BetX opinie

Wszystko o bukmacherze BetX

Warto wiedzieć
Wskazówki dla nowych graczy i nie tylko

Co uważają graczeWszystko o bukmacherze BetX

Kciuki w górę
 • Szeroka oferta
 • Nowoczesne metody płatności
 • Atrakcyjny bonus na start
 • Dostęp do sportów wirtualnych i gier karcianych
 • Sprawny kontakt z obsługą klienta
Kciuki w dół
 • Brak aplikacji mobilnej
 • Brak streamingu live

Ostatnia recenzja

 • Zostaw opinie i pomóż innym graczom.

Informacja o bukmacherze

Oficjalna strona WWW
Legalny w Polsce?
Tak
Sporty Wirtualne
Tak
Minimalny depozyt
5 PLN
Minimalna stawka
2 PLN
Max bonus powitalny
7777 PLN
Handicapy
Tak
Dostępność
Tak
Ekspresowa wypłata (do 30min.)
Tak
Aplikacja mobilna
Tak
Kontakt
Czat na żywo, e-mail: [email protected]

Informacje o bukmacherze

Rejestracja

Rejestracja

- OK
Ocena Herobet    8/10
Spółki bukmacherskie w Polsce, które ubiegają się o licencję na udzielanie swoich usług, często muszą uzbroić się w cierpliwość. Ministerstwo Finansów zwykle z nieznanych przyczyn potrafi przeciągać decyzję o zalegalizowaniu bukmachera w nieskończoność. Stąd w ostatnich kilku latach na rynku co jakiś czas pojawiają się nowi bukmacherzy, którym przyszło chwilę poczekać na licencję.

Bukmacher BetX jest jednym z nich. Oficjalnie firma zarejestrowana jest w KRS pod nazwą BetX Polska Sp. z o.o. Jej siedziba mieści się w Bielsku-Białej przy ul. Stefana Batorego 5. Zakłady bukmacherskie otrzymały licencję Ministra Finansów o numerze PS4.6831.30.2017 na okres 6 lat. Co ciekawe, za spółką stoi firma-matka Evona Electronic Ltd z siedzibą w słowackiej Bratysławie. Przedsiębiorstwo zajmuje się bukmacherką od 30 lat, a marka BetX to jej okręt flagowy.
Pod względem bezpieczeństwa, BetX zakłady bukmacherskie są chronione wymaganymi środkami. Dotyczy to zarówno płatności, jak i danych osobowych. W praktyce zaś ochrona ta oznacza, że Twoje poufne informacje są utajnione i nie ma groźby ich wycieku. Możesz bezpiecznie zawierać zakłady, dokonywać wpłat depozytu oraz wypłat na konto bankowe.

Pokaż więcej Zapaść
Bonusy

Bonusy

- OK
Ocena Herobet    8/10
Promocje bukmacherskie oraz bonusy to jeden z najistotniejszych elementów działalności legalnych bukmacherów w Polsce. Z roku na rok przybywa operatorów zakładów bukmacherskich, a w związku z tym zmienia się oferta bonusowa. Nowi bukmacherzy próbują przyciągnąć do siebie klientów przy pomocy pakietów promocyjnych na start. Doświadczone firmy bukmacherskie oferują szereg bonusów dla stałych klientów, by ci nie odchodzili do konkurencji. BetX zalicza się do tej pierwszej grupy, gdyż wyraźnie stawia na atrakcyjność swojej oferty powitalnej dla nowych graczy. Do zgarnięcia jest aż 7777 PLN!

Bonus powitalny dla nowych graczy: bonus od depozytu

Nie bez powodu we wstępie do naszego artykułu wywołaliśmy do tablicy Marcina Najmana. Ten wybitny (sic!) i powszechnie znany sportowiec jest „twarzą” bonusu bukmacherskiego BetX. Pakiet powitalny, który czeka na nowych graczy jest obecnie największy na rynku, więc nie bez powodu można złapać się za głowę.

Bukmacher BetX Polska oferuje na lepszy start dobrze nam znany bonus od pierwszej wpłaty. Operator podwaja kwotę pierwszego depozytu na konto bukmacherskie. Maksymalna wartość tej jakże atrakcyjnej promocji to aż 7777 PLN. Cztery „siódemki” ustrzelić możesz po zarejestrowaniu konta, zalogowaniu się i wpłaceniu pierwszego swojego depozytu.

Minimalna kwota wpłaty, która objęta jest promocją, to 10 PLN. Warunki obrotu bonusem są dość skomplikowane, szczególnie, jeśli ktoś zdecyduje się sięgnąć po maksymalną jego wartość. Obrót bonusem BetX prezentuje się następująco:

 • Wartość bonusu: od 10 do 7777 PLN
 • Obrót bonusem: ośmiokrotny (8x)
 • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 4
 • Minimalny kurs ogólny na kuponach AKO: 2.44
 • Minimalny kurs pojedynczy dla zdarzenia: 1.25
 • Czas na obrót bonusem: 30 dni

Jak widać, warunki obrotu bonusem powitalnym w ramach oferty dla nowych graczy BetX są stosunkowo trudne. Bukmacher idzie na rękę graczom, rozbijając wypłatę bonusu na cztery etapy. Po spełnieniu każdej ćwierci warunków obrotu, system wypłaca 25% całkowitej kwoty bonusu powitalnego. Mimo wszystko, ta oferta na start robi wrażenie głównie pod względem rekordowej wartości bonusu od depozytu. Warunki zamiany środków promocyjnych w finanse główne nie należą do najprzyjemniejszych na rynku.

Bonus powitalny dla nowych graczy: darmowy zakład freebet

W ramach oferty powitalnej możesz dodatkowo zgarnąć freebet na maksymalną kwotę 50 PLN. Promocja ta łączy się z bonusem od pierwszego depozytu, gdzie czeka na Ciebie nawet do 7777 PLN. W przypadku oferty o nazwie „Podwójne wejście”, masz szansę na otrzymanie dodatkowego bonusu w formie darmowego zakładu.

Wystarczy, że dokonasz wpłaty pierwszego depozytu na kwotę minimalną 10 PLN. Bukmacher nie dość, że podwoi wpłatę w formie środków bonusowych, to jeszcze da Ci jego równowartość jako freebet. Od 10 PLN aż do maksymalnej kwoty freebetu, która wynosie 50 PLN.

Aby otrzymać darmowy zakład, należy dokonać obrotu na równowartość jego kwoty. Na spełnienie tego warunku gracz ma 14 dni, a minimalny kurs łączny kuponów powinien wynieść co najmniej 2.0.

BetX – kod promocyjny

W BetX kod promocyjny może dotyczyć rozszerzenia oferty powitalnej dla nowych graczy o dodatkowy bonus. Zwykle bukmacherzy na start oferują zakład bez ryzyka (cashback) lub darmowy zakład (freebet). Może to być również jeszcze jeden bonus od depozytu lub bezpłatne punkty w ramach programu lojalnościowego.

U bukmachera BetX kod promocyjny aktualnie brzmi „PODBESKIDZIE”. BetX Polska przygotował specjalne pole na wpisanie kodu podczas rejestracji. Wpisanie tego kodu pozwoli Ci odblokować dodatkowy skromny bonus w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 50 PLN. Cashback dotyczy jednak tylko polskich lig piłkarskich.

Bukmacher nie wystartował jeszcze ze swoim planowanym programem afiliacyjnym, stąd też nie możemy podzielić się z Wami naszym kodem. Gdy tylko otrzymamy pakiet informacyjny od bukmachera, od razu Was o tym poinformujemy – wówczas otrzymacie od nas BetX kod promocyjny! Z pewnością będziemy mogli dać Wam dostęp do jeszcze ciekawszej oferty powitalnej dla nowych graczy.

 

Pokaż więcej Zapaść
Specjalne oferty

Specjalne oferty

- OK
Ocena Herobet    8/10
W BetX zakłady bukmacherskie to bodaj najważniejszy element całej tej układanki. Gracze szukają przecież takiego bukmachera, który wyróżnia się pod kątem oferowanych możliwości obstawiania wydarzeń sportowych. W zakładach prematch na graczy czeka 19 najpopularniejszych dyscyplin, wśród których króluje piłka nożna. Sporą popularnością cieszą się też zakłady na tenis, hokeja, koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną i sporty walki.

Pojedyncze mecze piłki nożnej to nawet ponad 350 zakładów. Warto dodać, że u bukmachera można obstawiać również zakłady na e-sport. Oferta przedmeczowa prezentuje się całkiem zgrabnie, lecz to zakłady na żywo robią ostatnio zawrotną karierę. Czy warto obstawiać live u bukmachera BetX?

Pokaż więcej Zapaść
Сashout

Сashout

- słaba
Ocena Herobet    1/10
Oferta specjalna

Oferta specjalna

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
Oferta bonusów w BetX to nie tylko promocje dla nowych klientów. Kto skusi się na pakiet powitalny 7777 PLN od depozytu, plus freebet 50 PLN i cashback 50 PLN, może liczyć na dodatkowe akcje promocyjne. Warto pamiętać, że wybór promocji tymczasowych stale się zmienia, więc polecamy obserwować na bieżąco stronę bukmachera. Znajdziecie tam wszystkie najważniejsze informacje dotyczące aktualnych bonusów dla stałych graczy. Wśród nich na wyróżnienie zasługuje kilka promocji.

Zakład na 5

Najlepsze i najpopularniejsze ligi piłkarskie według BetX? Mowa oczywiście o rozgrywkach Premier League, LaLiga, Serie A, Bundesliga oraz Ligue 1. W ramach promocji „Zakład na 5” BetX bukmacher oferuje atrakcyjny cashback do 50% stawki. Maksymalna kwota tego zakładu bez ryzyka wynieść może 100 PLN.
Promocja dotyczy kuponów z zakładami o kursie minimalnym 1.25 i stawce co najmniej 5 PLN. Można obstawiać zakłady kombinacyjne na kilka lig, albo trzymać się tylko jednej z pięciu lig. W przypadku przegranego kuponu, bukmacher zwraca część stawki. Cashback 50% dotyczy sytuacji, gdy nie trafisz jednego zakładu, zaś 25% dostaniesz w przypadku dwóch błędnych selekcji.

nieTRAFIONY

Ta promocja u bukmachera BetX dotyczy długich kuponów akumulacyjnych, tak zwanych „tasiemców”. W przypadku, gdy jeden z obstawionych zakładów okażę się przegrany, nie pogrąża on całej taśmy. W ramach akcji promocyjnej gracz może liczyć na wygraną bez względu na jeden nietrafiony zakład.
Bukmacher oferuje bonus w wysokości 10-krotności stawki bez podatku. Warunkiem jest posiadanie na kuponie tylko jednego przegranego zdarzenia. Co więcej, łączny kurs na kuponie AKO musi wynieść co najmniej 200. Dosyć skomplikowane warunki, choć nikt nie mówi, że niemożliwe do spełnienia.

Grasz to masz

Zamiast rankingu graczy czy sportowego jackpota, BetX zakłady bukmacherskie przygotowały nieco inną opcję dla swoich stałych klientów. W ramach promocji o nazwie „Grasz to masz”, można zyskać dodatkowe środki bonusowe na dalszą grę. Akcja rozliczana jest co miesiąc i dotyczy obrotu, jaki klienci wykonują w ciągu danego okresu.
Zsumowana wartość miesięcznego obrotu na koncie musi wynieść przynajmniej 500 PLN, by można liczyć na jakiś bonus. Najniższa oferowana kwota bonusowa u bukmachera to 10 PLN, zaś maksymalnie można zgarnąć 200 PLN. I tak co miesiąc, pod warunkiem aktywnej gry.

Ekipa BetX

Możesz zapraszać do gry w BetX swoich znajomych, przesyłając im kod polecający. Jeśli zarejestrujesz konto i dokonasz wpłaty depozytu, bukmacher da Ci specjalny kod, za pomocą którego zyskasz dodatkowy bonus. Pod warunkiem, że Twoi znajomi wpiszą go w swoim profilu bukmacherskim.
Co jest do wygrania w ramach tej akcji promocyjnej? Zarówno polecający, jak i jego znajomy, otrzymać mogą po 50 PLN w formie darmowego zakładu freebet. Zaproszona osoba musi jednak wpłacić przynajmniej 200 PLN i obrócić kwotą jeden raz. Z kolei otrzymane freebety wymagają obrotu jednokrotnego z kursem minimalnym 2.0.

Pokaż więcej Zapaść
Wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty

- doskonała
Ocena Herobet    9.5/10
Sposoby płatności mogą spowodować, że w przypadku BetX opinie graczy będą jeszcze lepsze. Pod tym względem bukmacher stara się nieco nadrobić i naprawić swoje niedoskonałości. Dostępne są bowiem nie tylko wszystkie najpopularniejsze metody wpłaty, ale i kilka bardziej nowoczesnych technologii.

Gracze mogą wpłacać depozyt na swoje konto przy pomocy kart płatniczych i kredytowych Visa oraz MasterCard. Pośrednictwo przelewów bankowych obsługują tutaj platformy Przelewy24 oraz dotpay. Można także szybko wpłacić depozyt przy pomocy kodu BLIK. Dodatkowym rozwiązaniem dla fanów nowoczesnych technologii płatniczych jest Revolut.
Minimalna kwota wpłaty depozytu wynosi 1 PLN. Pamiętaj, by pierwszy depozyt uzależnić od promocji powitalnej, gdzie możesz zyskać podwojenie wpłaty do kwoty 7777 PLN.

Pokaż więcej Zapaść
Kursy

Kursy

- OK
Ocena Herobet    8/10
W kwestii wypłat, po złożeniu dyspozycji bukmacher przelewa środki finansowe na osobisty rachunek klienta w banku. Pamiętaj, że wypłata wygranych jest możliwa dopiero po pełnej weryfikacji konta.

Z kolei kursy bukmacherskie w BetX prezentują się całkiem dobrze. Bukmacher pobiera stosunkowo niskie marże, przez co gracze mogą liczyć na wyższe potencjalne wygrane. Przed podjęciem decyzji o obstawianiu u tego legalnego polskiego bukmachera, warto jednak rzucić okiem na profesjonalne porównywarki kursów.

Pokaż więcej Zapaść
Aplikacja Mobilna

Aplikacja Mobilna

- dostatecznie
Ocena Herobet    5/10
Jeżeli przeczytaliście gdzieś, że aplikacja mobilna BetX dostępna jest na telefony z Androidem, włóżcie tę historię między bajki. Jest to kłamstwo, ponieważ bukmacher nie przygotował jeszcze aplikacji mobilnej dla swoich klientów. Mimo to, w stopce strony znajduje się ikonka smartfona. Ta jednak nie przenosi na stronę z pakietem instalacyjnym, lecz do wersji mobilnej strony internetowej.

Czy bukmacher planuje w najbliższym czasie zatrudnić deweloperów do stworzenia apki? Tego nie wiadomo. Trochę szkoda, bo aplikacje bukmacherskie znacznie ułatwiają korzystanie z oferty bukmacherów na urządzeniach mobilnych. BetX bukmacher w ten sposób sporo traci, więc miejmy nadzieję, że wkrótce udostępni nam swoją aplikację na Androida oraz iOS.

Pokaż więcej Zapaść
Wersja mobilna

Wersja mobilna

- OK
Ocena Herobet    8/10
Aplikacja mobilna BetX póki co nie istnieje. Wersja mobilna to jedyna możliwość obstawiania zakładów za pośrednictwem urządzeń przenośnych. Wystarczy wejść pod adres bukmachera w przeglądarce na telefonie i tablecie, a system automatycznie przekieruje nas na mobilną wersję strony.
Zakłady esportowe

Zakłady esportowe

- OK
Ocena Herobet    8.5/10
W ramach zakładów na e-sport w Bet X dostępnych jest kilka ciekawych propozycji skierowanych do fanów gier komputerowych. Bukmacher pozwala obstawiać zakłady na najpopularniejsze rozgrywki w dziesięciu grach. Są to: LOL, DOTA, CS:GO, Overwatch, Kings of Glory, Starcraft 1, Starcraft 2, Rainbow Six oraz Rush Football. Zakłady e-sportowe wytypujesz zarówno w ramach oferty prematch, jak również live.
Zakłady i Oferta

Zakłady i Oferta

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
Skoro już wiemy wszystko na temat bonusów, warto rzucić okiem na ofertę zakładów bukmacherskich. Warto wiedzieć, gdzie można skorzystać z bonusu od depozytu, freebetów czy cashbacków. W BetX zakłady bukmacherskie dotyczą 19 dyscyplin sportowych, a do tego również e-sportu oraz sportów wirtualnych.

W ofercie prematch czekają na Ciebie tysiące różnych zakładów. Największą popularnością cieszy się piłka nożna, więc pojedyncze spotkania mają najbardziej rozbudowaną ofertę zakładów. Jak już wcześniej wspominaliśmy, gracze mogą również korzystać z zakładów na żywo.
Pod względem różnorodności rynków zakładów BetX wygląda całkiem dobrze. W najpopularniejszych dyscyplinach obstawiać możne nie tylko klasyczne zakłady na wynik i wygraną. Dostępne są też liczne opcje over/under, handicapy, zakłady na poszczególnych zawodników oraz dotyczące konkretnych połów/tercji/kwart/setów.

Pod zakładką o nazwie „Live Bet” bukmacher ukrył gry karciane z krupierem na żywo. Symulowane opcje dotyczą typowania rozstrzygnięć pokera, wojny, a także blackjacka. Na ten moment wszystkie stoły są anglojęzyczne, co jednak nie przeszkadza w łatwym obstawianiu.

Wirtualki zostały rozdzielone na dwie sekcje: wirtualne wyścigi oraz wirtualny sport. W wyścigach znaleźć można symulowane algorytmem zawody koni oraz psów. Z kolei zakładka ze sportami zawiera możliwość obstawiania wirtualnej piłki nożnej, żużla, wyścigów motocyklowych, jak również – ponownie – wyścigów psów i koni.

W ramach oferty BetX działa jeszcze sekcja o nazwie „Pewniaczki”. Tam znaleźć można typy przygotowane przez ekspertów bukmachera, które zwykle dotyczą ważnych turniejów i popularnych meczów.

Podsumowując, oferta BetX na zakłady bukmacherskie wypada całkiem dobrze. Choć brakuje tu niszowych sportów, każdy powinien znaleźć dyscypliny, które najbardziej go interesują.

Limity na zakłady

Niektórzy bukmacherzy nie nakładają żadnych rygorystycznych limitów na grę, by uwolnić zakłady od ograniczeń. U większości jednak kwota maksymalnych wygranych mieści się w przedziale od 100 do 800 tysięcy PLN. Z kolei minimalna stawka zależy od dobrej woli bukmachera – zwykle wynosi 1 lub 2 PLN. Jakie limity przygotował bukmacher BetX?

 • Minimalna stawka kuponu: 1 PLN
 • Maksymalna wygrana: 300 000 PLN
 • Dzienny limit wygranych: 300 000 PLN
 • Maksymalna wygrana grając systemem bukmacherskim: 300 000 PLN

Umówmy się, wygrane na poziomie kilkuset tysięcy to rzadkość, więc ograniczenia narzucone przez BetX nie powinny stanowić problemu. Indywidualnie bukmacher może jeszcze narzucać limity stawek na poszczególne wydarzenia, lecz ten aspekt nie ma swoich stałych i określonych wartości.

Pokaż więcej Zapaść
Wygląd i funkcjonalność

Wygląd i funkcjonalność

- OK
Ocena Herobet    7.5/10
BetX zakłady bukmacherskie prowadzą legalną działalność po adresem strony internetowej www.ebetx.pl – wpisując adres w przeglądarce pamiętaj o tej nazwie domeny! Mamy mieszane uczucia w kwestii funkcjonowania strony bukmachera BetX. Na pierwszy rzut oka wydaje się ona trochę nieczytelna i mało intuicyjna. Poruszanie się po ofercie zakładów sprawia na początku niemały kłopot, gdyż jest ona w dziwny sposób porozrzucana po całej stronie. Na szczęście dotyczy to tylko strony głównej.

Górny pasek nawigacyjny pozwala przechodzić pomiędzy zakładami prematch, live, na e-sport, na gry karciane i na sporty wirtualne. Pod tym względem nie mamy zastrzeżeń. Jednakże już samo wyświetlanie zakładów w centralnym polu strony jest nieco dziwne. Przewijanie strony powoduje poruszanie się tylko środkowego pasa, podczas gry lewa i prawa strona pozostają bez zmian.
Z lewej mamy dostęp do wszystkich dyscyplin sportowych i lig. Poruszanie się po tej sekcji nie powinno jednak sprawiać żadnych trudności. Wybór ligi powoduje ukazanie się wszystkich zaplanowanych lub trwających meczów. Po przejściu do wybranego spotkania można już bez problemów obstawiać konkretne zakłady bukmacherskie. Kliknięcie w logo BetX spowoduje powrót na stronę główną.
Na prawym pasku pojawia się nasz stale widoczny kupon bukmacherski. Jest tam też wygodna wyszukiwarka ofert i kuponów. Zalogowani użytkownicy mogą korzystać z czatu, gdzie gracze chwalą się swoimi typami i wygranymi kuponami. Na samym dole można podejrzeć najlepsze kupony, które w ostatnim czasie przyniosły największe wygrane graczom.
Do strony internetowej eBetX trzeba się przyzwyczaić. Pierwszy kontakt z nią nie należy do najprzyjemniejszych, choć po jakimś czasie obstawianie staje się łatwiejsze.
Na plus zasługuje dodatkowa opcja strony internetowej, która pozwala przełączać pomiędzy jasnym i ciemnym motywem. Co ciekawe, widnieje na szczycie strony BetX polska flaga. Po jej kliknięciu można przełączyć język strony z polskiego na angielski. To dodatkowe ułatwienie dla mieszkających w naszym kraju obcokrajowców, którzy chcą obstawiać zakłady bukmacherskie.

Pokaż więcej Zapaść
Wsparcie

Wsparcie

- doskonała
Ocena Herobet    9/10
BetX bukmacher wychodzi swoim klientom naprzeciw, oferując kilka wygodnych sposobów na kontakt z biurem obsługi klienta. To ważne, gdyż gracze często potrzebują wygodnych form kontaktu, by zapytać o kłopoty z kontem czy inne kwestie.

Po wejściu na stronę internetową bukmachera ebetx.pl na samym szczycie ekranu pojawi się zakładka z napisem „Czat z konsultantem”. Kliknięcie tej opcji otworzy w przeglądarce internetowej nową zakładkę. Tam należy uzupełnić kilka informacji, które dotyczą tematu rozmowy z pracownikiem bukmachera. Dopiero po wypisaniu tych pól można uzyskać połączenie z konsultantem na czacie live.
Inna forma rozmowy z pracownikami biura obsługi klienta to formularz kontaktowy. Znajduje się on pod umieszczoną na dole strony zakładką „Kontakt”. Wystarczy wybrać temat wiadomości, podać swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy.
Trzecia i ostatnia opcja kontaktu z obsługą klienta to tradycyjna wiadomość e-mail. Adres mailowy bukmachera to [email protected]. Warto dodać, że biuro obsługi BetX działa codziennie od godziny 8:00 do 22:00. Zapytania wysłane poza godzinami pracy biura mogą spowodować opóźnienie w odpowiedzi.

Pokaż więcej Zapaść
Transmisje

Transmisje

- dostatecznie
Ocena Herobet    6/10
Do oferty zakładów na żywo możemy dostać się w bardzo łatwy sposób, klikając odpowiednią zakładkę na górnym pasku nawigacyjnym. Otwierając pełną listę wydarzeń live, można sprawdzić aktualnie rozgrywane mecze w formacie szczegółowym lub „przeglądu”. Bukmacher udostępnia też rodzaj kalendarza, gdzie gracz podejrzy nadchodzące wydarzenia sportowe, które będzie można typować na żywo.

Sprawdzając nadchodzące mecze, bukmacher udostępnia graczom możliwość obstawiania zakładów jeszcze w formie prematch. Zakładka „przegląd na żywo” jest już w całości poświęcona aktualnie trwającym spotkaniom. Poruszanie się po tej ofercie może stanowić wyzwanie dla osób, które po raz pierwszy stykają się z BetX. Nie ma tutaj bowiem nazw dyscyplin, lecz ich małe ikonki, zlokalizowane po lewej stronie. Trzeba się domyślać, która piłka należy do jakiej dyscypliny, co na początku stanowi dość niewygodną przeszkodę.

Jakie rynki zakładów live dostępne są u bukmachera BetX?

Znajdziemy tutaj tradycyjne zakłady dwu- i trzydrogowe na rezultat całego spotkania. W formie 1X2 obstawisz zwycięzcę lub remis (jeśli jest możliwy w danej dyscyplinie). Do tego dochodzą zakłady over i under na liczby goli czy punktów w spotkaniu i jego poszczególnych częściach. Znaleźć tu można również handicapy na żywo, zakład na dokładny wynik, a nawet zakłady w stylu „kto pierwszy…”.
W przypadku piłki nożnej, obstawiać można zarówno cały mecz, jak i poszczególne połowy. O wiele dokładniejsze zakłady dotyczą tenisa, gdzie oprócz rozstrzygnięcia spotkania, typujemy również wyniki setów i gemów.
Oferta zakładów live nie wygląda najgorzej, choć jej intuicyjność pozostawia nieco do życzenia. Interfejs bukmachera nie zawsze powiadamia o rosnących i malejących kursach przy pomocy kolorowych wskaźników (zielony – rośnie, czerwony – maleje). Choć funkcja ta istnieje, to nie zawsze działa poprawnie. Dlatego też trzeba uważnie przyglądać się kursom live, by wyłapać, który idzie w górę, a który w dół.

Transmisje live

Transmisje live w formie streamingu to zawsze dobra opcja, jeśli chcemy jednocześnie typować mecze i oglądać ich przebieg. Ułatwia to podejmowanie trafnych decyzji podczas gry. Nie trzeba wtedy szukać możliwości streamowania meczów z nielegalnych źródeł.

Niestety, obecnie oferta BetX nie zawiera możliwości oglądania wydarzeń sportowych w formie transmisji na żywo. Działa to na minus bukmachera, którego omijają gracze poszukujący możliwości cieszenia się streamingiem sportu. Szkoda, bo traci na tym BetX opinie na temat którego stają się nieco mniej pobłażliwe.
Warto również podkreślić, iż bukmacher na ten moment nie udostępnia żadnych informacji dotyczących potencjalnego uruchomienia transmisji live. Nie wiadomo zatem, czy i kiedy taka opcja miałaby stać się dostępna w ofercie bukmachera.

Wyniki na żywo

Skoro transmisji w formie streamingu nie pooglądamy na stronie bukmachera BetX, to może chociaż jakieś statystyki są dostępne?

Znajdziemy tutaj zarówno podgląd ostatnich wyników, jak i bardziej rozbudowane statystyki meczowe. BetX bukmacher współpracuje z portalem Sport Radar, który dostarcza nowoczesne rozwiązania w temacie sportowych statystyk.
Po wejściu na stronę bukmachera należy przejść do sekcji poświęconej zakładom na żywo. Wybierając interesujące nas wydarzenie sportowe, oprócz dostępnych zakładów live, pojawi się też tradycyjny match tracker. Przedstawia on w formie wizualizacji najbardziej podstawowe informacje na temat przebiegu danych spotkań.
Choć nie ma tu transmisji live, to w zakładce ze statystykami sprawdzić można aktualną dyspozycję drużyn i tabele ligowe. Jeśli te podstawowe dane o wydarzeniach na boiskach są dla Ciebie wystarczające, nic nie stoi na przeszkodzie, by wypróbować obstawianie na żyw w BetX. Jeżeli jednak do obstawiania na żywo potrzebujesz czegoś więcej, niż tylko ostatnich wyników i statystyk, powinieneś poszukać innego buka.

Pokaż więcej Zapaść
Opinie

Opinie

- OK
Nadeszła pora, by odpowiedzieć na pytanie: czy warto zarejestrować się i obstawiać zakłady u bukmachera BetX? Jak zwykle bywa w przypadku legalnych polskich bukmacherów, odpowiedź nie jest jednoznaczna. Choć finalnie szale przechylają się na korzyść tego bukmachera.

Wśród największy zalet BetX Polska należy wymienić między innymi:

 • Jeden z najbardziej wartościowych bonusów powitalnych na polskim rynku – 100% od depozytu do kwoty 7777 PLN i freebet 50 PLN robią wrażenie.
 • Szereg ciekawych promocji dla stałych klientów, w tym cashbacki i program lojalnościowy.
 • Wygodne i szybkie płatności, a prócz tradycyjnych metod wpłat, bukmacher akceptuje też przelewy z konta Revolut.
 • Wysokie limity wygranych, osiągające pułap 300 tysięcy PLN.
 • Funkcjonalne formy kontaktu z biurem obsługi klienta: czat na żywo, formularz zgłoszeniowy oraz adres e-mail.

Niestety, wśród licznych mocnych stron, BetX bukmacher nie ustrzegł się kilku wad:

 • Brak aplikacji mobilnej – może być problemem nie do przejścia dla zwolenników obstawiania na telefonie. Zamiast apki pozostaje opcja mobilnej wersji strony www.
 • Niezbyt intuicyjny układ poszczególnych elementów na stronie internetowej, który może powodować kłopoty z poruszaniem się po ofercie zakładów.
 • Brak kodu afiliacyjnego – obecnie nie możemy podzielić się z Wami naszym kodem, który u innych buków odblokowuje dodatkowe bonusy.
Pokaż więcej Zapaść
Podsumowanie

Podsumowanie

- OK
Podsumowując wszystkie zebrane w naszym artykule informacje, werdykt może być tylko jeden. BetX zakłady bukmacherskie to dobra opcja, która wymaga jeszcze paru udoskonaleń. Ponieważ jest to stosunkowo nowy bukmacher, liczymy na jego szybki rozwój na polskim rynku. Jeśli firma poprawi kilka niedociągnięć w swojej działalności, będziemy mieli do czynienia z bardzo dobrym serwisem. Trzymamy kciuki za rozwój i życzymy BetX powodzenia w realizacji planów.
FAQ

FAQ

- słaba

Oceń bukmachera Wszystko o bukmacherze BetX

  
Rejestracja
Bonusy
Specjalne oferty
Сashout
Oferta specjalna
Wpłaty i wypłaty
Kursy
Aplikacja Mobilna
Wersja mobilna
Zakłady esportowe
Zakłady i Oferta
Wygląd i funkcjonalność
Wsparcie
Transmisje

Wyślij opinię

  
Полезно знать