Betfan zakład bez ryzyka
14 sty 2022 14 0

Betfan zakład bez ryzyka

Ubezpiecz swój pierwszy zakład po rejestracji nowego konta u bukmachera Betfan! Już teraz sprawdź, na czym polega cashback, czyli możliwość zwrotu stawki za nietrafione zagranie. Zakład bez ryzyka Betfan przygotował dla wszystkich nowych graczy, którzy podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny. Pokażemy Ci, jak krok po kroku odebrać i aktywować ten niezwykle atrakcyjny bonus powitalny. Zostań z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat tej niezwykle atrakcyjnej promocji na start dla nowych graczy.

Betfan zakład bez ryzyka 600 PLN

Gdybyśmy mieli wskazać, jaki bonus w ofercie Betfan robi na nas najlepsze wrażenie, bez wątpienia podkreślilibyśmy jego zakład bez ryzyka. Popularny cashback wynieść tutaj może maksymalnie 600 PLN, a zasady jego zagrania są niezwykle przejrzyste. Pamiętaj, że skorzystać z niego możesz tylko w sytuacji, gdy w trakcie zakładania nowego konta wpiszesz kod bonusowy. Tego typu promocja to niezwykle przydatna opcja dla każdego, kto chce przetestować funkcjonalność popularnego bukmachera, jakim jest firma Betfan.

Jak działa Betfan zakład bez ryzyka?

Jak działa Betfan zakład bez ryzyka?

Rozwińmy nieco główne cechy bonusu przygotowanego przez bukmachera, o których była mowa w poprzednim akapicie. Stworzony przez Betfan zakład bez ryzyka to bonus, który polega na swoistym zabezpieczeniu pierwszego zagranego kuponu. W praktyce chodzi o to, że jeśli przynajmniej jeden zakład okaże się nietrafiony, bukmacher nie rozliczy kupony jako przegranego. W zamian, zwróci Ci stawkę pomniejszoną o podatek bukmacherski. Maksymalna kwota zwrotu to aż 600 PLN!

Warto jeszcze raz podkreślić, że w ofercie Betfan zakład bez ryzyka 600 PLN dotyczy tylko i wyłącznie nowych klientów bukmachera. Aby odebrać ten niezwykle atrakcyjny bonus, należy w trakcie rejestracji nowego konta wpisać kod promocyjny. Nie zapominaj o tym istotnym elemencie, gdyż w późniejszym etapie nie będzie możliwości odbioru bonusu!

Jeżeli pierwszy puszczony przez Ciebie kupon „wejdzie”, wówczas otrzymasz wypłatę wygranej. W przypadku przegranej, bukmacher dokona zwrotu do kwoty maksymalnej 600 PLN. Środki te zasilą specjalne konto bonusowe, na którym pozostaną, aż uda Ci się je „uwolnić”. W jaki sposób? Otóż, w grę wchodzą wtedy warunki obrotu bonusem. Ale do tego jeszcze wrócimy.

Betfan bonus cashback – jak odebrać?

Betfan bonus cashback – jak odebrać?

Zobaczmy teraz krok po kroku, w jaki sposób należy poprawnie odebrać bonus Betfan cashback. Wszystko opiera się na czterech prostych etapach, które opiszemy poniżej:

  1. Wejdź na stronę internetową bukmachera, czyli Betfan.pl. W prawym górnym rogu ekranu znajdziesz ikonkę rejestracji nowego konta, którą należy wybrać. Załóż konto zgodnie z wyświetlanymi wytycznymi i koniecznie podaj kod bonusowy w odpowiednim miejscu.
  2. Dokonaj pierwszej wpłaty depozytu na swoje nowe konto bukmacherskie. Ważne, by minimalna wpłacana kwota wyniosła przynajmniej 50 PLN. Otrzymasz też podwojenie wpłaty dzięki bonusowi od pierwszego depozytu, ale to temat na osobny artykuł.
  3. Postaw pierwszy kupon. Pamiętaj, że nie mogą się na nim znaleźć zakłady systemowe, z oferty MATCHDAY BOOST, ani z gier karcianych. Zagrać możesz kupon SOLO lub AKO na zakłady z oferty live oraz prematch.
  4. Kupon zwycięski oznacza wygraną. Przegrana powoduje zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatku bukmacherskiego. Jeżeli chcesz uzyskać maksymalny zwrot w ramach Betfan cashback 600 PLN, zagraj za 682 PLN.

Jak obrócić bonusem?

Warunki obrotu bonusem Betfan zakład bez ryzyka to element, który może powodować najwięcej wątpliwości wśród graczy. Na szczęście, dotyczą one wyłącznie sytuacji, gdy kupon jest przegrany, a Tobie przysługuje zwrot stawki w ramach cashbacku. Jeżeli okaże się, że poprawnie wytypowałeś wszystkie rozstrzygnięcia, wtedy nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych operacji. Co prawda, bonus w takim przypadku przepada, ale przecież dotyczy on tylko pierwszego zagrania, więc nie można go przeciągać na kolejne kupony.

Natomiast najważniejsze informacje dotyczą sytuacji, kiedy kupon jest rozliczony jako przegrany. Środki bonusowe trafiają na osobne saldo, z którego możesz przenieść je na konto główne. W tym celu powinieneś zagrać za jednokrotność otrzymanej kwoty bonusowej. Ważne jednak, byś zagrał kupon AKO, na którym znajdą się przynajmniej trzy zdarzenia. Co ważne, minimalny kurs ogólny kuponu musi wówczas wynieść 3.80 lub więcej.

Na „uwolnienie” bonusu i przeniesienie go na saldo główne gracz ma zaledwie 7 dni. Należy tego pilnować, by w terminie wykonać obrotu bonusem cashback Betfan. Należy jednak przyznać, że warunki obrotowe są u tego legalnego polskiego bukmachera bardzo przystępne.

Jak wypłacić zakład bez ryzyka Betfan?

jak wypłacić zakład bez ryzyka Betfan

Otrzymane w ramach promocji Betfan zakład bez ryzyka środki bonusowe powinieneś po udanym obrocie przenieść na saldo główne. Dopiero z konta głównego będziesz miał możliwość wypłacenia tych pieniędzy na rachunek bankowy. Jeżeli chcesz dokonać wypłaty, powinieneś jednak odpowiednio wcześniej zweryfikować swoje konto. W tym celu prześlij za pomocą swojego konta bukmacherskiego skan dowodu tożsamości. W ciągu maksymalnie 24 godzin pracownicy biura obsługi klienta sprawdzą i potwierdzą poprawność Twoich danych osobowych.

Posiadacze zweryfikowanego konta stałego mogą wypłacać pieniądze na swój rachunek osobisty w banku. Środku uzyskane w ramach promocji Betfan cashback, które odblokujesz na swoim koncie, również zaliczają się do możliwości przelewu. U tego bukmachera działa możliwość szybkiej wypłaty, która polega na przyspieszonym księgowaniu żądanych przelewów. Dzięki temu pieniądze mogą trafić na Twoje konto bankowe nawet tego samego dnia. W najgorszym przypadku, przyjdzie Ci czekać na kasę do dwóch dni roboczych.

FAQ

Jak odebrać zakład bez ryzyka w Betfan?

Betfan zakład bez ryzyka czeka na wszystkich nowych graczy, którzy zarejestrują nowe konto bukmacherskie. Należy pamiętać, by w trakcie zakładania konta koniecznie wpisać kod bonusowy, gdyż bez niego nie otrzyma się dostępu do tej promocji.

Jaka jest wysokość cashback bonusu w Betfan?

Bukmacher określił regulamin promocji, według którego grać można w taki sposób, by otrzymać maksymalny zwrot w wysokości 600 PLN. Taki cashback Betfan uzna w przypadku, gdy zagrana stawka po pomniejszeniu o podatek bukmacherski wynosić będzie właśnie podaną kwotę.

Jak wypłacić Betfan zakład bez ryzyka?

Bonus powitalny Betfan cashback to promocja, którą możesz wypłacić dopiero po całkowitym spełnieniu warunków obrotu bonusem. Warto jednak podkreślić, że bonus regulamin ma bardzo przyjazny, gdyż wymaga wyłącznie jednokrotnego obrotu na kuponie AKO z minimum trzema selekcjami i kursem ogólnym 3.8. Po odblokowaniu środków bonusowych można przenieść je na swoje saldo główne, skąd bukmacher pozwala wypłacić je na konto bankowe. W tym celu potrzebne będzie Ci stałe konto po weryfikacji, którą wykonasz poprzez przesłanie zdjęcia dowodu osobistego.

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *