TOTALbet opinie

Wszystko o bukmacherze Totalbet

Warto wiedzieć
Wskazówki dla nowych graczy i nie tylko

Co uważają graczeWszystko o bukmacherze Totalbet

Kciuki w górę
 • Bogata oferta
 • Ciekawy wybór dyscyplin sportowych i e-sportowych
 • Wysoki bonus powitalny
 • Optymalna wysokość kursów
 • Transmisje live w formie streamingu
Kciuki w dół
 • Niewygodny układ interfejsu strony www
 • Niska wartość cashbacku dla nowych graczy

Ostatnia recenzja

 • Zostaw opinie i pomóż innym graczom.

Informacja o bukmacherze

Oficjalna strona WWW
Legalny w Polsce?
Tak
Sporty Wirtualne
Tak
Minimalny depozyt
1 PLN
Minimalna stawka
1 PLN
Max bonus powitalny
5240 PLN
Handicapy
Nie
Dostępność
Tak
Metody wpłaty
Visa, MasterCard, PayU, BLIK, dotpay, Przelewy24, paysafecard
Ekspresowa wypłata (do 30min.)
Tak
Aplikacja mobilna
Tak
Kontakt
Czat na żywo, e-mail: [email protected]

Informacje o bukmacherze

Rejestracja

Rejestracja

- OK
Ocena Herobet    8/10
TOTALbet jest jednym z kilkunastu legalnych polskich bukmacherów. Oznacza to, że może zgodnie z prawem organizować zakłady wzajemne przy pomocy sieci internetowej. Warto dodać, że bukmacher nie prowadzi działalności w punktach stacjonarnych na terenie naszego kraju.

Legalny bukmacher TotalBet bezpieczeństwo gry i licencja

Kwestię legalności polskich bukmacherów określa nowelizacja ustawy hazardowej z 2017 roku. Zgodnie z jej zapisami, tylko polskie spółki o kapitale zakładowym minimum 2 mln PLN mogą ubiegać się o pozwolenie na organizację zakładów bukmacherskich. Szereg skomplikowanych wytycznych sprawia, że nie każda firma bukmacherska jest w stanie oferować grę w Polsce.

Na szczęście TOTALbet jest jedną z tych firm, którym się to udało.

Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem Internetu. Licencja ta została wydana przed MF na okres 6 lat z dnia 22 marca 2018 roku. Numer dokumentu to PS4.6831.15.2017.

Ponadto, bukmacher stosuje wszelkie potrzebne zabezpieczenia, by uniknąć wszelkich potencjalnych problemów. Nie ma zatem obaw o ewentualne wycieki danych osobowych i fiskalnych, jeśli się założy konto w TOTALbet. Bukmacher dokłada wszelkich starań, by płatności i inne dane były pod ścisłą ochroną.

Pokaż więcej Zapaść
Bonusy

Bonusy

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
Niezwykle istotnym filarem działalności legalnych polskich bukmacherów są bonusy i promocje, jakimi przyciągają do siebie graczy. Patrząc na aktualne oferty firm bukmacherskim, można odnieść wrażenie, że bez bonusów nie ma obstawiania. Trend narzucony i wyznaczony przez rynek dotyczy zarówno bonusu powitalnego dla nowych graczy, jak i promocji dla stałych klientów. Nie inaczej jest w przypadku TOTALbet – jaki bonus możesz otrzymać za rejestrację oraz regularną grę?

Bonus powitalny dla nowych graczy

Legalny bukmacher TotalBet bonus powitalny dla nowych graczy

Sprawa jest prosta: wchodzisz na stronę buka, zakładasz nowe konto, wrzucasz depozyt i zgarniasz bonus na start. Dla nowych klientów TOTALbet zakłady bukmacherskie przygotowały świetny pakiet powitalny. Już teraz możesz odebrać bonus od pierwszej wpłaty depozytu, który maksymalnie wyniesie aż 5000 PLN.

Po rejestracji i zalogowaniu się na swój profil, należy zacząć od zdeponowania pieniędzy na grę. Bukmacher TOTALbet podwoi kwotę pierwszego depozytu. Warunek? Musi znaleźć się w przedziale od 10 do 5000 PLN. Wrzucasz maksymalną kwotę 5000 PLN i masz w sumie 10000 PLN na grę.

Bukmacher pozwala Ci wybrać ścieżkę, jaką będziesz kroczył przy obracaniu swoim świeżutkim bonusem od pierwszej wpłaty. Możesz zagrać tak:

 • 4×4: dokonujesz czterokrotnego obrotu na kuponach AKO z czterema zdarzeniami, lub
 • 5×3: obracasz bonusem pięciokrotnie na kuponach AKO z trzema selekcjami.

Minimalny kurs dla każdego wydarzenia wynosi 1.25. Co ciekawe, każde zagranie według schematu 4×4 czy 5×3 uwalnia odpowiednio 25 lub 20% całego otrzymanego bonusu. Kolejne kwoty można przeznaczać na dalszą grę lub wypłacić je na swoje konto w banku.

Plus obrotu bonusem powitalnym TOTALbet jest taki, że nawet kolejne wpłaty depozytu również wliczają się do warunków promocji. Jeśli zabraknie Ci kasy na koncie bukmacherskim, możesz wpłacić pieniądze i obracać bonusem dalej, by uwolnić środki z konta bonusowego. Na wypełnienie regulaminowych założeń promocji powitalnej dla nowych graczy masz dokładnie 60 dni.

Freebet 20+20 PLN

Legalny bukmacher TotalBet freebet 20+20 PLN

Od niedawna funkcjonuje również druga oferta promocyjna na start. Jest to pakiet freebetów, które odebrać mogą nowi gracze po spełnieniu określonych warunków. Choć nazwa bonusu sugeruje dwa oddzielne darmowe zakłady freebet, tak naprawdę TOTALbet daje Ci ich aż pięć.

Żeby uniknąć nieporozumień, rozpiszemy dokładniej, ile dostaniesz i co musisz zrobić:

 • 20 PLN – za rejestrację konta stałego (czyli za weryfikację konta)
 • 5 PLN – za udzielenie zgód marketingowych (podczas rejestracji)
 • 5 PLN – za pierwszy depozyt (wpłata środków na konto depozytowe)
 • 5 PLN – za pierwszy zakład z salda głównego (a nie z środków promocyjnych)
 • 5 PLN – za pierwszy zakład na sporty wirtualne (dostępne w zakładce „VIRTUALS”)

Żeby skorzystać z środków bonusowych w postaci freebetów trzeba obstawiać odpowiednie zakłady. Darmowe środki znajdą zastosowanie jedynie przy kuponach SOLO oraz AKO z minimalnym kursem ogólnym 2.00. Na szczęście wygrane z tych kuponów nie podlegają dalszym warunkom obrotu.

Pokaż więcej Zapaść
Specjalne oferty

Specjalne oferty

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
Jak już wspominaliśmy, obok bonusu powitalnego TOTALbet działa jeszcze szereg ciekawych promocji dla stałych klientów. Działają one w taki sposób, że można z nich korzystać już po rejestracji, logowaniu i wpłacie depozytu. Zapnijcie pasy, bo oferta bonusowa u tego bukmachera robi wrażenie!

Gra bez podatku

Legalny bukmacher TotalBet gra bez podatku na wszystko 24/7

Zakłady bukmacherskie TOTALbet opinie o promocji na grę bez podatku mają bardzo pozytywne. Oferta dotyczy zarówno obstawiania kuponów AKO, jak i SOLO, co przekłada się na popularność promocji. Jak obstawiać, by grać bez podatku na wszystko codziennie i całodobowo?

W przypadku kuponów AKO na kuponie powinny znaleźć się trzy zakłady z oferty prematch lub live. Minimalny kurs pojedynczy dla każdego wydarzenia to 1.20. Spełniając warunki uczestnictwa w promocji, gracz otrzymuje wygraną powiększoną o kwotę podatku bukmacherskiego. Przypomnijmy, że aktualnie wynosi on w Polsce aż 12%.

Z kolei mniejsze kupony (SINGLE i DOUBLE) wliczają się do gry bez podatku w nieco inny sposób. W trakcie trwania jednego tygodnia należy wygrać przynajmniej trzy takie kupony. Co trzeci wygrany kupon zakończy się uzyskaniem kwoty powiększonej o wartość podatku.

TOTALBonus

Legalny bukmacher TotalBet promocja TOTALBONUS

Opcja TOTALBonus to promocja, która łączy się z możliwością gry bez podatku. Dotyczy ona całej oferty zakładów bukmacherskich TOTALbet i aktywuje się samodzielnie na kuponach AKO z przynajmniej 4 zdarzeniami. Pod warunkiem, że kurs pojedynczy wyniesie minimum 1.20.

Bukmacher dolicza dodatkowy procent do potencjalnej wygranej z kuponów, które kwalifikują się do tej promocji. Nie dość, że przy trzech selekcjach na kuponie AKO grasz bez podatku, to dodatkowo możesz zwiększyć ostateczne wygrane. Jeśli „wejdzie” Ci „tasiemiec” z 30 zdarzeniami, zgarniesz dodatkowe +113% od wygranej.

Ranking

Legalny bukmacher TotalBet ranking US OPEN

Z okazji ważnych i cieszących się sporym zainteresowaniem turniejów bukmacher przygotowuje specjalne rankingi. Najczęściej dotyczą one Mistrzostw Europy czy Mistrzostw Świata w piłce nożnej, albo – jak na banerze – turniejów tenisowych. Obstawianie meczów z danej puli wydarzeń może przynieść graczom całkiem spory zysk.

Zasady działania akcji rankingowych zwykle są do siebie podobne. W przypadku turnieju US Open pula nagród dla najaktywniejszych graczy wynosi 10000 PLN. Każdy zagrany kupon na mecze tenisowe turnieju przekłada się na zdobywanie punktów do rankingu. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym większa liczba punktów zasila konto gracza.

Do gry w turniejach rankingowych wliczają się kupony SOLO oraz AKO. Aby otrzymać punkty w rankingu, należy obstawić co najmniej jeden zakład na wydarzenie związane z danym turniejem. Przewidziana pula nagród podlega ostatecznie podziałowi na określoną liczbę najaktywniejszych graczy.

Pokaż więcej Zapaść
Сashout

Сashout

- OK
Ocena Herobet    8/10
Oferta specjalna

Oferta specjalna

- OK
Ocena Herobet    8.5/10
Promocja o nazwie „Lucky Look” nawiązuje do słynnego rewolwerowca z kreskówki i pozwala „ustrzelić” darmowego freebeta. Jest to rodzaj loterii, w której udział może wziąć każdy zarejestrowany i aktywny klient TOTALbet. Wystarczy, że w całej historii konta zawarli oni zakłady na sumę przynajmniej 10 PLN.

Legalny bukmacher TotalBet promocja Lucky Look - darmowy freebet

Wystarczy logować się każdego dnia do swojego konta pomiędzy godziną 19 a 20. Tuż po godzinie 20:00 bukmacher informuje szczęśliwców o wylosowaniu freebetu.

Każdego dnia na klientów czeka spora pula darmowych zakładów. Do rozlosowania jest 100 freebetów na kwotę 100 PLN, 400 zakładów po 50 PLN, 1500 po 20 PLN oraz 4000 po 10 PLN.

Codziennie w losowaniu bierze przynajmniej 60 nagród, które kumulują się w przypadku nie odebrania wygranej. Dlatego też w każdym kolejnym losowaniu może być dostępnych więcej freebeetów. Cała pula o wartości 100000 PLN musi zostać w końcu rozlosowana i odebrana przez klientów bukmachera TOTALbet.

Bezpieczny zakład

Legalny bukmacher TotalBet bezpieczny zakład czyli cashback

Kolejną atrakcyjną promocją w ofercie bukmachera TOTALbet jest bezpieczny zakład. Ten bonus to nic innego, jak popularny wśród polskich bukmacherów cashback. Z tym, że tutaj działa to nieco inaczej.

Bezpieczny zakład TOTALbet dostępny jest dla wszystkich kuponów bukmacherskich, które spełnią trzy założenia:

 • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie AKO to 10.
 • Wymagana stawka minimalna dla zagrania kuponu to 10 PLN.
 • Minimalny kurs pojedynczy każdego obstawianego zakładu to 1.20.

Promocja dotyczy przegranych kuponów, na których ze wszystkich selekcji tylko jedna okazała się przegrana. Jeśli na 10 zdarzeń 9 rozliczono poprawnie, a 1 było nietrafione, nie pogrążony ono całego kuponu. W takim przypadku wygrana będzie równa stawce postawionej na takim kuponie.

Freebet urodzinowy

Legalny bukmacher TotalBet freebet urodzinowy

Freebet, czyli coś, „co tygryski lubią najbardziej”. Darmowy zakład od lat pobudza wyobraźnię graczy, bo przecież daje możliwość obstawiania bez ryzyka utraty własnych środków finansowych. Bukmacher TOTALbet wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje atrakcyjny freebet z okazji urodzin.

W celu odbioru darmowego zakładu freebet należy zalogować się na swoje konto bukmacherskie w dniu urodzin po godzinie 12:00. Bonus urodzinowy można wykorzystać na kuponie z kursem minimalnym 2.0 oraz po zaznaczeniu opcji „freebet”. Darmowy zakład dostępny jest przez 7 dni od daty urodzin i dotyczy tylko graczy, którzy pozytywnie ukończyli weryfikację konta.

Pokaż więcej Zapaść
Wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty

- OK
Ocena Herobet    7.5/10
Jeśli mówimy o tym, jakie TOTALbet opinie ma wśród użytkowników, nie sposób pominąć kwestii sposobów płatności. Wpłaty i wypłaty, a przede wszystkim technologie dostępne do dyspozycji graczy stanowią ważny element funkcjonowania każdego legalnego polskiego bukmachera. Jeżeli chodzi o TOTALbet zakłady bukmacherskie opinie użytkowników są podzielone. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest źle, jednak w naszym odczuciu czegoś tutaj brakuje.

Legalny bukmacher TotalBet metody płatności

Na „pierwszy ogień” idzie kwestia wpłat środków na konto depozytowe. Bukmacher postawił na najbardziej niezawodne i sprawdzone metody płatności. Oferuje swoim klientom tak poręczne opcje, jak chociażby wpłat z kart kredytowych i debetowych Visa czy MasterCard.

Z kolei płatności elektroniczne z kont bankowych obsługiwane są tutaj za pośrednictwem najbardziej niezawodnych usługodawców. Do wyboru gracze mają wpłaty przez PayU, dotpay oraz Przelewy24. Nie trzeba robić standardowego przelewu, gdyż bukmacher akceptuje szybkie płatności przy użyciu kodu BLIK. TOTALbet wspiera także wpłaty za pośrednictwem usług paysafecard.

Warto dodać, że bukmacher nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, ani tym bardziej prowizji od przelewanych na konto środków finansowych. Dzięki obsłudze prawie 30 banków wpłaty są zwykle automatycznie i błyskawicznie księgowane na profilu gracza. Brakuje tylko nowoczesnych metod płatności, żeby było idealnie.

Kiedy już uda Ci się wygrać, to w końcu przyjdzie czas na wypłacenie zgromadzonych środów finansowych. Jeżeli chodzi o metody wypłacania wygranych z konta głównego na osobisty rachunek gracza w banku, opinie o bukmacherze są dobre.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet pozwalają na realizację natychmiastowych wypłat. Średni czas oczekiwania na przelew z konta głównego do banku wynosi zaledwie 8 minut.

W przypadku wypłat bukmacher również nie pobiera żadnych opłat od klientów. Ostateczny czas realizacji zależy jednak od obsługi w banku gracza. Należy też podkreślić, że dzienny limit kwotowy w przypadku wypłat błyskawicznych to 5000 PLN.

Pokaż więcej Zapaść
Kursy

Kursy

- doskonała
Ocena Herobet    9.5/10
Kwestia kursów bukmacherskich na zakłady jest również sprawą istotną. U bukmachera TOTALbet marże są stosunkowo niskie, co przekłada się na atrakcyjne kursy. Za tym idą oczywiście wyższe potencjalne wygrane. Nie należy zapominać, że bukmacher przygotowuje również szereg atrakcyjnych promocji, dzięki którym wygrać można jeszcze więcej kasy.
Aplikacja Mobilna

Aplikacja Mobilna

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
TOTALbet zakłady bukmacherskie dostępne są w aplikacji mobilnej dla posiadaczy urządzeń przenośnych z systemem iOS lub Android. Program na telefon i tablet pobrać można w kilku prostych krokach. Wystarczy przejść na stronę internetową TOTAL bet, a następnie do zakładki „MOBILE”.

Legalny bukmacher TotalBet aplikacja mobilna

Komplet instrukcji znajdziesz na specjalnej podstronie dedykowanej aplikacji mobilnej. Posiadacze sprzętu marki Apple mogą bez trudu ściągnąć apkę ze sklepu App Store. Z kolei zwolennicy Androida programu w Google Play nie znajdą. Dzieje się tak, ponieważ firma nie chce wspierać hazardu, a za taki uważa również bukmacherów.

Jednakże nic straconego, gdyż aplikację na Androida pobierzesz ze strony bukmachera. TOTALbet aplikacja na Androida wymaga pobrania pliku instalacyjnego. Następnie cały proces instalacji odbywa się już w telefonie lub tablecie, dzięki czemu można bez problemów obstawiać zakłady bukmacherskie.

Czy TOTALbet aplikacja jest godna polecenia?

Jak najbardziej, bowiem zapewnia łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do oferty bukmachera. Dzięki niej można szybko sprawdzić wyniki i obstawiać kupony. Niezwykłym udogodnieniem są też powiadomienia push, dzięki którym gracze otrzymują najświeższe informacje z aplikacji.

Warto spróbować obstawiania przez telefon i tablet. W TOTALbet aplikacja działa sprawnie i szybko, a w połączeniu z nowymi wersjami oprogramowania mobilnego nie zawiesza się. Za samo pobranie aplikacji bukmacher nie przewidział jeszcze dodatkowego bonusu. Gracze mogą jednak liczyć na priorytetowe informacje o nowych promocjach dzięki powiadomieniom w aplikacji.

Pokaż więcej Zapaść
Wersja mobilna

Wersja mobilna

- OK
Ocena Herobet    8/10
Wersja mobilna strony również działa sprawnie, choć zwolennicy obstawiania na telefonie powinni zaopatrzyć się w aplikację mobilną bukmachera. Ta pozwoli na o wiele wygodniejsze typowanie zakładów i sprawdzanie wyników.
Zakłady esportowe

Zakłady esportowe

- OK
Ocena Herobet    7.5/10
Zakłady live dotyczą nie tylko piłki nożnej i tenisa. Wśród innych popularnych dyscyplin należy wyróżnić opcję typowania koszykówki, tenisa stołowego, rzutek, a nawet meczów e-sportowych. Największą popularnością spośród sportów elektrycznych do typowania na żywo cieszy się niepodzielnie Counter-Strike: Global Offensive.

Legalny bukmacher TotalBet oferta e-sportowa

Pokaż więcej Zapaść
Zakłady i Oferta

Zakłady i Oferta

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
Dostępne u bukmachera rynki zakładów to jeden z kluczowych elementów jego działalności. Fani typowania meczów chcą mieć dostęp do jak najszerszej oferty nie tylko dyscyplin i lig, ale również samych zakładów. To z kolei przekłada się na recenzje użytkowników, którzy zwykle są zadowoleni z bogatego wyboru zakładów. Na jakie zasłużył sobie TOTALbet opinie pod kątem oferowanych przez niego rynków zakładów bukmacherskich?

Zakłady na żywo

Legalny bukmacher TotalBet zakłady live

Zacznijmy od możliwości, jakie niesie za sobą obstawianie wydarzeń sportowych w trybie na żywo. Typowanie live to przecież nie tylko stawianie na ostateczne rozstrzygnięcie spotkania w formie zakładu dwu- lub trzydrogowego (12 i 1X2).

Zobaczmy, jakie jeszcze zakłady można typować na przykładzie meczu piłki nożnej w lidze koreańskiej pomiędzy FC Anyang i Ansan Greeners:

Zakłady główne:

 • Wynik meczu (1X2)
 • Podwójna szansa (1/X, 1/2, X/2)
 • 1. połowa – Total suma (poniżej 0,5, powyżej 0,5)
 • Obie drużyny strzelą gola (TAK/NIE)
 • Remis nie ma zakładu (gospodarze/goście)
 • Zakłady dodatkowe:
 • Total suma w meczu
 • Handicapy
 • Zakłady tylko na pierwszą połowę
 • Zakłady tylko na drugą połowę
 • Suma goli parzysta/nieparzysta

To oczywiście tylko część szerokiej oferty zakładów live, która zmienia się w zależności od rangi obstawianego wydarzenia. Mecze najważniejszych europejskich lig w trybie na żywo można typować na kilka innych sposobów. Zwykle bukmacher oferuje co najmniej kilkanaście zakładów podczas trwania meczów piłkarskich.

Ciekawie wygląda też kwestia oferowanych zakładów na tenisa. Tutaj w trybie live obstawiać można między innymi:

 • Zwycięzcę meczu
 • Dokładny wynik
 • Zwycięzcę poszczególnych gemów i setów
 • Sumy setów i gemów w zakładzie over/under
 • Handicapy na gemy
 • Dokładne rozstrzygnięcia poszczególnych setów (dokładny wynik, suma gemów, przełamanie, handicap)

Pod względem oferty na żywo TOTALbet opinie wśród użytkowników ma całkiem dobre. Na uwagę zasługuje szeroki wybór możliwości over/under, a także handicapów. Warto zaznaczyć, że kursy zmieniają się w trakcie trwania spotkań, dlatego zaleca się szybko podejmować odpowiednie decyzje podczas gry live.

Limity na zakłady

Legalny bukmacher TotalBet limity na zakłady

Gdybyśmy mieli wskazać jedną rzecz, która powoduje, że TOTALbet opinie powinien mieć pozytywne, to limity na zakłady. A właściwie ich brak oraz łatwość, z jaką można korzystać z oferty tego legalnego polskiego bukmachera. Minimalna stawka wynosi tutaj tylko 1 PLN, a za złotówkę obstawiać można zarówno kupony SOLO, jak i AKO.

Maksymalna wygrana nie jest obarczona żadnymi limitami, co przekłada się na szansę sporych wygranych. Warto jednak pamiętać, że wszystkie wygrane powyżej kwoty 2280 PLN obarczone są dodatkowym podatkiem. Wynosi on 10% i jest obowiązkowy przy wyższych wygranych z pojedynczego kuponu. Sugerujemy rozbijać przydługie kupony na kilka mniejszych, by nie płacić dodatkowej daniny na państwo.

Bukmacher TOTALbet nie ogranicza codziennej zabawy swoim graczom. Oznacza to, że dzienny limit wygranych również tutaj nie funkcjonuje. Jedynym ograniczeniem dziennym jest limit szybkich wypłat ograniczony do kwoty 5000 PLN.

Taka polityka firmy sprawia, że TOTALbet zakłady bukmacherskie to niezwykle wygodna i atrakcyjna opcja dla wszystkich graczy. Warto rozpocząć obstawianie u tego bukmachera chociażby z powodu braku limitów na zakłady.

Pokaż więcej Zapaść
Wygląd i funkcjonalność

Wygląd i funkcjonalność

- OK
Ocena Herobet    8/10
Funkcjonalność strony internetowej bukmachera TOTALbet nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z usługami najwyższej klasy. Wygodny podział obejmuje tutaj nie trzy (do czego przyzwyczaili nas bukmacherzy), lecz cztery kolumny. Po lewej znajduje się wygodny dostęp do wszystkich dyscyplin sportowych, lig i turniejów. Z prawej strony bukmacher umieścił bannery reklamowe z bonusami bukmacherskimi.

Legalny bukmacher TotalBet wygląd i funkcjonalność

Środkowa sekcja ekranu głównego strony domowej bukmachera została rozbita na dwie sekcji.

 • Po lewej znajdziemy polecane przez firmę wydarzenia,
 • Po prawej trwające aktualnie mecze, które można obstawiać w formie live.

Wygodnie prezentuje się także górny pasek nawigacyjny, gdzie znajdziemy odnośniki do najważniejszych podstron działalności bukmachera. Są tam odsyłacze do oferty przedmeczowej, zakładów na żywo, na sporty elektroniczne, gry karciane, sporty wirtualne, a także do promocji i klubu VIP.

W prawym górnym rogu bukmacher umieścił linki do mediów społecznościowych, a także pola logowania i rejestracji. Poruszanie się po stronie internetowej bukmachera na komputerze nie stanowi żadnej przeszkody i jest bardzo wygodne.

Pokaż więcej Zapaść
Wsparcie

Wsparcie

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
Pytania i problemy mogą pojawić się w trakcie korzystania z zakładów bukmacherskich, jest to rzecz normalna i nie powinna dziwić. Ważne jest zatem, aby bukmacher udostępniał wygodne opcje kontaktu z biurem obsługi klienta. Czasami pomoc pracownika może okazać się kluczowa przy rozwiązywaniu bieżących kłopotów z kontem.

Legalny bukmacher TotalBet obsługa klienta

W TOTALbet możliwości nawiązania kontaktu z pracownikami biura obsługi klienta jest kilka. Przede wszystkim działa tu niezwykle wygodny czat na żywo z konsultantem. Na ekranie zawsze widać taki zielony „bąbelek” z logiem bukmachera – po kliknięciu w niego otworzy się okienko czatu. Po drugiej stronie światłowodu konsultanci czekają na pytania klientów codziennie od godziny 9:00 do 23:00.

Forma odpowiedzi zależy od dobrego samopoczucia i chęci do pracy konsultantów. Dlatego też nie dziwi nas fakt, że często są one zdawkowe i odsyłają do sekcji FAQ. W TOTALbet zakłady bukmacherskie znaleźć można sekcję pomocy, gdzie znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Z biurem obsługi klienta skontaktujesz się też przy pomocy wiadomości e-mail. Adres mailowy bukmachera to [email protected], zaś na stronie działa też formularz kontaktowy. Działa on tak samo, jak wiadomość mailowa.

Bukmacher jako jeden z niewielu na polskim rynku udostępnia jeszcze numer telefonu do biura. W godzinach pracy biura obsługi klienta możesz dzwonić pod numer 22 611 61 71.

Pokaż więcej Zapaść
Transmisje

Transmisje

- OK
Ocena Herobet    8.5/10
Nic tak nie zadowoli fanów bukmacherki, jak możliwość typowania live przy jednoczesnym podglądzie transmisji z meczów. Takie połączenie to dla wielu graczy przepis na sukces w obstawianiu. Warto sprawdzić, czy w TOTALbet transmisje live dostępne są dla wszystkich klientów i jakie dyscypliny można oglądać na żywo.

Legalny bukmacher TotalBet transmisje live

W celu przejścia do aktualnie dostępnych i zaplanowanych transmisji live w formie streamingu, należy kliknąć zakładkę opisaną „Transmisje TV”. Znajduje się ona tuż pod głównym górnym paskiem nawigacyjnym. Naszym oczom ukaże się wtedy kalendarz z trwającymi i przyszłymi transmisjami z wydarzeń sportowych. Przy okazji można też utworzyć kupon w ramach dostępnych dla tych spotkań zakładów bukmacherskich.

Na jakie dyscypliny oraz ligi i turnieje mogą liczyć klienci TOTALbet, którzy chcą oglądać streaming live?

Najszersza oferta dotyczy e-sportu, a dokładniej mówiąc, meczów CS:GO. W okolicy weekendu można też podglądać najciekawsze mecze topowych europejskich lig piłkarskich. Najprościej sprawdzać na bieżąco aktualną ofertę transmisji na żywo, które bukmacher udostępnia na swojej stronie internetowej.

Wyniki na żywo

Legalny bukmacher TotalBet wyniki na żywo

Jeżeli mecz, który chcesz obstawiać w trybie live, nie jest transmitowany na stronie internetowej bukmachera, nic straconego. W takim wypadku do Twojej dyspozycji jest wygodna funkcja match trackera. Jest to opcja, która pozwala na podglądanie wyników trwających właśnie spotkań.

Z poziomu strony głównej należy przejść do sekcji „Statystyki”, która podobnie jak „Transmisje TV” znajduje się pod górnym menu. Kliknięcie tej zakładki przenosi gracza na specjalną stronę poświęconą w całości aktualnym i archiwalnym wynikom. Jest to niezwykle wygodne narzędzie, które pozwala nie tylko skutecznie obstawiać zakłady live, ale również przygotować kupony przedmeczowe.

Wszystko za sprawą zróżnicowanych statystyk, jakie TOTALbet oferuje swoim graczom. Żeby korzystać z tych informacji, nie trzeba być zalogowanym.

Do dyspozycji ciekawskich obserwatorów sportów pozostaje aż 17 dyscyplin sportowych oraz 3 e-sportowe.

Dla samej piłki nożnej dostępne są statystyki z ponad 140 krajów na świecie, gdzie rozgrywa się ligi piłkarskie. Rozwijając ofertę wyników dla Polski, można sprawdzić nie tylko rozstrzygnięcia PKO Ekstraklasy, Fortuna 1 Ligi czy eWinner 2 Ligi. Dostępne są także wyniki z niższych lig męskich oraz wyniki meczów lig kobiecych w naszym kraju.

Pod względem dostępnych statystyk, bukmacher TOTALbet opinie ma zasłużenie pozytywne. Jedno zetknięcie się z tym wygodnym narzędziem wystarczy, byś zapomniał o portalach typu LiveScore. Wszystko, czego potrzebujesz do lepszego typowania sportu, jest umieszczone w jednym miejscu na stronie statystyk TOTALbet.

Pokaż więcej Zapaść
Opinie

Opinie

- doskonała
Na koniec przychodzi czas rozliczeń bukmachera z jego grzeszków oraz mocnych stron. Wśród zalet usług TOTALbet powinniśmy podkreślić kilka elementów, które przekładają się na pozytywne opinie o bukmacherze:

Legalny bukmacher TotalBet podsumowanie - wady i zalety

 • Bogata oferta zakładów bukmacherskich – mnogość dyscyplin sportowych, lig i turniejów zrobiła na nas dobre wrażenie.
 • Transmisje na żywo, podgląd wyników i statystyk – ujęte w całość, te trzy elementy pozwalają na łatwiejsze i dogodniejsze obstawianie zakładów na żywo.
 • Bonus powitalny – do 5000 PLN bonusu od pierwszej wpłaty plus w sumie 40 PLN freebetów to przepis na sukces na start.
 • Dodatkowe promocje – gra bez podatku, wyższe kursy i procentowy dodatek do wygranych oznacza wyższe wygrane.
 • Brak limitów na zakłady – wygrywasz tyle, ile chcesz, przy minimalnej stawce wynoszącej jedynie 1 PLN.
 • Intuicyjna strona oraz aplikacja – w TOTALbet zakłady bukmacherskie obstawia się niezwykle wygodnie i przyjemnie.

Chwalimy bukmachera za prawie wszystkie elementy jego działalności. Czy jest jednak coś, co chcielibyśmy zmienić lub dodać do oferty tej firmy? Wady TOTALbet to tak naprawdę niewielkie minusy, które nie wpływają negatywnie na ostateczną ocenę:

 • Brak bonusu mobilnego – przydałby się może jakiś mały freebecik za pobranie aplikacji, prawda?
 • Ograniczone formy wpłaty – mamy na myśli brak takich metod płatności, jak Skrill, Neteller czy PayPal.
Pokaż więcej Zapaść
Podsumowanie

Podsumowanie

- doskonała
Ostateczna ocena bukmachera? TOTALbet opinie wśród użytkowników ma pozytywne, a my się pod nimi podpisujemy. Ten legalny polski bukmacher bez wątpienia zasługuje, by dać mu szansę. Wypróbuj go już dziś, a przy okazji skorzystaj naszego kodu bonusowego i odbierz najlepszy bonus na start!
FAQ

FAQ

- słaba

Oceń bukmachera Wszystko o bukmacherze Totalbet

  
Rejestracja
Bonusy
Specjalne oferty
Сashout
Oferta specjalna
Wpłaty i wypłaty
Kursy
Aplikacja Mobilna
Wersja mobilna
Zakłady esportowe
Zakłady i Oferta
Wygląd i funkcjonalność
Wsparcie
Transmisje

Wyślij opinię