Superbet opinie ekspertów

Wszystko o bukmacherze Superbet

Warto wiedzieć
Wskazówki dla nowych graczy i nie tylko

Co uważają graczeWszystko o bukmacherze Superbet

Kciuki w górę
  • Nowoczesne metody płatności
  • Dostęp do punktów stacjonarnych
  • Ciekawe bonusy tymczasowe dla stałych graczy
  • Możliwość obstawiania soprtów wirtualnych i gier karcianych
  • Szeroka oferta zakładów e-sportowych
Kciuki w dół
  • Okrojona oferta zakładów na sport
  • Niewygodny interfejs strony internetowej

Ostatnia recenzja

  • Zostaw opinie i pomóż innym graczom.

Informacja o bukmacherze

Oficjalna strona WWW
Legalny w Polsce?
TAK
Sporty Wirtualne
TAK
Minimalny depozyt
1 PLN
Minimalna stawka
1 PLN
Max bonus powitalny
550 PLN
Handicapy
TAK
Dostępność
TAK
Metody wpłaty
Visa, MasterCard, BLIK, tpay, Przelewy24, Neteller, Skrill, paysafecard, Revolut
Ekspresowa wypłata (do 30min.)
TAK
Aplikacja mobilna
TAK
Kontakt
Czat na żywo, e-mail: [email protected]

Informacje o bukmacherze

Rejestracja

Rejestracja

- OK
Ocena Herobet    8/10
Zanim zagłębimy się w poszczególne arkana oferty tego legalnego bukmachera, zobaczymy, jak wygląda w Superbet rejestracja. Od tego przecież tak naprawdę rozpoczyna się przygoda z obstawianiem. Czy Superbet dostosowuje się do rodzimych standardów i oferuje swoim klientom szybką rejestrację? Czy „twarze” marki – Jerzy Dudek i Sławek Peszko – są w stanie przekonać klientów do założenia konta? Przeanalizujmy formularz rejestracyjny krok po kroku. Proces ten naprawdę jest bardzo łatwy i przyjemny!

Rejestracja Superbet krok po kroku

Legalny polski bukmacher Superbet rejestracja nowego kontaPo przejściu na stronę internetową bukmachera należy wcisnąć przycisk „Rejestracja”, który znajdziemy w prawym górnym rogu ekranu. W Superbet szybka rejestracja działa i zajmuje mniej-więcej dwie minuty. Co ciekawe, poszczególne elementy zakładania konta widoczne są na jednej podstronie. Oznacza to brak konieczności przechodzenia od etapu do etapu.

Dla ułatwienia, formularz rejestracyjny bukmacher podzielił na trzy kolumny. Pierwsza z nich zakłada podanie podstawowych danych osobowych. Należy wpisać tu swoje imię, nazwisko, a także adres e-mail. Następnie trzeba wymyślić nazwę użytkownika i hasło – tymi danymi będziemy się logować na konto gracza.

Środkowa kolumna to miejsce, w którym należy wybrać swoje pochodzenie. Domyślnie ustawione jest już obywatelstwo polskie, ale można ten wybór zmienić. Następnie trzeba podać swój numer PESEL. W przypadku obywatelstwa innego niż polskie, formularz będzie wymagał wpisania danych z paszportu. Poniżej wybieramy jeszcze kraj zamieszkania. Pod ostatnim polem zaznaczamy kratkę przy napisie „Kod promocyjny”, po czym wpisujemy kod bonusowy. O tym, jaki jest kod rejestracyjny Superbet i co daje, piszemy w dalszej części artykułu.

Ostatnia kolumna to oświadczenie o pełnoletności oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Zaznaczenie obu tych pól jest obowiązkowe.

I to tyle. Rejestracja Superbet wymaga tylko kilku podstawowych informacji. Proces jest niewiarygodnie szybki i wygodny, a po jego ukończeniu można cieszyć się ze świeżutkiego konta gracza.

Weryfikacja konta w Superbet

Legalny polski bukmacher Superbet weryfikacja konta

Szybka rejestracja skutkuje dla gracza utworzeniem tak zwanego konta tymczasowego. Za jego pomocą można wpłacać depozyt, typować zdarzenia, korzystać z bonusów i promocji. Konto tymczasowe posiada jednak jedną niewielką wadę. Nie można z niego dokonać wypłaty na osobisty rachunek w banku. Żeby odblokować opcję wypłat, należy swoje konto zweryfikować.

W Superbet weryfikacja polega na przesłaniu skanu dowodu tożsamości. Plik ze zdjęciem dowodu osobistego lub paszportu wysyła się w celu potwierdzenia danych, które gracz zawarł w formularzu rejestracyjnym. Bukmacher zwykle bardzo szybko odpowiada na zgłoszenia, dokonując weryfikacji w kilkanaście lub kilkadziesiąt minut. Gdyby okazało się, że dane osobowe są nieprawdziwe, Superbet może zawiesić konto gracza i zablokować możliwość dalszej gry.

Po ukończeniu poprawnej weryfikacji konta, gracz może bez problemów przelać wygrane środki na indywidualne konto bankowe.

Pokaż więcej Zapaść
Bonusy

Bonusy

- OK
Ocena Herobet    8.5/10
W przypadku Superbet bukmacher przygotował ciekawy bonus powitalny dla nowych graczy. Żeby móc go aktywować, trzeba podczas rejestracji wpisać kod promocyjny. Z kodem SBVIP możesz uzyskać rozbudowany pakiet powitalny, który ułatwi wejście w grę u tego legalnego bukmachera. Zobaczmy dokładnie, co czeka na nowych klientów Superbet.

Cashback do 500 PLN

Legalny polski bukmacher Superbet promocja cashback

W ramach bonusu powitalnego gracze mogą liczyć na atrakcyjny cashback w wysokości do 500 PLN. Ta promocja, znana również pod nazwą zakład bez ryzyka, jest niezwykle popularna wśród legalnych bukmacherów w Polsce. Pierwsza wpłata depozytu na konto gracza spowoduje odblokowanie bonusu cashback. Należy wpłacić depozyt w ciągu 14 dni od daty rejestracji.

W Superbet zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest ważny przez 7 dni. W przypadku pierwszego przegranego kuponu bukmacherskiego, klient może liczyć na zwrot stawki. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 500 PLN.

Jeśli będziemy chcieli wypłacić środki bonusowe i przelać je na konto główne, trzeba będzie spełnić warunki obrotu bonusem. Te nie należą do najbardziej skomplikowanych. Obrotu trzeba dokonać cztery razy na kuponach AKO z minimum dwoma zdarzeniami. Kursy pojedyncze każdego z nich muszą wynieść minimum 1.3, zaś kurs ogólny kuponu co najmniej 1.8. Do obrotu wliczają się także zakłady zagrane ze środków depozytowych i stawki ze wszystkich kuponów, nawet przegranych.

Bonus od depozytu do 50 PLN

Drugim filarem pakietu powitalnego dla nowych graczy w Superbet jest bonus od depozytu. 100% bonusu może wynieść tu 50 PLN. To stosunkowo niska kwota, możemy zatem uznać, że jest to promocja symboliczna. Dodatkowe środki bukmacher dolicza do pierwszej wpłaty na konto depozytowe, którą trzeba wykonać w ciągu 14 dni od daty rejestracji. Minimalna kwota pierwszego depozytu wynosi 20 PLN i jednocześnie odblokowuje dostęp do zakładu bez ryzyka cashback.

Żeby nie było tak kolorowo, nawet niewielki bonus od pierwszej wpłaty w Superbet jest obarczony warunkami obrotu. Na szczęście wystarczy tylko jednorazowy obrót. Na kuponie tym powinny znaleźć się dwa zdarzenia z minimalnym kursem pojedynczym 1.3. Kurs całkowity kuponu musi z kolei wynieść 1.8. W tym przypadku również do obrotu wliczają się zakłady zagrane ze środków depozytowych i stawki ze wszystkich kuponów, także przegranych.

Pokaż więcej Zapaść
Specjalne oferty

Specjalne oferty

- OK
Ocena Herobet    8/10
Brak sportów wirtualnych bukmacher Superbet nadrabia innymi dodatkami. Mowa tutaj o grach karcianych, które obstawia się w trybie na żywo z krupierem. Taką innowację na polskim rynku prowadził jakiś czas temu STS ze swoim BetGames. Obecnie coraz więcej legalnych bukmacherów stara się iść tym tropem i udostępniać możliwość typowania karcianek.

Gry karciane w Superbet

Legalny polski bukmacher Superbet gry karciane

Na stronie internetowej Superbet należy wybrać z górnego menu opcję „GRY”. Podobnie, jak w przypadku sportów wirtualnych, to tu bukmacher ulokował podstronę z aktualną ofertą gier karcianych. Do dyspozycji graczy jest blackjack, poker, a także wojna. Polskojęzycznego stołu do gry jednak wciąż brak.

Pokaż więcej Zapaść
Сashout

Сashout

- OK
Ocena Herobet    8/10
Dostępny jest w Superbet cashout, czyli wcześniejsze zamknięcie kuponu.

Co więcej, klienci mogą korzystać z szeregu bonusów ograniczonych czasowo. Bukmacher przygotowuje specjalne promocje związane z ważnymi wydarzeniami sportowymi. Warto często zaglądać do zakładki z promocjami, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami bonusowymi.

Pokaż więcej Zapaść
Oferta specjalna

Oferta specjalna

- OK
Ocena Herobet    8.5/10
Choć zdanie graczy na temat sportów wirtualnych jest różne, ten rodzaj zakładów bukmacherskich nie traci na popularności. Problem w tym, że nie każdy legalny bukmacher na polskim rynku oferuje tego typu rozgrywki. Utrzymanie sportów wirtualnych na serwerze wymaga nieco większej mocy obliczeniowej, gdyż zwykle dostępne są one całodobowo i codziennie.

Sporty wirtualne w Superbet

Legalny polski bukmacher Superbet sporty wirtualne

W przypadku Superbet sporty wirtualne i zakłady z nimi związane również są dostępne. Minusem jest fakt, że bukmacher nieco ukrył dostęp do nich przed swoimi klientami. Z poziomu menu nie znajdziemy bowiem zakładki z napisem „Sporty wirtualne”. Przy pierwszym kontakcie z serwisem internetowym trzeba się trochę naszukać. Superbet ukrył tę ofertę pod zakładką „GRY”. Następnie, pod animowanym banerem należy wcisnąć przycisk „Wirtualne” – to tu znajdują się wszystkie dyscypliny.

Oferta sportów wirtualnych w Superbet jest całkiem sprawnie rozbudowana, dlatego dziwi fakt, że bukmacher nie chwali się nimi na stronie głównej. Gracze mogą bawić się w typowanie rozstrzygnięć kilku wirtualnych dyscyplin. Są to piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi konne, żużel, a także wyścigi samochodowe. Co ciekawe, gry te dostępne są za pośrednictwem dwóch różnych platform – GoldenRace oraz Nsoft.

Pokaż więcej Zapaść
Wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty

- OK
Ocena Herobet    7.5/10
Metody płatności u bukmachera to jeden z elementów, które mogą mieć znaczenie przy ostatecznym wyborze ulubionego serwisu internetowego. Pod tym względem, Superbet wypada naprawdę bardzo dobrze. Dokonując wpłaty depozytu, można zrobić to online, albo udać się do jednego z punktów stacjonarnych Superbet. W lokalach naziemnych bukmachera wpłacać pieniądze można nie tylko elektronicznie, ale również przy użyciu gotówki.

Legalny polski bukmacher Superbet wpłaty i wypłaty

Jeśli chodzi o internetowe wpłaty środków finansowych na konto depozytowe, gracze mogą skorzystać z kilku tradycyjnych i paru nowoczesnych metod płatności. Zebraliśmy wszystkie dostępne sposoby deponowania wpłat w poręcznej tabelce poniżej:

Metoda wpłaty Minimalna kwota wpłaty Maksymalna kwota wpłaty
BLIK 1 PLN Brak limitu
Przelewy24 1 PLN Brak limitu
Tpay 1 PLN Brak limitu
Karta płatnicza 1 PLN Brak limitu
Skrill 1 PLN Brak limitu
Neteller 1 PLN Brak limitu
Paysafecard 1 PLN Brak limitu
Open Banking 1 PLN Brak limitu
Tradycyjny przelew bankowy Brak limitu Brak limitu

W przypadku elektronicznych metod wpłat, pieniądze są księgowane na koncie depozytowym natychmiast. Jeżeli decydujemy się na tradycyjny przelew bankowy, zaksięgowanie wpłaty zależy od czasu realizacji przelewu w konkretnym banku.

Natomiast, jeżeli chodzi o wypłaty wygranych na osobisty rachunek bankowy, klienci Superbet mają do wyboru sześć metod. Aktualnie dostępne sposoby wypłat na konto bankowe i niskie limity przedstawiają się następująco:

Metoda wypłaty Minimalna kwota wypłaty Maksymalna kwota wypłaty
Przelewy24 1 PLN Brak limitu
Karta płatnicza 1 PLN Brak limitu
Skrill 1 PLN Brak limitu
Neteller 1 PLN Brak limitu
Paysafecard 1 PLN Brak limitu
Tradycyjny przelew bankowy 1 PLN Brak limitu

Superbet nie pobiera żadnych dodatkowych opłat prowizyjnych – ani od wpłat, ani od wypłat. Wypłacanie na konto bankowe w przypadku elektronicznych sposobów płatności jest natychmiastowe. Z kolei czas oczekiwania na realizację tradycyjnego przelewu uzależniony jest od regulaminu danego banku.

Pokaż więcej Zapaść
Kursy

Kursy

- OK
Ocena Herobet    7.5/10
Warto podkreślić, że w Superbet kursy bukmacherskie są na wysokim poziomie.

Dostępna jest tu podobna do STS oferta na tydzień, a także oferta dzienna. Znaleźć je można na samym dole strony. Po otwarciu odnośnika ukaże się plik PDF z najciekawszymi kursami na dany okres czasu. Super kursy w Superbet dotyczą najważniejszych wydarzeń sportowych w konkretnym dniu i tygodniu.

Legalny polski bukmacher Superbet super kursy

Rozwiązanie to ma dwie zasadnicze zalety. Po pierwsze, pozwala w jednym miejscu podejrzeć najlepsze kursy na najciekawsze wydarzenia. Po drugie, daje możliwość zaplanowania sobie najbliższych dni pod kątem typowania zdarzeń. Ma to znaczenie zarówno w przypadku zakładów przedmeczowych, jak i obstawiania w trybie live.

Pokaż więcej Zapaść
Aplikacja Mobilna

Aplikacja Mobilna

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
W kontekście aplikacji mobilnej Superbet opinie zbiera w większości pozytywne. Pobrać ją mogą na swoje urządzenie przenośne zarówno użytkownicy Androida, jak i iOS. Za pomocą aplikacji mobilnej bukmachera gracz może bezproblemowo założyć konto i otrzymać bonus powitalny. Apka pozwala na łatwe zawieranie zakładów bukmacherskich, a także daje możliwość dokonywania wpłat i wypłat środków finansowych. W aplikacji gracz może bez trudu typować zdarzenia i obstawiać kupony pojedyncze oraz wielokrotne.

Warto zaznaczyć, że aplikacja Superbet na telefony i tablety posiada możliwość włączenia powiadomień push. Dzięki nim gracz otrzymuje na bieżąco informacje dotyczące najważniejszych zdarzeń w aplikacji.

Legalny polski bukmacher Superbet aplikacja mobilna

Jeśli chodzi o design aplikacji mobilnej, licuje on z interfejsem i layoutem strony internetowej legalnego bukmachera Superbet. Kolorystyka i układ graficzny jest zbliżony do serwisu online, z którego można korzystać przez przeglądarkę internetową. Program na urządzenia przenośne pozwala na łatwą i szybką obsługę konta gracza. Poruszanie się po poszczególnych elementach apki jest niezwykle intuicyjne. Osoby, które mają już doświadczenie z bukmacherką, nie powinny mieć żadnych problemów z Superbet.

Podobnie zresztą jest z układem strony internetowej. Superbet zakłady bukmacherskie trzyma się wyznaczonego w bukmacherce internetowej standardu. Podział strony głównej nie różni się praktycznie niczym od innych kluczowych firm bukmacherskich na polskim rynku. Wszystkie najważniejsze elementy są dostępne na wyciągnięcie ręki. Jedynym minusem dla nas jest fakt, że znalezienie pewnych szczegółowych informacji na temat buka wymaga nieco więcej czasu. Mamy na myśli chociażby wspomniane wcześniej sporty wirtualne, ale również info dotyczące aplikacji mobilnej. Pod tym względem Superbet ma jeszcze trochę do nadrobienia.

Pokaż więcej Zapaść
Wersja mobilna

Wersja mobilna

- słaba
Ocena Herobet    1/10
Zakłady esportowe

Zakłady esportowe

- OK
Ocena Herobet    8/10
Baczni obserwatorzy zmagań e-sportowców, którzy chcą poczuć żyłkę hazardu, mogą to zrobić w Superbet. Bukmacher oferuje zakłady na e-sport w kilku najważniejszych dyscyplinach. Do dyspozycji fanów sportów elektronicznych pozostają takie gry, jak Counter Strike, League of Legends, DOTA 2, Rainbow Six oraz King of Glory

Legalny polski bukmacher Superbet zakłady e-sportowe

Naszym zdaniem, brakuje podstrony dedykowanej e-sportowi. Zakładów na poszczególne wydarzenia należy szukać w pasku nawigacyjnym po prawej stronie. Ukryte zostały na samym dole przewijanej listy dyscyplin.

Pokaż więcej Zapaść
Zakłady i Oferta

Zakłady i Oferta

- OK
Ocena Herobet    8.5/10
Oferta na zakłady bukmacherskie to jeden z kluczowych elementów, które wpływają na opinię o danym bukmacherze. Jeśli firma proponuje graczom rozbudowaną ofertę pełną ciekawych dyscyplin i lig, może liczyć na ich przychylność. Co więcej, fani bukmacherki często zwracają uwagę także na dodatkowe zakłady specjalne. Jak wygląda w Superbet oferta zakładów?

Oferta zakładów bukmacherskich na sport

Ogólnie rzecz biorąc, jest naprawdę nieźle. Superbet stawia na zakłady online, które są rozbudowane i urozmaicone. Ten legalny bukmacher skupia się przede wszystkim na najpopularniejszych dyscyplinach sportowych.

Coś dla siebie znajdą tu fani piłki nożnej, koszykówki, tenisa, hokeja, piłki ręcznej, siatkówki, sztuk walki. Są tu też zakłady na futsal, baseball, lotki, tenis stołowy, rugby, futbol amerykański i krykiet.

Jako ciekawostkę można traktować zakłady na pesäpallo, często nazywany narodowym sportem Finlandii.

W przypadku meczów piłki nożnej na graczy czeka zwykle ponad 100 różnych zakładów. Oferta koncentruje się na najpopularniejszych rodzajach zakładów, choć mogłaby być jeszcze nieco bardziej rozbudowana.

Pokaż więcej Zapaść
Wygląd i funkcjonalność

Wygląd i funkcjonalność

- OK
Ocena Herobet    8/10
Superbet zakłady bukmacherskie trzyma się wyznaczonego w bukmacherce internetowej standardu. Podział strony głównej nie różni się praktycznie niczym od innych kluczowych firm bukmacherskich na polskim rynku

Legalny polski bukmacher Superbet super kursy wygląd i funkcjonalność strony

Wszystkie najważniejsze elementy są dostępne na wyciągnięcie ręki. Jedynym minusem dla nas jest fakt, że znalezienie pewnych szczegółowych informacji na temat buka wymaga nieco więcej czasu. Mamy na myśli chociażby wspomniane wcześniej sporty wirtualne, ale również info dotyczące aplikacji mobilnej. Pod tym względem Superbet ma jeszcze trochę do nadrobienia.

Pokaż więcej Zapaść
Wsparcie

Wsparcie

- słaba
Ocena Herobet    1/10
Transmisje

Transmisje

- słaba
Ocena Herobet    1/10
Opinie

Opinie

- OK
Czy gra w Superbet zapewnia graczom super bet? Pewności wygranego zakładu nigdy nie ma, ponieważ bukmachera wiąże się z ryzykiem utraty stawki. Wydaje się, że jedyne, co bukmacher może zrobić, to uprzyjemnić graczom podejmowanie tego ryzyka. Będąc wciąż młodym i rozwijającym się bukiem, Superbet opinie na swój temat ma mieszane. Przeważają jednak pozytywne recenzje działalności tej firmy. Superbet to legalny bukmacher, który działa zarówno online, jak i za pośrednictwem sieci punktów stacjonarnych. Stan liczbowy „ziemniaków” na czerwiec 2021 roku to 82 lokale naziemne na terenie kraju.

Oferta zakładów przedmeczowych oraz live jest wystarczająco dobrze rozbudowana. Szczególnie, jeśli gracz chce obstawiać najpopularniejsze dyscypliny i ligi. Brakuje nieco bardziej egzotycznych sportów i paru niszowych klas rozgrywkowych. Na plus wypada za to lista zawierająca zakłady specjalne. Można tam znaleźć sporo ciekawych i nietypowych zakładów związanych z popularnymi wydarzeniami sportowymi, politycznymi i rozrywkowymi.

Zwolennicy alternatywnego obstawiania mogą liczyć na ciekawą ofertę sportów wirtualnych oraz gier karcianych. Tego typu zakłady bukmacherskie są zawsze atrakcyjnym rozszerzeniem tradycyjnego typowania sportu.

Na uwagę zasługuje też zakładka „NEWSY”, gdzie Superbet bukmacher prowadzi bloga z ciekawymi aktualnościami ze świata sportu. Warto zapoznać się z opiniami fachowców Superbet na tematy sportowe. Na podstawie ich analiz można przygotować swój kupon bukmacherski.

Warto również dodać, że na stronie bukmachera znajduje się sekcja z wynikami spotkań sportowych. Po rozwinięciu wydarzenia pojawiają się podświetlone na zielono wszystkie zakłady, które były wygrane w danym zdarzeniu. To bardzo wygodna opcja, którą dodatkowo urozmaica łatwy w poruszaniu się kalendarz.

Pokaż więcej Zapaść
Podsumowanie

Podsumowanie

- OK
Czy jest coś czego brakuje nam w ofercie Superbet? Zakłady online prezentują się elegancko, choć przydałoby się urozmaicenie oferty sportów niszowych. Kursy bukmacherskie odpowiadają średnim krajowym, choć przy wybranych wydarzeniach są wyższe, niż u konkurencji. Bonus dla nowych graczy w postaci cashbacku za przegrany pierwszy zakład zasługuje na pochwalę. Zaś bonus od depozytu do 50 PLN to mało atrakcyjna kwota. Tym bardziej, że inni bukmacherzy oferują o wiele więcej.

Nasz ostateczny werdykt – Superbet zasługuje na pochwałę. Choć jest to stosunkowo młody bukmacher na polskim rynku, korzysta z zagranicznego doświadczenia spółki-matki. W związku z tym, można spodziewać się wygodnego poruszania się po zakładach, a także sprawnego obstawiania.

Zalety Superbet zdecydowanie przewyższają drobne niedociągnięcia. Dlatego możemy z pełną świadomością (i leciutką tylko rezerwą) polecić tego legalnego bukmachera.

Pokaż więcej Zapaść
FAQ

FAQ

- OK

Czy Superbet jest legalny?

Tak. Superbet otrzymał licencję Ministerstwa Finansów na organizację zakładów wzajemnych przez Internet i w punktach stacjonarnych. Miało to miejsce 18 października 2019 roku. Numer licencji bukmacherskiej to PS4.6831.5.2019. Oficjalnie bukmacher występuje w dokumentach pod następującymi danymi: Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, wysokość kapitału zakładowego: 2.000.000,00PLN.

Jaka jest minimalna wpłata na Superbet?

Minimalna kwota wpłaty depozytu na konto gracza wynosi w Superbet jedynie 1 PLN. Podobnie jest z kwotą wypłaty na konto bankowe. Jeśli chodzi o górne limity, bukmacher nie przewiduje ograniczeń maksymalnych wpłat i wypłat. W większości przypadków płatności księgowane są praktycznie natychmiastowo. Zakłady bukmacherskie posiadają szeroką ofertę metod wpłat i wypłat, co jest jedną z największych zalet Superbet.

Czy Superbet posiada specjalne promocje?

Tak. Warto wspomnieć o bonusie powitalnym dla nowych graczy. Za rejestrację klienci bukmachera mogą otrzymać pakiet powitalny, który składa się z dwóch atrakcyjnych promocji. Jest to cashback do 500 PLN oraz bonus od pierwszego depozytu do 50 PLN. Oprócz tego, na graczy czekają również inne promocje. Dostępny jest w Superbet cashout, czyli wcześniejsze zamknięcie kuponu. Co więcej, klienci mogą korzystać z szeregu bonusów ograniczonych czasowo. Bukmacher przygotowuje specjalne promocje związane z ważnymi wydarzeniami sportowymi. Warto często zaglądać do zakładki z promocjami, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami bonusowymi.

 

Pokaż więcej Zapaść

Oceń bukmachera Wszystko o bukmacherze Superbet

  
Rejestracja
Bonusy
Specjalne oferty
Сashout
Oferta specjalna
Wpłaty i wypłaty
Kursy
Aplikacja Mobilna
Wersja mobilna
Zakłady esportowe
Zakłady i Oferta
Wygląd i funkcjonalność
Wsparcie
Transmisje

Wyślij opinię

  
Полезно знать