Superbet rejestracja
08 gru 2021 12 0

Superbet rejestracja

Superbet bonus na start: zakład bez ryzyka cashback do 1300 PLN + 100% od pierwszej wpłaty do 200 PLN – ODBIERZ KOD!

Dlaczego warto zarejestrować konto?

Superbet to ten legalny polski bukmacher, którego ambasadorami są Jerzy Dudek, Sławomir Peszko, a także Jan Błachowicz. Spółka, która licencję Ministra Finansów odebrała 18.10.2019, jest dość nowym usługodawcą na polskim rynku. Co wcale nie znaczy, że mamy do czynienia z żółtodziobami. W Superbet rejestracja nowego konta to same przywileje, zarówno w ujęciu krótko- jak i długoterminowym.

Na start otrzymać możesz atrakcyjny bonus powitalny, a za lojalną grę liczyć na kolejne promocje i benefity. Szeroka oferta zakładów oraz intuicyjny interfejs strony sprawią, że typowanie u tego bukmachera to będzie prawdziwa przyjemność. Nie wierzysz? Wejdź na stronę Superbet, załóż konto i przekonaj się już dziś!

Odbierz nawet do 1500 PLN w Superbet na start z naszym kodem bonusowym!

Rejestracja z kodem promocyjnym

Superbet rejestracja z kodem promocyjnym

Superbet jest naprawdę super, przynajmniej pod względem promocji powitalnej, którą przygotował dla swoich nowych klientów. Aby zachęcić graczy do rejestracji, bukmacher stworzył nowy pakiet powitalny, na który składają się dwa świetne bonusy. Przede wszystkim, Twoja pierwsza wpłata depozytu zostanie podwojona, a bonus ten wynieść może maksymalnie 200 PLN.

Fajnie jest zyskać dodatkowe środki na grę, ale to nie koniec. W Superbet bonus powitalny to także zakład bez ryzyka, czyli cashback, na kwotę maksymalną 1300 PLN. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko powitalnego freebetu, ale przecież nie można mieć wszystkiego!

Na stronie Superbet załóż konto i zgarnij najwyższy bonus na start z kodem „HEROBET”!

Jak założyć konto? Krok po kroku

U bukmachera Superbet rejestracja nie należy do najbardziej wymagających procesów. Wystarczy dosłownie parę chwil, by stać się dumnym posiadaczem świeżutkiego konta bukmacherskiego w tym serwisie. Formularz rejestracyjny pozwala bowiem na tak zwaną „szybką rejestrację”, która z kolei nie wymaga weryfikacji danych osobowych. Poświęć parę minut, by zobaczyć, jak krok po kroku przebrnąć przez tę niezwykle intuicyjną rejestrację.

Aha, no i nie zapominaj też o kodzie promocyjnym! Pamiętaj, żeby podczas uzupełniania formularza rejestracyjnego wpisać nasz kod bonusowy „HEROBET”. Tylko w ten sposó będziesz w stanie odblokować dostęp do pełnego pakiety powitalnego bonusów na start. Warto tego dokonać, gdyż w Superbet bonus powitalny to nawet 1500 PLN za samą rejestrację.

Superbet rejestracja – krok 1

Superbet rejestracja – krok 1

Na stronie bukmachera Superbet konto założysz w parę chwil. Cały formularz działa na jednej stronie, zatem nie trzeba przechodzić do kolejnych kroków, gdyż wszystko jest w jednym miejscu. Warto jeszcze raz podkreślić, że formularz rejestracyjny nie wymaga od użytkowników weryfikacji danych osobowych. W praktyce oznacza to, że skan lub zdjęcie dowodu można dosłać w późniejszym terminie.

W celu rejestracji wejdź na stronę bukmachera, a następnie kliknij pole „Rejestracja” w prawym górnym rogu. Otworzy się formularz rejestracyjny, który podzielony jest na trzy kolumny. W Pierwszej od lewej wpisz kolejno:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Nazwę użytkownika
 • Hasło

Po uzupełnieniu powyższych pól rejestracji możesz zająć się częścią centralną formularza.

Superbet rejestracja – krok 2

Superbet rejestracja – krok 2

Drugi krok, a właściwie druga kolumna formularza rejestracyjnego, to kwestia uzupełnienia kilku szczegółowych danych na swój temat. Patrząc na tę część od góry, po kolej powinieneś postępować zgodnie z następującymi wytycznymi:

 • Wybierz narodowość
 • Wpisz numer PESEL
 • Wybierz kraj zamieszkania
 • Zaznacz okienko z napisem „Kod promocyjny
 • Podaj nasz kod promocyjny „HEROBET

Jeśli chcesz otrzymać bonus powitalny na start, koniecznie pamiętaj, by „odfajkować” okienko podpisane hasłem „Kod promocyjny”. Dopiero wówczas pojawi się pole, gdzie wpisać należy nasz kod bonusowy „HEROBET”. Tylko w ten sposób będziesz mógł odebrać wyjątkowy bonus na start za rejestrację nowego konta.

Superbet rejestracja – krok 3

Superbet rejestracja – krok 3

Trzecia i ostatnia kolumna szybkiej rejestracji to już czysta formalność. Należy zaznaczyć tu oświadczenie o ukończeniu 18 roku życia, które jest obowiązkowe. Poza tym trzeba też „odhaczyć” obowiązkową zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Po spełnieniu wszystkich wymagań szybkiej rejestracji można kliknąć pole „Rejestracja”, by ukończyć proces.

Weryfikacja konta

Superbet weryfikacja konta

Po zakończeniu szybkiej rejestracji gracz może bez problemu korzystać z pełnej oferty zakładów bukmacherskich. W Superbet rejestracja bez dowodu daje także możliwość dokonywania wpłat i korzystania z bonusów powitalnych. Warto jednak zaznaczyć, że założone w ten sposób w Superbet konto tymczasowe ma pewne ograniczenia. Nie można bowiem dokonywać wypłat, a bukmacher może nałożyć limity stawek na gracza.

Aby odblokować możliwość wypłat na rachunek osobisty w banku, należy zweryfikować swoje dane. W Superbet pełna rejestracja i weryfikacja polegają na przesłaniu skanu dowodu osobistego. Wymóg ten spełnia się poprzez zalogowanie do swojego konta (Superbet logowanie znajduje się obok pola z rejestracją). Tam należy przesłać plik graficzny przedstawiający obie strony dokumentu tożsamości. Weryfikacja trwać może maksymalnie 24 godziny.

Superbet załóż konto w aplikacji mobilnej

Superbet rejestracja w aplikacji mobilnej

W Superbet aplikacja mobilna czeka na wszystkich graczy, którzy wolą typować zakłady na telefonie i tablecie. Pobrać ją można ze strony bukmachera na urządzenia z systemem iOS lub Android. Warto dodać, że za samo pobranie apki bukmacher wynagradza graczy dodatkowym bonusem w postaci 20 PLN.

Superbet rejestracja mobilna – krok 1

Superbet rejestracja w aplikacji mobilnej krok 1

Pierwszym krokiem do rejestracji mobilnej będzie pobranie aplikacji bukmachera Superbet. W tym celu należy:

 1. Wejść na stronę bukmachera z poziomu urządzenia mobilnego
 2. Kliknąć pole „Aplikacja mobilna
 3. Wybrać swój system operacyjny (Android lub iOS)
 4. Postępować zgodnie z wyświetlanymi na ekranie instrukcjami

Po zakończeniu instalacji wystarczy włączyć aplikację, by przejść do logowania lub zakładania nowego konta bukmacherskiego.

Superbet rejestracja mobilna – krok 2

Otwierając aplikację mobilną możesz przejść do rejestracji nowego konta. Formularz mobilny będzie wymagał od Ciebie uzupełnienia tych samych danych, co na stronie internetowej bukmachera. Zobacz w Superbet jak wygląda rejestracja mobilna i co musisz podać:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Nazwa użytkownika
 • Hasło
 • Narodowość
 • Numer PESEL
 • Kraj zamieszkania
 • Kod promocyjny

Nie zapomnij wpisać kodu bonusowego „HEROBET” podczas zakładania konta w aplikacji bukmachera. Weryfikacja danych również może się odbyć w aplikacji poprzez przesłanie zdjęcia obu stron dowodu osobistego.

Superbet rejestracja w punkcie naziemnym

Co ciekawe, Superbet to jeden z nielicznych stosunkowo młodych bukmacherów, którzy zdecydowali się na uruchomienie punktów stacjonarnych. Aktualnie na terenie naszego kraju jest ich 86, a mapę z lokalizacjami znajdziesz na stronie www bukmachera. W związku z działalnością naziemną, możliwa jest w Superbet rejestracja w punkcie.

Wystarczy wybrać się do bukmachera z dowodem osobistym, by założyć nowe konto przy asyście pracownika punktu. Taki sposób rejestracji daje 100% pewność, że wszystko przebiegnie pomyślnie. Sprawdź swój najbliższy punkt stacjonarny i załóż w Superbet konto w lokalu naziemnym bukmachera.

FAQ

Czy rejestracja w Superbet jest bezpieczna?

Tak, w Superbet rejestracja korzysta z nowoczesnych metod zabezpieczeń, dzięki czemu Twoje dane osobowe są chronione. Nie ma też obaw, że ktoś wykradnie Twoje dane podczas dokonywania wpłat na konto.

Czy rejestracja na Superbet jest darmowa?

Tak, Superbet rejestracja bez dowodu nie wymaga od graczy żadnych płatności. Co więcej, bukmacher nie pobiera też opłat i prowizji od dokonywanych wpłat i wypłat środków finansowych.

Jakie ma Superbet rejestracja opinie wśród graczy?

U buukmachera Superbet rejestracja opinie ma wśród graczy dobre, gdyż działa sprawnie, jest szybka i wygodna. W ciągu paru chwil można założyć nowe konto, wpłacić depozyt i przejść do gry.

Czy Superbet to dobry wybór?

Bukmacher Superbet to ambitny i szybko rozwijający się operator zakładów wzajemnych w naszym kraju. Zdecydowanie warto mu zaufać i sprawdzić jego ofertę, a następnie założyć konto i odebrać super bonus na start.

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *