dostęp do bonusu w postaci cashbacku, którego wartość maksymalna może wynieść aż 600 PLN. Ten sztandarowy bonus Fortuna przygotowała w odpowiedzi na spore zainteresowanie użytkowników tego typu promocją.

Na tym jednak nie koniec, gdyż pakiet powitalny w bukmachera Fortuna zawiera również dwa inne dodatki. Mowa tutaj o bonusie na darmowy zakład freebet o wartości maksymalnej 20 PLN. Do tego zyskać możesz też 2800 punktów lojalnościowych, które można wymieniać później na atrakcyjne bonusy. Załóż konto z kodem promocyjnym już dziś i zgarnij pełen pakiet startowy dla nowych graczy!

U bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka dotyczy tylko i wyłącznie pierwszego kuponu, który obstawiasz tuż po założeniu konta. Jeśli okażę się on wygrany, zyskasz pełną kwotę widniejącą przy swoim kuponie. W przypadku przegranej, bukmacher w swoisty sposób „ubezpieczy” Twój kupon. Postawiona na niego stawka zostanie Ci zwrócona na konto gracza bez konieczności obrotu. Obowiązują jednak szczegółowe warunki, o których piszemy w dalszej części naszego artykułu.

  • Najważniejsze cechy promocji cashback Fortuna to:
  • Ubezpieczasz w Fortuna pierwszy zakład bez ryzyka na kwotę do 600 PLN.
  • Przegrany kupon powoduje zwrot postawionej stawki na konto główne.
  • Środkami bonusowymi należy obrócić na stronie e-Fortuna lub w aplikacji.

Zakład bez ryzyka Fortuna – jak odebrać?

Zakład bez ryzyka Fortuna – jak odebrać?

Aby móc w pełni skorzystać z promocji Fortuna zakład bez ryzyka, należy dokładnie prześledzić warunki odbioru bonusu. Pokażemy Ci, jak odebrać bonus krok po kroku. Zakład bez ryzyka Fortuna zasady ma całkiem przejrzyste, choć niedoświadczonych graczy mogą nieco zmylić. Po kolei promocja ta działa następująco:

  1. Przejdź na stronę internetową bukmachera pod adresem efortuna.pl.
  2. Kliknij pole „Rejestracja” w prawym górnym rogu ekranu
  3. Uzupełnij formularz rejestracyjny wpisując swoje dane osobowe i teleadresowe.
  4. W odpowiednim polu podaj nasz kod promocyjny! Tylko w ten sposób odblokujesz pełen podwyższony pakiet powitalny. Pamiętaj, że jedynie nowi gracze mogą odebrać u bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka!
  5. Po aktywacji konta wykonaj wpłatę pierwszego depozytu na konto główne. Minimalna wpłata wynosi 1 PLN, a można ją wykonać przy pomocy kodu BLIK, kart Visa i MasterCard czy za pośrednictwem usług PayU i TPay.
  6. Obstaw swój pierwszy kupon, by ubezpieczyć go bonusem cashback Fortuna, który wynieść może maksymalnie 600 PLN.

Zakład bez ryzyka Fortuna dostępny jest dla kuponów SOLO i AKO z zakładami przedmeczowymi oraz na żywo. Do promocji nie wliczają się zakłady na sporty wirtualne i gry karciane. Cashback nie łączy się z promocjami HIT DNIA, EKSPERT+ oraz SUPEROFERTA.

Jeżeli pierwszy kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci Ci postawioną stawkę pomniejszoną o podatek bukmacherski. Środki bonusowe trafią na konto gracza, gdzie nie obowiązują warunki obrotu bonusem.

Zakład bez ryzyka Fortuna opinie wśród graczy ma bardzo dobre. Szczególnie ze względu na brak warunków obrotu bonusem. Wypłata środków uzyskanych ze zwrotu stawki trafia bezpośrednio na konto gracza. Można od razu przeznaczyć je na dalsze obstawianie i grać nimi na kolejnych kuponach. Jeżeli zamierzasz założyć konto w serwisie Fortuna, obstawiaj zakłady bukmacherskie przez Internet z cashbackiem. Ten bonus jest naprawdę godny polecenia!

Zasady Fortuna zakład bez ryzyka

Zasady Fortuna zakład bez ryzyka

Choć zakład bez ryzyka Fortuna przygotowała bez konieczności obrotu bonusem, wciąż jednak istnieje kilka przepisów dotyczących tej powitalnej promocji. Na szczęście określone w ramach promocji zakład bez ryzyka Fortuna zasady nie są bardzo skomplikowanie. To z kolei przekłada się na pozytywne opinie graczy na temat tej atrakcyjnej promocji. Sprawdźmy zatem, w jaki sposób można wykorzystać bonus na cashback Fortuna.

Należy zacząć od tego, że zakład bez ryzyka Fortuna może wynieść maksymalnie 600 PLN. Środki te otrzymuje się w postaci zwrotu na konto główne. Ostateczna kwota zależy od stawki, jaką dobierzesz do swojego pierwszego kuponu. Zwrot dotyczy właśnie tej stawki, którą otrzymasz na dalszą grę. Możesz też pieniądze uzyskane z tej promocji wypłacić na rachunek osobisty w banku. Nic zatem nie tracisz.

Warto dodać, że z cashbacku w Fortunie skorzystać możesz tylko raz. Promocja ta ściśle powiązana jest z rejestracją konta, a więc przeznaczona tylko dla nowych graczy. Po założeniu profilu gracz ma 5 dni, by wpłacić depozyt i obstawić swój pierwszy zakład. Może to być kupon SOLO lub AKO na zakłady z oferty prematch lub live.

Zakład bez ryzyka Fortuna musi zostać rozstrzygnięty w ciągu 30 dni od jego zawarcia. Warto zatem postawić kupon na zdarzenia, które nie są zbytnio oddalone w czasie.

Jeżeli chcesz móc skorzystać z oferty powitalnej Fortuna cashback, koniecznie wpisz nasz kod promocyjny podczas rejestracji. Otrzymasz wówczas dostęp do pakietu powitalnego, na który składa się również freebet i punkty lojalnościowe.

Jak widać, warunki promocji cashback Fortuna są bardzo przejrzyste. Warto już teraz wypróbować bonus na swoim nowym koncie tuż po rejestracji. Ubezpiecz swój pierwszy kupon i zyskaj na nim bez względu na końcowy wynik!

FAQ

Jaka jest wysokość bonusu Fortuna cashback?

Oferta bonusowa dla nowych graczy bukmachera Fortuna to zakład bez ryzyka. Wartość cashbacku za pierwszy postawiony kupon może wynieść maksymalnie 600 PLN. Aktualnie nie ma możliwości podwyższenia tego bonusu o dodatkowe środki promocyjne.

Jak odebrać zakład bez ryzyka w Fortunie?

Zarejestruj nowe konto gracza z kodem promocyjnym, by móc skorzystać z cashbacku na pierwszy przegrany kupon. Po rozstrzygnięciu zakładu wartość Twojej postawionej stawki wróci na konto gracza bez konieczności wykonywania obrotu bonusem.

Na co mogę wykorzystać zakład bez ryzyka w Fortunie?

Uzyskane dzięki promocji Fortuna cashback środki pieniężne możesz wykorzystać na dalszą grę. Bukmacher pozwala Ci obstawiać kolejne kupony za uzyskane z zakładu bez ryzyka pieniądze. Jeśli nie chcesz grać, możesz środki wypłacić na swój rachunek osobisty w banku.

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *