Betcris rejestracja
08 gru 2021 10 0

Betcris rejestracja

Betcris bonus na start: freebet 200 PLN + cashback 50 PLN + 25 PLN na e-sport – ODBIERZ KOD!

Dlaczego warto zarejestrować konto?

Betcris to bukmacher, który stosunkowo niedawno wystartował z ofertą zakładów bukmacherskich na polskim rynku. Choć trzeba przyznać, że osoby stojące za tą marką mają już spore doświadczenie w kwestii organizacji zakładów bukmacherskich. Marka Betcris należy bowiem do spółki MR BET Zakłady Bukmacherskie, która działała już kiedyś na polskim rynku.

Z kolei Betcris uzyskał licencję Ministra Finansów w roku 2019, a od 2020 roku stopniowo rozwija swoją ofertę online. Warto sprawdzić, jak łatwa jest w Betcris rejestracja bez dowodu, by założyć swoje nowe konto. Pokażemy Ci, jak krok po kroku przebrnąć przez formularz rejestracyjny i odebrać najlepszy bonus na start. Poznaj bliżej u bukmachera Betcris jak wygląda rejestracja.

Zgarnij nawet do 275 PLN w Betcris z naszym kodem promocyjnym!

Rejestracja z kodem promocyjnym

Rejestracja z kodem promocyjnym

Ponieważ bukmacher Betcris dopiero zaczyna swoją przygodę na polskim rynku bukmacherskim, nie wszystko jeszcze zdążył dopracować. Jest to pewien minus działalności bukmacherów, którzy dopiero po wystartowaniu z ofertą zakładów uzupełniają inne kluczowe elementy serwisu. W przypadku bukmachera Betcris problem ten dotyczy pośrednio kodu promocyjnego.

Choć w formularzu rejestracyjnym widnieje miejsce na jego wpisanie, to spółka wciąż nie podzieliła się z nami żadnym kodem. Okazuje się, że pakiet powitalny na start dotyczy każdego gracza, który założy konto. Zatem na dzień dzisiejszy kod promocyjny nie jest do tego potrzebny.

Jak założyć konto? Krok po kroku

Bukmacher Betcris to jeden z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku, który legalnie świadczy swoje usługi w oparciu o licencję Ministra Finansów z 2019 roku. Oferta zakładów bukmacherskich tej firmy dotyczy aktualnie wyłącznie strony internetowej. Bukmacher wciąż nie przygotował dla swoich klientów aplikacji mobilnej. Nie jest możliwa również w Betcris rejestracja w punkcie naziemnym, gdyż bukmacher prowadzi działalność wyłącznie przez stronę www.

Sam proces rejestracyjny nie należy do skomplikowanych, a więc każdy powinien bez trudu sobie z nim poradzić. Warto dodać, że w Betcris rejestracja nie wymaga weryfikacji danych osobowych. Ten punkt można spełnić w dowolnym późniejszym momencie. Przymykając oko na niedostatki bukmachera, sprawdźmy teraz, jak wygląda w Betcris rejestracja bez dowodu krok po kroku.

Betcris rejestracja – krok 1

Betcris rejestracja – krok 1

W Betcris konto bukmacherskie założysz szybko i bez najmniejszych kłopotów. Jeszcze raz to podkreślimy, że bukmacher oferuje swoje usługi wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej. Jeśli zatem chcesz założyć nowe konto, powinieneś udać się na stronę www tego legalnego polskiego bukmachera. W prawym górnym rogu ekranu znajdziesz żółte pole z napisem „Zarejestruj się”. Kliknij je, by otworzyć formularz rejestracyjny. W pierwszym kroku powinieneś podać następujące dane:

 • Adres e-mail
 • Login
 • Hasło
 • Numer telefonu komórkowego
 • Kod weryfikacyjny (przychodzi na numer telefonu po kliknięciu zielonego guzika z napisem „Pobierz kod”)
 • Kod promocyjny

Kontrowersje dotyczą dziś ostatniego pola pierwszego kroku szybkiej rejestracji. W Betcris konto tymczasowe założysz na dzień dzisiejszy bez kodu bonusowego. Bukmacher nie zdążył jeszcze podzielić się z nami żadnym kodem promocyjnym, który moglibyśmy Ci zaproponować.

Jak tylko go otrzymamy, od razu Cię o tym poinformujemy. Póki co, śmiało w Betcris załóż konto bez kodu, gdyż każdy gracz ma prawo do pakietu powitalnego na start. Odbierz bonusy inauguracyjne i bez ograniczeń obstawiaj zakłady bukmacherskie.

Betcris rejestracja – krok 2

Betcris rejestracja – krok 2

W drugim etapie szybkiej rejestracji formularz poprosi Cię o uzupełnienie jeszcze kilku informacji na swój temat. W odpowiednich rubrykach powinieneś wpisać kolejno:

 • Imię
 • Nazwisko
 • PESEL
 • Obywatelstwo
 • Źródło środków na grę

Po uzupełnieniu wymienionych danych, należy kliknąć przycisk „Dalej”.

Betcris rejestracja – krok 3

Betcris rejestracja – krok 3

Przed Tobą trzeci i ostatni już krok rejestracji u tego legalnego polskiego bukmachera. Na stronie Betcris konto założysz tuż po spełnieniu następujących wytycznych:

 • Ustaw limity czasowe i finansowe na grę
 • Wprowadź swoją datę urodzenia
 • Zaakceptuj postanowienia regulaminu Betcris

Na tym kończy się w Betcris rejestracja bez dowodu. Weryfikacji danych osobowych możesz dokonać w dowolnym późniejszym momencie.

Weryfikacja konta

Legalny bukmacher weryfikacja konta

Szybka rejestracja powoduje, że otrzymujesz w Betcris konto tymczasowe. Pozwala ono na korzystanie z oferty zakładów, wpłacanie depozytów i używanie bonusów. Jeśli jednak chcesz wypłacić wygrane i grać bez limitu stawek, powinieneś zweryfikować swoje konto. W tym celu powstała w Betcris pełna rejestracja, która polega na przesłaniu skanów lub zdjęć obu stron dowodu osobistego.

Na weryfikację danych osobowych masz 90 dni. Do tego czasu limit stawek wynosi u bukmachera 5000 PLN. Obsługa klienta weryfikuje dane z dowodu osobistego szybko, zwykle nie dłużej, niż w ciągu doby. Aby przesłać pliki graficzne, wystarczy przejść na swój profil i znaleźć zakładkę odpowiadającą weryfikacji danych.

Betcris załóż konto w aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna Betcris na dzień dzisiejszy nie funkcjonuje. Bukmacher nie zdążył jeszcze przygotować poręcznej i intuicyjnej apki. Możesz jednak dokonać rejestracji na telefonie lub tablecie, lecz za pośrednictwem strony internetowej. Do tego potrzebna Ci będzie wyłącznie przeglądarka mobilna.

Betcris rejestracja mobilna – krok 1

Betcris rejestracja mobilna – krok 1

U bukmachera Betcris rejestracja mobilna nie różni się od procesu, który opisywaliśmy w przypadku strony internetowej. Wejdź pod adres bukmachera przy pomocy mobilnej przeglądarki internetowej, otwórz formularz rejestracyjny i uzupełnij wymagane dane.

Betcris rejestracja mobilna – krok 2

Betcris rejestracja mobilna – krok 2

Po przejściu do drugiego kroku uzupełniasz informacje tak samo, jak na stronie internetowej. Powinieneś zatem wpisać imię, nazwisko, PESEL, obywatelstwo i źródło środków na grę. Po wypełnieniu tych rubryk możesz przejść do ostatniego etapu zakładania konta.

Betcris rejestracja mobilna – krok 3

Betcris rejestracja mobilna – krok 3

Ostatni krok szybkiej rejestracji mobilnej u bukmachera Betcris polega na ustawieniu limitów, wprowadzeniu daty urodzenia i zaakceptowaniu regulaminu. Po zakończeniu tego etapu można otworzyć w Betcris konto bukmacherskie i korzystać z wersji mobilnej strony www do obstawiania zakładów.

Betcris rejestracja w punkcie naziemnym

Betcris to jeden z tych legalnych polskich bukmacherów, którzy działalność swoją prowadzą wyłącznie przez Internet. Brak stacjonarnych punktów sprzedaży powoduje, że bukmacher z ofertą dociera do ograniczonego grona odbiorców. Z tego względu nie jest też możliwa w Betcris rejestracja punkcie naziemnym. Nic nie wskazuje na to, by stan rzeczy miał się zmienić w najbliższej przyszłości.

Na chwilę obecną bukmacher posiada licencję Ministra Finansów na organizację zakładów wzajemnych przez Internet. Działalność stacjonarna wiązałaby się z uzyskaniem osobnego zezwolenia ministerialnego.

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z bukmacherem Betcris załóż konto za pomocą strony internetowej firmy. Zrobisz to wygodnie za pomocą komputera, tableta lub smartfonu.

FAQ

Czy rejestracja w Betcris jest bezpieczna?

Tak, w Betcris rejestracja pozwala bezpiecznie założyć nowe konto. Nie musisz obawiać się o wyciek swoich danych osobowych czy informacji płatniczych.

Czy rejestracja na Betcris jest darmowa?

Tak, u bukmachera Betcris rejestracja nie wymaga od graczy żadnych opłat. Bukmacher nie pobiera też prowizji od jakichkolwiek działań na koncie klientów, w tym od wpłat i wypłat.

Jakie ma Betcris rejestracja opinie wśród graczy?

Betcris rejestracja opinie ma w większości dobre, gdyż graczy przekonuje opcja zakładania konta bez weryfikacji danych. Bukmacher pozwala na korzystanie z konta tymczasowego przez 90 dni, po których konieczna będzie pełna rejestracja.

Czy Betcris to dobry wybór?

Spoglądając na opinie graczy, można odnieść wrażenie, że bukmacher Betcris to świetny wybór. Firma ta oferuje ciekawe bonusy, szeroki wybór dyscyplin i zakładów, a także wygodny interfejs strony. Jeśli nie przeszkadza Ci brak aplikacji mobilnej, śmiało zakładaj konto i zacznij swoją przygodę z tym legalnym polskim bukmacherem.

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *