TOTALbet opinie

Wszystko o bukmacherze Totalbet

Warto wiedzieć
Wskazówki dla nowych graczy i nie tylko

Co uważają graczeWszystko o bukmacherze Totalbet

Kciuki w górę
 • Bogata oferta
 • Ciekawy wybór dyscyplin sportowych i e-sportowych
 • Wysoki bonus powitalny
 • Optymalna wysokość kursów
 • Transmisje live w formie streamingu
Kciuki w dół
 • Niewygodny układ interfejsu strony www
 • Niska wartość cashbacku dla nowych graczy

Ostatnia recenzja

 • Zostaw opinie i pomóż innym graczom.

Informacja o bukmacherze

Oficjalna strona WWW
Legalny w Polsce?
Tak
Minimalny depozyt
1 PLN
Minimalna stawka
1 PLN

Informacje o bukmacherze

Rejestracja

Rejestracja

- słaba
1
Bonusy

Bonusy

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
Niezwykle istotnym filarem działalności legalnych polskich bukmacherów są bonusy i promocje, jakimi przyciągają do siebie graczy. Patrząc na aktualne oferty firm bukmacherskim, można odnieść wrażenie, że bez bonusów nie ma obstawiania. Trend narzucony i wyznaczony przez rynek dotyczy zarówno bonusu powitalnego dla nowych graczy, jak i promocji dla stałych klientów. Nie inaczej jest w przypadku TOTALbet – jaki bonus możesz otrzymać za rejestrację oraz regularną grę?

Bonus powitalny dla nowych graczy

Legalny bukmacher TotalBet bonus powitalny dla nowych graczy

Sprawa jest prosta: wchodzisz na stronę buka, zakładasz nowe konto, wrzucasz depozyt i zgarniasz bonus na start. Dla nowych klientów TOTALbet zakłady bukmacherskie przygotowały świetny pakiet powitalny. Już teraz możesz odebrać bonus od pierwszej wpłaty depozytu, który maksymalnie wyniesie aż 5000 PLN.

Po rejestracji i zalogowaniu się na swój profil, należy zacząć od zdeponowania pieniędzy na grę. Bukmacher TOTALbet podwoi kwotę pierwszego depozytu. Warunek? Musi znaleźć się w przedziale od 10 do 5000 PLN. Wrzucasz maksymalną kwotę 5000 PLN i masz w sumie 10000 PLN na grę.

Bukmacher pozwala Ci wybrać ścieżkę, jaką będziesz kroczył przy obracaniu swoim świeżutkim bonusem od pierwszej wpłaty. Możesz zagrać tak:

 • 4×4: dokonujesz czterokrotnego obrotu na kuponach AKO z czterema zdarzeniami, lub
 • 5×3: obracasz bonusem pięciokrotnie na kuponach AKO z trzema selekcjami.

Minimalny kurs dla każdego wydarzenia wynosi 1.25. Co ciekawe, każde zagranie według schematu 4×4 czy 5×3 uwalnia odpowiednio 25 lub 20% całego otrzymanego bonusu. Kolejne kwoty można przeznaczać na dalszą grę lub wypłacić je na swoje konto w banku.

Plus obrotu bonusem powitalnym TOTALbet jest taki, że nawet kolejne wpłaty depozytu również wliczają się do warunków promocji. Jeśli zabraknie Ci kasy na koncie bukmacherskim, możesz wpłacić pieniądze i obracać bonusem dalej, by uwolnić środki z konta bonusowego. Na wypełnienie regulaminowych założeń promocji powitalnej dla nowych graczy masz dokładnie 60 dni.

Freebet 20+20 PLN

Legalny bukmacher TotalBet freebet 20+20 PLN

Od niedawna funkcjonuje również druga oferta promocyjna na start. Jest to pakiet freebetów, które odebrać mogą nowi gracze po spełnieniu określonych warunków. Choć nazwa bonusu sugeruje dwa oddzielne darmowe zakłady freebet, tak naprawdę TOTALbet daje Ci ich aż pięć.

Żeby uniknąć nieporozumień, rozpiszemy dokładniej, ile dostaniesz i co musisz zrobić:

 • 20 PLN – za rejestrację konta stałego (czyli za weryfikację konta)
 • 5 PLN – za udzielenie zgód marketingowych (podczas rejestracji)
 • 5 PLN – za pierwszy depozyt (wpłata środków na konto depozytowe)
 • 5 PLN – za pierwszy zakład z salda głównego (a nie z środków promocyjnych)
 • 5 PLN – za pierwszy zakład na sporty wirtualne (dostępne w zakładce „VIRTUALS”)

Żeby skorzystać z środków bonusowych w postaci freebetów trzeba obstawiać odpowiednie zakłady. Darmowe środki znajdą zastosowanie jedynie przy kuponach SOLO oraz AKO z minimalnym kursem ogólnym 2.00. Na szczęście wygrane z tych kuponów nie podlegają dalszym warunkom obrotu.

Pokaż więcej Zapaść
Specjalne oferty

Specjalne oferty

- słaba
1
Сashout

Сashout

- słaba
1
Oferta specjalna

Oferta specjalna

- słaba
1
Wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty

- OK
Ocena Herobet    7.5/10
Jeśli mówimy o tym, jakie TOTALbet opinie ma wśród użytkowników, nie sposób pominąć kwestii sposobów płatności. Wpłaty i wypłaty, a przede wszystkim technologie dostępne do dyspozycji graczy stanowią ważny element funkcjonowania każdego legalnego polskiego bukmachera. Jeżeli chodzi o TOTALbet zakłady bukmacherskie opinie użytkowników są podzielone. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest źle, jednak w naszym odczuciu czegoś tutaj brakuje.

Legalny bukmacher TotalBet metody płatności

Na „pierwszy ogień” idzie kwestia wpłat środków na konto depozytowe. Bukmacher postawił na najbardziej niezawodne i sprawdzone metody płatności. Oferuje swoim klientom tak poręczne opcje, jak chociażby wpłat z kart kredytowych i debetowych Visa czy MasterCard.

Z kolei płatności elektroniczne z kont bankowych obsługiwane są tutaj za pośrednictwem najbardziej niezawodnych usługodawców. Do wyboru gracze mają wpłaty przez PayU, dotpay oraz Przelewy24. Nie trzeba robić standardowego przelewu, gdyż bukmacher akceptuje szybkie płatności przy użyciu kodu BLIK. TOTALbet wspiera także wpłaty za pośrednictwem usług paysafecard.

Warto dodać, że bukmacher nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, ani tym bardziej prowizji od przelewanych na konto środków finansowych. Dzięki obsłudze prawie 30 banków wpłaty są zwykle automatycznie i błyskawicznie księgowane na profilu gracza. Brakuje tylko nowoczesnych metod płatności, żeby było idealnie.

Kiedy już uda Ci się wygrać, to w końcu przyjdzie czas na wypłacenie zgromadzonych środów finansowych. Jeżeli chodzi o metody wypłacania wygranych z konta głównego na osobisty rachunek gracza w banku, opinie o bukmacherze są dobre.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet pozwalają na realizację natychmiastowych wypłat. Średni czas oczekiwania na przelew z konta głównego do banku wynosi zaledwie 8 minut.

W przypadku wypłat bukmacher również nie pobiera żadnych opłat od klientów. Ostateczny czas realizacji zależy jednak od obsługi w banku gracza. Należy też podkreślić, że dzienny limit kwotowy w przypadku wypłat błyskawicznych to 5000 PLN.

Pokaż więcej Zapaść
Kursy

Kursy

- doskonała
Ocena Herobet    9.5/10
Kwestia kursów bukmacherskich na zakłady jest również sprawą istotną. U bukmachera TOTALbet marże są stosunkowo niskie, co przekłada się na atrakcyjne kursy. Za tym idą oczywiście wyższe potencjalne wygrane. Nie należy zapominać, że bukmacher przygotowuje również szereg atrakcyjnych promocji, dzięki którym wygrać można jeszcze więcej kasy.
Aplikacja Mobilna

Aplikacja Mobilna

- słaba
1
Wersja mobilna

Wersja mobilna

- słaba
1
Zakłady esportowe

Zakłady esportowe

- słaba
1
Zakłady i Oferta

Zakłady i Oferta

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
Dostępne u bukmachera rynki zakładów to jeden z kluczowych elementów jego działalności. Fani typowania meczów chcą mieć dostęp do jak najszerszej oferty nie tylko dyscyplin i lig, ale również samych zakładów. To z kolei przekłada się na recenzje użytkowników, którzy zwykle są zadowoleni z bogatego wyboru zakładów. Na jakie zasłużył sobie TOTALbet opinie pod kątem oferowanych przez niego rynków zakładów bukmacherskich?

Zakłady na żywo

Legalny bukmacher TotalBet zakłady live

Zacznijmy od możliwości, jakie niesie za sobą obstawianie wydarzeń sportowych w trybie na żywo. Typowanie live to przecież nie tylko stawianie na ostateczne rozstrzygnięcie spotkania w formie zakładu dwu- lub trzydrogowego (12 i 1X2).

Zobaczmy, jakie jeszcze zakłady można typować na przykładzie meczu piłki nożnej w lidze koreańskiej pomiędzy FC Anyang i Ansan Greeners:

Zakłady główne:

 • Wynik meczu (1X2)
 • Podwójna szansa (1/X, 1/2, X/2)
 • 1. połowa – Total suma (poniżej 0,5, powyżej 0,5)
 • Obie drużyny strzelą gola (TAK/NIE)
 • Remis nie ma zakładu (gospodarze/goście)
 • Zakłady dodatkowe:
 • Total suma w meczu
 • Handicapy
 • Zakłady tylko na pierwszą połowę
 • Zakłady tylko na drugą połowę
 • Suma goli parzysta/nieparzysta

To oczywiście tylko część szerokiej oferty zakładów live, która zmienia się w zależności od rangi obstawianego wydarzenia. Mecze najważniejszych europejskich lig w trybie na żywo można typować na kilka innych sposobów. Zwykle bukmacher oferuje co najmniej kilkanaście zakładów podczas trwania meczów piłkarskich.

Ciekawie wygląda też kwestia oferowanych zakładów na tenisa. Tutaj w trybie live obstawiać można między innymi:

 • Zwycięzcę meczu
 • Dokładny wynik
 • Zwycięzcę poszczególnych gemów i setów
 • Sumy setów i gemów w zakładzie over/under
 • Handicapy na gemy
 • Dokładne rozstrzygnięcia poszczególnych setów (dokładny wynik, suma gemów, przełamanie, handicap)

Pod względem oferty na żywo TOTALbet opinie wśród użytkowników ma całkiem dobre. Na uwagę zasługuje szeroki wybór możliwości over/under, a także handicapów. Warto zaznaczyć, że kursy zmieniają się w trakcie trwania spotkań, dlatego zaleca się szybko podejmować odpowiednie decyzje podczas gry live.

Limity na zakłady

Legalny bukmacher TotalBet limity na zakłady

Gdybyśmy mieli wskazać jedną rzecz, która powoduje, że TOTALbet opinie powinien mieć pozytywne, to limity na zakłady. A właściwie ich brak oraz łatwość, z jaką można korzystać z oferty tego legalnego polskiego bukmachera. Minimalna stawka wynosi tutaj tylko 1 PLN, a za złotówkę obstawiać można zarówno kupony SOLO, jak i AKO.

Maksymalna wygrana nie jest obarczona żadnymi limitami, co przekłada się na szansę sporych wygranych. Warto jednak pamiętać, że wszystkie wygrane powyżej kwoty 2280 PLN obarczone są dodatkowym podatkiem. Wynosi on 10% i jest obowiązkowy przy wyższych wygranych z pojedynczego kuponu. Sugerujemy rozbijać przydługie kupony na kilka mniejszych, by nie płacić dodatkowej daniny na państwo.

Bukmacher TOTALbet nie ogranicza codziennej zabawy swoim graczom. Oznacza to, że dzienny limit wygranych również tutaj nie funkcjonuje. Jedynym ograniczeniem dziennym jest limit szybkich wypłat ograniczony do kwoty 5000 PLN.

Taka polityka firmy sprawia, że TOTALbet zakłady bukmacherskie to niezwykle wygodna i atrakcyjna opcja dla wszystkich graczy. Warto rozpocząć obstawianie u tego bukmachera chociażby z powodu braku limitów na zakłady.

Pokaż więcej Zapaść
Wygląd i funkcjonalność

Wygląd i funkcjonalność

- OK
Ocena Herobet    8/10
Funkcjonalność strony internetowej bukmachera TOTALbet nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z usługami najwyższej klasy. Wygodny podział obejmuje tutaj nie trzy (do czego przyzwyczaili nas bukmacherzy), lecz cztery kolumny. Po lewej znajduje się wygodny dostęp do wszystkich dyscyplin sportowych, lig i turniejów. Z prawej strony bukmacher umieścił bannery reklamowe z bonusami bukmacherskimi.

Legalny bukmacher TotalBet wygląd i funkcjonalność

Środkowa sekcja ekranu głównego strony domowej bukmachera została rozbita na dwie sekcji.

 • Po lewej znajdziemy polecane przez firmę wydarzenia,
 • Po prawej trwające aktualnie mecze, które można obstawiać w formie live.

Wygodnie prezentuje się także górny pasek nawigacyjny, gdzie znajdziemy odnośniki do najważniejszych podstron działalności bukmachera. Są tam odsyłacze do oferty przedmeczowej, zakładów na żywo, na sporty elektroniczne, gry karciane, sporty wirtualne, a także do promocji i klubu VIP.

W prawym górnym rogu bukmacher umieścił linki do mediów społecznościowych, a także pola logowania i rejestracji. Poruszanie się po stronie internetowej bukmachera na komputerze nie stanowi żadnej przeszkody i jest bardzo wygodne.

Pokaż więcej Zapaść
Wsparcie

Wsparcie

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
Pytania i problemy mogą pojawić się w trakcie korzystania z zakładów bukmacherskich, jest to rzecz normalna i nie powinna dziwić. Ważne jest zatem, aby bukmacher udostępniał wygodne opcje kontaktu z biurem obsługi klienta. Czasami pomoc pracownika może okazać się kluczowa przy rozwiązywaniu bieżących kłopotów z kontem.

Legalny bukmacher TotalBet obsługa klienta

W TOTALbet możliwości nawiązania kontaktu z pracownikami biura obsługi klienta jest kilka. Przede wszystkim działa tu niezwykle wygodny czat na żywo z konsultantem. Na ekranie zawsze widać taki zielony „bąbelek” z logiem bukmachera – po kliknięciu w niego otworzy się okienko czatu. Po drugiej stronie światłowodu konsultanci czekają na pytania klientów codziennie od godziny 9:00 do 23:00.

Forma odpowiedzi zależy od dobrego samopoczucia i chęci do pracy konsultantów. Dlatego też nie dziwi nas fakt, że często są one zdawkowe i odsyłają do sekcji FAQ. W TOTALbet zakłady bukmacherskie znaleźć można sekcję pomocy, gdzie znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Z biurem obsługi klienta skontaktujesz się też przy pomocy wiadomości e-mail. Adres mailowy bukmachera to [email protected], zaś na stronie działa też formularz kontaktowy. Działa on tak samo, jak wiadomość mailowa.

Bukmacher jako jeden z niewielu na polskim rynku udostępnia jeszcze numer telefonu do biura. W godzinach pracy biura obsługi klienta możesz dzwonić pod numer 22 611 61 71.

Pokaż więcej Zapaść
Transmisje

Transmisje

- słaba
1
Opinie

Opinie

- słaba
1
Podsumowanie

Podsumowanie

- słaba
1
FAQ

FAQ

- słaba
1

Oceń bukmachera Wszystko o bukmacherze Totalbet

  
Rejestracja
Bonusy
Specjalne oferty
Сashout
Oferta specjalna
Wpłaty i wypłaty
Kursy
Aplikacja Mobilna
Wersja mobilna
Zakłady esportowe
Zakłady i Oferta
Wygląd i funkcjonalność
Wsparcie
Transmisje

Wyślij opinię