Superbet opinie ekspertów

Wszystko o bukmacherze Superbet

Warto wiedzieć
Wskazówki dla nowych graczy i nie tylko

Co uważają graczeWszystko o bukmacherze Superbet

Kciuki w górę
  • Nowoczesne metody płatności
  • Dostęp do punktów stacjonarnych
  • Ciekawe bonusy tymczasowe dla stałych graczy
  • Możliwość obstawiania soprtów wirtualnych i gier karcianych
  • Szeroka oferta zakładów e-sportowych
Kciuki w dół
  • Okrojona oferta zakładów na sport
  • Niewygodny interfejs strony internetowej

Ostatnia recenzja

  • Zostaw opinie i pomóż innym graczom.

Informacja o bukmacherze

Oficjalna strona WWW
Legalny w Polsce?
TAK
Minimalny depozyt
1 PLN
Minimalna stawka
1 PLN

Informacje o bukmacherze

Rejestracja

Rejestracja

- słaba
1
Bonusy

Bonusy

- OK
Ocena Herobet    8.5/10
W przypadku Superbet bukmacher przygotował ciekawy bonus powitalny dla nowych graczy. Żeby móc go aktywować, trzeba podczas rejestracji wpisać kod promocyjny. Z kodem SBVIP możesz uzyskać rozbudowany pakiet powitalny, który ułatwi wejście w grę u tego legalnego bukmachera. Zobaczmy dokładnie, co czeka na nowych klientów Superbet.

Cashback do 500 PLN

Legalny polski bukmacher Superbet promocja cashback

W ramach bonusu powitalnego gracze mogą liczyć na atrakcyjny cashback w wysokości do 500 PLN. Ta promocja, znana również pod nazwą zakład bez ryzyka, jest niezwykle popularna wśród legalnych bukmacherów w Polsce. Pierwsza wpłata depozytu na konto gracza spowoduje odblokowanie bonusu cashback. Należy wpłacić depozyt w ciągu 14 dni od daty rejestracji.

W Superbet zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest ważny przez 7 dni. W przypadku pierwszego przegranego kuponu bukmacherskiego, klient może liczyć na zwrot stawki. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 500 PLN.

Jeśli będziemy chcieli wypłacić środki bonusowe i przelać je na konto główne, trzeba będzie spełnić warunki obrotu bonusem. Te nie należą do najbardziej skomplikowanych. Obrotu trzeba dokonać cztery razy na kuponach AKO z minimum dwoma zdarzeniami. Kursy pojedyncze każdego z nich muszą wynieść minimum 1.3, zaś kurs ogólny kuponu co najmniej 1.8. Do obrotu wliczają się także zakłady zagrane ze środków depozytowych i stawki ze wszystkich kuponów, nawet przegranych.

Bonus od depozytu do 50 PLN

Drugim filarem pakietu powitalnego dla nowych graczy w Superbet jest bonus od depozytu. 100% bonusu może wynieść tu 50 PLN. To stosunkowo niska kwota, możemy zatem uznać, że jest to promocja symboliczna. Dodatkowe środki bukmacher dolicza do pierwszej wpłaty na konto depozytowe, którą trzeba wykonać w ciągu 14 dni od daty rejestracji. Minimalna kwota pierwszego depozytu wynosi 20 PLN i jednocześnie odblokowuje dostęp do zakładu bez ryzyka cashback.

Żeby nie było tak kolorowo, nawet niewielki bonus od pierwszej wpłaty w Superbet jest obarczony warunkami obrotu. Na szczęście wystarczy tylko jednorazowy obrót. Na kuponie tym powinny znaleźć się dwa zdarzenia z minimalnym kursem pojedynczym 1.3. Kurs całkowity kuponu musi z kolei wynieść 1.8. W tym przypadku również do obrotu wliczają się zakłady zagrane ze środków depozytowych i stawki ze wszystkich kuponów, także przegranych.

Pokaż więcej Zapaść
Specjalne oferty

Specjalne oferty

- słaba
1
Сashout

Сashout

- słaba
1
Oferta specjalna

Oferta specjalna

- słaba
1
Wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty

- OK
Ocena Herobet    7.5/10
Metody płatności u bukmachera to jeden z elementów, które mogą mieć znaczenie przy ostatecznym wyborze ulubionego serwisu internetowego. Pod tym względem, Superbet wypada naprawdę bardzo dobrze. Dokonując wpłaty depozytu, można zrobić to online, albo udać się do jednego z punktów stacjonarnych Superbet. W lokalach naziemnych bukmachera wpłacać pieniądze można nie tylko elektronicznie, ale również przy użyciu gotówki.

Legalny polski bukmacher Superbet wpłaty i wypłaty

Jeśli chodzi o internetowe wpłaty środków finansowych na konto depozytowe, gracze mogą skorzystać z kilku tradycyjnych i paru nowoczesnych metod płatności. Zebraliśmy wszystkie dostępne sposoby deponowania wpłat w poręcznej tabelce poniżej:

Metoda wpłaty Minimalna kwota wpłaty Maksymalna kwota wpłaty
BLIK 1 PLN Brak limitu
Przelewy24 1 PLN Brak limitu
Tpay 1 PLN Brak limitu
Karta płatnicza 1 PLN Brak limitu
Skrill 1 PLN Brak limitu
Neteller 1 PLN Brak limitu
Paysafecard 1 PLN Brak limitu
Open Banking 1 PLN Brak limitu
Tradycyjny przelew bankowy Brak limitu Brak limitu

W przypadku elektronicznych metod wpłat, pieniądze są księgowane na koncie depozytowym natychmiast. Jeżeli decydujemy się na tradycyjny przelew bankowy, zaksięgowanie wpłaty zależy od czasu realizacji przelewu w konkretnym banku.

Natomiast, jeżeli chodzi o wypłaty wygranych na osobisty rachunek bankowy, klienci Superbet mają do wyboru sześć metod. Aktualnie dostępne sposoby wypłat na konto bankowe i niskie limity przedstawiają się następująco:

Metoda wypłaty Minimalna kwota wypłaty Maksymalna kwota wypłaty
Przelewy24 1 PLN Brak limitu
Karta płatnicza 1 PLN Brak limitu
Skrill 1 PLN Brak limitu
Neteller 1 PLN Brak limitu
Paysafecard 1 PLN Brak limitu
Tradycyjny przelew bankowy 1 PLN Brak limitu

Superbet nie pobiera żadnych dodatkowych opłat prowizyjnych – ani od wpłat, ani od wypłat. Wypłacanie na konto bankowe w przypadku elektronicznych sposobów płatności jest natychmiastowe. Z kolei czas oczekiwania na realizację tradycyjnego przelewu uzależniony jest od regulaminu danego banku.

Pokaż więcej Zapaść
Kursy

Kursy

- OK
Ocena Herobet    7.5/10
Warto podkreślić, że w Superbet kursy bukmacherskie są na wysokim poziomie.

Dostępna jest tu podobna do STS oferta na tydzień, a także oferta dzienna. Znaleźć je można na samym dole strony. Po otwarciu odnośnika ukaże się plik PDF z najciekawszymi kursami na dany okres czasu. Super kursy w Superbet dotyczą najważniejszych wydarzeń sportowych w konkretnym dniu i tygodniu.

Legalny polski bukmacher Superbet super kursy

Rozwiązanie to ma dwie zasadnicze zalety. Po pierwsze, pozwala w jednym miejscu podejrzeć najlepsze kursy na najciekawsze wydarzenia. Po drugie, daje możliwość zaplanowania sobie najbliższych dni pod kątem typowania zdarzeń. Ma to znaczenie zarówno w przypadku zakładów przedmeczowych, jak i obstawiania w trybie live.

Pokaż więcej Zapaść
Aplikacja Mobilna

Aplikacja Mobilna

- słaba
1
Wersja mobilna

Wersja mobilna

- słaba
1
Zakłady esportowe

Zakłady esportowe

- słaba
1
Zakłady i Oferta

Zakłady i Oferta

- OK
Ocena Herobet    8.5/10
Oferta na zakłady bukmacherskie to jeden z kluczowych elementów, które wpływają na opinię o danym bukmacherze. Jeśli firma proponuje graczom rozbudowaną ofertę pełną ciekawych dyscyplin i lig, może liczyć na ich przychylność. Co więcej, fani bukmacherki często zwracają uwagę także na dodatkowe zakłady specjalne. Jak wygląda w Superbet oferta zakładów?

Oferta zakładów bukmacherskich na sport

Ogólnie rzecz biorąc, jest naprawdę nieźle. Superbet stawia na zakłady online, które są rozbudowane i urozmaicone. Ten legalny bukmacher skupia się przede wszystkim na najpopularniejszych dyscyplinach sportowych.

Coś dla siebie znajdą tu fani piłki nożnej, koszykówki, tenisa, hokeja, piłki ręcznej, siatkówki, sztuk walki. Są tu też zakłady na futsal, baseball, lotki, tenis stołowy, rugby, futbol amerykański i krykiet.

Jako ciekawostkę można traktować zakłady na pesäpallo, często nazywany narodowym sportem Finlandii.

W przypadku meczów piłki nożnej na graczy czeka zwykle ponad 100 różnych zakładów. Oferta koncentruje się na najpopularniejszych rodzajach zakładów, choć mogłaby być jeszcze nieco bardziej rozbudowana.

Pokaż więcej Zapaść
Wygląd i funkcjonalność

Wygląd i funkcjonalność

- OK
Ocena Herobet    8/10
Superbet zakłady bukmacherskie trzyma się wyznaczonego w bukmacherce internetowej standardu. Podział strony głównej nie różni się praktycznie niczym od innych kluczowych firm bukmacherskich na polskim rynku

Legalny polski bukmacher Superbet super kursy wygląd i funkcjonalność strony

Wszystkie najważniejsze elementy są dostępne na wyciągnięcie ręki. Jedynym minusem dla nas jest fakt, że znalezienie pewnych szczegółowych informacji na temat buka wymaga nieco więcej czasu. Mamy na myśli chociażby wspomniane wcześniej sporty wirtualne, ale również info dotyczące aplikacji mobilnej. Pod tym względem Superbet ma jeszcze trochę do nadrobienia.

Pokaż więcej Zapaść
Wsparcie

Wsparcie

- słaba
Ocena Herobet    1/10
Transmisje

Transmisje

- słaba
1
Opinie

Opinie

- słaba
1
Podsumowanie

Podsumowanie

- słaba
1
FAQ

FAQ

- słaba
1

Oceń bukmachera Wszystko o bukmacherze Superbet

  
Rejestracja
Bonusy
Specjalne oferty
Сashout
Oferta specjalna
Wpłaty i wypłaty
Kursy
Aplikacja Mobilna
Wersja mobilna
Zakłady esportowe
Zakłady i Oferta
Wygląd i funkcjonalność
Wsparcie
Transmisje

Wyślij opinię

  
Полезно знать