Bonusy bez depozytu
14 lip 2021 93 0

Bonusy bez depozytu

Legalni polscy bukmacherzy nieustannie starają się zaskakiwać swoich graczy wieloma bonusami i promocjami. Część z nich to typowe zabiegi marketingowe, inne stanowią atrakcyjny dodatek do obstawiania. Jedno jest pewne – fani bukmacherki uwielbiają korzystać z bonusów. Okazuje się, że niektóre można otrzymać bez konieczności wpłacania środków finansowych na konto depozytowe. Czym jest bonus bez depozytu, kto może go otrzymać i jakie warunki trzeba spełnić? Po lekturze naszego artykułu dowiesz się, który bukmacher bez depozytu ma aktualnie najlepszą ofertę. Zatem zaczynajmy!

Bonus bez depozytu – co to jest?

Niech pierwszy rzuci kamień ten, kto nie korzystał nigdy z bonusów bukmacherskich. Promocje, które legalni polscy bukmacherzy oferują zarówno nowym, jak i stałym klientom, cieszą się ogromną popularnością. Problem polega na tym, że regulaminy tych ofert promocyjnych mogą być często dość zawiłe. W związku z tym, trudno niekiedy połapać się, która promocja to bonus bez depozytu, a która wymaga od gracza wpłaty pieniędzy.

Co to jest bonus bez depozytu?
Darmowe bonusy bez depozytu to rodzaj promocji bukmacherskiej, który nie powinien wymagać żadnych wpłat na konto depozytowe. Innymi słowy, bukmacher daje Ci bonus za darmo – a Ty możesz grać za jego pieniądze. No, może trochę podkoloryzowaliśmy, ale bez wątpienia warunki otrzymania bonusu bez depozytu są bardzo atrakcyjne.
Dla porównania, bukmacherzy w Polsce często oferują bonus od wpłaty. Polega on na podwojeniu lub doliczeniu połowy wpłacanych pieniędzy przy pierwszym lub drugim depozycie. Wysokość tej promocji uzależniona jest finalnie od kwoty, jaką gracz decyduje się zdeponować na swoim koncie bukmacherskim. Środkami bonusowymi można obstawiać tak, jak swoim własnym depozytem. Ten popularny bonus nie jest jednak darmowy, gdyż wymaga jednak od klienta przelewu własnych środków.
Bonus bez depozytu – jak sama nazwa wskazuje – tego depozytu nie wymaga. Najczęściej będzie to popularny freebet, czyli darmowy zakład. Fani bukmacherski uwielbiają korzystać z zakładów freebet, ponieważ w ten sposób nie muszą ryzykować utraty własnych pieniędzy. Wysokość tego bonusu zwykle nie jest zbyt duża, oscyluje wokół kwot w przedziale 20-30 PLN. Jest to jednak idealna szansa na przetestowanie innych zakładów w ramach oferty bukmachera bez ryzyka.

Kto ma najlepszy bonus bez depozytu na polskim rynku?

Konkurencja na rynku legalnych bukmacherów w Polsce jest całkiem spora. Nic dziwnego, że firmy bukmacherskie prześcigają się w tworzeniu coraz to bardziej rozbudowanych ofert promocyjnych. W końcu trzeba jakoś zachęcić do siebie nowych klientów, a starych przekonać, by nie uciekali gdzie indziej.
Kto w Polsce oferuje najlepszy bonus za rejestrację bez depozytu? Palmę pierwszeństwa należy złożyć na ręce jednego z najstarszych polskich bukmacherów. Niebiesko-pomarańczowe logo, oficjalny sponsor reprezentacji w piłce nożnej, setki lokali stacjonarnych na terenie całego kraju. Wiecie już o kogo chodzi? Tak, w STS bonus bez depozytu jawi się niezwykle atrakcyjnie!

Bonus bez depozytu z kodem bonusowym STS
Bukmacher STS, lider na polskim rynku, oferuje najbardziej rozbudowany pakiet powitalny dla nowych graczy. Na liście promocji za rejestrację znajdują się również darmowe bonusy bez depozytu. Z kodem rejestracyjnym MAXBONUS można liczyć na kilka bonusów za friko.
Przede wszystkim, na nowych graczy czeka w STS freebet w wysokości 30 PLN. Warunki obrotu bonusem nie są zbyt trudne, wystarczy trzykrotnie obrócić kwotą bonusu z kursem minimalnym 1.91. Bonus na start bez depozytu w STS daje możliwość przetestowania działania oferty bukmacherskiej bez ryzyka.
Na tym jednak nie koniec, ponieważ STS dorzuca jeszcze dodatkowe promocje bez depozytu dla nowych klientów. Mowa tutaj o bonusie bez depozytu na zakłady e-sportowe. Podczas rejestracji konta użyj koniecznie kodu promocyjnego, by otrzymać dodatkowe 25 PLN wyłącznie na obstawianie e-sportu.
Aktualnie cały pakiet promocyjny w STS pozwala cieszyć się bonusami o wartości 1575 PLN. Darmowe bonusy bez depozytu to tylko wierzchołek góry lodowej. Bukmacher oferuje dodatkowo bonus od pierwszej wpłaty, zakład bez ryzyka, cashbacki na sporty wirtualne i karciane BetGames, a także program lojalnościowy „Zaproś kumpli”. To aktualnie najbardziej rozbudowana i najatrakcyjniejsza oferta powitalna na polskim rynku bukmacherskim.

Bonusy bez depozytu – najważniejsze zasady

W życiu nie ma nic za darmo. Choć bonus bez depozytu nie zakłada ponoszenia żadnych strat finansowych, to jednak są pewne warunki do spełniania. Gdyby bukmacherzy mieli szastać „na lewo i prawo” kasą za nic, pewnie już dawno spakowaliby walizki. Bez obaw, najważniejsze zasady bonusów bez depozytu zebraliśmy w jednym miejscu, byś mógł zobaczyć, że ich odblokowanie nie jest skomplikowane.

Obrót bonusem bez depozytu

Pojęcie „obrotu bonusem” pojawia się prawie zawsze w kontekście promocji bukmacherskich. Nie inaczej jest w przypadku bonusów bez depozytu. W słowniku bukmacherskim obrót bonusem oznacza zagranie kuponów ze stawką o określonej wartości i z konkretnym kursem. Szczegółowe wytyczne określa zawsze regulamin danej promocji. Obrócenie bonusem „uwalnia” środki bonusowe, które można przerzucić wtedy na konto główne.

Co to jest obrót bonusem bez depozytu?
Za przykład posłuży nam freebet o wartości 30 PLN w promocji STS, o której pisaliśmy wcześniej. W tym przypadku bukmacher wymaga trzykrotnego obrotu bonusem z kursem minimalnym 1.91. W praktyce oznacza to, że całkowity obrót, czyli zagrana stawka, musi wynieść trzykrotność kwoty 30 PLN. Minimalny kurs 1.91 nie dotyczy jednego zakładu, lecz całego kuponu. Zatem możemy zagrać za 90 PLN na kuponie AKO z kursem całkowitym większym lub równym 1.91. Może to być również kupon SOLO, aczkolwiek wtedy trzeba celować w zakład o wyższym kursie pojedynczym.
Bukmacher z freebetem na start zawsze określa warunki obrotu bonusem. Takie warunki promocji są zasadne, gdyż w ten sposób firma bukmacherska ma pewność, że gracz poświęci trochę czasu na dalszą grę. U każdego buka obrót bonusem wygląda inaczej, więc warto wcześniej sprawdzić dokładne wytyczne określone regulaminem.

Minimalny kurs kuponu

Minimalny kurs kuponu legalnego bukmachera Etoto

Wśród warunków promocji bukmacherskich zazwyczaj można spotkać się także z minimalnym kursem kuponu. W niektórych przypadkach nazywa się go też minimalnym kursem ogólnym. Nie należy mylić go zatem z kursem pojedynczym, który dotyczy tylko jednego konkretnego zakładu.
Minimalny kurs kuponu to wartość, którą należy przekroczyć, by spełnić warunki obrotu danym bonusem. Kursy na „pewniaków” są zwykle stosunkowo niskie, więc należy stworzyć kupon akumulacyjny, by przekroczyć daną wartość na kuponie.
W jaki sposób bukmacher oblicza kurs całkowity naszego kuponu? Wartość ta jest wynikiem mnożenia kursów pojedynczych. Poniższy kupon u bukmachera ETOTO pokazuje, w jaki sposób działa ten mnożnik. Przy każdym zakładzie „wisi” kurs pojedynczy, natomiast kurs całkowity jest wynikiem mnożenia kursów trzech zawartych zakładów.

Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia

Może być też tak, że bukmacher w warunkach obrotu bonusem określi minimalny kurs pojedynczy. Dotyczy on wtedy jednego zdarzenia, jakie dodajemy do swojego kuponu. Jeśli wymagany kurs wynosi 1.91, wszelkie zakłady z kursem niższym nie wliczają się do warunków obrotu bonusem. W takim przypadku należy celować wyłącznie w zdarzenia, gdzie zakłady mają kursy równe, bądź wyższe, niż 1.91.

Czas na obrót bonusem bez depozytu

Nie zdarza się tak, że promocje bez depozytu nie są ograniczone czasowo. Nawet, jeżeli mamy do czynienia ze stałą ofertą powitalną dla nowych graczy. Legalni polscy bukmacherzy chcą zachęcić swoich klientów do stałego i częstego typowania. W związku z tym, na zrealizowanie wszystkich założeń obrotu bonusem jest określony czas. Najczęściej gracz otrzymuje 30 dni na spełnienie wszystkich warunków.

Czas na obrót bonusem bez depozytu

Konto bonusowe a depozytowe

Podczas rejestracji u legalnego polskiego bukmachera nowy gracz zakłada konto główne. W kontekście promocji bukmacherskich często przewijają się nazwy konta bonusowego oraz depozytowego. Jaka jest różnica między tymi dwoma pojęciami?
Otóż, konto depozytowe to rodzaj rachunku, na który gracz wpłaca środki finansowe na dalszą grę. U bukmacherów internetowych przelewy można zwykle wykonywać za pomocą bankowości elektronicznej i przy pomocy różnych pośredników. Firmy, które działają również w lokalach naziemnych, oferują możliwość wpłacania gotówki na konto depozytowe. Kasa, która znajduje się na tym koncie, służy później obstawianiu kuponów bukmacherskich.
Z kolei konto bonusowe to wirtualny rachunek zasilany przez legalnego bukmachera środkami bonusowymi. U większości bukmacherów bardzo łatwo można przełączać się pomiędzy jednymi i drugimi funduszami. Bonusu z konta można używać do obstawiania zakładów. Warto jednak zwrócić uwagę, by robić to z rozwagą, spełniając jednocześnie zamierzone warunki obrotu bonusem. Dopiero po spełnieniu oczekiwań bukmachera można środki bonusowe przelać na konto depozytowe. Należy podkreślić, że kasy z konta bonusowego nie da się wypłacić na rachunek osobisty w banku. Te środki są stricte wirtualne do czasu ich odblokowania i przesłania na konto główne.

Wypłata bonusu bez depozytu

Jak już wspominaliśmy, bukmacherzy nie dają nic w pełni za darmo. Jeżeli mówimy, że istnieją darmowe bonusy bez depozytu, mamy na myśli brak konieczności wpłaty własnych środków finansowych. Jednak promocje te nie działają tak, że można otrzymać pieniądze za samą rejestrację. Owszem, bukmacher dzieli się z graczami kasą, ale bonus bez depozytu wpływa na konto gracza w postaci środków bonusowych.

Wypłata bonusu bez depozytu
Aby wypłacić bonus bez depozytu, trzeba przede wszystkim spełnić warunki obrotu. Każdy bukmacher ma swój własny regulamin akcji promocyjnych, zatem konkretne zasady mogą się nieznacznie różnić. Dopiero po zagraniu bonusem według wytycznych można liczyć na wypłacenie tych środków na konto główne. Jeśli środki bonusowe zostaną „uwolnione” wtedy można wypłacić je z konta głównego na osobisty rachunek w banku.

Bonus za rejestrację

Bonus bez depozytu za rejestrację

Przeglądając oferty promocyjne legalnych bukmacherów w Polsce, najbardziej interesują nas bonusy powitalne. Jest to jeden z filarów działalności bukmacherskiej, który potrafi przekonać potencjalnych klientów do założenia konta. Bonus za rejestrację bez depozytu nie jest jednak dostępny u wszystkich bukmacherów. Popularne freebety można czasami odblokować dopiero poprzez wzięcie udziału w programie lojalnościowym. W ten sposób bukmacherzy starają się wynagradzać swoich klientów za wytrwałość i aktywną grę.
Należy zaznaczyć jedno: jeśli dany bukmacher oferuje bonus bez depozytu już za samą rejestrację, wypada mieć przy sobie kod bonusowy. Już teraz zachęcamy Was do zapoznania się z naszymi artykułami na temat kodów rejestracyjnych i bonusów powitalnych. Odbierz kod promocyjny do swojego ulubionego bukmachera i ruszaj na podbój zakładów bukmacherskich już dziś!

Bonusy bez depozytu 2021 – oferty bukmacherów

Który bukmacher oferuje na start bonus bez depozytu w 2021 roku? Oferty promocyjne legalnych polskich bukmacherów często się zmieniają – jedne bonusy znikają, inne się pojawiają. Dywersyfikacja bonusów to normalne zjawisko, które uatrakcyjnia działalność danego bukmachera. Przyjrzyjmy się pięciu czołowym bukmacherom w Polsce, by sprawdzić, który z nich oferuje bonus bez depozytu.

Betclic

Legalny polski bukmacher Betclic bonus bez depozytu

W ofercie powitalnej bukmachera Betclic znaleźć można bardzo atrakcyjny cashback. Ten zakład bez ryzyka może wynieść aż 550 PLN. Ten bonus przewidziany jest tylko i wyłącznie dla nowych graczy, którzy zdecydują się założyć konto w Betclic. Na ten moment bukmacher nie przewiduje bonusów bez depozytu w postaci freebetów na start.

Warto na bieżąco obserwować zmieniającą się ofertę bonusową bukmachera Betclic. Wśród akcji ograniczonych czasowo często pojawiają się atrakcyjne bonusy dla stałych graczy. Można wśród nich upolować nawet freebet. W Betclic bonus bez depozytu może być na przykład wygraną za poprawnie wytypowane kupony AKO. Dodatkowymi środkami bukmacher zasila konto bonusowe, natomiast przed wypłatą bonusu należy spełnić warunki obrotu.

Betfan

Legalny polski bukmacher Betfan bonus bez depozytu

W przypadku bukmachera Betfan, nowi klienci mogą liczyć na jeszcze wyższy cashback. Zakład bez ryzyka dla nowych graczy maksymalnie może wynieść 600 PLN. Choć w podstawowej ofercie Betfan nie przewiduje darmowego bonusu bez depozytu na start, taka promocja działa od czasu do czasu. W trakcie trwania EURO 2020, bukmacher do cashbacku dorzucał jeszcze 50 PLN w postaci freebetu.
Jeśli jednak nie uda Ci się trafić na darmowy zakład za rejestrację, to i tak warto zaglądać do sekcji z promocjami. W sekcji z promkami czasowymi często pojawiają się fajne darmowe freebety. Zwykle wystarczy postawić specjalny kupon zgodnie z wytycznymi Betfan, aby dostać wyjątkowy freebet na konkretne wydarzenie sportowe. Trzeba się jednak spieszyć, gdyż tego typu bonus Betfan organizuje na krótko przed ważnymi spotkaniami.

ETOTO

Legalny polski bukmacher Etoto bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie ETOTO nowym graczom oferują możliwość zgarnięcia bonusu od depozytu. Bukmacher podwaja pierwszą wpłatę na konto depozytowe – maksymalnie można zgarnąć do 1500 PLN w środkach bonusowych. Na tym jednak przygoda z promocjami się nie kończy, bowiem w ETOTO można otrzymać atrakcyjne darmowe zakłady freebet.
W ofercie ETOTO freebet jest nagrodą za aktywność i lojalność. Wystarczy dołączyć do programu ETOTOmania, w ramach którego zbiera się punkty gracza. Następnie można je wymieniać na atrakcyjne bonusy, wśród których królują freebety i bonusy od wpłaty. Im aktywniejszy jest gracz, tym wyższy poziom w programie osiąga, a wartość potencjalnych nagród rośnie. Freebety mogą tu wynieść 5 PLN lub 10 PLN w zależności od osiągniętego poziomu.

PZBuk

Legalny polski bukmacher PZBuk bonus bez depozytu

Już za samą rejestrację w serwisie bukmacherskim PZBuk można otrzymać cashback do kwoty 500 PLN. W tym przypadku zakład bez ryzyka jest nieco niższy, niż u konkurencji, ale warunki promocji wypadają na plus. Nie dziwi fakt, że coraz więcej graczy przekonuje się do założenia konta w PZBuk.
Stali klienci mogą za to liczyć nie tylko na cashbacki. W PZBuk odebrać można darmowy zakład freebet. Bonus ten dostępny jest w ramach Sklepu Gracza, czyli programu lojalnościowego PZBuk. Za poszczególne akcje na swoim koncie klienci bukmachera otrzymują punkty, jakie wymienić można na bonusy. W ten sposób firma wynagradza lojalnych i aktywnych graczy, którzy często korzystają z oferty zakładów bukmacherskich. Freebet pozwala na pozbawione ryzyka obstawianie w PZBuk, co również przekonuje wielu nowych klientów do tego stosunkowo młodego bukmachera.

STS

Legalny polski bukmacher STS bonus bez depozytu

Pakiet powitalny dla nowych graczy w STS to nie lada gratka dla wszystkich początkujących typerów. Wśród bonusów na start znaleźć można cashback, bonus od depozytu, a także freebet. Bukmacher dorzuca też kilka małych promocji, dzięki którym gracze mają możliwość wypróbowania sportów wirtualnych, a nawet karcianych BetGames.
Promocja „Pewne 25 PLN” z naszym kodem bonusowym zwiększa wartość freebetu do 30 PLN. Ten bonus na start bez depozytu to świetna szansa na przetestowanie zasad funkcjonowania bukmachera STS. Warto dodać, że promocja ta nie jest ograniczona czasowo, a stanowi stały punkt pakietu powitalnego dla nowych graczy. W sumie na początek można otrzymać aż 1575 PLN w postaci bonusów w STS, co umacnia tego buka na pozycji lidera w Polsce.

Jak uzyskać bonus bez depozytu i na co zwracać uwagę?

Istnieją dwa sposoby, aby móc otrzymać bonus bez depozytu:

  • Bonus za rejestrację bez depozytu – dostaniesz za założenie konta bukmacherskiego. W trakcie rejestracji podaj kod bonusowy, aby skorzystać z pakietu powitalnego w pełnym zakresie.
  • Promocje bez depozytu dla stałych klientów – najczęściej pojawiają się w ramach programów lojalnościowych. Trzeba spełniać określone warunki i być aktywnym graczem, aby wymieniać punkty na nagrody.

Jak uzyskać bonus bez depozytu?

Bukmacher bukmacherowi nierówny, dlatego jest kilka elementów, na które warto zwrócić uwagę przy bonusach bez depozytu. Sprawdź, jakie warunki ma bukmacher z freebetem zanim zdecydujesz się na obstawianie u niego meczów. Podpowiadamy, jakie elementy mogą być kluczowe przy wyborze najlepszego bukmachera:

  • Liczba obrotów bonusem. Warto sprawdzić, ile razy należy zagrać za bonus, aby móc go odblokować. Zwykle mamy do czynienia z trzykrotnością, aczkolwiek niektórzy bukmacherzy podchodzą do warunków obrotu nieco surowiej. Im łatwiejszy obrót, tym wygodniej jest graczom zamienić go w środki na koncie głównym.
  • Minimalne kursy. Ustalenia minimalne mogą dotyczyć zarówno kursów pojedynczych, jak i kursów ogólnych. Kurs pojedynczy dotyczy zakładów, które obstawiamy na kuponie. Z kolei kurs ogólny (całkowity) to wartość, która powstaje przez przemnożenie kursów pojedynczych. Bukmacher zwykle określa minimalne poziomy kursów tak, aby kupon bukmacherski nie zawierał tylko zakładów na faworytów z najniższym kursem.
  • Obrót na kuponach AKO. Zdarza się również, że bukmacherzy chcą, aby obrót bonusem dokonał się tylko na kuponach akumulacyjnych. W takim przypadku do warunków obrotu bonusem wlicza się każdy kupon AKO, który spełnia określone regulaminem zasady.

Koniecznie zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat bonusu bez depozytu u poszczególnych bukmacherów. W ten sposób unikniesz w przyszłości niepotrzebnych nieprzyjemności związanych ze zbyt wygórowanymi oczekiwaniami buka odnośnie obrotu bonusem.

Inne bonusy od depozytu

Czy bonus od depozytu można otrzymać tylko za rejestrację lub w ramach promocji dla lojalnych klientów? Okazuje się, że wybrani bukmacherzy chętnie dzielą się darmowymi bonusami również w innych przypadkach. Gdzie ich szukać?
Legalni polscy bukmacherzy mogą zaproponować freebet za zainstalowanie aplikacji mobilnej. W ten sposób zachęcają graczy do pobrania apki na swoje urządzenie przenośne. Wielu bukmacherów oferuje również specjalne promocje, które udostępniają tylko użytkownikom aplikacji mobilnych.
Innym dość częstym przypadkiem, kiedy klienci otrzymują freebet, są specjalne okazje. Na przykład urodziny gracza. Zwykle w takich przypadkach zasady przyznawania bonusu bez depozytu są łagodniejsze i pozwalają na szybszą wypłatę środków.
Polscy bukmacherzy mogą proponować osobne freebety na inne gałęzie swoich działalności. W STS można spotkać się ze specjalnymi bonusami do wykorzystania tylko w ramach sportów wirtualnych lub gier karcianych. Środków tych nie da się wtedy przeznaczyć na typowanie zdarzeń ze sportowej oferty przedmeczowej i live.

Podsumowanie

Bonus na start bez depozytu to świetna okazja, by wejść w świat bukmacherki z pewnego rodzaju zabezpieczeniem. Gracz, który otrzyma powitalny freebet, może bez ryzyka obstawiać za środki bonusowe. Fakt, wysokość darmowego zakładu zwykle nie jest duża, ale i tak bonus ten cieszy się niezwykłą popularnością. W końcu to bukmacher daje klientom coś za darmo.
Oczywiście z tym „za darmo” to lekka przesada, ponieważ każda promocja jest obarczona warunkami obrotu. Spełnienie ich nie powinno stanowić większej przeszkody. Szczególnie, jeśli jest się aktywnym fanem bukmacherki. Wystarczy zagrać kilkukrotnie kupony o określonym kursie, a także wyrobić się w czasie z wypełnieniem zasad obrotu.
Podsumowując, darmowe bonusy bez depozytu czy freebety to świetna okazja, by odpowiednio wejść w świat bukmacherki. Sprawdzaj jednak zawsze dokładnie regulamin każdej promocji, by ułatwić sobie wypłatę bonusu.

FAQ

Co to jest bonus bez depozytu?

Bonus bez depozytu to rodzaj promocji, jaką legalni polscy bukmacherzy proponują swoim klientom. Polega ona na otrzymaniu darmowych środków na grę bez konieczności wpłacania depozytu na konto główne. Zwykle jest to bonus o nazwie freebet, którym można bezpłatnie obstawiać kupony bukmacherskie.

Kiedy otrzymam bonus powitalny bez depozytu?

Bonus powitalny bez depozytu otrzymasz po zarejestrowaniu się u legalnego polskiego bukmachera. Pamiętaj, by podać kod promocyjny podczas zakładania konta, dzięki czemu uzyskasz dostęp do pełnego pakietu powitalnego. Bonus na start bukmacher umieści na osobnym koncie bonusowym, przypisanym do Twojego profilu.

Jaki jest najlepszy bonus bez depozytu u bukmacherów?

Bonus bez depozytu można znaleźć praktycznie u każdego dobrego bukmachera. STS daje 25 PLN (z naszym kodem 30 PLN) za samą rejestrację. Betclic oferuje freebety w promocjach ograniczonych czasowo. Podobnie Betfan, który czasami dorzuca też darmowy zakład za założenie konta. Z kolei ETOTO oraz PZBuk rozdają swoje freebety w ramach programu lojalnościowego. U obu bukmacherów można zbierać punkty, które później da się wymienić na darmowe zakłady. Nie da się jednoznacznie powiedzieć, który bukmacher ma najlepszy bonus bez depozytu – każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób.

Czy mogę odebrać darmowy bonus od kilku bukmacherów?

Tak. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś założył konto u kilku bukmacherów i skorzystał z promocji u każdego z nich.

Czym jest obrót bonusu bukmacherskiego?

Obrót to warunek zagrania konkretną liczbę razy za kwotę bonusu lub jej wielokrotność. Konkretne warunki obrotu określa zawsze regulamin promocji u bukmachera.

Czy za bonus bez depozytu można grać też bez podatku?

Tak, bez podatku można grać u bukmacherów, którzy oferują podwyższone wygrane swoim graczom. W takim przypadku straty spowodowane podatkiem są niwelowane.

Jak wypłacić bonus bez depozytu?

Należy spełnić warunki obrotu bonusem, a następnie można środki bonusowe przelać na swoje konto depozytowe. Dopiero z konta głównego da się wygrane przesyłać na rachunek bankowy.

Похожие записи

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *