Co to jest ocena Herobet i jak jest ona obliczana?

„Ocena Herobet” to wskaźnik utworzony na podstawie dokonanych przez naszych ekspertów ocen, opartych na kompleksowej analizie funkcjonowania danego zakładu bukmacherskiego.

Jak obliczana jest ocena?

Każdy bukmacher oceniany jest przez nas według 8 kategorii, które uważamy za najważniejsze i które naszym zdaniem pozwalają na wszechstronne ujęcie wszystkich aspektów pracy bukmachera.

Proszę, oto one:

  • Niezawodność
  • Kursy
  • Oferta
  • Zakłady LIVE
  • Bonusy
  • Metody płatności
  • Obsługa klienta
  • Wygoda

Na podstawie tych ocen obliczamy według specjalnej formuły „Ogólną ocenę Herobet”, która jest widoczna na górze naszych recenzji oraz w naszym rankingu najlepszych zakładów.

Dodatkowo przy obliczaniu końcowego wyniku ratingowego brany jest pod uwagę „Ocena graczy”. Uwzględniamy w ten sposób opinie graczy na temat danego zakładu bukmacherskiego. Oceniając bukmacherów na naszej stronie, wpływasz na ogólną „Ocenę Herobet” i sprawiasz, że jest ona lepsza, co pomaga innym graczom uzyskać jeszcze bardziej wiarygodne informacje.

Kalkulacja ogólnej oceny opiera się na podstawowej zasadzie: każda kategoria, według której dokonujemy oceny danego zakładu, ma własną wartość w ocenie ogólnej. Według logiki, np. możliwość otrzymania bonusu dla większości graczy jest zwykle mniej ważna niż niezawodność bukmachera. Z tego powodu kategoria „Bonusy” otrzyma mniejszy wskaźnik, a tym samym mniejszą wagę w ocenie ogólnej, w porównaniu do „Niezawodności”.

Kim są nasi eksperci?

Nasi eksperci to specjaliści serwisu herobet.pl, którzy mają bogate doświadczenie w kontaktach z bukmacherami nie tylko jako gracze, ale również jako pracownicy. Mają wiedzę na temat zakładów bukmacherskich i doskonale orientują się we wszystkich aspektach działalności bukmachera. Ich oceny stanowią bezstronny wskaźnik jakości bukmachera, oparty na ich profesjonalizmie i własnym doświadczeniu.

Obecnie pracuje u nas 2 profesjonalnych typerów i jeden były pracownik z 6-letnim doświadczeniem w zakładach bukmacherskich. Są wśród nich osoby dość znane ze swojego środowiska, dlatego nie publikujemy ich nazwisk, aby uniknąć ewentualnych prób wpływania na wyniki ich badań.