POLITYKA AFILIACYJNA

Herobet.pl to portal internetowy poświęcony tematowi zakładów bukmacherskich. Jego celem jest dawanie wskazówek przy wyborze bukmachera, dostarczanie poradników dla graczy, informacji o kursach bukmacherskich oraz szczegółowych danych o nawet najbardziej nietypowych rodzajach zakładów. Materiały na stronie herobet.pl są z kolei umieszczane zgodnie ze standardami prasowymi, tworzonymi przez specjalistów z branży dziennikarskiej.

Herobet.pl nawiązał współpracę z Betclic, Betfan, STS, eToto, PZBuk, czyli legalnymi polskimi bukmacherami, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów na realizację zakładów wzajemnych. Herobet.pl kieruje się przy tym obiektywnymi kryteriami przy tworzeniu list rankingowych, podsumowań oraz artykułów. Nasi partnerzy nie mają również bezpośredniego wpływu na jakość naszych tekstów. 

LISTY RANKINGOWE I ZESTAWIENIA

Na naszej stronie znajdziecie szeroki zakres materiałów, tworzonych na podstawie wnikliwych analiz najbardziej interesujących bukmacherskich ofert, produktów czy promocji. Coś dla siebie wyszukają więc zarówno początkujący, jak i wytrawni gracze. Są to m.in. rankingi bukmacherów oferujących szybką rejestrację bez konieczności dostarczania skanu dowodu, podsumowania zbieranych na bieżąco opinii na temat poszczególnych zakładów czy zestawienia najbardziej atrakcyjnych bonusów. W swojej pracy bierzemy pod uwagę również jakość stron bukmacherskich pod kątem ich funkcjonalności, czytelności oraz wyglądu. Szczególnie jednak skupiamy się na badaniu dostępnych ofert (aplikacji, obsługi klienta, metod płatności, kursów minimalnych czy programów dla graczy itd.). 

W każdym aspekcie tworzenia list rankingowych i zestawień, zachowujemy bezstronność. Dopiero przy zgromadzeniu pełnego pakietu danych decydujemy się na opublikowanie opinii o bukmacherze. 

PROGRAM PARTNERSKI

W trakcie czytania naszych artykułów, znajdziecie w nich linki z przekierowaniem na strony partnerów. Staramy się dostarczać Czytelnikom możliwie szeroki zakres informacji, w związku z czym redaktorzy umieszczają przydatne linki. Zastrzegamy sobie przy tym prawo do otrzymywania płatności od bukmachera w przypadku, gdy Czytelnik złoży depozyt z naszej strony. Chcemy podkreślić, że współpracujemy z większością bukmacherów, prowadzących legalną działalność w Polsce i nie faworyzujemy żadnego z nich. 

Zachowujemy niezależność a nasze materiały są pomocne, prawdziwe i rzetelne.