Jak założyć konto bukmacherskie
20 kwi 2021 67 0

Jak założyć konto bukmacherskie

Kochasz sport i dobrą zabawę, a przy okazji chcesz mieć możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy? Zdecydowanie powinieneś założyć konto bukmacherskie, gdyż w ten sposób wejdziesz w pełni do świata sportowego. Transmisje, analizy, porównania, statystyki, plotki przedmeczowe.

Jak założyć nowe konto bukmacherskie

Jeżeli nie potrafisz żyć bez sportu, konto u bukmachera to rozwiązanie, które powinno sprawić Ci mnóstwo przyjemności. W poniższym artykule pokażemy Ci, jak założyć konto bukmacherskie. Jeżeli wykorzystasz nasz kod promocyjny dla nowych graczy, otrzymasz dodatkowy bonus powitalny!

Znajdź odpowiednie zakłady bukmacherskie

Zanim jednak pochłonie Cię rejestracja konta bukmacherskiego online, warto poświęcić chwilę na znalezienie najlepszego bukmachera. Sam proces zakładania profilu, a także korzystanie z zakładów nie jest tak trudne, jak ten etap.

Legalni bukmacherzy (posiadający licencję Ministerstwa Finansów) na rynku polskim stale dostosowują swoją ofertę pod nowych klientów. W ten sposób chcą zyskać jak najwięcej nowych graczy. Nie dziwi zatem fakt, iż oferują oni atrakcyjny bonus na start. Za rejestrację gracz może otrzymać często bonus bez depozytu, bonus od pierwszej wpłaty, a nawet darmowe zakłady. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na to, co zakłady bukmacherskie oferują na start. Wykorzystaj podczas rejestracji kod promocyjny, by móc powiększyć swoje bonusy.

Jednak na bonusach życie typera się nie kończy, ponieważ jest wiele innych aspektów, na które trzeba zwrócić uwagę. Sprawdź ranking bukmacherów, aby porównać najlepsze oferty zakładów, najwyższe kursy, łatwość poruszania się po stronie i aplikacji, a także dodatkowe usługi. Nie podejmuj pochopnej decyzji.

Rejestracja: jak założyć konto bukmacherskie

Rejestracja konta bukmacherskiego online jest zwykle bardzo łatwa i nie trwa więcej niż parę minut. U większości legalnych polskich bukmacherów działa tak zwana szybka rejestracja, o której bardziej szczegółowo piszemy w dalszej części tekstu.

Bukmacherzy na rynku polskim charakteryzują się zwykle bardzo podobnym układem elementów interfejsu strony internetowej. Oznacza to, że niezależnie od wybranej przez nas firmy bukmacherskiej, interesujące nas odnośniki powinny znajdować się w tym samym miejscu.

założenie konta na stronie bukmachera

Nie inaczej jest z przyciskiem do rejestracji nowego konta gracza. W tym celu warto spojrzeć w prawy górny róg okna przeglądarki internetowej. Zakłady bukmacherskie właśnie w tym miejscu umieszczają przycisk z napisem „Rejestracja” lub „Załóż konto”. Kliknięcie w ten odnośnik spowoduje pojawienie się okna dialogowego, albo przeniesie gościa na osobną podstronę do rejestracji.

Rejestracja u bukmachera polega na podaniu podstawowych informacji o sobie. Należy podać dane do logowania, swoje dane osobowe (imię, nazwisko, PESEL), a także zaznaczyć odpowiednie zgody i oświadczenia. W przypadku legalnych bukmacherów w Polsce trzeba konto później zweryfikować przy pomocy zdjęcia dowodu osobistego. Jednakże do wpłaty depozytu i rozpoczęcia gry wystarczy przejście szybkiej rejestracji, gdzie tożsamość nie musi być potwierdzona.

podanie danych osobowych podczas rejestracji

Zakłady bukmacherskie na polskim rynku nie wykorzystują danych osobowych użytkowników do żadnych niecnych celów. Podczas rejestracji online można zapoznać się z regulaminem świadczenia usług. Znajdują się tam informacje odnośnie przetwarzania danych personalnych. Wszelkie poufne informacje, w tym numer telefonu, adres e-mail czy hasło do logowania, są zabezpieczone na serwerach bukmachera.

Weryfikacja konta bukmacherskiego: na czym polega?

Obecnie legalni bukmacherzy w Polsce udostępniają swoim nowym klientom tak zwaną szybką rejestrację. Dzięki niej można w kilku prostych krokach założyć konto tymczasowe, które obarczone jest bardzo niewielkimi ograniczeniami. Mogą one dotyczyć czasu ważności takiego konta (np. 30 lub 90 dni). Przede wszystkim jednak, bez weryfikacji danych nie można dokonywać wypłat z konta bukmacherskiego na konto bankowe.

Na czym polega weryfikacja konta legalnego bukmachera

W jaki sposób przebiega weryfikacja konta bukmacherskiego online i potwierdzenie tożsamości gracza? W dowolnym momencie gry należy zalogować się do swojego konta. Następnie, trzeba zlokalizować właściwą podstronę, gdzie można zweryfikować swoje dane. W celu potwierdzenia naszej tożsamości, bukmacher będzie prosił o przesłanie skanu dowodu osobistego lub paszportu. Co więcej, trzeba też dołączyć wyciąg z konta bankowego, na które będziemy przelewać wygrane środki. Dopiero po pełnej rejestracji i weryfikacji można dokonywać wypłat z konta bukmacherskiego.

Konto tymczasowe i konto stałe

Na czym polega różnica pomiędzy kontem tymczasowym a stałym kontem bukmacherskim? Z pozoru te dwa rodzaje kont są takie same. W obu przypadkach gracz ma możliwość dokonywać wpłaty na konto depozytowe. Jeżeli podczas rejestracji wykorzysta kod promocyjny, otrzyma dodatkowe środki na start. Może też bez trudu zawierać zakłady zarówno na kuponach pojedynczych, jak i akumulacyjnych. Oba rodzaje konta posiadają pełen dostęp do wszystkich zakładów, kursów i usług bukmachera.

Konto tymczasowe a konto stałe bukmachera

Zasadnicza różnica pomiędzy kontem tymczasowym i stałem nie jest widoczna na pierwszy rzut oka. Polega ona bowiem na weryfikacji danych osobowych online. Jeżeli u danego bukmachera działa szybka rejestracja, założenie konta wiąże się z podaniem danych osobowych. Aby jednak w pełni legalnie korzystać ze swojego konta, należy personalne informacje potwierdzić. W tym celu bukmacher potrzebuje uzyskać od gracza skan dowodu osobistego i wyciąg z rachunku bankowego.

Na konto tymczasowe nałożone jest jedno poważne obostrzenie. Bez weryfikacji nie można dokonywać wypłat środków z konta głównego. Jest to najważniejsza różnica między profilem tymczasowym a stałym. Dodatkowo, niektóre zakłady bukmacherskie ograniczają termin ważności konta tymczasowego. Mogą też nałożyć ograniczenia kwotowe, czyli tak zwane limity na grę.

Porównując oba rodzaje kont dochodzimy do wniosku, że lepiej nie zwlekać z weryfikacją tożsamości u bukmachera. Tym bardziej, jeżeli zamierzamy faktycznie związać swoją przyszłość z konkretną firmą bukmacherską.

Jakie bonusy za rejestrację zapewnia kod promocyjny?

Kod promocyjny legalnego bukmachera, bonusy za rejestrację

W momencie założenia konta warto podać kod promocyjny, który uprawnia graczy do skorzystania z oferty powitalnej. Kwoty poszczególnych bonusów, a także warunki ich obrotu różnią się u poszczególnych bukmacherów. Dlatego warto wcześniej sprawdzić aktualne promocje bukmacherskie. Wśród nich na uwagę zasługują:

  • Ten rodzaj promocji to bonus bez depozytu, którego wartość pokrywają firmy bukmacherskie. Jest to jeden z najczęściej poszukiwanych przez graczy bonusów. Za pomocą freebetów można obstawiać mecze bez ryzyka i ponoszenia jakichkolwiek kosztów.
  • Bonus, znany również pod nazwą zakład bez ryzyka, to równie ciekawa promocja bukmacherska. W momencie zawierania zakładu, jest on poniekąd ubezpieczony na wypadek przegranej. Jeżeli kupon okaże się nietrafiony, bukmacher zwraca graczowi poniesione koszty. Traci się jedynie 12% podatku bukmacherskiego.
  • Bonus od depozytu. W przypadku tej promocji, jest to często bonus od pierwszej wpłaty. Bukmacherzy dają dodatkowe pieniądze na grę w postaci środków bonusowych. Ich wypłata wiąże się ze spełnieniem wymogów obrotu bonusem. Otrzymać można równowartość swojej wpłaty, a u niektórych bukmacherów może to być nawet ponad 1000 PLN.

Aby rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką, warto wykorzystać kod promocyjny. Zakłady bukmacherskie w naszym kraju dają możliwość uzyskania ciekawych bonusów powitalnych.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł wyjaśnił, na czym polega rejestracja konta bukmacherskiego online. Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie są przeznaczone dla osób pełnoletnich. Graj odpowiedzialnie.

Похожие записи

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *