Fuksiarz rejestracja
08 gru 2021 4 0

Fuksiarz rejestracja

Fuksiarz bonus na start: zakład bez ryzyka cashback 50% do 500 PLN – ODBIERZ KOD!

Dlaczego warto zarejestrować konto?

Fuksiarz to bukmacher, który dopiero stawia pierwsze kroki na rynku legalnych polskich bukmacherów. Licencję Ministra Finansów uzyskał 9 grudnia 2020 roku, a ze swoimi produktami wszedł na rynek w roku 2021. Ambasadorem tej marki jest znany dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski, którego możesz kojarzyć z Kanałem Sportowym i portalem Weszło.

Bukmacher Fuksiarz to wciąż jeszcze raczkująca firma, której działalność pozostawia sporo do życzenia. Mimo pewnych niedociągnięć, warto dać szansę temu bukmacherowi, gdyż jego oferta rozwija się i staje się coraz ciekawsza. Koniecznie na stronie Fuksiarz załóż konto, by sprawdzić, jakie zakłady bukmacherskie możesz obstawiać. Pokażemy Ci, jak wygląda na stronie Fuksiarz rejestracja bez dowodu krok po kroku.

Zgarniaj nawet do 500 PLN w Fuksiarzu z naszym kodem promocyjnym!

Rejestracja z kodem promocyjnym

Niespodzianka! Fuksiarz to bukmacher, który nie wierzy w kody promocyjne. Dlatego też każdy gracz może bez żadnych ograniczeń skorzystać z atrakcyjnej oferty powitalnej. Za samą rejestrację na stronie internetowej bukmachera czeka na Ciebie bardzo ciekawy bonus na start. Mowa tutaj o cashbacku, który wynieść może maksymalnie 500 PLN.

Różnica między tym zakładem bez ryzyka, a ofertami konkurencyjnych firm polega na tym, że Fuksiarz oferuje zabezpieczenie dla 50% stawki na kuponie. Plusem tej promocji jest fakt, że nie została obarczona żadnymi warunkami obrotu.

Zarejestruj się u Fuksiarza i odbierz najlepszy bonus powitalny bez kodu promocyjnego!

Jak założyć konto? Krok po kroku

Bukmacher Fuksiarz jest co prawda jednym z najmłodszych stażem polskich bukmacherów, ale to nie oznacza, że odstaje od konkurencji. Warto bowiem zwrócić uwagę na fakt, że firma, której „twarzą” jest Krzysztof Stanowski, stawia na indywidualizm. Z tego względu oferta bukmachera może przyciągać graczy, którzy szukają czegoś innowacyjnego i wyjątkowego.

Promocje i bonusy, jakie przygotował Fuksiarz, są niezwykle intrygujące. Często przewija się wśród nich pojęcie zakładu bez ryzyka. Pierwszy cashback otrzymać można już za samą rejestrację. Już dziś na stronie Fuksiarz załóż konto i odblokuj dostęp do atrakcyjnego bonusu powitalnego dla nowych klientów.

Fuksiarz rejestracja – krok 1

Fuksiarz rejestracja – krok 1

Na stronie bukmachera Fuksiarz rejestracja bez dowodu odbywa się niezwykle sprawnie i nie wymaga weryfikacji danych osobowych. Strona internetowa bukmachera jest bardzo przejrzysta, a konto zakłada się po kliknięciu pola „REJESTRACJA”. Baner ten został umieszczony na górnym pasku nawigacyjnym. W pierwszym kroku szybkiej rejestracji będziesz musiał podać następujące dane:

 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu

Pod tymi trzema polami należy jeszcze zaznaczyć oświadczenie o ukończeniu pełnoletności, które jest wymagane. Dodatkowo można, choć nie trzeba, wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Warto zgodzić się na akcje marketingowe bukmachera, by otrzymywać najświeższe informacje o nowych promocjach i bonusach.

Fuksiarz rejestracja – krok 2

Fuksiarz rejestracja – krok 2

W drugim etapie szybkiej rejestracji na stronie internetowej bukmachera Fuksiarz będziesz musiał wpisać jeszcze parę informacji na swój temat. Bukmacher przygotował następujące rubryki w drugim kroku formularza rejestracyjnego:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Kraj
 • Numer PESEL
 • Kod SMS (wysyłany na numer telefonu podany w pierwszym etapie zakładania konta)
 • Kod promocyjny (na chwilę obecną nieaktywny)

Pod tymi polami można zmienić sposób aktywacji konta z kodu SMS na wiadomość e-mail. W tym celu należy zaznaczyć odpowiednią kratkę. Druga opcja dotyczy chęci otrzymania bonusu powitalnego i jest już z automatu „odfajkowana”. Przypominamy, że w Fuksiarz rejestracja odbywa się póki co bez kodu bonusowego. Gdy tylko bukmacher podzieli się z nami swoim kodem, od razu Cię o tym poinformujemy.

Weryfikacja konta

Weryfikacja konta Fuksiarz.pl

Jeśli poprawnie zakończysz proces rejestracji, będziesz miał założone na stronie Fuksiarz konto tymczasowe. Za jego pomocą możesz wpłacać depozyt na konto główne, a także obstawiać zakłady z oferty przedmeczowej i live. Pod względem funkcjonalności, konto tymczasowe nie posiada zbyt wiele ograniczeń. Najważniejszy szkopuł tkwi jednak w kwestii wypłat na rachunek bankowy. Przed zleceniem pierwszej wypłaty powinieneś dokonać weryfikacji danych osobowych.

U bukmachera Fuksiarz pełna rejestracja polega na przesłaniu skanu dowodu osobistego w celu weryfikacji tożsamości gracza. Aby tego dokonać, należy zalogować się na swój profil, po czym znaleźć odpowiednią zakładkę na swoim koncie. Tam wystarczy przesłać pliki graficzne przedstawiające obie strony dowodu osobistego. Pracownicy biura obsługi klienta sprawdzą, czy wprowadzone w formularzu rejestracyjnym dane pokrywają się ze stanem faktycznym. Proces ten może trać maksymalnie 24 godziny.

Fuksiarz załóż konto w aplikacji mobilnej

Fuksiarz załóż konto w aplikacji mobilnej

W tym momencie wszyscy zwolennicy obstawiania zakładów w aplikacji mobilnej poczują się zawiedzeni. Legalny polski bukmacher Fuksiarz nie przygotował jeszcze mobilnej aplikacji dla swoich klientów. Na szczęście do dyspozycji graczy pozostaje mobilna wersja strony internetowej. Nie oferuje ona wygody podobnej do aplikacji, ale cóż – jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma. Sprawdźmy, jak wygląda rejestracja Fuksiarz na mobilnej stronie www bukmachera.

Fuksiarz rejestracja mobilna – krok 1

Rejestracja mobilna dostępna jest na telefonach i tabletach z podłączeniem do Internetu. Wystarczy użyć mobilnej przeglądarki internetowej i za jej pomocą otworzyć adres www serwisu bukmachera. Klikając w pole z napisem „ZAREJESTRUJ SIĘ”, otworzysz dostęp do mobilnego formularza rejestracyjnego. W pierwszym kroku należy wpisać:

 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu

Fuksiarz rejestracja mobilna – krok 1

Pod tymi polami zaznacz obowiązkowe oświadczenie o pełnoletności i nieobowiązkową zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych.

Fuksiarz rejestracja mobilna – krok 2

Drugi etap szybkiej rejestracji mobilnej na stronie bukmachera polega na uzupełnieniu dodatkowych danych osobowych. W odpowiednie rubryki wprowadź następujący zestaw informacji:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Kraj
 • Numer PESEL
 • Kod SMS
 • Kod promocyjny

Pozostaw okienko „chcę otrzymać bonus powitalny” zaznaczone na czerwono, by odblokować dostęp do cashbacku na start.

Fuksiarz rejestracja w punkcie naziemnym

U bukmachera Fuksiarz rejestracja w punkcie stacjonarnym mogłaby być atrakcyjną alternatywą dla zakładania konta online. Niestety, ten bukmacher prowadzi swoją działalność całkowicie przez Internet. Zwolennicy nieco bardziej tradycyjnej metody obstawiania zakładów w naziemnym punkcie sprzedaży mogą czuć się zawiedzeni. Czy brak punktów naziemnych świadczy źle o Fuksiarzu?

Prawdę mówiąc, większość polskich legalnych bukmacherów nie posiada oferty stacjonarnej dla swoich klientów. Gracze przyzwyczaili się, że mogą obstawiać mecze wygodnie i szybko przy pomocy komputera, telefonu lub tabletu. Typowanie online przez Internet jest o wiele bardziej intuicyjne i pozwala mieć szerszy podgląd na aktualną ofertę. Poza tym, nie trzeba chodzić do punktu, a strona internetowa bukmachera działa 24/7. Dlatego też oferta Fuksiarz nie traci zbyt dużo na braku naziemnych punktów sprzedaży.

FAQ

Czy rejestracja w Fuksiarz jest bezpieczna?

Tak, u bukmachera Fuksiarz konto założysz bez najmniejszych obaw o utratę swoich danych osobowych. Również wpłaty i wypłaty są chronione przy użyciu nowoczesnych metod bezpieczeństwa.

Czy rejestracja na Fuksiarz jest darmowa?

Tak, u bukmachera Fuksiarz rejestracja nie wymaga żadnych opłat i jest całkowicie darmowa. Podobnie zresztą, jak korzystanie z oferty zakładów, dokonywanie wpłat i wypłat czy korzystanie z bonusów. Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji.

Jakie ma Fuksiarz rejestracja opinie wśród graczy?

Dostępna na stronie Fuksiarz rejestracja opinie ma zazwyczaj pozytywne, gdyż klienci są pod wrażeniem intuicyjnego i łatwego formularza rejestracyjnego. Cały proces zajmuje zaledwie parę chwil i nie powinien sprawiać nikomu kłopotów

Czy Fuksiarz Online to dobry wybór?

Pomimo niewielkiego doświadczenia na rynku, Fuksiarz stanowi ciekawą alternatywę dla bardziej znanych bukmacherów. Warto założyć na stronie Fuksiarz konto, by przekonać się o tym, jak działa ten legalny polski buk.

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *