Aplikacja BetX - jak zainstalować i pobrać? Poradnik krok po kroku.
08 gru 2021 11 0

Aplikacja BetX – jak zainstalować i pobrać? Poradnik krok po kroku.

Wady i Zalety

Wady:

 • Brak informacji o aplikacji na stronie, jeśli nie wejdziemy przez urządzenie mobilne
 • brak bonusu mobilnego

Zalety:

 • przejrzysty interfejs
 • szybkość działania
 • match tracker
 • logowanie odciskiem palca

Aplikacja mobilna BetX dla fanów sportu

Obstawianie w internecie stało się standardem do którego wszyscy się przyzwyczailiśmy. Wraz z nadejściem tego trendu zdążyliśmy również przywyknąć do tego, iż każdy bukmacher ma w swojej ofertę własną aplikację na urządzenia mobilne. Nie inaczej jest w przypadku bukmachera BetX, który jest stosunkowo nowym graczem, na polskim rynku. W tym artykule znajdziesz instrukcje jak pobrać i zainstalować aplikacje oraz dowiesz się nieco o jej funkcjonalnościach i wymaganiach.

BetX Aplikacja mobilna – jak pobrać?

BetX aplikacja mobilna – jak pobrać?

Początkowo aplikacja mobilna bukmachera była wypuszczona tylko na urządzenia z systemem Android. Jednak trudno sobie wyobrazić, że taka sytuacja miałaby miejsce do dzisiaj, dlatego po jakimś czasie pojawiła się również wersja na iPhony oraz iPady. Obie wersje całkiem nieźle sobie radzą pod względem wydajności, działają w miarę płynnie, a interfejs nie budzi większych zastrzeżeń pod względem doświadczenia użytkownika.

Jak zainstalować BetX aplikacja Android – jak zainstalować na Androidzie?

Jeśli chodzi o instalację aplikacji na systemie Android to sytuacja wygląda tak, jak w przypadku innych aplikacji bukmacherskich. Marketplace Google’a niestety nie jest miejscem, w którym pobierzemy i zainstalujemy naszą apkę. Warunkiem koniecznym, jaki musimy spełnić, aby dopełnić całego procesu, jest zaznaczenie opcji, która pozwala na instalację oprogramowania z innych źródeł. W wielkim skrócie należy:

 1. Wejść na stronę ebetx.pl i otworzyć menu klikając w lewy górny róg ekranu
 2. Wybrać zakładkę “Aplikacja” i kliknąć na “Pobierz aplikację”.
 3. Pobrać plik betx apk i następnie go otworzyć
 4. Po zainstalowaniu aplikacji należy zalogować się na swoje konto BetX lub dokonać rejestracji

Wymagania systemowe

Niezależnie czy posiadamy smartfona czy tablet, do poprawnego działania aplikacji potrzebujemy systemu operacyjnego Android w wersji 5.0 lub wyższej. Jak już było wcześniej wspomniane konieczne jest również zaznaczenie opcji, która umożliwia instalowanie oprogramowania z nieoficjalnych źródłem.

Jak zainstalować BetX na iOS?

W przypadku posiadaczy sprzętu Apple sytuacja jest o wiele prostsza, gdyż aplikację znajdziemy w oficjalnym sklepie App Store, skąd możemy ją pobrać na swoje urządzenie.

 1. Wejść na stronę ebetx.pl i otworzyć menu klikając w lewy górny róg ekranu
 2. Wybrać zakładkę “Aplikacja” i kliknąć na “BetX aplikacja pobierz”.
 3. Zostaniemy przekierowani do App Store, gdzie klikamy niebieski przycisk “Pobierz”.
 4. Po zainstalowaniu aplikacji należy zalogować się na swoje konto BetX lub dokonać rejestracji

Wymagania systemowe

Aplikacja działa na wszystkich urządzeniach z systemem iOS w wersji 11.0 lub wyższej. W tym przypadku nie musimy aktywować żadnych dodatkowych opcji. Cały proces pobierania i instalacji przebiega dokładnie tak w przypadku innych apek na iPhone’y oraz iPady.

Wersja mobilna

Wersja mobilna Betx

Dla tych, którzy posiadają starsze urządzenia lub posiadają telefon bądź tablet z systemem innym niż Android/iOS, wersja mobilna serwisu może być doskonałym sposobem na wygodne obstawianie wydarzeń sportowych. Wystarczy, że na naszym urządzeniu mobilnym odpalimy przeglądarkę i wpiszemy adresu ebetx.pl. Wówczas zobaczymy mobilną wersję strony internetowej, która jest przystosowana do przeglądania na urządzeniach przenośnych.

Czym różni się wersja mobilna od aplikacji?

Po odpaleniu strony ebext.pl na naszym tablecie lub smartfonie zobaczymy praktycznie identyczną witrynę w porównaniu do tej “stacjonarnej”. Wersja mobilna również niewiele różni się od aplikacji BetX. Zarówno design, jak i ogólne doświadczenie użytkownika pozostaje na tym samym poziomie z tą jedną różnicą, że dostęp do aplikacji jest odrobinę szybszy i nie wymaga wpisywania adresu witryny.

Bonus mobilny w BetX

Bonus mobilny w BetX

Dla wielu bukmacherów aplikacje mobilne to doskonały sposób na poszerzenie oferty o dodatkowe bonusy mobilne. Często za samą rejestrację w aplikacji gracz jest w stanie zgarnąć korzystniejszy pakiet powitalny, niż w przypadku rejestracji przez stronę internetową. Niestety bukmacher BetX nie przewiduje takiej możliwości. Za korzystanie aplikacji i aktywne obstawianie na urządzeniu mobilnym zgarniemy dokładnie tyle samo, jak w przypadku korzystania z PC.

Oczywiście warto się zarejestrować przy użyciu aplikacji, bo BetX posiada bardzo atrakcyjny bonus powitalny, a sama rejestracja trwa trochę szybciej i przebiega sprawniej, kiedy robimy to na urządzeniu mobilnym.

BetX aplikacja na telefon – funkcje

Jeśli chodzi o funkcje jakie oferuje aplikacja BetX to znajdziemy tu rzeczy, które stały się pewnego rodzaju standardem, takie jak szybkie logowanie za pomocą odcisku palca czy powiadomienia push. Poza tym instalując aplikację otrzymamy:

Całodobowa oferta LIVE

Aplikacja BetX umożliwia nam stały dostęp do zakładów na żywo, czyli takiego rodzaju zakładów, które polegają na obstawianiu wyniku np. meczu, który ma miejsce tu i teraz. Kursy na poszczególne wydarzenia takie jak wygrana gospodarzy albo liczba strzelonych goli mogą ulec zmianie w bardzo szybkim tempie. To duża szansa dla uważnych graczy oraz tych, którzy chcą się w porę wycofać zwiększając nakłady na drużynę, przeciwko której obstawiali tuż przed meczem.

Funkcja CASHOUT

Jedną z funkcjonalności bardzo lubianych przez typerów jest funkcja Cashout, której również nie zabrakło w aplikacji mobilnej BetX. Na czym ona polega? Otóż w sytuacji gdy wydarzeń na kuponie jest kilka lub kilkanaście i boimy się o ten jeden ostatni mecz, możemy wycofać kupon zgarniając dotychczasową wygraną. W ten sposób zachowamy kasę, która nam się należy za poprawnie wytypowane wyniki. Cashout w aplikacji BetX sprawia, że nie musimy ryzykować, że stracimy wszystko.

Match Tracker

Match Tracker to funkcjonalność związana z zakładami na żywo, która polega na wyświetlaniu specjalnej animacji zawierającej przebieg danego meczu lub innego wydarzenia sportowego. Śledząc jakieś spotkanie w trybie na żywo otrzymujemy jego wizualizację graficzną oraz komentarz tekstowy.

Każdy, kto miał do czynienia z obstawianiem wyników w trybie live ma świadomość, że w tej sytuacji liczy się każda informacja. O wysokości kursów na konkretne wydarzenia czasami decydują sekundy, dlatego tak ważnym jest, aby być na bieżąco.

Jak wpłacić pieniądze przez aplikację BetX?

Jak wpłacić pieniądze przez aplikację BetX?

Aby dokonać naszego pierwszego i każdego kolejnego depozytu musimy kliknąć na swój login w prawym górnym. Następnie wybieramy opcję “Wpłata” i naszym oczom powinna się ukazać lista wszystkich dostępnych metod płatności oferowanych przez bukmachera BetX.

Dodatkowo warto wspomnieć, iż płaty realizowane są natychmiastowo, i tuż po tym jak “puścimy” przelew z naszego konta pieniądze powinny się znaleźć na naszym koncie depozytowym.

Zapamietaj: maksymalna ilość stawek za jakie możesz obstawić posiadając konto tymczasowe wynosi 5000 PLN.

Jak wypłacić pieniądze z konta BetX?

Jeśli chcemy wypłacić pieniądze po wygranej należy kliknąć w login w prawym górnym rogu a następnie wybrać opcję “Wypłata”. Następnie powinniśmy wybrać swojego dostawcę usług bankowych, wpisać kwotę, jaką chcemy wypłacić i zatwierdzić hasłem. Pieniądze trafią na konto, które podaliśmy dokonując rejestracji konta BetX. Minimalna kwota wypłaty wynosi 1 PLN a jej przewidywany czas to około 15 minut.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Obsługa klienta BetX

Bukmacher BetX posiada tzw. Biuro Obsługi klienta, z którym możemy się kontaktować w każdej sprawie, która dotyczy naszego konta, płatności, rejestracji itd. Jeśli potrzebujemy omówić naszą sprawę z konsultantem możemy wysłać maila z opisem naszego problemu/prośby na adres: [email protected] (support jest czynny w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku).

Istnieje również strona z najczęściej zadawanymi pytaniami, na którą należy zajrzeć przed skontaktowaniem się z Biurem Obsługi Klienta. Dział FAQ możesz znaleźć na tej stronie: https://cms.ebetx.pl/pl/info/faq/

BetX aplikacja: opinie

BetX app prezentuje się w miarę przyzwoicie i może służyć za alternatywny sposób obstawiania, jeśli akurat nie mamy dostępu do komputera. Na pewno należy brać na poprawkę fakt, że bukmacher dopiero zaczyna swoją przygodę na rynku polskim, zarówno jeśli chodzi o wersję mobilną serwisu, jak i aplikację.

Można powiedzieć, że posiadacze iPhone’ów pozostali jaki czas bez wsparcia ze strony bukmachera, ale był to stosunkowo krótki okres czasu. Na pewno należy docenić to, że bukmacher posłuchał feedbacku graczy i długo nie zwlekał z wypuszczeniem aplikacji na urządzenia z systemem iOS.

FAQ

Jaka jest minimalna kwota za jaką mogę zagrać?

Minimalna kwota, za którą możesz obstawić kupon to 2 PLN.

Jaki jest bonus powitalny oferowany przez bukmachera BetX?

Na bonus powitalny składa się bonus od pierwszego depozytu do 7777 PLN. Minimalną kwotą jaka zostanie podwojona w ramach bonusu jest 10 PLN.

Na czym polega BetXSzansa?

Na obstawionym przez nas kuponie może znaleźć się jedno zdarzenie o znacznie podwyższonym kursie (oznaczony jako BetXSzansa). Dodatkowo na kuponie powinno pojawić się 7 innych wydarzeń o minimalnym kursie 1.1.

W jaki sposób mogę zamknąć swoje konto?

Należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pisząc na adres: [email protected].

Komentarz

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *