PZBuk Freebet: Darmowy Zakład 20 PLN
06 sty 2022 12 0

PZBuk Freebet: Darmowy Zakład 20 PLN

Graj bez ryzyka i odbierz już dziś przygotowany przez bukmachera PZBuk freebet na kwotę 20 PLN! Darmowy zakład czeka na Ciebie, czy odważysz się po niego sięgnąć? Pokażemy Ci, jak zrobić to krok po kroku. Poznaj najlepszy darmowy bonus bez depozytu od bukmachera PZBuk i obstawiaj zakłady bez obaw!

PZBuk freebet

Legalny polski bukmacher PZBuk to doświadczona i zaangażowana marka, która jest częścią międzynarodowej grupy Cherry AB. Zarówno nowi, jak i stali klienci, mogą liczyć na szereg atrakcyjnych promocji w ofercie buka. Wśród wszystkich promocji bukmacherskich, najciekawiej przedstawia się jednak pakiet powitalny na start.

Za rejestrację nowego konta z kodem bonusowym otrzymać możesz aż dwie pasjonujące promocje:

  • PZBuk darmowy zakład freebet na kwotę 20 PLN.
  • PZBuk zakład bez ryzyka cashback do kwoty 1000 PLN.

Oba bonusy przygotowane przez bukmachera to świetny sposób na jeszcze lepsze rozpoczęcie obstawiania. Dzięki darmowemu zakładowi nie musisz poświęcać swoich finansów, aby przetestować funkcjonalność buka. Z kolei cashback pozwoli Ci zabezpieczyć pierwszy zagrany kupon przed ewentualną porażką. Skupmy się jednak na przygotowanym przez PZBuk darmowym zakładzie.

Jak odebrać darmowy zakład 20 PLN w PZBuk?

Rejestracja w PZBUK z kodem promocyjnym

Pakiet powitalny to nie tylko cashback, ale również przygotowany przez PZBuk freebet. Zobacz, co zrobić, by odebrać w PZBuk darmowy zakład:

  1. Przejdź na stronę internetową bukmachera.
  2. Otwórz formularz rejestracyjny, by założyć nowe konto.
  3. Zarejestruj się, podając kod promocyjny w odpowiednim miejscu.
  4. Otrzymasz dostęp do promocji, które składają się na pakiet powitalny.

Freebet 20 PLN – jak obstawiać?

Jeśli chodzi o przygotowany przez PZBuk freebet, otrzymane środki przeznaczyć możesz na obstawienie jednego kuponu. Powinien to być kupon AKO z przynajmniej 2 zakładami i kursem pojedynczym minimum 1.4.

Aby zagrać za darmowe środki, należy wybrać odpowiednią opcję z rozwijanego menu na kuponie. Przycisk ten znajduje się obok pola ze stawką. Widnieje przy nim napis „Wybierz aktywną promocję”. Zaznaczając chęć zagrania za freebet, nie musisz wpisywać żadnej kwoty stawki, gdyż bukmacher przyjmie darmowy zakład za stawkę kuponu.

Po zakończonej rejestracji wystarczy się zalogować na swoje konto bukmacherskie. Możesz wówczas przejść do sekcji aktywnych zakładów przedmeczowych lub live. Klikając konkretne pola z kursem w odpowiedniej rubryce zakładu, system doda zdarzenie do Twojego kuponu. Ten wyświetla się na pasku z prawej strony ekranu.

Warto równocześnie podkreślić, że bukmacher PZBuk oferuje swoim klientom program lojalnościowy. W ramach tej akcji specjalnej funkcjonuje Sklep Gracza, gdzie punkty zdobyte za aktywność na koncie można wymieniać na dodatkowe bonusy. Również w tym przypadku można odebrać atrakcyjne freebety. Zaznaczamy jednak, że opisywany w powyższym przypadku darmowy zakład nie wymaga zakupu w Sklepie Gracza. Jest on tylko i wyłącznie elementem pakietu powitalnego za rejestrację z kodem promocyjnym!

Zasady PZBuk darmowego zakładu

Zagrałeś swój kupon za 20 PLN z freebetu i okazało się, że został on rozstrzygnięty jako wygrany? W takim razie warto sprawdzić, jakie warunki obrotu ma przygotowany przez PZBuk darmowy zakład. Podobnie jak inne promocje u tego legalnego polskiego bukmachera, również ten bonus ma bardzo przejrzysty regulamin.

Okazuje się bowiem, że wystarczy obrócić bonusem tylko jednokrotnie. Należy zagrać kupon AKO (z minimum 2 selekcjami), gdzie kurs pojedynczy musi wnieść minimum 1.4. W praktyce musisz zagrać za swoje 20 PLN, by móc odblokować środki wygrane z freebetu. To niezwykle intuicyjna i wygodna opcja, za którą należy się bukmacherowi pochwała.

Należy podkreślić, że pakiet powitalny przeznaczyć można wyłącznie na zakłady z oferty sportowej. Zagrania na sporty wirtualne oraz gry karciane nie wliczają się do warunków obrotu, ani nie można ich obstawiać freebetem.

Odbierz kod bonusowy PZBuk, załóż konto i jeszcze dziś odbierz darmowy zakład 20 PLN oraz zakład bez ryzyka 1000 PLN!

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *